Шафи металеві для одягу, гардеробні, локериЕпіграф: Якщо від багато  взяти трошки, то це не крадіжка, а просто розподіл.
Враховуючи, що деякі люди вважають цей афоризм керівництвом до дії,  для роздягалень використовують спеціальні металеві шафи (шафи гардеробні). Їх застосування також зумовлене виконанням вимог СЕС, охорони праці та пожежного нагляду. Не дивлячись на те, що металеві шафи гардеробні експлуатуються в побутових приміщеннях підприємств, вони мають стильний дизайн. Порошкове полімерне покриття надійно захищає їх від корозії і механічних пошкоджень. Для замикання дверей використовуються врізні замки. Шафи металеві для переодягання можуть поставлятися у зібраному або розібраному вигляді,  що дає можливість покупцеві вибрати оптимальний варіант відвантаження. Усередині кожної секції металевої шафи розташовані одна полка і два гачки. Для вентиляції в дверях виконані вентиляційні отвори. В якості додаткових опцій  металеві шафи можуть комплектуватися ніжками, відкидними або висувними лавками, цоколем. У базовому виконанні металеві шафи для переодягання світло сірий (RAL 7035). Можливе фарбування в інші кольори.

Магазин шаф для побутових приміщень у Києві. Металеві шафи гардеробні можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні.
Пошукові терміни:
Шафа металева для переодягання, шафа металева для спецодягу, шафа для спецодягу, шафа для переодягання, металеві меблі, шафи гардеробні шафи гардеробні шафи металеві для одягу, шафи для одягу, шафи металеві для переодягання, шафи металеві для спецодягу, шафи гардеробні, шафи для одягу, шафи металеві стелажі, шафи для роздягалень, шафи для роздягалень.


Новости:
23.03.2017

У зв'язку з розширенням виробничих потужностей приймаються замовлення на металообробку та машинобудівну продукцію.

07.11.2016

Постанова № 393 від 17 жовтня 2016 р Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні ...

15.03.2016

Повідомляємо Вам, що постанова Правління Національного банку України № 63 від 10 лютого 2016 року „Про затвердження Правил з організації захисту приміщень банків в Україні” набрала чинність з 13 лютого 2016 року.