Депозитні чарунки/ Індивідуальні сейфи для банків і готелів

Депозитні чарунки (індивідуальні сейфи) здаються банками в оренду клієнтам для зберігання цінностей, грошей та документів. Надання цієї послуги регламентуються вимогам НБУ. Зокрема, депозитні чарунки мать розміщуватися у сертифікованих сейфах або сертифікованих сховищах, клас яких обирається керівником банківської установи.

Яке розміщення чарунок більш доцільно - в сертифікованому сховище або в сертифікованому сейфі - предмет індивідуального аналізу у кожному конкретному випадку. Підприємство «Банкспецзахист» пропонує обидва варіанти.

Найбільш складним елементом депозитної чарунки є замок. Він визначає систему контролю доступу, витрати банку у випадку втрати ключів і т.д. «Банкспецзахист» пропонує три варіанти комплектації замками: 1. ABLOY - має незалежні механізми замикання клієнта та адміністратора, що дозволяє в разі втрати ключів заміняти тільки клієнтську частину замку; 2. MLS (аналог SERGENT and GREENLIF) - має механізм перекодування клієнтської частини замку під нові ключі; 3. STUV - класичний депозитний замок, застосовуваний більшістю вітчизняних виробників. За бажанням Замовника депозитні комірки можуть комплектуватися переносними боксами - металевими або картонними. Пропоновані в кожному розділі поєднання різних чарунок в одній депозитної стійці є рекомендованими. Під замовлення можливе виготовлення інших розмірів.

Крім експлуатації в банках, індивідуальні сейфи встановлюються в готелях, пансіонатах відпочинку та ін. Наявність даної послуги істотно підвищує рейтинг організації і ступінь довіри клієнта.


Новости:
23.03.2017

У зв'язку з розширенням виробничих потужностей приймаються замовлення на металообробку та машинобудівну продукцію.

07.11.2016

Постанова № 393 від 17 жовтня 2016 р Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні ...

15.03.2016

Повідомляємо Вам, що постанова Правління Національного банку України № 63 від 10 лютого 2016 року „Про затвердження Правил з організації захисту приміщень банків в Україні” набрала чинність з 13 лютого 2016 року.