Системи опломбування вантажів, приміщень, товаруБудь-яка організація, виробниче підприємство або офіс зацікавлені в запобіганні спроб розкрадань і крадіжок, втрат продукції, яка випускається або зберігається на складі. Існують різноманітні рішення даного питання, і кожен керівник вирішує їх по-своєму виходячи з фінансового стану і ситуації.

В даний час існують вироби, що дозволяють з мінімальними фінансовими вкладеннями організувати облік продукції, контроль переміщення товару чи продукції, складування, систематизацію та зберігання.
Пломбувальні пристрої:
- Номерні пластикові, силові тросові, контейнерні, мішкові, свинцеві пломби;
- Контрольні наклейки і пломбувальний скотч;
- Спецмулистих пакети для документів;
- Дріт для опломбування, пломбиратори.
Широкий асортимент систем контролю доступу дозволяє вибрати необхідний варіант виходячи з роду діяльності організації і легко інтегрувати його в існуючу систему контролю безпеки.
Сучасні пломби, індикаторні контрольні наклейки, скотч і пакети в комплексі з усіма іншими видами контролю та обліку значно полегшує зберігання та облік матеріальних цінностей.
Велика розмаїтість пропонованої продукції дозволяє їх застосування практично усюди  і на всьому - мішки, двері приміщень, транспорт, контейнери, вагони, лічильники, контрольно-вимірювальні прилади і т.д.
Силові пломби виконують не тільки функцію контролю, але і замку. Їх можна зняти тільки за допомогою болторізного інструменту.
Переваги використання сучасних засобів контролю:
- Їх установка проводиться вручну;
- Унікальний номер на кожній пломбі, наклейці або скотчі виключає можливість підміни в процесі експлуатації;
- Виключає можливість повторного використання;
- Можливість нанесення додаткової інформації - назва підприємства, логотип, номери телнфонов, ін;
- Завдяки унікальному номеру дозволяє компьютезіровати вміст за номером, а також реєструвати цей номер у товарно-транспортної накладної;
- Стійкість до впливу факторів зовнішнього середовища - дощ, сніг, перепади температур, прямі сонячні промені);
- Стійкість до навантажень в експлутація - удари, вібрація.

Пропонуємо повний асортимент систем контролю доступу - плобми різного призначення, контрольні індикаторні пломби, сейф-пакети, скотч та інше.


Новости:
23.03.2017

У зв'язку з розширенням виробничих потужностей приймаються замовлення на металообробку та машинобудівну продукцію.

07.11.2016

Постанова № 393 від 17 жовтня 2016 р Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні ...

15.03.2016

Повідомляємо Вам, що постанова Правління Національного банку України № 63 від 10 лютого 2016 року „Про затвердження Правил з організації захисту приміщень банків в Україні” набрала чинність з 13 лютого 2016 року.