Верстаки. Тумби, візки, шафи. Лещата. Модулі для СТОЕпіграф: Знати і не робити, все одно, що не знати! Вміти і не робити, все одно, що не вміти!
Верстати слюсарні, тумби інструментальні, лещата, шафи для перевдягання, шафи металеві для інструмента (інструментальні) - комплекс обладнання для виробничих підприємств, майстерень т.ч. авто). Естетичний зовнішній вигляд дозволяє використовувати їх в якості VIP оснащення гаражів в приватних будинках і котеджах. Зручні у використанні, безвідмовні в експлуатації.


Магазин промислових меблів в Києві за адресою вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХІСТ, т. (044) 5762434. Доставка по Києву та Україні.


Пошукові терміни:
Промисловы меблі, верстаки, верстак слюсарний, верстаки слюсарні, тумби інструментальні, тумба інструментальна, лещата, лещата поворотні, лещата слюсарні, лещата верстатні, тумби верстатні, шафи інструментальні металеві, шафи для перевдягання, шафи для одягу, шафи для спецодягу, шафи одежні, шафи для роздягалень, шафи гардеробні.


Новости:
23.03.2017

У зв'язку з розширенням виробничих потужностей приймаються замовлення на металообробку та машинобудівну продукцію.

07.11.2016

Постанова № 393 від 17 жовтня 2016 р Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні ...

15.03.2016

Повідомляємо Вам, що постанова Правління Національного банку України № 63 від 10 лютого 2016 року „Про затвердження Правил з організації захисту приміщень банків в Україні” набрала чинність з 13 лютого 2016 року.