Захисні кулетривкі конструкції/ двері/ вікна/ лоткиЕпіграф:
Ступінь поваги прямо пропорційно калібру зброї і обратно пропорційно відстані до нього.


Національний банк України послідовно проводить політику щодо забезпечення безпечного зберігання цінностей і захисту персоналу банків всіх форм власності. Своєю Постановою НБУ ввів необхідність застосування кулестійких відгороджувальних конструкцій (броньованих касових кабін), які мають відокремлювати касира від клієнта і касира від інкасатора. ). Дані вимоги стосуються не тільки для внов відкривающихся банківських установ, але і для існуючих, які мають бути приведені у відповідність з вимогами Постанови до кінця 2013 року.

Мова йде про касові вузли , обмінні пункти валют, робочі місця касирів (прийом і виплата платежів, видача депозитів) і т.д. Всі елементи конструкцій - кулестійкі перегородки, кулестійкі двері, лотки передавальні, вікна кулестійкі, шлюзи інкасаторські повинні бути сертифіковані на відповідність ДСТУ 4547 і ДСТУ 4546. При цьому клас кулестійкості повинен бути не нижче другого (СК-2 для стекол і ОЗК-2 для конструкцій.

Існує два шляхи вирішення даної проблеми - виготовлення та встановлення нових конструкцій або посилення існуючих без їх демонтажу. Підприємство «Банкспецзахист» одне з небагатьох підприємств України, які мають сертифікати на обидва види робіт - посилення і виготовлення. Крім того, підприємство має сертифікати на всі елементи конструкцій в різних поєднаннях між собою. Великою помилкою вважати, що можна взяти різні елементи (двері, вікна, лотки) різних виробників і зібрати їх в одну конструкцію. Якщо вони в такому вигляді не проходили випробувань, то їх кулестійкість сумнівна, а застосування нелегітимно. Елементи можуть бути застосовані в рамках однієї конструкції.

Дивіться, аналізуйте, перевіряйте.
Органи сертифікації чітко розділяють роботи з виготовлення конструкцій в заводських умовах (формулювання в сертифікаті «конструкції захисні кулетривкі) і посилення існуючих (формулювання в сертифікаті «конструкції захисні кулетривкі підсилюючі») не можна виконати посилення за місцем і підтвердити його сертифікатами на заводське виготовлення і навпаки. У якості конструкційного матеріалу використовується сталь марки Ст3. Декоративне оздоблення виконується за узгодженням із Замовником ламінованим ДСП, МДФ, каменем і т.д. Дизайн може бути розроблений у фірмовому стилі Замовника. Деякі з наших об'єктів Ви можете подивитися у ФОТОГАЛЕРЕЇ.


Новости:
23.03.2017

У зв'язку з розширенням виробничих потужностей приймаються замовлення на металообробку та машинобудівну продукцію.

07.11.2016

Постанова № 393 від 17 жовтня 2016 р Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні ...

15.03.2016

Повідомляємо Вам, що постанова Правління Національного банку України № 63 від 10 лютого 2016 року „Про затвердження Правил з організації захисту приміщень банків в Україні” набрала чинність з 13 лютого 2016 року.