Сервісна служба підприємства «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» проводить сервіс, аварійне відкриття замків і ремонт засобів безпечного зберігання (сейфів, сховищ, шаф металевих, депозитних скриньок) та захисних дверей як власного, так і стороннього виробництва.

Сервісна служба підприємства «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» проводить сервіс, аварійне відкриття  замків і ремонт засобів безпечного зберігання (сейфів, сховищ, шаф металевих, депозитних чарунок) та захисних дверей як власного, так і стороннього виробництва.
   
Всі роботи з відкриття замків на сейфах, дверях, металевих шафах, депозитних комірках виконуються з гарантією.

   Можливий виїзд фахівців на місце експлуатації обладнання з метою виконання його діагностики та попередньої оцінки вартості робіт.

  Висловлюючи щиру повагу до наших колег-локсмайстрів, що пропонують аварійне відкриття замків і дверей, сейфів, звертаємо вашу увагу на кілька наших незаперечних переваг:
   1. Наявність потужної спеціалізованої виробничої бази, що дозволяє виконувати повний технологічний цикл відновлення працездатності і зовнішнього вигляду обладнання, а не тільки виконання окремих операцій на місці експлуатації.
     2. Наявність вантажного транспорту і підйомних механізмів для перевезення обладнання будь-якої маси і габаритів від замовника на виробництво і назад.
     3. Підприємство є платником ПДВ і податку на прибуток на загальних підставах, що дозволяє замовнику віднести виконані роботи на витрати і знизити свої зобов'язання за податковим кредитом.

   Ознайомившись з іншими розділами сайту легко переконатися в надійності і складності продукції, що випускається нашим підприємством продукції. Це означає наявність висококласного спеціалізованого виробництва, надійних замків та інших необхідних комплектуючих  і добре навчений персонал. У свою чергу,  все вищеперелічене є запорукою успіху при виконанні сервісу, ремонту, аварійного відкриття замків сейфів, дверей, металевих шаф, сховищ, депозитних скриньок, захисних дверей і т.д.


Контакти відділу сервісної підтримки:
(044) 576-2434 (дод. 109)