Акцiйнi товари

Ми рекомендуємо

 • Металеві меблі: сейфи, шафи металеві, кулетривкі конструкції, верстаки слюсарні, стелажі

  До нас часто звертаються людт, які вже понесли серьйозні втрати у матеріальному та моральному плані після пограбування або крадіжки. І ще невідомо, який аспект більш тяжкий.
  Тому наша порада – не потрібно чекати коли «смажений півень клюне» - давайте разом запобігти подібні ситуації.
  Наше підприємство може комплексно запропонувати увесь набір обладнення (сейи для дому, сейфи для офісу, сейфи для банку) для безопасного зберігання цінностей та грошей, їх обробки та перерахування, конструкції, які захищають від озброєного нападення – кулетривкі вікна, двері та інш.

  Незалежним визнанням діяльності нашого підприємства є присудження Першої премії у номінації "Кращі комплексні рішення щодо технічної захищеності та засобів безпечного зберігання цінностей у банках" за версією журналу «Банкиръ» в 2011 році. На підприємстві сертифицировано систему якості відповідно SO 9001 та сертифіковано більшість продукції, що випускається.

  Які потрібні сейфи для дома, які потрібні вдома, а які в банку?. Для того, щоби легче було зробити вибор - розберемося з термінами та визначеннями:
  Сховища та двері сховищ – виготовляються згідно ДСТУ EN 1143-1:2019. Призначені для зберігання цінностей у банках.
  Сейфи банківськи сертифіковані - (сейфи для грошей) сейфи, які мають сертифікат відповідності щодо конкретного класу опору злому згідно ДСТУ EN 1143-1:2019. З успіхом використовуються не тільки у банках, але і в офісних та житлових приміщеннях. Підприємством «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» випускаються з I по VIII класи; відповідають вимогам НБУ та МВС.
  Сейфи взломостійки броньовані - (сейфи для грошей) призначені для зберігання цінностей та грошей в офісних та житлових приміщеннях. Мають багатошарову захисну конструкцію, яка зменшую верогідність їх відкриття одним або двома інструментами. Використання великої кількості инструменту у реальних умовах значно перешкоджає «работі» злодіїв.
  Сейфи вогнестійки – сейфи, які захищают вміст від небезпечних факторів пожару - високих температур, задимленності, руйнування будівельних конструкцій. Підрозділяються на класи у відповідності до Евронорм.
  Сейфи вогнезломостійки – (сейфи для грошей) можна сказати, два в одному. Захищают цінності, гроші та документи від несакціонованого доступу та небезпечних факторів пожару.
  Сейфи конторськи, офісни - основне призначення– зберігання документів в примищеннях, що охороняються. Не мають строго регламентованих захистних характеристик, але широко використовуються у якості дешевого варіанту порівнянно з сейфами взломостійкими. Не мають регламентованих захистних характеристик, але широко використовуються у якості недорогого варіанту порівнянно з сейфами взломостійкими. Іноді, не зовсім коректно, їх називають сейфами офісними.
  Сейфи стінові (для монтування в стіну) - більш правильно називати їх сейфи монтуємі. Вмурувуються в стіну або підлогу. Мають міцну передню панель (двері). Захисні характеристики задньої та бокових стінок визначаються у більшій мірі будівельними конструкціями.
  Сейфи для зброї (сейфи мисливськи) – збройні шафи (сейфи для зброї). Призначені для зберігання мисловської зброї. Конструкція відповідає вимогам МВС України.
  Сейфи меблеві - сейфи, розмір яких дозволяє встанавлювати їх та крепити до меблів.
  Дата-сейфи – сейфи, які призначені для зберігання носіїв інформації. Забезпечувають захист від зовнішніх електромагнітних впливів та опасних факторів пожару.
  Депозитні чарунки – індівідуальні сейфи, які банк здає в оренду клієнтам для зберігання цінностей. Система запирання забезпечує неможливість їх відкриття як клієнтом без співробітника банку, так і навпаки.
  Шафи металеві абонентськи - металеві шафи абонентськи призначені для обміну документами між двома суб"єктами за допомогою їх розміщення у чарунці, яка замикається на замок. Один із прикладів - почтові ящики.
  Шафи металеві канцелярськи - (ще назви: металеві шафи архивні, металеві шафи для окументів, шафи металеві офісні) – призначені для зберігання документів на поицях у вертикальних папках.
  Шафи металеві файлові картотечні - (металеві шафи файлові картотечні) – металеві шафи, у яких документи зберігаються у підвісних папках. Дуже зручні для швидкої роботи з документами.
  Детектори валют, лічильники банкнот та монет. Пакувальники - комплекс обладнення, призначений для обробки, сортування, перевірки на справжність та пакування грошей.
  Двері вхідні захисні (бронедвері) – металеві двері, призначені для запобігання несакціонованого доступу у приміщення.
  Шафи металеві гардробні (металеві шафи для одягу, металеві шафи для роздягалень) – призначені для зберігання одягу (спецодягу) у підсобних (побутових) приміщеннях.
  Шафи серверні –металеві шафи, призначені для розміщення серверов та додаткового обладнення до них з можливостю комутації їх між собою.
  Кулестійки захисні відгороджувальні конструкції – куленепробивні двері, кулестійки вікна, кулестійки перегородки, передавальні модулі, які забезпечує захист персоналу при передачі та роботі з цінностями.
  Верстаки слюсарні, візки інструментальні – «конверсійна продукція» від нашого підприємства, яка адресована споживачу, який виробляє свою власну продукцію чи надає якись послуги.

Новини

Ми рекомендуємо

ТОП