Знижки

Одягові шафи металеві (для одягу), гардеробні, локери

Підкатегорії

 • Одягові шафи, гардеробные, для одягу

  На підняття вартості металу, енергоносіїв, імпортних комплектуючих Ми відповідаємо Шафами одяговими моделі «ЕКОНОМ» !
  Пропонуємо Вашій увазі новий типоряд шаф гардеробних для переодягання серії «ЕКОНОМ».
  Основна відмінність одягових шаф - виконання вентиляційних отворів недорогим технологічним способом і з незначною зміною конструкції, комплектація більш простими і дешевими замками.
  Всі ці зміни дозволили значно зменшити вартість шафи для переодягання у порівнянні з імпортними та вітчизняними аналогами , не ущемляючи їх споживчих властивостей і зручності користування.

  Металеві меблі, шафи гардеробні, одягові, для переодягання купити в Києві недорого.

 • Шафи - камери схову металеві (локери)

  Шафи металеві (локери), камери схову призначені для зберігання особистих речей відвідувачів магазинів, спорткомплексів, басейнів та ін. Кожна чарунка замикається на індивідуальний замок, передбачено місце для ідентифікаційної бирки.

 • Додаткова комплектація шаф для одягу
 • Лавки гардеробні

  Лавки призначені для використання в роздягальнях, спортзалах, залах очікування. Випускаються у декількох модифікаціях (довжина - 1000, 1500, 2000 мм), зі спинкою та гачками для одягу.

ШАФИ З МЕТАЛУ - УНІВЕРСАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Під час відвідування спортзалів, господарських приміщень (підсобок) кожна людина може побачити металеві шафи. Без такого обладнання обійтися непросто, воно забезпечує підвищення комфортності відвідування таких приміщень. Для зберігання спецодягу, особистих речей, обідів та ін. Інвентарю використовують для одягу металеві шафи. Для їх виготовлення використовується метал, даний матеріал дозволяє об'єднати в виробі такі важливі характеристики як зносостійкість і практичність. З огляду на насиченість ринку аналогами важливо правильно зробити свій вибір. Ми пропонуємо купити металеві шафи за цінами від виробника. На нашому сайті представлений широкий асортимент виробів на будь-який бюджет.

ШАФИ ДЛЯ РЕЧЕЙ - ПРАВИЛА ВИБОРУ

На сьогоднішній день металеві шафи експлуатують не тільки для зберігання одягу. Універсальність металевих шаф дозволяє використовувати їх в навчальних закладах, промислових і торгових організаціях для зберігання господарського інвентарю і не тільки. Також дана група шаф затребувана для складських приміщень та медичних. З огляду на такий широкий діапазон використання металевих шаф, вони повинні бути високої якості виготовлення та об'єднувати в собі високу якість матеріалів, надійність збірки та високі експлуатаційні властивості, нейтральний зовнішній вигляд. Виробляють такі металеві шафи в Україні, і ми пропонуємо їх Вам за ціною виробника.

Головні параметри вибору шафи:

- ергономічність та місткість;
- глибина і оптимальна кількість гачків і полиць;
- висота шафи (відповідність середньому зросту людини);
- додаткова комплектація (для оптимального розміщення інвентарю);
- Наявність вентиляції (необхідно при зберіганні вологого одягу). Завдяки перфорації на стінках шафи повітря циркулює, відводячи вологу.

Металеві меблі, які ми пропонуємо, проходять санітарні експертизи. Є думка, що бюджетні вироби гірше дорогих імпортних аналогів - це не завжди так. Металеві шафки від вітчизняних виробників по надійності не поступаються імпортним виробам. Надійність і зносостійкість металевих шаф особливо затребувані у виробництві та/або громадських закладах, де металеві меблі знаходяться в загальному користуванні.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ МЕТАЛЕВИХ ШАФ

Конструкція шаф виконана у вигляді витривалого боксу з листів сталі. Кріплення елементів корпусу здійснено за допомогою зачепів, саморізів та/або заклепок, в залежності від моделі. Конструкція оснащена дверцятами з внутрішніми петлями. Вентиляційна перфорація виконана за допомогою лазерної різки. Замикання виконується замками Euro-Locks (Німеччина). Також є можливість використовувати електронні замки, в залежності від необхідного захисту. Вид петель та товщина стали залежить від моделі шафи.

Широкий асортимент шаф з металу:

- Металева шафа для одягу має габаритні розміри, які дозволяють розмістити її в приміщенні оптимально використовуючи простір;
- Для ергономічного розміщення речей шафа оснащена вішалками та полицями;
- Має нейтральний зовнішній вигляд - універсальність в більшості установ;
- Для циркуляції повітря усередині шафи, на нижній і верхній частині корпусу розташована перфорація;
- Господарські шафи, що складаються з двох об'ємних відсіків, ідеально підходять для зберігання речей та інвентарю техперсоналом;
- Металеві шафи для дитячих установ мають невеликі розміри, що ідеально підходять для експлуатації дітьми. Замками такі шафи не оснащені, але мають фігурну ручку. Зовнішній вигляд враховує вік користувачів. Конструкція каркаса має округлену форму, для недопущення отримання травм дитиною.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ МЕТАЛЕВИХ ШАФ

Для підвищення функціональності металевих шаф в Києві, в Україні використовується додаткова комплектація: полиці, перфоровані полиці, гачки, тримачі для рушників, дерев'яні лавки та ін., завдяки чому поліпшується зручність експлуатації. Додаткова комплектація одягових шаф доступна для замовлення на нашому сайті. Наш менеджер допоможе Вам вибрати оптимальний варіант модифікації металевої шафи. Для фарбування всіх складових виробу використовується полімерно-порошкова фарба, що дозволяє захистити матеріал шафи від впливу вологи, кліматичних і температурних змін. Склад фарби складається з безпечних з'єднань, що не несуть небезпеки оточуючим. Також завдяки такому покриттю підвищується зносостійкість металевої шафи. Сучасна технологія нанесення фарби дозволяє надовго зберегти колір і насиченість покриття.

Ми пропонуємо шафи одягові металеві за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Металеві одягові шафи поставляються в розібраному або зібраному вигляді (залежно від моделі) в упаковці та кресленням збірки.

ТОП