Одягові шафи металеві (для одягу), гардеробні, локери

Підкатегорії

 • Одягові шафи, гардеробні, для одягу

  ВИБИРАЄМО ОДЯГОВІ ШАФИ З МЕТАЛУ

  Шафи металеві одягові є оптимальним рішенням для обладнання роздягалень на підприємствах, спортивних комплексах, басейнах, школах та ін. Широкий вибір гардеробних металевих шаф представлений в нашому інтернет-магазині. Шафи для зберігання одягу представляють собою металеву конструкцію, яка легко збирається на місці експлуатації. Якщо Замовник хоче купити шафи для одягу в зібраному вигляді, вони можуть бути поставлені в готовому для використання вигляді, або збираються силами наших співробітників на місці експлуатації.

  ОСОБЛИВОСТІ МЕТАЛЕВИХ ШАФ ДЛЯ ОДЯГУ

  Основною перевагою шаф металевих для одягу є їх довговічність в експлуатації. Завдяки спеціальній антикорозійній обробці металу з подальшим фарбуванням порошковою фарбою, металеві шафи для одягу витримують підвищену вологість в приміщеннях (напр. Басейнах). Крім того, всі металеві гардеробні шафи відповідають вимогам чинного санітарного законодавства України (Висновок державної санітарно-епідемологічної експертизи). Це підтверджує безпеку шаф для переодягання при використанні в будь-якому місці, а особливо в школах або дитячих садках.

  Що найбільш важливо при виборі металевої гардеробної шафи

  - ергономічність та місткість;
  - глибина та оптимальна кількість гачків й полиць;
  - висота шафи (відповідність середньому росту людини);
  - додаткова комплектація (для оптимального розміщення інвентарю);
  - Наявність вентиляції (необхідно при зберіганні вологого одягу). Завдяки перфорації на стінках шафи повітря циркулює, відводячи вологу.

  ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА СТАЛЕВОЇ ШАФИ ДЛЯ ОДЯГУ ТА СКІЛЬКИ ВОНА КОШТУЄ

  При виборі металевої одягової шафи, перш за все, необхідно визначитися, скільки чоловік будуть зберігати свої речі . Друге питання, яке виникає для прийняття рішення, який одяг верхню або спецодяг передбачається зберігати. Від це цього залежить ширина секції шафи - 300 або 400 мм. Чим об'ємніші речі - тим ширше має бути відділення. Основний варіант виконання одягових шаф, це шафа всередині кожної секції, якої розташована полиця під головні убори, перекладина під плечики та гачки. Під замовлення в шафи для переодягання можна встановлювати додаткову полицю для взуття або сумок. Кількість додаткових полиць може змінюватися в залежності від потреб. Вартість гардеробної шафи залежить від ширини виробу та/або додаткової комплектації. Для економії місця та збільшення кількості місць зберігання в нашому інтернет-магазині можна підібрати шафи, кожна секція якого розділена на 2 або 3 незалежні секції. Дані моделі виробів випускаються односекційними та двосекційними. Кожна секція закривається на ключовий замок. За бажанням або для зручності користування на дверях одягових шаф можуть бути встановлені поворотні рукоятки під навісні замочки, електронні кодові замки або зчитувачі електронних браслетів. У деяких випадках виникають питання про фарбування в корпоративні кольори. Для наших виробничих потужностей - це не проблема. Замовнику необхідно назвати колір фарби за каталогом RAL, і металеві шафи для одягу будуть гармонійно вписуватися в інтер'єр приміщення. Замовний колір здорожує металеві шафи на 15-20% в залежності від колірного рішення.

  Ми пропонуємо шафи для одягу металеві за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Металеві шафи для одягу поставляються в розібраному або зібраному вигляді (в залежності від моделі) в упаковці та кресленням збірки. Купити металеву шафу за ціною виробника можна за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

 • Шафи - камери схову металеві (локери)

  Шафи металеві (локери), камери схову призначені для зберігання особистих речей відвідувачів магазинів, спорткомплексів, басейнів та ін. Кожна чарунка замикається на індивідуальний замок, передбачено місце для ідентифікаційної бирки.

 • Додаткова комплектація шаф для одягу
 • Лавки гардеробні

  Лавки призначені для використання в роздягальнях, спортзалах, залах очікування. Випускаються у декількох модифікаціях (довжина - 1000, 1500, 2000 мм), зі спинкою та гачками для одягу.

на сторінку
Показані 1 - 24 із 41 пунктів

ШАФИ З МЕТАЛУ - УНІВЕРСАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Під час відвідування спортзалів, господарських приміщень (підсобок) кожна людина може побачити металеві шафи. Без такого обладнання обійтися непросто, воно забезпечує підвищення комфортності відвідування таких приміщень. Для зберігання спецодягу, особистих речей, обідів та ін. Інвентарю викор...

ШАФИ З МЕТАЛУ - УНІВЕРСАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Під час відвідування спортзалів, господарських приміщень (підсобок) кожна людина може побачити металеві шафи. Без такого обладнання обійтися непросто, воно забезпечує підвищення комфортності відвідування таких приміщень. Для зберігання спецодягу, особистих речей, обідів та ін. Інвентарю використовують для одягу металеві шафи. Для їх виготовлення використовується метал, даний матеріал дозволяє об'єднати в виробі такі важливі характеристики як зносостійкість і практичність. З огляду на насиченість ринку аналогами важливо правильно зробити свій вибір. Ми пропонуємо купити металеві шафи за цінами від виробника. На нашому сайті представлений широкий асортимент виробів на будь-який бюджет.

ШАФИ ДЛЯ РЕЧЕЙ - ПРАВИЛА ВИБОРУ

На сьогоднішній день металеві шафи експлуатують не тільки для зберігання одягу. Універсальність металевих шаф дозволяє використовувати їх в навчальних закладах, промислових і торгових організаціях для зберігання господарського інвентарю і не тільки. Також дана група шаф затребувана для складських приміщень та медичних. З огляду на такий широкий діапазон використання металевих шаф, вони повинні бути високої якості виготовлення та об'єднувати в собі високу якість матеріалів, надійність збірки та високі експлуатаційні властивості, нейтральний зовнішній вигляд. Виробляють такі металеві шафи в Україні, і ми пропонуємо їх Вам за ціною виробника.

Головні параметри вибору шафи:

- ергономічність та місткість;
- глибина і оптимальна кількість гачків і полиць;
- висота шафи (відповідність середньому зросту людини);
- додаткова комплектація (для оптимального розміщення інвентарю);
- Наявність вентиляції (необхідно при зберіганні вологого одягу). Завдяки перфорації на стінках шафи повітря циркулює, відводячи вологу.

Металеві меблі, які ми пропонуємо, проходять санітарні експертизи. Є думка, що бюджетні вироби гірше дорогих імпортних аналогів - це не завжди так. Металеві шафки від вітчизняних виробників по надійності не поступаються імпортним виробам. Надійність і зносостійкість металевих шаф особливо затребувані у виробництві та/або громадських закладах, де металеві меблі знаходяться в загальному користуванні.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ МЕТАЛЕВИХ ШАФ

Конструкція шаф виконана у вигляді витривалого боксу з листів сталі. Кріплення елементів корпусу здійснено за допомогою зачепів, саморізів та/або заклепок, в залежності від моделі. Конструкція оснащена дверцятами з внутрішніми петлями. Вентиляційна перфорація виконана за допомогою лазерної різки. Замикання виконується замками Euro-Locks (Німеччина). Також є можливість використовувати електронні замки, в залежності від необхідного захисту. Вид петель та товщина стали залежить від моделі шафи.

Широкий асортимент шаф з металу:

- Металева шафа для одягу має габаритні розміри, які дозволяють розмістити її в приміщенні оптимально використовуючи простір;
- Для ергономічного розміщення речей шафа оснащена вішалками та полицями;
- Має нейтральний зовнішній вигляд - універсальність в більшості установ;
- Для циркуляції повітря усередині шафи, на нижній і верхній частині корпусу розташована перфорація;
- Господарські шафи, що складаються з двох об'ємних відсіків, ідеально підходять для зберігання речей та інвентарю техперсоналом;
- Металеві шафи для дитячих установ мають невеликі розміри, що ідеально підходять для експлуатації дітьми. Замками такі шафи не оснащені, але мають фігурну ручку. Зовнішній вигляд враховує вік користувачів. Конструкція каркаса має округлену форму, для недопущення отримання травм дитиною.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ МЕТАЛЕВИХ ШАФ

Для підвищення функціональності металевих шаф в Києві, в Україні використовується додаткова комплектація: полиці, перфоровані полиці, гачки, тримачі для рушників, дерев'яні лавки та ін., завдяки чому поліпшується зручність експлуатації. Додаткова комплектація одягових шаф доступна для замовлення на нашому сайті. Наш менеджер допоможе Вам вибрати оптимальний варіант модифікації металевої шафи. Для фарбування всіх складових виробу використовується полімерно-порошкова фарба, що дозволяє захистити матеріал шафи від впливу вологи, кліматичних і температурних змін. Склад фарби складається з безпечних з'єднань, що не несуть небезпеки оточуючим. Також завдяки такому покриттю підвищується зносостійкість металевої шафи. Сучасна технологія нанесення фарби дозволяє надовго зберегти колір і насиченість покриття.

Ми пропонуємо шафи одягові металеві за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Металеві одягові шафи поставляються в розібраному або зібраному вигляді (залежно від моделі) в упаковці та кресленням збірки.

Більше
ТОП