Одягові шафи металеві (для одягу), гардеробні, локери

Підкатегорії

 • Одягові шафи, гардеробні, для одягу

  ВИБИРАЄМО ОДЯГОВІ ШАФИ З МЕТАЛУ

  Шафи металеві одягові є оптимальним рішенням для обладнання роздягалень на підприємствах, спортивних комплексах, басейнах, школах та ін. Широкий вибір гардеробних металевих шаф представлений в нашому інтернет-магазині. Шафи для зберігання одягу представляють собою металеву конструкцію, яка легко збирається на місці експлуатації. Якщо Замовник хоче купити шафи для одягу в зібраному вигляді, вони можуть бути поставлені в готовому для використання вигляді, або збираються силами наших співробітників на місці експлуатації.

  ОСОБЛИВОСТІ МЕТАЛЕВИХ ШАФ ДЛЯ ОДЯГУ

  Основною перевагою шаф металевих для одягу є їх довговічність в експлуатації. Завдяки спеціальній антикорозійній обробці металу з подальшим фарбуванням порошковою фарбою, металеві шафи для одягу витримують підвищену вологість в приміщеннях (напр. Басейнах). Крім того, всі металеві гардеробні шафи відповідають вимогам чинного санітарного законодавства України (Висновок державної санітарно-епідемологічної експертизи). Це підтверджує безпеку шаф для переодягання при використанні в будь-якому місці, а особливо в школах або дитячих садках.

  Що найбільш важливо при виборі металевої гардеробної шафи

  - ергономічність та місткість;
  - глибина та оптимальна кількість гачків й полиць;
  - висота шафи (відповідність середньому росту людини);
  - додаткова комплектація (для оптимального розміщення інвентарю);
  - Наявність вентиляції (необхідно при зберіганні вологого одягу). Завдяки перфорації на стінках шафи повітря циркулює, відводячи вологу.

  ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА СТАЛЕВОЇ ШАФИ ДЛЯ ОДЯГУ ТА СКІЛЬКИ ВОНА КОШТУЄ

  При виборі металевої одягової шафи, перш за все, необхідно визначитися, скільки чоловік будуть зберігати свої речі . Друге питання, яке виникає для прийняття рішення, який одяг верхню або спецодяг передбачається зберігати. Від це цього залежить ширина секції шафи - 300 або 400 мм. Чим об'ємніші речі - тим ширше має бути відділення. Основний варіант виконання одягових шаф, це шафа всередині кожної секції, якої розташована полиця під головні убори, перекладина під плечики та гачки. Під замовлення в шафи для переодягання можна встановлювати додаткову полицю для взуття або сумок. Кількість додаткових полиць може змінюватися в залежності від потреб. Вартість гардеробної шафи залежить від ширини виробу та/або додаткової комплектації. Для економії місця та збільшення кількості місць зберігання в нашому інтернет-магазині можна підібрати шафи, кожна секція якого розділена на 2 або 3 незалежні секції. Дані моделі виробів випускаються односекційними та двосекційними. Кожна секція закривається на ключовий замок. За бажанням або для зручності користування на дверях одягових шаф можуть бути встановлені поворотні рукоятки під навісні замочки, електронні кодові замки або зчитувачі електронних браслетів. У деяких випадках виникають питання про фарбування в корпоративні кольори. Для наших виробничих потужностей - це не проблема. Замовнику необхідно назвати колір фарби за каталогом RAL, і металеві шафи для одягу будуть гармонійно вписуватися в інтер'єр приміщення. Замовний колір здорожує металеві шафи на 15-20% в залежності від колірного рішення.

  Ми пропонуємо шафи для одягу металеві за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Металеві шафи для одягу поставляються в розібраному або зібраному вигляді (в залежності від моделі) в упаковці та кресленням збірки. Купити металеву шафу за ціною виробника можна за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

 • Шафи - камери схову металеві (локери)

  Шафи - камери зберігання (схову) металеві (локери)

  Складно сказати чому для позначення легких металевих шаф призначених для зберігання особистих речей відвідувачів магазинів, спорткомплексів, басейнів та ін. В Україні використовується термін «локер». Найбільш ймовірні пояснення, що назва походить від англійського іменника lock - замок або дієслова to lock - замикати. Дійсно, кожна чарунка локера замикається на індивідуальний замок. На дверцятах передбачено місце для ідентифікаційної бірки.

  Іноді локери називають: шафи - камери схову. Таку назву лише частково відповідає призначенню даного типу металевих шаф. Класичний варіант шафи - камери схову (використовуються в аеропортах, на вокзалах) - це зламостійка металева чарункова шафа, обладнана кодовими замками, що забезпечують можливість частої зміни користувачів, що має шлейфи для підключення кожної чарунки до охоронної сигналізації та, іноді, Монетоприймачі (отримання оплати за користування ). Обов'язковою опцією традиційної шафи камери зберігання - є можливість аварійного відкриття будь-якого елементу в обхід введеного клієнтом коду. Відповідно, такі чарункові шафи - камери схову складні у виготовленні та мають високу вартість.

  Локери - це бюджетний варіант металевих чарункових шаф - камер зберігання. Виготовляються вони на базі металевих шаф для роздягалень (шаф гардеробних). Головна відмінність локеров від звичної нам конструкції металевих шаф для переодягання - це кількість дверцят. Локери - це чарункові металеві шафи, які мають від однієї до дванадцяти дверей. Замикання чарунок на ключові замки не має на увазі можливість їх аварійного відкриття адміністратором в обхід коду клієнта, як в камері - зберігання. Тому, якщо локери встановлені в місці, яке передбачає часту зміну користувачів (магазин, спортивний комплекс та ін.), клієнти отримують на руки по - одному ключу від чарунок. Другі ключі використовуються адміністрацією в якості резервних - на випадок необхідності виконання аварійного відкриття.

  Металеві чарункові шафи експлуатуються в дуже складних умовах - часта зміна користувачів, незацікавленість клієнтів дбайливого ставлення, висока вологість та ін. Це накладає особливі вимоги до якості виконання декоративного захисного покриття. Воно повинно забезпечувати не тільки гарний зовнішній вигляд, але й мати високу стійкість до механічних пошкоджень та забезпечувати захист локеров від корозії. Для обробки металевих чарункових шаф - камер зберігання всі виробники використовують зносостійке порошкове полімерне покриття. Порошок наноситься на поверхню металу в електро - статичному полі. Локер нагрівається в печі до температури близько 200 градусів. При цьому порошок спікається в міцну плівку. Сила зчеплення полімерної плівки з поверхнею металу (адгезія), залежить від того, як ретельно вона буде підготовлена до нанесення покриття. На металевій поверхні шафи не повинно бути забруднень, залишків мастила або корозії. Таку підготовку поверхні металу можуть виконати більшість виробників. Але є один технологічний нюанс, який під силу тільки найпотужнішим виробництвам - фосфатування металу перед нанесенням порошкового покриття. Фосфатування - це хімічний процес, який перетворює оксид заліза (іржу) в антикорозійне покриття, яке має високу адгезію (силу зчеплення) з порошком. Для виконання цих робіт необхідно спеціальне устаткування та великі виробничі площі. Термін служби захисної декоративної обробки виробів, що пройшли фосфатацію, зростає не менше ніж в 2 рази. Тому, купуючи локери, виготовлені на великому виробництві, можна бути впевненим в їх високій якості. Зокрема, таким підприємством є ПРАКТИК. Це найбільший виробник Європи, що має заводи в декількох країнах. Приємним доповненням до інформації про високу якість металевих чарункових шаф ПРАКТИК - ціни нижчі, ніж у аналогічної продукції інших виробників.

  Купити шафи камери схову (зберігання) металеві (локери) по ціні від виробника можна в нашому інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

 • Додаткова комплектація шаф для одягу

  Додаткова комплектація гардеробних шаф

  Влучна фраза великого письменника Михайла Жванецького про вітчизняний автопром: «загальним видом оволоділи, тепер би подробиці не пропускати», як не можна краще підходить до питання вибору додаткової комплектації гардеробних шаф. Саме додаткова комплектація перетворює серійні металеві шафи для перевдягання в вироби, адаптовані під індивідуальні вимоги кожного споживача. Додаткова комплектація гардеробних шаф може бути встановлена на них в процесі експлуатації. Однак, значно зручніше для всіх - покупців, продавців та складальників шаф, якщо замовлення металевих шаф для роздягалень відразу робиться з урахуванням додаткової комплектації. Такий підхід гарантує збіг розмірів, що сполучаються різних елементів - з часом виробники можуть модернізувати свою продукцію на свій розсуд.

  До додаткової комплектації металевих одежних шаф відносяться наступні види продукції:

  1. Ніжки для металевих гардеробних шаф. Зазвичай мають висоту 150 мм, що дає наступні переваги:

  - можна виконувати прибирання під гардеробними шафами,

  - запобігає корозії нижніх частин металевих шаф в душових приміщеннях,

  - захищає від механічних пошкоджень цокольні частини металевих гардеробних шаф,

  - дозволяє корисно використати простір під металевими шафами в роздягальнях.

  Ніжки для металевих гардеробних шаф обладнані регульованими опорами, які дозволяють виставити в ряд металеві шафи, компенсуючи нерівності підлоги в приміщенні.

  2. Тримач рушників для металевих гардеробних шаф. Тримачі рушників металеві кріпляться на внутрішні частини дверей одягових шаф. Тримачі рушників є невеликою металеву пластиною горизонтальної форми з ручкою для рушників. Компактна конструкція тримачі рушників підвищує зручність зберігання рушників та інших речей особистого користування. Ручка тримача рушників притискає рушник своєю вагою, не даючи впасти на підлогу.

  3. Дахи кутові для металевих гардеробних шаф. Кутові дахи для металевих одягових шаф, встановлених у роздягальнях басейнів та душових - дуже потрібний вид додаткової комплектації. У приміщеннях з високою вологістю повітря на металевих поверхнях утворюється велика кількість конденсату. Похилі даху змушує конденсат стікати вниз (не дають накопичуватися), тим самим захищаючи металеві шафи для одягу від корозії.

  4. Кодові електронні замки для металевих одягових шаф. У базовій комплектації всі гардеробні металеві шафи комплектуються ключовими замками для замикання дверей. Якщо одягові шафи встановлені в роздягальні виробничого підприємства, і кожен працівник постійно користується тільки однією шафкою, то використання ключових замків абсолютно виправдано. Ситуація ускладнюється, якщо металеві шафи для перевдягання експлуатуються в умовах частої зміни користувачів. В цьому випадку складно уникнути втрат ключів з вимушеною наступною заміною замків. Не дивлячись на те, що ціна ключових замків, відносно не висока, якщо проблеми з безпекою ключів виникають часто, може накопичитися кругленька сума витрат. Одним з рішень проблеми може стати використання для замикання металевих гардеробних шаф - кодових електронних замків. Кодові електронні замки Р152 з сенсорними кнопками призначені для спрощення використання металевих одежних шаф в умовах частої зміни користувачів. Смарт-замки встановлюються на кожних дверях. Пароль (код) вводиться і знімається безпосередньо користувачем, автоматично зберігаючись при розрядці батарей. У разі, якщо клієнт забув код, або завершив користування гардеробною шафою, залишивши його в закритому стані, у адміністратора є можливість відкриття металевої одягової шафи в обхід клієнтського пароля. Таким чином, підвищені початкові витрати на обладнання одягових металевих шаф електронними кодовими замками, окупаються в процесі експлуатації.

  5. Лавки для металевих гардеробних шаф. Використання гардеробних лавок істотно підвищує зручність використання металевих шаф для переодягання. Знімати / одягати взуття стоячи хоче, далеко, не кожен. Особливо після виробничої зміни або занять в тренажерному залі. Придбання гардеробних лавок - це прояв поваги до людей і турбота про їхнє самопочуття. Конструктивно гардеробні лавки для комплектації металевих одягових шаф випускаються трьох видів:

  - лавки гардеробні відкидні

  - лавки гардеробні висувні

  - лавки гардеробні приставні

  Перевагою перших двох видів лавок для металевих гардеробних шаф, є компактність - в складеному вигляді вони не займають місце в приміщенні. У свою чергу, приставні гардеробні лавки краще захищені від неправильної експлуатації.

  Купити додаткову комплектацію для одягових шаф металевих по ціні від виробника можна в нашому інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua аба за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

 • Лавки гардеробні

  Лавки призначені для використання в роздягальнях, спортзалах, залах очікування. Випускаються у декількох модифікаціях (довжина - 1000, 1500, 2000 мм), зі спинкою та гачками для одягу.

на сторінку
Показані 1 - 24 із 81 пунктів

ШАФИ З МЕТАЛУ - УНІВЕРСАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Під час відвідування спортзалів, господарських приміщень (підсобок) кожна людина може побачити металеві шафи. Без такого обладнання обійтися непросто, воно забезпечує підвищення комфортності відвідування таких приміщень. Для зберігання спецодягу, особистих речей, обідів та ін. Інвентарю викор...

ШАФИ З МЕТАЛУ - УНІВЕРСАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Під час відвідування спортзалів, господарських приміщень (підсобок) кожна людина може побачити металеві шафи. Без такого обладнання обійтися непросто, воно забезпечує підвищення комфортності відвідування таких приміщень. Для зберігання спецодягу, особистих речей, обідів та ін. Інвентарю використовують для одягу металеві шафи. Для їх виготовлення використовується метал, даний матеріал дозволяє об'єднати в виробі такі важливі характеристики як зносостійкість і практичність. З огляду на насиченість ринку аналогами важливо правильно зробити свій вибір. Ми пропонуємо купити металеві шафи за цінами від виробника. На нашому сайті представлений широкий асортимент виробів на будь-який бюджет.

ШАФИ ДЛЯ РЕЧЕЙ - ПРАВИЛА ВИБОРУ

На сьогоднішній день металеві шафи експлуатують не тільки для зберігання одягу. Універсальність металевих шаф дозволяє використовувати їх в навчальних закладах, промислових і торгових організаціях для зберігання господарського інвентарю і не тільки. Також дана група шаф затребувана для складських приміщень та медичних. З огляду на такий широкий діапазон використання металевих шаф, вони повинні бути високої якості виготовлення та об'єднувати в собі високу якість матеріалів, надійність збірки та високі експлуатаційні властивості, нейтральний зовнішній вигляд. Виробляють такі металеві шафи в Україні, і ми пропонуємо їх Вам за ціною виробника.

Головні параметри вибору шафи:

- ергономічність та місткість;
- глибина і оптимальна кількість гачків і полиць;
- висота шафи (відповідність середньому зросту людини);
- додаткова комплектація (для оптимального розміщення інвентарю);
- Наявність вентиляції (необхідно при зберіганні вологого одягу). Завдяки перфорації на стінках шафи повітря циркулює, відводячи вологу.

Металеві меблі, які ми пропонуємо, проходять санітарні експертизи. Є думка, що бюджетні вироби гірше дорогих імпортних аналогів - це не завжди так. Металеві шафки від вітчизняних виробників по надійності не поступаються імпортним виробам. Надійність і зносостійкість металевих шаф особливо затребувані у виробництві та/або громадських закладах, де металеві меблі знаходяться в загальному користуванні.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ МЕТАЛЕВИХ ШАФ

Конструкція шаф виконана у вигляді витривалого боксу з листів сталі. Кріплення елементів корпусу здійснено за допомогою зачепів, саморізів та/або заклепок, в залежності від моделі. Конструкція оснащена дверцятами з внутрішніми петлями. Вентиляційна перфорація виконана за допомогою лазерної різки. Замикання виконується замками Euro-Locks (Німеччина). Також є можливість використовувати електронні замки, в залежності від необхідного захисту. Вид петель та товщина стали залежить від моделі шафи.

Широкий асортимент шаф з металу:

- Металева шафа для одягу має габаритні розміри, які дозволяють розмістити її в приміщенні оптимально використовуючи простір;
- Для ергономічного розміщення речей шафа оснащена вішалками та полицями;
- Має нейтральний зовнішній вигляд - універсальність в більшості установ;
- Для циркуляції повітря усередині шафи, на нижній і верхній частині корпусу розташована перфорація;
- Господарські шафи, що складаються з двох об'ємних відсіків, ідеально підходять для зберігання речей та інвентарю техперсоналом;
- Металеві шафи для дитячих установ мають невеликі розміри, що ідеально підходять для експлуатації дітьми. Замками такі шафи не оснащені, але мають фігурну ручку. Зовнішній вигляд враховує вік користувачів. Конструкція каркаса має округлену форму, для недопущення отримання травм дитиною.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ МЕТАЛЕВИХ ШАФ

Для підвищення функціональності металевих шаф в Києві, в Україні використовується додаткова комплектація: полиці, перфоровані полиці, гачки, тримачі для рушників, дерев'яні лавки та ін., завдяки чому поліпшується зручність експлуатації. Додаткова комплектація одягових шаф доступна для замовлення на нашому сайті. Наш менеджер допоможе Вам вибрати оптимальний варіант модифікації металевої шафи. Для фарбування всіх складових виробу використовується полімерно-порошкова фарба, що дозволяє захистити матеріал шафи від впливу вологи, кліматичних і температурних змін. Склад фарби складається з безпечних з'єднань, що не несуть небезпеки оточуючим. Також завдяки такому покриттю підвищується зносостійкість металевої шафи. Сучасна технологія нанесення фарби дозволяє надовго зберегти колір і насиченість покриття.

Ми пропонуємо шафи одягові металеві за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Металеві одягові шафи поставляються в розібраному або зібраному вигляді (залежно від моделі) в упаковці та кресленням збірки.

Більше
ТОП