Знижки

Одягові шафи металеві (для одягу), гардеробні, локери

Підкатегорії

 • Одягові шафи, гардеробные, для одягу

  На підняття вартості металу, енергоносіїв, імпортних комплектуючих Ми відповідаємо Шафами одяговими моделі «ЕКОНОМ» !
  Пропонуємо Вашій увазі новий типоряд шаф гардеробних для переодягання серії «ЕКОНОМ».
  Основна відмінність одягових шаф - виконання вентиляційних отворів недорогим технологічним способом і з незначною зміною конструкції, комплектація більш простими і дешевими замками.
  Всі ці зміни дозволили значно зменшити вартість шафи для переодягання у порівнянні з імпортними та вітчизняними аналогами , не ущемляючи їх споживчих властивостей і зручності користування.

  Металеві меблі, шафи гардеробні, одягові, для переодягання купити в Києві недорого.

 • Шафи - камери схову металеві (локери)

  Шафи металеві (локери), камери схову призначені для зберігання особистих речей відвідувачів магазинів, спорткомплексів, басейнів та ін. Кожна чарунка замикається на індивідуальний замок, передбачено місце для ідентифікаційної бирки.

 • Додаткова комплектація шаф для одягу
 • Лавки гардеробні

  Лавки призначені для використання в роздягальнях, спортзалах, залах очікування. Випускаються у декількох модифікаціях (довжина - 1000, 1500, 2000 мм), зі спинкою та гачками для одягу.

Епіграф: Якщо від багато  взяти трошки, то це не крадіжка, а просто розподіл.
Враховуючи, що деякі люди вважають цей афоризм керівництвом до дії,  для роздягалень використовують спеціальні металеві шафи (шафи гардеробні). Їх застосування також зумовлене виконанням вимог СЕС, охорони праці та пожежного нагляду. Не дивлячись на те, що металеві шафи гардеробні експлуатуються в побутових приміщеннях підприємств, вони мають стильний дизайн. Порошкове полімерне покриття надійно захищає їх від корозії і механічних пошкоджень. Для замикання дверей використовуються врізні замки. Шафи металеві для переодягання можуть поставлятися у зібраному або розібраному вигляді,  що дає можливість покупцеві вибрати оптимальний варіант відвантаження. Усередині кожної секції металевої шафи розташовані одна полка і два гачки. Для вентиляції в дверях виконані вентиляційні отвори. В якості додаткових опцій  металеві шафи можуть комплектуватися ніжками, відкидними або висувними лавками, цоколем. У базовому виконанні металеві шафи для переодягання світло сірий (RAL 7035). Можливе фарбування в інші кольори.

Магазин шаф для побутових приміщень у Києві. Металеві шафи гардеробні можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні.
Пошукові терміни:
Шафа металева для переодягання, шафа металева для спецодягу, шафа для спецодягу, шафа для переодягання, металеві меблі, шафи гардеробні шафи гардеробні шафи металеві для одягу, шафи для одягу, шафи металеві для переодягання, шафи металеві для спецодягу, шафи гардеробні, шафи для одягу, шафи металеві стелажі, шафи для роздягалень, шафи для роздягалень.

ТОП