Знижки

Фільтр

Ціна

2400 грн - 8200 грн

Висота габаритна (мм)

840 - 1005

Ширина габаритна (мм)

990 - 1815

Глибина габаритна (мм)

495 - 1005

Кількість ящиків

Безтумбові верстаки слюсарні

Показані 1 - 13 із 13 пунктів

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА ПРОСТОТА СЛЮСАРНОГО ВЕРСТАКА БЕЗТУМБОВОГО 

Верстак слюсарний - це робоче місце для виконання слюсарних, електромонтажних, складальних робіт. Верстаки слюсарні мають збірно-розбірну конструкцію, що складається з бічних опор, стільниці, полиць та задньої стінки. Таке технічне рішення дає можливість транспортувати верстак в не...

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА ПРОСТОТА СЛЮСАРНОГО ВЕРСТАКА БЕЗТУМБОВОГО 

Верстак слюсарний - це робоче місце для виконання слюсарних, електромонтажних, складальних робіт. Верстаки слюсарні мають збірно-розбірну конструкцію, що складається з бічних опор, стільниці, полиць та задньої стінки. Таке технічне рішення дає можливість транспортувати верстак в невеликих авто, а при відправці в інші населені пункти України економити витрати на доставку. Для підготовки верстака до роботи потрібно мінімум часу. У комплект поставки входить все необхідне для збірки.

ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКТАЦІЇ СТОЛІВ СЛЮСАРНИХ

В асортименті нашого підприємства представлені верстаки слюсарні з різною довжиною стільниць - 1000, 1200, 1500 , 1800 мм. Це дозволяє оптимально заповнити робочий простір в залежності від розміру приміщення. Базова комплектація столу слюсарного - фанерна (вологостійка) стільниця товщиною 24 мм.

Залежно від видів виконуваних робіт верстак столярний може комплектуватися стільницями, виготовленими з OSB плити:

- з оцинкованим чохлом;
- з чохлом з нержавіючої сталі;
- гумове покриття з окантовкою з оцинкованої сталі;
- чохол з чорного металу товщиною 2 мм;
- покриття з чорного металу товщиною 4 мм;
- буковий щит товщиною 40 мм.

Розподілене навантаження на робочу поверхню становить 200 кг.

ВАЖЛИВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕСРТАКІВ СЛЮСАРНИХ

Металеві деталі верстаків слюсарних пофарбовані полімерною порошковою фарбою. Даний вид обробки не тільки надає виробу привабливий вигляд, але й захищає поверхню металу від впливу вологи або хімічних речовин. Крім того, покриття відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України.

Верстаки слюсарні мають висоту 850мм, що є оптимальною висотою для роботи стоячи. Якщо для роботи виникає необхідність меншої або більшої висоти верстака, в нашому асортименті представлений широкий вибір столів на регульованих опорах. Висота верстаків від 750 до 1000 мм.

Для організації ефективного робочого місця на верстак слюсарний можна встановити перфорований екран. На ньому зручно розміщуються полиці, підставки для викруток та ключів, лампа денного освітлення, пластикові кювети, тримачі для рушників, коробка для балонів та ін.

Переваги придбання слюсарного верстака у нас:

- верстаки слюсарні завжди є в наявності;
- гнучкий підхід до Замовника, допомога в підборі виробу, консультації з технічних питань;
- ціна від виробника;
- доставка слюсарних верстаків;
- відправка верстаків слюсарних будь-яким перевізником по Україні;
- при самовивозі верстака - допомога при завантаженні в автомобіль;
- можливість купити верстак слюсарний в Києві та в інших містах України (зручний інтерфейс сайту).

Купити слюсарний верстак за ціною від виробника можливо за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 та в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

Більше
ТОП