Знижки

Фільтр

Ціна

6260 грн - 12150 грн

Висота габаритна (мм)

840 - 870

Ширина габаритна (мм)

990 - 1815

Глибина габаритна (мм)

615 - 705

Однотумбові верстаки слюсарні

Показані 1 - 18 із 18 пунктів

НАДІЙНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ СЛЮСАРНОГО ВЕРСТАКА ОДНОТУМБОВОГО

Верстат слюсарний - це незамінне сучасне рішення для організації робочого місця слюсаря, електомонтажника, збирача. Однотумбовий верстак слюсарний - це збірно-розбірна конструкція, що складається з бічної опори, стільниці, полиці, задньої стінки та верстачної тумби.

Поставка столу слюсар...

НАДІЙНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ СЛЮСАРНОГО ВЕРСТАКА ОДНОТУМБОВОГО

Верстат слюсарний - це незамінне сучасне рішення для організації робочого місця слюсаря, електомонтажника, збирача. Однотумбовий верстак слюсарний - це збірно-розбірна конструкція, що складається з бічної опори, стільниці, полиці, задньої стінки та верстачної тумби.

Поставка столу слюсарного в розібраному вигляді суттєво економить фінансові витрати при доставці по Києву та Україні.

Тумба верстачна поставляється зібрана, а це економія часу на підготовку верстака до роботи. У комплект поставки входить все необхідне для збірки.

ГОТОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОБЛАДНАННЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ

В асортименті нашого підприємства представлені верстаки слюсарні однотумбові з різною довжиною стільниць - 1200, 1200, 1400, 1500, 1600, 1800мм. Це дозволить оптимально заповнити робочий простір в залежності від розміру приміщення.

Для обладнання робочого місця в залежності від виду робіт верстак слюсарний може комплектуватися стільницями, виготовленими з OSB плити:

- з оцинкованим чохлом;
- з чохлом з нержавіючої сталі;
- гумове покриття з окантовкою з оцинкованої сталі;
- чохол з металу товщ. 2 мм;
- покриття з металу товщ. 4 мм;
- буковий щит товщ. 40 мм.

Розподілена навантаження на робочу поверхню становить 200 кг.

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕРСТАКІВ СЛЮСАРНИХ

Металеві деталі верстака однотумбового пофарбовані полімерною порошковою фарбою. Тумби верстачні - двокольорові, комбінація світло-сірого та темно-сірого кольору, опори, полиця та задня стінка - темно сірі. Даний вид обробки не тільки надає виробу привабливий вигляд, але й захищає поверхню металу від впливів вологи або хімічних речовин. Крім того, покриття відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України.

Верстаки слюсарні мають висоту до 900мм, що вважається оптимальною для роботи навстоячи. Це дозволяє зняти навантаження на хребет та ноги протягом робочого дня. Якщо для роботи виникає необхідність меншої або більшої висоти верстака, в нашому асортименті представлений широкий вибір столів на регульованих опорах. Висота таких верстаків від 750 до 1000 мм.

Детальніше про моделі тумбах для слюсарних столів (верстаків), якими вони комплектуються:

Д - верстачная тумба з одними дверима;
МД - верстачная тумба з дверима та невеликим висувним ящиком;
С2Б - верстачная тумба з 3-ма висувними ящиками;
2М2Б - верстачная тумба з 4-ма висувними ящиками;
3МСБ - верстачная тумба з 5-ма висувними ящиками;
8М - верстачная тумба з 8-ма висувними ящиками.

Таке різноманіття дозволяє оптимально підібрати тумбу для верстака слюсарного. Висувні ящики закріплені на телескопічні направляючі, висуваються повністю. Вантажопідємність кожного ящика - до 40 кг розподіленого навантаження. Всі тумби верстачні (незалежно від моделі) закриваються на ключовий замок. Якщо виникає необхідність встановити під верстак другу тумбу, її завжди можна придбати додатково. Для зручного розміщення інструменту, необхідного в процесі роботи, на верстак слюсарний можна встановити перфорований екран. На ньому розміщуються полиці, підставки для викруток та ключів, лампа денного освітлення, пластикові кювети, тримач рушників, коробка для балонів та ін.

ЧОМУ КУПИТИ СЛЮСАРНИЙ ВЕРСТАК ПОТРІБНО САМЕ У НАС?

- гнучкий підхід до Замовника, допомога в підборі вироби, консультації з технічних питань;
- ціна від виробника ;
- доставка слюсарних верстаків;
- відправка верстаків слюсарних будь-яким перевізником України;
- при самовивозі верстака - допомога при завантаженні в автомобіль;
- можливість придбати верстак слюсарний не тільки в Києві, але в інших містах України (зручний інтерфейс сайту).

Купити слюсарний верстак за ціною виробника можна за адресою м.Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

Більше
ТОП