Знижки

Фільтр

Двотумбові верстаки слюсарні

Показані 1 - 19 із 19 пунктів

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ДВОТУМБОВИХ ВЕРСТАКІВ СЛЮСАРНИХ

Слюсарний верстак двотумбовий - це необхідне оптимальне рішення для організації робочого місця слюсаря, електомонтажніка, збирача. Двотумбовий верстак слюсарний - це збірно-розбірна конструкція, яка складається зі стільниці, полиці, задньої стінки і двох верстачной тумб.

Слюсарни...

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ДВОТУМБОВИХ ВЕРСТАКІВ СЛЮСАРНИХ

Слюсарний верстак двотумбовий - це необхідне оптимальне рішення для організації робочого місця слюсаря, електомонтажніка, збирача. Двотумбовий верстак слюсарний - це збірно-розбірна конструкція, яка складається зі стільниці, полиці, задньої стінки і двох верстачной тумб.

Слюсарний стіл поставляється в розібраному вигляді, що помітно економить фінансові витрати на доставку по Києву та Україні.

Дві верстачні тумби поставляються зібраними, що істотно заощаджує час на підготовку верстата до роботи. Для складання верстака в комплект поставки входить все необхідне.

ОПТИМІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ - ГОТОВІ РІШЕННЯ

Наше підприємство пропонує слюсарні столи за ціною від виробника з різною довжиною стільниць - 1200, 1200, 1400 , 1500, 1600, 1800 мм. Завдяки цьому, можна оптимально організувати робочий простір в залежності від розміру приміщення.

Для ефективного використання робочого місця, двохтумбовий верстак слюсарний може комплектуватися стільницями, виготовленими з OSB плити:

- з оцинкованим чохлом;
- з чохлом з нержавіючої сталі;
- гумове покриття з окантовкою з оцинкованої сталі;
- чохол з металу товщ. 2 мм;
- покриття з металу товщ. 4 мм;
- буковий щит товщ. 40 мм.

Розподілене навантаження на робочу поверхню становить 200 кг.

ВЕРСТАКИ СЛЮСАРНІ - ВАЖЛИВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Металеві деталі, з яких складається двохтумбовий верстак, пофарбовані полімерною порошковою фарбою. Верстачні тумби - двоколірні, комбінація світло-сірого і темно-сірого кольору, полиця та задня стінка - темно сірі. Дана обробка не тільки надає виробу привабливий вигляд, але і захищає поверхню металу від впливів вологи або хімічних речовин. Порошкове покриття відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України.

Верстаки слюсарні мають висоту до 900мм, яка вважається оптимальною для роботи навстоячи. Це дозволяє зняти навантаження на хребет та ноги протягом робочого дня.

Моделі тумб для двотумбових слюсарних столів (верстаків):

Д - верстачная тумба з одними дверима;
МД - верстачная тумба з дверима і невеликим висувним ящиком;
С2Б - верстачная тумба з 3 висувними ящиками;
2М2Б - верстачная тумба з 4 висувними ящиками;
3МСБ - верстачная тумба з 5 висувними ящиками;
8М - верстачная тумба з 8 висувними ящиками.

Такий асортимент дозволяє оптимально підібрати тумби для слюсарного верстака. Висувні ящики оснащені телескопічними напрямними. Вантажопідємність кожного ящика - до 40 кг розподіленого навантаження. Замикання тумби (незалежно від моделі) здійснюється ключовим замок. Для зручного розміщення інструменту, необхідного в процесі роботи, на верстак слюсарний можна встановити перфорований екран.

ЧОМУ КУПИТИ СЛЮСАРНИЙ ВЕРСТАК ПОТРІБНО САМЕ У НАС?

- гнучкий підхід до Замовника, допомога в підборі вироби, консультації з технічних питань;
- ціна від виробника ;
- доставка слюсарних верстаків;
- відправка верстаків слюсарних будь-яким перевізником України;
- при самовивозі верстака - допомога при завантаженні в автомобіль;
- можливість купити верстак слюсарний не тільки в Києві, але в інших містах України (зручний інтерфейс сайту).

Купити слюсарний верстак за ціною від виробника можна за адресою м.Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

Більше
ТОП