Знижки

Фільтр

Ціна

2660 грн - 9930 грн

Висота габаритна (мм)

1800 - 1845

Ширина габаритна (мм)

300 - 855

Глибина габаритна (мм)

495 - 510

Шафи - камери схову металеві (локери)

Показані 1 - 16 із 16 пунктів

Шафи - камери зберігання (схову) металеві (локери)

Складно сказати чому для позначення легких металевих шаф призначених для зберігання особистих речей відвідувачів магазинів, спорткомплексів, басейнів та ін. В Україні використовується термін «локер». Найбільш ймовірні пояснення, що назва походить від англійського іменника lock - замок або дієсл...

Шафи - камери зберігання (схову) металеві (локери)

Складно сказати чому для позначення легких металевих шаф призначених для зберігання особистих речей відвідувачів магазинів, спорткомплексів, басейнів та ін. В Україні використовується термін «локер». Найбільш ймовірні пояснення, що назва походить від англійського іменника lock - замок або дієслова to lock - замикати. Дійсно, кожна чарунка локера замикається на індивідуальний замок. На дверцятах передбачено місце для ідентифікаційної бірки.

Іноді локери називають: шафи - камери схову. Таку назву лише частково відповідає призначенню даного типу металевих шаф. Класичний варіант шафи - камери схову (використовуються в аеропортах, на вокзалах) - це зламостійка металева чарункова шафа, обладнана кодовими замками, що забезпечують можливість частої зміни користувачів, що має шлейфи для підключення кожної чарунки до охоронної сигналізації та, іноді, Монетоприймачі (отримання оплати за користування ). Обов'язковою опцією традиційної шафи камери зберігання - є можливість аварійного відкриття будь-якого елементу в обхід введеного клієнтом коду. Відповідно, такі чарункові шафи - камери схову складні у виготовленні та мають високу вартість.

Локери - це бюджетний варіант металевих чарункових шаф - камер зберігання. Виготовляються вони на базі металевих шаф для роздягалень (шаф гардеробних). Головна відмінність локеров від звичної нам конструкції металевих шаф для переодягання - це кількість дверцят. Локери - це чарункові металеві шафи, які мають від однієї до дванадцяти дверей. Замикання чарунок на ключові замки не має на увазі можливість їх аварійного відкриття адміністратором в обхід коду клієнта, як в камері - зберігання. Тому, якщо локери встановлені в місці, яке передбачає часту зміну користувачів (магазин, спортивний комплекс та ін.), клієнти отримують на руки по - одному ключу від чарунок. Другі ключі використовуються адміністрацією в якості резервних - на випадок необхідності виконання аварійного відкриття.

Металеві чарункові шафи експлуатуються в дуже складних умовах - часта зміна користувачів, незацікавленість клієнтів дбайливого ставлення, висока вологість та ін. Це накладає особливі вимоги до якості виконання декоративного захисного покриття. Воно повинно забезпечувати не тільки гарний зовнішній вигляд, але й мати високу стійкість до механічних пошкоджень та забезпечувати захист локеров від корозії. Для обробки металевих чарункових шаф - камер зберігання всі виробники використовують зносостійке порошкове полімерне покриття. Порошок наноситься на поверхню металу в електро - статичному полі. Локер нагрівається в печі до температури близько 200 градусів. При цьому порошок спікається в міцну плівку. Сила зчеплення полімерної плівки з поверхнею металу (адгезія), залежить від того, як ретельно вона буде підготовлена до нанесення покриття. На металевій поверхні шафи не повинно бути забруднень, залишків мастила або корозії. Таку підготовку поверхні металу можуть виконати більшість виробників. Але є один технологічний нюанс, який під силу тільки найпотужнішим виробництвам - фосфатування металу перед нанесенням порошкового покриття. Фосфатування - це хімічний процес, який перетворює оксид заліза (іржу) в антикорозійне покриття, яке має високу адгезію (силу зчеплення) з порошком. Для виконання цих робіт необхідно спеціальне устаткування та великі виробничі площі. Термін служби захисної декоративної обробки виробів, що пройшли фосфатацію, зростає не менше ніж в 2 рази. Тому, купуючи локери, виготовлені на великому виробництві, можна бути впевненим в їх високій якості. Зокрема, таким підприємством є ПРАКТИК. Це найбільший виробник Європи, що має заводи в декількох країнах. Приємним доповненням до інформації про високу якість металевих чарункових шаф ПРАКТИК - ціни нижчі, ніж у аналогічної продукції інших виробників.

Купити шафи камери схову (зберігання) металеві (локери) по ціні від виробника можна в нашому інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП