Знижки

Детектори валют. Лічильники банкнот, монет

Підкатегорії

 • Лічильники банкнот

  Лічильники банкнот (купюрорахувальні машини) умовно можна розділити на три основні категорії - офісні, професійні та банківські.
  Основна їх відмінність - це тривалість безперервної роботи в день. Офісні лічильники банкнот розраховані на 1-2 години роботи, професійні на 3-5 годин, банківські - до 20 годин.
  Основні функції, якими можуть виконувати  лічильники:
  - Перерахування банкнот із різними швидкостями (одна або декілька);
  - Детекція розміру і здвоєності;
  - Ультрафіолетова, магнітна, інфракраснасная детекції;
  - Підсумовування, підсумовування по номіналах;
  Окреме місце серед лічильників банкнот (купюрорахувальних машин) займають моделі з функцією сортування. До вишеперечісленних технічних характеристик у них є функція сортування по номіналах, рокам емісії, функція орієнтації та інш.

  Нашим підприємством пропонуються лічильники відомих брендів:
  лічильники банкнот PRO (PRO Intellect Technology);
  лічильники банкнот RBC (Royal Sovereign);
  лічильники банкнот DoCash (DoCash GmbH);
  лічильники банкнот DORS (Дорс).

 • Лічильники банкнот з функцією сортування

  Лічильники банкнот з функцією сортування - вже не є лічильниками в чистому вигляді, тому що крім перерахунку банкнот можуть здійснювати сортування по номіналах, орієнтації, рокам емісії і т.д.

 • Просмотрові УФ детектори валют

  Універсальні просмотрові УФ детектори, що дозволяють оперативно перевірити справжність будь-яких видів валют і цінних паперів, компактні, надійні і доступні за ціною.

 • Просмотрові ІЧ та універсальні детектори валют

  Універсальні та інфрачервоні просмотрові  детектори валют призначені для візуального контролю банкнот різних валют та  іншої захищеної поліграфічної продукції за наявності, розташування та якості виконання захисних інфрачервоних міток.

 • Автоматичні детектори валют (банкнот)

  Автоматичні детектори валют призначені для перевірки грошових знаків. Не вимагають спеціальних знань і навчання для роботи з ними. У пам'яті обладнання прописана вся інформація для визначення достовірності купюри - розмір, оптична щільність, ультрафіолетові, інфрачервоні і магнітні мітки, спектральний аналіз фарби, ін Всі автоматичні детектори валют визначаю номінал банкноти, підсумовують.

  Підрозділяються на одновалютні (перевіряють будь-яку одну валюту) і багатовалютні (перевіряють кілька валют). Деякі моделі мають можливість підключення автомобільного адаптера.

 • Лічильники монет

  Лічильники монет прості й зручні в експлуатації. Дрібні монети всіх номіналів поміщають в завантажувальний бункер, в якості вихідних даних вводяться товщина та діаметр. Монеторахувальна машина в автоматичному режимі робить перерахунок і переміщення в приймальний бункер монет відповідних заданим параметрам. Послідовно вводячи нові вихідні дані для залишку, касир, в кілька циклів, завершує роботу з перерахунку. Результати виводяться на інформаційну панель приладу. Усі представлені моделі мають функцію підсумовування виконаних операцій. Висока швидкість перерахунку (від 1500 до 4000 монет в хвилину) дозволяє обробляти великі монетні маси за короткий час.

  Купити сортувальники монет в Києві. Ми пропонуємо обладнання для перерахунку монет та жетонів тільки відомих офіційних брендів, що забезпечують сервісне та гарантійне обслуговування.

 • Вакуумні пакувальники банкнот

  Призначені для пакування в поліетиленові пакети під дією вакууму цінних паперів та корінців банкнот.

Саме тому так важливо правильно організувати роботу з їх обробки - детекції, перерахунку, сортуванню. Підприємство «Банкспецзахист» пропонує повний асортимент необхідного обладнання: УФ, ІЧ детектори валют, автоматичні детектори валют, лічильники банкнот (купюрою-рохувальні машини), лічильники монет, пакувальники банкнот, сортувальники банкнот. Забезпечується гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Магазин у Києві. Лічильники банкнот, лічильники монет, детектори валют, пакувальники, знищувачі документів можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка по Києву і Україні.

Пошукові терміни: Лічильники банкнот, лічильники купюр, лічильники монет, детектори валют, пакувальники, знищувачі документів, банкнотосчетные машинки, монетосчетные машинки.

ТОП