Знижки

Фільтр

Ціна

210 грн - 97510 грн

Швидкість обліку монет/хв.

Вмістимість бункеру для монет/шт.

Функція калькулятора

Режим сквозного підсумка

Режим підрахунку загальної суми по номіналах

Визначення номіналу

Кількість валют

Дисплей лічильника

Висота габаритна (мм)

60 - 405

Ширина габаритна (мм)

90 - 540

Глибина габаритна (мм)

75 - 450

Довжина шва (мм)

Час роботи

Детектори валют. Лічильники банкнот, монет. Вакуумні пакувальники

Підкатегорії

 • Лічильники банкнот

  ЛІЧИЛЬНИКИ БАНКНОТ (КУПЮР)

  Лічильники банкнот призначені для автоматичного перерахунку готівки. Усі лічильники банкнот (купюролічильні машини) працюють приблизно однаково - гроші розміщуються в приймальну (завантажувальну) кишеню, захоплюються покупюрно за допомогою спеціального роликового механізму та переміщаються в приймальний бункер. Швидкість перерахунку грошей може варіюватися від 600 до 1500 банкнот за хвилину в залежності від типу лічильника.

  Лічильники для грошей між собою відрізняються робочим ресурсом (часом роботи протягом дня), наявністю додаткових функцій - перевіркою банкнот на справжність, можливістю підрахунку підсумкової суми, режимом калькулятора.

  Більшість лічильників для купюр можуть перераховувати гроші з одночасною їх перевіркою. Більшість лічильників купюр перевіряють розмір банкноти, її оптичну щільність. Крім того, в лічильниках можуть бути встановлені УФ датчики, які розпізнають фальшиві банкноти. Виявлення такої купюри супроводжується зупинкою перерахунку, а на дисплеї приладу висвічується помилка. Даний вид перевірки дозволяє визначити грубі підробки та не дає 100% гарантії.

  Для більш точної перевірки грошей, при обробці готівки, лічильники банкнот можуть мати додатково ІК (інфрачервоний) та МГ (магнітний) датчики. Це дозволяє знизити ризик потрапляння фальшивих грошей.

  Всі лічильники банкнот мають сучасні LCD або LED дисплеї, які відображають результати перерахунку, висвічують код помилки при виявленні підозрілої банкноти та іншу інформацію, закладену в функціоналі банкнотолічильної машини.

  Окреме місце займають лічильники з автоматичним визначенням номінала. Вони призначені для обробки середніх та великих обсягів готівки, перевіряють гроші за допомогою УФ, МГ та ІК датчиків. Лічильник для грошей здійснює перевірку банкнот за розміром, на здвоєність, цілісність та оптичну щільність, виявляє половинчасті та затиснуті купюри. Прилади оснащені звуковою та кодовою індикацією при виявленні підозрілої банкноти. Сума перерахованих банкнот автоматично виводяться на екран. Лічильники відрізняється легкістю та точністю перерахунку, простотою експлуатації. Лічильник для грошей, має функцію калькуляції з високою швидкістю перерахунку купюр.

 • Лічильники банкнот з функцією сортування

  СОРТУВАЛЬНИКИ БАНКНОТ (КУПЮР)

  Мультивалютні сортувальники банкнот (купюр) представляють собою сучасне обладнання для обробки готівки. Сортувальник для грошей відрізняється від звичайного лічильника банкнот можливістю перерахунку змішаної пачки грошей з визначенням номіналу.

  Усі моделі сортувальників, крім основної функції - перерахунку банкнот, виконують такі операції:

  - Сортування за номіналом купюри (авто);
  - Сортування по орієнтації купюри; 
  - Перерахунок грошей звичайний (кількість аркушів);
  - Підрахунок змішаної пачки;
  - Фасовка за кількістю;
  - Фасовка по сумі;
  - Автоматичне визначення валюти.

  Для завантаження грошової маси в банкомати сортувальники банкнот відбраковують старі та зношені купюри.

  Для визначення справжності купюр сортувальники для грошей використовують такі види детекцій:

  - ІК - інфрачервона детекція;
  - Кольоровий СIS - детекция видимого образу;
  - МГ - магнітна детекція;
  - УФ - ультрафіолетова детекція;
  - детекція колірного спектру;
  - Розмір - довжина, ширина, товщина.

  Всі сортувальники грошей обладнані яскравими LCD або LED дисплеями, на яких відображаються результати роботи.

  Мультивалютні сортувальники купюр мають можливість підключення до принтера, зовнішньго дисплею, комп'ютерної мережі.

  Сортувальники купюр є невід'ємною частиною для оптимізації роботи з обробки великих обсягів готівки. Широко використовуються в касах кредитних організацій, організація які надають послуги інкасації, відділеннях банків, касах перерахунку перед завантаженням грошей в банкомати.

 • Просмотрові УФ детектори валют

  Універсальні просмотрові УФ детектори, що дозволяють оперативно перевірити справжність будь-яких видів валют і цінних паперів, компактні, надійні і доступні за ціною.

 • Просмотрові ІЧ та універсальні детектори валют

  Універсальні та інфрачервоні просмотрові  детектори валют призначені для візуального контролю банкнот різних валют та  іншої захищеної поліграфічної продукції за наявності, розташування та якості виконання захисних інфрачервоних міток.

 • Автоматичні детектори валют (банкнот)

  Автоматичні детектори валют призначені для перевірки грошових знаків. Не вимагають спеціальних знань і навчання для роботи з ними. У пам'яті обладнання прописана вся інформація для визначення достовірності купюри - розмір, оптична щільність, ультрафіолетові, інфрачервоні і магнітні мітки, спектральний аналіз фарби, ін Всі автоматичні детектори валют визначаю номінал банкноти, підсумовують.

  Підрозділяються на одновалютні (перевіряють будь-яку одну валюту) і багатовалютні (перевіряють кілька валют). Деякі моделі мають можливість підключення автомобільного адаптера.

 • Лічильники монет

  Лічильники монет прості й зручні в експлуатації. Дрібні монети всіх номіналів поміщають в завантажувальний бункер, в якості вихідних даних вводяться товщина та діаметр. Монеторахувальна машина в автоматичному режимі робить перерахунок і переміщення в приймальний бункер монет відповідних заданим параметрам. Послідовно вводячи нові вихідні дані для залишку, касир, в кілька циклів, завершує роботу з перерахунку. Результати виводяться на інформаційну панель приладу. Усі представлені моделі мають функцію підсумовування виконаних операцій. Висока швидкість перерахунку (від 1500 до 4000 монет в хвилину) дозволяє обробляти великі монетні маси за короткий час.

  Купити сортувальники монет в Києві. Ми пропонуємо обладнання для перерахунку монет та жетонів тільки відомих офіційних брендів, що забезпечують сервісне та гарантійне обслуговування.

 • Вакуумні пакувальники банкнот

  Призначені для пакування в поліетиленові пакети під дією вакууму цінних паперів та корінців банкнот.

на сторінку
Показані 1 - 24 із 85 пунктів

Саме тому так важливо правильно організувати роботу з їх обробки - детекції, перерахунку, сортуванню. Підприємство «Банкспецзахист» пропонує повний асортимент необхідного обладнання: УФ, ІЧ детектори валют, автоматичні детектори валют, лічильники банкнот (купюрою-рохувальні машини), лічильники монет, пакувальники банкнот, сортувальники банкнот....

Саме тому так важливо правильно організувати роботу з їх обробки - детекції, перерахунку, сортуванню. Підприємство «Банкспецзахист» пропонує повний асортимент необхідного обладнання: УФ, ІЧ детектори валют, автоматичні детектори валют, лічильники банкнот (купюрою-рохувальні машини), лічильники монет, пакувальники банкнот, сортувальники банкнот. Забезпечується гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Магазин у Києві. Лічильники банкнот, лічильники монет, детектори валют, пакувальники, знищувачі документів можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка по Києву і Україні.

Пошукові терміни: Лічильники банкнот, лічильники купюр, лічильники монет, детектори валют, пакувальники, знищувачі документів, банкнотосчетные машинки, монетосчетные машинки.

Більше
ТОП