Знижки

Фільтр

Ціна

2090 грн - 21010 грн

Додаткові можливості

Функція калькулятора

Режим сквозного підсумка

Режим підрахунку загальної суми по номіналах

Визначення номіналу

Кількість валют

Дисплей лічильника

Висота габаритна (мм)

75 - 315

Ширина габаритна (мм)

180 - 360

Глибина габаритна (мм)

90 - 405

Лічильники банкнот

Показані 1 - 20 із 20 пунктів

ЛІЧИЛЬНИКИ БАНКНОТ (КУПЮР)

Лічильники банкнот призначені для автоматичного перерахунку готівки. Усі лічильники банкнот (купюролічильні машини) працюють приблизно однаково - гроші розміщуються в приймальну (завантажувальну) кишеню, захоплюються покупюрно за допомогою спеціального роликового механізму та переміщаються в приймальний бункер. Швид...

ЛІЧИЛЬНИКИ БАНКНОТ (КУПЮР)

Лічильники банкнот призначені для автоматичного перерахунку готівки. Усі лічильники банкнот (купюролічильні машини) працюють приблизно однаково - гроші розміщуються в приймальну (завантажувальну) кишеню, захоплюються покупюрно за допомогою спеціального роликового механізму та переміщаються в приймальний бункер. Швидкість перерахунку грошей може варіюватися від 600 до 1500 банкнот за хвилину в залежності від типу лічильника.

Лічильники для грошей між собою відрізняються робочим ресурсом (часом роботи протягом дня), наявністю додаткових функцій - перевіркою банкнот на справжність, можливістю підрахунку підсумкової суми, режимом калькулятора.

Більшість лічильників для купюр можуть перераховувати гроші з одночасною їх перевіркою. Більшість лічильників купюр перевіряють розмір банкноти, її оптичну щільність. Крім того, в лічильниках можуть бути встановлені УФ датчики, які розпізнають фальшиві банкноти. Виявлення такої купюри супроводжується зупинкою перерахунку, а на дисплеї приладу висвічується помилка. Даний вид перевірки дозволяє визначити грубі підробки та не дає 100% гарантії.

Для більш точної перевірки грошей, при обробці готівки, лічильники банкнот можуть мати додатково ІК (інфрачервоний) та МГ (магнітний) датчики. Це дозволяє знизити ризик потрапляння фальшивих грошей.

Всі лічильники банкнот мають сучасні LCD або LED дисплеї, які відображають результати перерахунку, висвічують код помилки при виявленні підозрілої банкноти та іншу інформацію, закладену в функціоналі банкнотолічильної машини.

Окреме місце займають лічильники з автоматичним визначенням номінала. Вони призначені для обробки середніх та великих обсягів готівки, перевіряють гроші за допомогою УФ, МГ та ІК датчиків. Лічильник для грошей здійснює перевірку банкнот за розміром, на здвоєність, цілісність та оптичну щільність, виявляє половинчасті та затиснуті купюри. Прилади оснащені звуковою та кодовою індикацією при виявленні підозрілої банкноти. Сума перерахованих банкнот автоматично виводяться на екран. Лічильники відрізняється легкістю та точністю перерахунку, простотою експлуатації. Лічильник для грошей, має функцію калькуляції з високою швидкістю перерахунку купюр.

Більше
ТОП