Фільтр

Price

2050 грн - 20010 грн

Режим самотестування привключенні

Діагностіка та визначення стану банкнот (при перерахунку)

Функція калькулятора

Виявлення половини банкноти

Фасування банкнот в пачках

Режим сквозного підсумка

Режим рахування пачками

Режим підрахунку загальної суми по номіналах

Визначення номіналу

Дисплей лічильника

Висота (мм)

300 - 310

Ширина (мм)

350 - 360

Глибина (мм)

390 - 400

Вага (кг)

0 - 10

Країна реєстрації бренда

Країна-виробник товара

Знижки

Лічильники банкнот

Показані 1 - 17 із 17 пунктів

ЛІЧИЛЬНИКИ БАНКНОТ (КУПЮР)

Лічильники банкнот призначені для автоматичного перерахунку готівки. Усі лічильники банкнот (купюролічильні машини) працюють приблизно однаково - гроші розміщуються в приймальну (завантажувальну) кишеню, захоплюються покупюрно за допомогою спеціального роликового механізму та переміщаються в приймальний бункер. Швид...

ЛІЧИЛЬНИКИ БАНКНОТ (КУПЮР)

Лічильники банкнот призначені для автоматичного перерахунку готівки. Усі лічильники банкнот (купюролічильні машини) працюють приблизно однаково - гроші розміщуються в приймальну (завантажувальну) кишеню, захоплюються покупюрно за допомогою спеціального роликового механізму та переміщаються в приймальний бункер. Швидкість перерахунку грошей може варіюватися від 600 до 1500 банкнот за хвилину в залежності від типу лічильника.

Лічильники для грошей між собою відрізняються робочим ресурсом (часом роботи протягом дня), наявністю додаткових функцій - перевіркою банкнот на справжність, можливістю підрахунку підсумкової суми, режимом калькулятора.

Більшість лічильників для купюр можуть перераховувати гроші з одночасною їх перевіркою. Більшість лічильників купюр перевіряють розмір банкноти, її оптичну щільність. Крім того, в лічильниках можуть бути встановлені УФ датчики, які розпізнають фальшиві банкноти. Виявлення такої купюри супроводжується зупинкою перерахунку, а на дисплеї приладу висвічується помилка. Даний вид перевірки дозволяє визначити грубі підробки та не дає 100% гарантії.

Для більш точної перевірки грошей, при обробці готівки, лічильники банкнот можуть мати додатково ІК (інфрачервоний) та МГ (магнітний) датчики. Це дозволяє знизити ризик потрапляння фальшивих грошей.

Всі лічильники банкнот мають сучасні LCD або LED дисплеї, які відображають результати перерахунку, висвічують код помилки при виявленні підозрілої банкноти та іншу інформацію, закладену в функціоналі банкнотолічильної машини.

Окреме місце займають лічильники з автоматичним визначенням номінала. Вони призначені для обробки середніх та великих обсягів готівки, перевіряють гроші за допомогою УФ, МГ та ІК датчиків. Лічильник для грошей здійснює перевірку банкнот за розміром, на здвоєність, цілісність та оптичну щільність, виявляє половинчасті та затиснуті купюри. Прилади оснащені звуковою та кодовою індикацією при виявленні підозрілої банкноти. Сума перерахованих банкнот автоматично виводяться на екран. Лічильники відрізняється легкістю та точністю перерахунку, простотою експлуатації. Лічильник для грошей, має функцію калькуляції з високою швидкістю перерахунку купюр.

Більше
ТОП