Знижки

Фільтр

Ціна

950 грн - 6880 грн

Висота габаритна (мм)

1500 - 3015

Ширина габаритна (мм)

705 - 1155

Глибина габаритна (мм)

300 - 615

Навантаження на полицю

Стелажі металеві офісні, архівні, складські, торгові

на сторінку
Показані 1 - 24 із 73 пунктів

Стелажами прийнято називати виріб, що складається з різної кількості полиць, розташованих в декілька рядів і закріплених на опорах (стійках).
Стелажі призначені для зручного зберігання, раціонального використання площі приміщення, де встановлені стелажі. Залежно від установки стелажів всередині приміщення, умовно їх можна розділити на стелажі одн...

Стелажами прийнято називати виріб, що складається з різної кількості полиць, розташованих в декілька рядів і закріплених на опорах (стійках).
Стелажі призначені для зручного зберігання, раціонального використання площі приміщення, де встановлені стелажі. Залежно від установки стелажів всередині приміщення, умовно їх можна розділити на стелажі односторонні (встановлюються уздовж стін), і двосторонні (встановлюються посередині кімнати).
На ринку України представлені стелажі, які виготовлені з різних матеріалів - металеві, пластикові, дерев'яні та інш. Але в асортименті нашого підприємства пропонуються стелажі тільки з металу, починаючи від стійок (опор) і полиць. Фарбування всіх стелажів – порошкове полімерне покриття. За місцем експлуатації стелажі діляться на архівні, офісні, складські та побутові. Від їх призначення залежить вантажопідйомність, яку вони можуть витримувати - від 80 до 200 кг. Окремими розділами в асортименті нашого підприємства представлені стелажі для зберігання метизів і знаходяться вони в розділі - Шафи металеві інструментальні.
Трохи детальніше зупинимося на технічних характеристиках наших стелажів.
Стелажі СТ металеві вантажопідйомністю до 80 кг розподіленого навантаження на одну полицю
Модульні стелажі комплектуються стійками, виконаними з профілю товщиною 1,2 мм. Полки даних металевих стелажів виготовляються з листового металу товщиною 0,8 мм. Розміри полиць мають 6 типорозмірів 920х300/460/600 (мм) і 750х300/460/600 (мм). Висота металевих стелажів від 1520 мм до 2730мм. Кількість полиць в комплекті від  5 до 7 в залежності від комплектації. Крім того, крок регулювання полиць складає 38мм, що дозволяє регулювати відстань між полицями в залежності від необхідності. Стійки поставляються частинами, їх кріплення між собою здійснюється за допомогою спеціальних надійних зачипів. Даний вид металевих стелажів з успіхом експлуатуються в архівах, офісах, складах. Їх використовують для роботи в автомайстернях, купляють для встановлення в домашніх майстернях, гаражах, побутових приміщеннях для зберігання консервації та ін.
Стелажі металеві СК вантажопідйомністю до 120 кг розподіленого навантаження на одну полицю. Дані металеві стелажі збираються за допомогою кріпильних елементів - гвинти, шайби, гайки, що дає додаткову жорсткість і стійкість. Полиці стелажа комплектуються ребрами жорсткості, що і дозволяє використовувати для зберігання різних вантажів з дуже великою вагою. Стелажі виготовляються з різними розмірами полиць та їх глибин. Довжина полиць стелажів металевих буває 750, 1000, 1150 (мм) з глибиною 300, 400, 500 та 600 (мм). Розміри полиць мають 4 типорозміру в мм 920х460/560 та 1180х 460/600. Висота металевих стелажів від 1500 мм до 3000 мм. Стійки виготовляються цільними і не вимагають збирання. Верхня та нижня полиця стелажів, для додаткової міцності, закріплюється зачепами-косинками на гвинтах.

Стелажі металеві СТС вантажопідйомністю до 200 кг розподіленого навантаження на одну полицю. Дані стелажі відносяться до стелажів з великою вантажопідйомністю. Розміри полиць мають 4 типорозміру. Розміри полиць мають 4 типорозміру - 920х460/560 (мм) та 1180х460/600 (мм). По висоті стелажі бувають від 1500 мм до 3000 мм. На них зручно зберігати предмети, товар, вантажі з великою вагою. При складанні стелажів використовуються елементи кріплення - гвинти, гайки і шайби. Для підвищення вантажопідйомності полиць, товщина кожної з якої становить 1 мм, використовуються т.зв. косинки, які закріплюються на чотирьох кутах полки, на кожній полиці без винятку. Стійки (опори) даних стелажів виготовляються цільними, не залежно від висоти.

Стелажі металеві призначені для зберігання документів і матеріальних цінностей в архівних, складських та офісних приміщеннях. Металеві стелажі виготовлені зі сталевого профілю складної конфігурації. Стелажі металеві мають надійну конструкцію і естетичний зовнішній вигляд. Умовно поділяються металеві стелажі за вантажопідйомністю - розподіленої навантаженні на одну полицю:
Стелажі металеві призначені для зберігання документів та матеріальних цінностей в архівних, складських та офісних приміщеннях. Металеві стелажі виготовлені із сталевого профілю складної конфігурації. Стелажі металеві мають надійну конструкцію і естетичний зовнішній вигляд. Умовно поділяються металеві стелажі по вантажопідйомності:

 

 

Більше
ТОП