Знижки

Фільтр

Ціна

370 грн - 18480 грн

Висота габаритна (мм)

300 - 2010

Ширина габаритна (мм)

240 - 1215

Глибина габаритна (мм)

150 - 615

Навісні серверні шафи

на сторінку
Показані 1 - 24 із 37 пунктів

Шафи серверні навісні (настінні)

Шафи серверні монтажні навісні призначені для монтажу та розміщення мережевих приладів. Шафи монтажні серії ШС виготовляються з високоякісної листової сталі. Корпуси серверних навісних шаф збираються на жорсткому сталевому каркасі. Для зручності встановлення телекомунікаційного обладнання бічні стінки серверних ...

Шафи серверні навісні (настінні)

Шафи серверні монтажні навісні призначені для монтажу та розміщення мережевих приладів. Шафи монтажні серії ШС виготовляються з високоякісної листової сталі. Корпуси серверних навісних шаф збираються на жорсткому сталевому каркасі. Для зручності встановлення телекомунікаційного обладнання бічні стінки серверних навісних шаф випускаються знімними з кріпленням на засувках. Навісні серверні шафи серії ШС обладнуються напрямними 19"дюймів з кроком 1U або 44,45 мм. В днищах та кришках навісних монтажних шаф виконуються перфоровані отвори для відводу гарячого повітря. На сталевих каркасах навісних серверних шаф передбачені клеми для заземлення. У нижніх та верхніх частинах шаф серверних навісних передбачені кабельні вводи. Двері монтажних навісних шаф можуть бути виконані в декількох модифікаціях - у вигляді сталевих рамок зі склом, суцільнометалеві або зі сталевого перфорованого листа.

Телекомунікаційні серверні навісні шафи надійно кріпляться до стіни за допомогою спеціальних пластин.

До переваг навісних серверних шаф даної конструкції слід віднести зручність розміщення мережевого обладнання та раціональність використання простору приміщень серверних.

Для виконання декоративної захисної обробки навісних серверних шаф використовується полімерне порошкове покриття. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню монтажних шаф в електростатичному полі. Після цього виріб поміщається в нагрівальну камеру, де при температурі 200 °С відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням дуже міцної полімерної плівки.

Шафи навісні монтажні серії ШС поставляються в зібраному вигляді.

Купити шафи серверні навісні (настінні, для встановлення на стіну) по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП