Знижки

Фільтр

Ціна

3060 грн - 3950 грн

Висота габаритна (мм)

1260 - 1965

Ширина габаритна (мм)

525 - 555

Глибина габаритна (мм)

600 - 810

Відкрита серверна монтажна стійка

Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Відкриті монтажні стійки (серверні)

Відкриті монтажні серверні стійки – самий економний спосіб розміщення мережевого, оптичного, електротехнічного, серверного та телекомунікаційного обладнання. Монтажні стійки зазвичай встановлюються в захищених серверних. Приміщення, призначені для експлуатації відкритих монтажних серверних стійок, відносяться...

Відкриті монтажні стійки (серверні)

Відкриті монтажні серверні стійки – самий економний спосіб розміщення мережевого, оптичного, електротехнічного, серверного та телекомунікаційного обладнання. Монтажні стійки зазвичай встановлюються в захищених серверних. Приміщення, призначені для експлуатації відкритих монтажних серверних стійок, відносяться до категорії приміщень з обмеженим доступом. Як правило, кімнати, в яких встановлюються відкриті монтажні стійки з телекомунікаційним обладнанням, оснащуються системами кондиціонування повітря.

Відкриті монтажні серверні стійки поєднують в собі функціональні переваги підлогових серверних шаф з дешевизною металевих стелажів. Монтажні стійки являють собою жорсткий металевий каркас підлогового типу з регульованими підп'ятниками для компенсації нерівностей підлоги. Основу конструкції відкритих серверних стійок становлять 19 - дюймові рами. Додатково монтажні стійки комплектується регульованими по висоті полицями з кроком 1U (44, 45 мм) для розміщення обладнання. Для прокладання кабелів на серверних стійках передбачені відповідні кріплення. Невеликі отвори в нижній частині корпусу дозволяють кріпити телекомунікаційні стійки до підлоги.

Чудовою особливістю відкритих монтажних стійок є їх можливість встановлення в ряди для розміщення мережевого обладнання. Жорстко, міцно, стійко, надійно. Відкриті монтажні серверні стійки забезпечують зручний підхід до телекомунікаційного обладнання з будь-якого боку. Застосування відкритих монтажних стійок в кондиціонованних приміщеннях, автоматично знімає питання охолодження телекомунікаційного обладнання.

З огляду на розширення попиту на крипто валюти, відкриті монтажні серверні стійки показали свою незамінність при оснащенні майнінгових ферм.

Для виконання декоративної захисної обробки відкритих серверних стійок використовується полімерне порошкове покриття. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню монтажних стійок в електростатичному полі. Після цього виріб поміщається в нагрівальну камеру, де при температурі 200 °С відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням міцної полімерної плівки.

Відкриті монтажні стійки моделі СМ поставляються в розібраному вигляді.

Купити відкриті монтажні стійки (серверні) по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП