Знижки

Фільтр

Ціна

10530 грн - 11870 грн

Висота габаритна (мм)

1755 - 1875

Ширина габаритна (мм)

630 - 645

Глибина габаритна (мм)

630 - 645

Комп'ютерні шафи універсальні

Показані 1 - 2 із 2 пунктів

Універсальні комп'ютерні шафи

Шафи комп'ютерні універсальні призначені для розміщення комп'ютерного та мережевого обладнання. Комп'ютерні шафи, зазвичай, розділені на три незалежні частини - для системних блоків, клавіатури та монітора. Всі секції комп'ютерних шаф зачиняються окремими дверима з ключовими замками. У комплект поставки комп'ютерни...

Універсальні комп'ютерні шафи

Шафи комп'ютерні універсальні призначені для розміщення комп'ютерного та мережевого обладнання. Комп'ютерні шафи, зазвичай, розділені на три незалежні частини - для системних блоків, клавіатури та монітора. Всі секції комп'ютерних шаф зачиняються окремими дверима з ключовими замками. У комплект поставки комп'ютерних універсальних шаф входять: висувні полиці для клавіатури, вентилятори та фільтри. Верхня і нижня частини комп'ютерних шаф обладнані полицями з можливістю регулювання місць їх встановлення по висоті.

Деталі корпусів шаф комп'ютерних виконуються з холодно катаної листової сталі. Місця для вводу кабелів передбачені конструкцією універсальних шаф.

Двері універсальних комп'ютерних шаф можуть бути виконані в декількох модифікаціях - у вигляді сталевих рамок зі склом або суцільнометалевими.

Для виконання декоративної захисної обробки комп'ютерних шаф використовується полімерне порошкове покриття. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню комп'ютерних шаф в електростатичному полі. Після цього виріб поміщається в нагрівальну камеру, де при температурі 200 °С відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням дуже міцної полімерної плівки.

До переваг комп'ютерних шаф даної конструкції слід віднести зручність розміщення стандартного і не стандартного устаткування та безпеку експлуатації.

Універсальні комп'ютерні шафи поставляються в зібраному вигляді, готові до використання за призначенням.

Купити компьтерні шафи по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП