Знижки

Фільтр

Ціна

5580 грн - 19070 грн

Висота габаритна (мм)

825 - 1980

Ширина габаритна (мм)

795 - 1230

Глибина габаритна (мм)

450 - 510

Комбіновані шафи з роллетними дверима / купе / зі склом

Показані 1 - 12 із 12 пунктів

МЕТАЛЕВІ ШАФИ ДЛЯ ДОКУМЕНТІВ НЕСТАНДАРТНІ
КУПЕ - З РОЛЕТНИМИ ДВЕРИМА - ЗІ СКЛОМ - КОМБІНОВАНІ

Шафи металеві бухгалтерські зі звичайними дверцятами представлені в асортименті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ в великому асортименті. Виходячи з кількості збережених документів, їх обсягу можна вибрати шафу конторську різної висоти й ширини. Шафи канцел...

МЕТАЛЕВІ ШАФИ ДЛЯ ДОКУМЕНТІВ НЕСТАНДАРТНІ
КУПЕ - З РОЛЕТНИМИ ДВЕРИМА - ЗІ СКЛОМ - КОМБІНОВАНІ

Шафи металеві бухгалтерські зі звичайними дверцятами представлені в асортименті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ в великому асортименті. Виходячи з кількості збережених документів, їх обсягу можна вибрати шафу конторську різної висоти й ширини. Шафи канцелярські висотою до 1000мм встановлюються одина на одну, розділяючи зони зберігання папок в залежності від важливості, актуальності та частоти користування. При такому встановленні архівних шаф, співробітники користуються кожен своєю секцією. Це особливо зручно в приміщеннях, де обмежено корисний простір, а необхідність в окремих шафах зберігання документів є. Шафи металеві архівні чотирьохсекційні доповнюють цей асортимент і розраховані на чотирьох користувачів.

Всі шафи металеві пофарбовані порошковою фарбою, що відповідає санітарно-гігієнічним вимогам законодавства України.

У даному розділі представлені шафи металеві для паперів з дверима-купе, ролетними дверима, зі скляними дверима або в нестандартному виконанні.

Шафи металеві архівні з дверима-купе
Стильний дизайн
Економія корисного робочого простору

Шафи металеві бухгалтерські виготовляються з дверима-купе. Таке виконання дозволяє встановлювати металеві шафи для документів в вузьких проходах або кабінетах, де утруднено відкриття орних дверей або практично неможливо. При відкритті дверей вправо / вліво співробітник отримує доступ до документів, не заважаючи відкритими дверима і не загороджуючи прохід. На сайті можна підібрати шафи металеві для паперів різної ширини (від 900 мм до 1200 мм) і висоти. Як і шафи бухгалтерські з дверцятами, шафи з дверима купе висотою до 1000мм можна встановлювати один на інший. Шафи конторські у виконанні купи комплектуються металевими полицями, які можуть регулюватися по висоті. Шафи металеві для документів закриваються ключовими замками.

Шафи металеві бухгалтерські з ролетними дверима
Економне використання приміщення
Сучасний зовнішній вигляд

Для Замовників, які вважають за краще оригінальне рішення зовнішнього вигляду архівних металевих шаф, є можливість вибору шаф з ролетними дверима. Шафи металеві виглядають по-сучасному. Ролетні двері конторського шафи виготовлені з міцного пластику і закриваються за ключовою замок. В асортименті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ можна підібрати шафи шириною 1000мм або 1200 мм. Шафи архівні з ролетними дверима пофарбовані зносостійкого порошковою фарбою світло-сірого кольору. Шафи металеві для документів закриваються ключовим замком.

Шафи металеві зі скляними дверима
Прекрасне рішення для демонстрації виставкових зразків
Захист від крадіжки

Досить часто виникає необхідність демонстрації товару або виставкових зразків у приміщеннях, в які мають доступ сторонні люди . Для таких випадків прекрасно підійде шафа металевий зі скляними дверима. Зручно розташовані полки з можливістю їх регулювання по висоті дасть можливість розглянути зразки товару. Закриття шафи на ключовий замок запобіжить спроби крадіжок. Шафа металевий зі скляними дверима може використовуватися як аптечний або лабораторний для зберігання медикаментів, хімреактивів та ін.

Завдяки продуманій установки скла за допомогою гумових ущільнювачів виключено деренчання скла при відкриття або закриття дверей шафи.

Шафи металеві архівні комбіновані
Шафи для одночасного зберігання документів будь-якого формату

Дуже часто для систематизації документів різного формату виникає питання їх одночасного зберігання в одному металевій шафі. Особливо це актуально у відділах кадрів, медичних установах, ін.

Сама назва «Архівні металеві шафи комбіновані» відповідає за їх функціональні можливості - комплектуватися полками, висувними ящиками, рамками під підвісні файли одночасно. Крім того, шафи металеві бухгалтерські комбіновані дають можливість користувачеві самому визначатися, скільки документів певного формату як зручніше систематизувати.

На сайті БАНКСПЕЦЗАХИСТ представлені найбільш продавані варіанти комплектації комбінованих шаф. Завдяки продуманій установці полиць, висувних ящиків або рамок під підвісні папки, Замовник може індивідуально визначитися з необхідною кількістю перерахованого вище.

Закривання шаф офісних нестандартних здійснюватися ключовим замком з підключення ригеля системи вгору / вниз.

Ми пропонуємо металеві шафи для документів за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Канцелярські шафи поставляються в зібраному або розібраному вигляді в упаковці і кресленням збірки.

Більше
ТОП