Двері банківські сертифіковані для сховищ цінностей

Підкатегорії

 • Двері банківські сертифіковані для сховищ цінностей

  Згідно з вимогами Національного банку України двері сховищ цінностей і депозитаріїв у банках повинні мати сертифікат відповідності ДСТУ 4012. Клас опору двері сховищ повинен бути не нижче класу оболонки сховища. Двері сховищ виготовляються в заводських умовах.
  Двері вготовляються з трьох елементів:
  - дверного полотна захисного з ригельною системою;
  - дверного полотна із решітки із врізним замком;
  - дверної рами.
  ДСТУ підрозділяє двері на класи - з нульового до тринадцятого. Найбільш затребуваними при реконструкції існуючих сховищ і споруді депозитаріїв є II, V, VI і VII. Саме ці двері пропонуються наших Підприємством.

 • Посилення і сертифікація банківських сховищ

  Необхідність приведення банківських сховищ цінностей і депозитаріїв у відповідність з ДСТУ 4012-1:2005 та їх сертифікація прописана в Постановах Національного банку України.
  Зазвичай, ця робота будується в наступній послідовності:
  1. проведення експертизи (обстеження) існуючого сховища з метою визначення класу опору злому всіх його елементів;
  2. заміна двері сховища на сертифіковану за ДСТУ 4012-1:2005;
  3. сертифікація сховища в цілому. У цей перелік робіт логічно включити ще один - якщо за результатами експертизи визначено клас сховища, який не влаштовує банк, то перед проведенням сертифікаційних робіт можна провести посилення сховища до потрібного класу. Звичайно, посилення проводиться модулями заводського виготовлення, які встановлюються зовні (при наявності місця) або з внутрішньої сторони захисної оболонки. Двері сховища посилення не підлягає - вони замінюються. Наше підприємство надає Замовнику весь комплекс робіт - від організації експертизи сховища, до його сертифікації після посилення і заміни дверей.

 •      После вступления в силу ДСТУ 4012.1-2001 «Сховища, двері сховищ, сейфи і АТМ сейфи» НБУ обязал банки всех форм собственности в срок до 2010 г. привести хранилища в соответствие с требованиями данного стандарта и получить сертификат соответствия.

 • Одною з обовязкових вимог сертифікації сховища цінностей являється використання сертифікованих дверей.
  В даний час нашим підприємством освоєно серійний випуск дверей сховищ цінностей  ІІ, V, VI та VII класів, так як них найбільших попит при обладнанні сховищ для депозитних чарунок.

Показані 1 - 2 із 2 пунктів

Згідно вимог НБУ всі банківські сховища, повинні мати сертифікат відповідності згідно ДСТУ EN 1143-1:2019. Побудовані раніше сховища мають бути реконструйовані і доведені до вимог цього стандарту. Однією з обов'язкових умов сертифікації сховища є використання сертифікованих дверей. В даний час нашим підприємством освоєно серійний випуск дверей І...

Згідно вимог НБУ всі банківські сховища, повинні мати сертифікат відповідності згідно ДСТУ EN 1143-1:2019. Побудовані раніше сховища мають бути реконструйовані і доведені до вимог цього стандарту. Однією з обов'язкових умов сертифікації сховища є використання сертифікованих дверей. В даний час нашим підприємством освоєно серійний випуск дверей ІІ, V, VI і VII класів, оскільки вони найбільш затребувані при обладнанні сховищ для депозитних чарунок (див. нормативи НБУ і МВС) і при реконструкції сховищ.

Більше
ТОП