Знижки

Захісні кулетривкі конструкції/ двері/ вікна/ лотки

Підкатегорії

 • Вікна захисні кулетривкі

  Вікна захисні кулетривкі є одним з найважливіших елементів захисних конструкцій. Вони випускаються згідно ДСТУ 4547 і мають Сертифікат відповідності класу ОЗК-2 (пістолет ТТ). Скло застосовується класу СК-2 згідно ДСТУ 4546. Відповідають вимогам Національного Банку України та МВС України. Броньована рама вікна виконується із сталевого прокату. В якості оздоблювального матеріалу використовується порошкове полімерне покриття. Колір - за бажанням Замовника.
  Вікна кулетривкі випускаються в наступних модифікаціях:
  - які відкриваються;
  - з передавальним лотком (модулем) для грошей.
  Підприємство «Банкспецзахист», крім виготовлення нових вікон, виконує роботи з посилення існуючих. Всі вироби сертифіковані.

 • Перегородки захисні кулетривкі

  Перегородки кулетривкі випускаються згідно ДСТУ 4547 і мають сертифікат відповідності класу ОЗК-2 (пістолет ТТ). Спільно з іншими кулетривкими конструкціями (дверима, вікнами, лотками і т.д.) забезпечують надійний захист від можливого пограбування. Відповідають вимогам Національного банку України та МВС України. Перегородки виготовляються зі сталевого прокату. У якості декоративного меблевого оздоблення використовуються ламіноване ДСП, МДФ та інші матеріали. Колір й дизайн - за узгодженням із Замовником.
  Перегородки кулетривкі випускаються в наступних модифікаціях:
  - непрозора;
  - з частковим склянням (кулестійке скло використовується класу СК-2 по ДСТУ 4546);
  - з лотком (модулем) передавальним для грошей;
  - зі шлюзом інкасаторським з логікою управління;
  - зі шлюзом інкасаторським елеваторного типу, а також з комбінацією всіх перерахованих елементів.
  Крім виготовлення нових кулетривких перегородок підприємство «Банкспецзахист» виконує посилення існуючих до класу ОЗК-2. Усі вироби сертифіковані.

 • Двері захисні кулетривкі

  Двері кулетривкі випускаються згідно ДСТУ 4547 і мають сертифікат відповідності класу ОЗК-2 (пістолет ТТ). Спільно з кулетивими перегородками, вікнами та іншими захисними конструкціями забезпечують надійний захист від збройного пограбування.
  Відповідають вимогам Національного банку України та МВС України. У базовому виконанні кулетривкі двері виконуються суцільносталевою. У якості декоративного оздоблення використовується порошкове покриття. Колір - за бажанням Замовника.

  Випускаються наступні модифікації:
  - з частковим склянням з використанням кулетривкого скла класу СК-2 згідно ДСТУ 4546;
  - з броньованим вічком;
  - з передавальним лотком (модулем) для грошей;
  - зі шлюзом інкасаторським елеваторного типу, а також з комбінацією всіх елементів в одній двері.
  Також двері можуть бути декоровані ламінованим ДСП і МДФ. Підприємство «Банкспецзахист» крім виготовлення нових дверей, проводить роботи з підсилення існуючих. Всі вироби сертифіковані.

 • Передавальні модулі кулетривкі (лотки, шлюзи інкасаторські)

  Передавальні модулі випускаються підприємством «Банкспецзахист» у відповідності з вимогами ДСТУ 4547 для класу ОЗК-2 (пістолет ТТ). Спільно з іншими захисними конструкціями (кулетривкими дверима, кулетривкими вікнами та ін.) забезпечують надійний захист від збройного пограбування, Відповідають вимогам Національного банку України та МВС України.
  Умовно передавальні можна розділити на дві групи:
  - лотки передавальні кулестійкі (для грошей);
  - шлюзи інкасаторські кулестійкі (для інкасаторських мішків і сумок).

  Лотки передавальні кулетривкі випускаються у наступних модифікаціях:
  - щілинні (типу «човник»);
  - з рухомою кареткою глибиною від 50 до 150мм;
  - висувні.

  Шлюзи інкасаторські кулетривкі випускаються в наступних модифікаціях:
  - з логікою управління (автоматичне блокування однієї двері при відкритті другої);
  - елеваторного типу (перекидний).
  Всі вироби сертифіковані.

 • Кулетривкі модульні каси (сбірно-розбірні)

  Модульні кулетривкі каси-трансформери

  Модульні кулетривкі каси-трансформери - революційне рішення для пунктів обміну валют та касових вузлів банків, розташованих на орендованих площах. Модульні кулетривкі каси-трансформери збираються з уніфікованих стальних пенелей, дверей, броневікон та передавальних модулей. Вузоли кріплення елементів між собою дозволяють змінювати їх взаємне розміщення, що забезпечує можливість у випадку переносу в нове приміщення, легко адаптувати конструкцію до нового планування. У якості декоративного оздоблення використовується зносостійке порошкове полімерне покриття. До переваг даного технічного рішення також можна віднести невисоку вартість продукції, швидкість збирання / розбирання. Так, для прикладу, час монтажу каси на одного касира замкнутої чотирикутної з вентильованим дахом становить близько 3-ох годин. Всі елементи модульної каси-трансформера (вікна, двері, передавальні модулі, панелі захисні, інкасаторські шлюзи) мають сертифікати про відповідність 2 класу кулетривкості згідно ДСТУ 4546, 4547.

  Касси пулетривкі модульні 

   

Епіграф:
Ступінь поваги прямо пропорційно калібру зброї і обратно пропорційно відстані до нього.


Національний банк України послідовно проводить політику щодо забезпечення безпечного зберігання цінностей і захисту персоналу банків всіх форм власності. Своєю Постановою НБУ ввів необхідність застосування кулестійких відгороджувальних конструкцій (бро...

Епіграф:
Ступінь поваги прямо пропорційно калібру зброї і обратно пропорційно відстані до нього.


Національний банк України послідовно проводить політику щодо забезпечення безпечного зберігання цінностей і захисту персоналу банків всіх форм власності. Своєю Постановою НБУ ввів необхідність застосування кулестійких відгороджувальних конструкцій (броньованих касових кабін), які мають відокремлювати касира від клієнта і касира від інкасатора. ). Дані вимоги стосуються не тільки для внов відкривающихся банківських установ, але і для існуючих, які мають бути приведені у відповідність з вимогами Постанови до кінця 2013 року.

Мова йде про касові вузли , обмінні пункти валют, робочі місця касирів (прийом і виплата платежів, видача депозитів) і т.д. Всі елементи конструкцій - кулестійкі перегородки, кулестійкі двері, лотки передавальні, вікна кулестійкі, шлюзи інкасаторські повинні бути сертифіковані на відповідність ДСТУ 4547 і ДСТУ 4546. При цьому клас кулестійкості повинен бути не нижче другого (СК-2 для стекол і ОЗК-2 для конструкцій.

Існує два шляхи вирішення даної проблеми - виготовлення та встановлення нових конструкцій або посилення існуючих без їх демонтажу. Підприємство «Банкспецзахист» одне з небагатьох підприємств України, які мають сертифікати на обидва види робіт - посилення і виготовлення. Крім того, підприємство має сертифікати на всі елементи конструкцій в різних поєднаннях між собою. Великою помилкою вважати, що можна взяти різні елементи (двері, вікна, лотки) різних виробників і зібрати їх в одну конструкцію. Якщо вони в такому вигляді не проходили випробувань, то їх кулестійкість сумнівна, а застосування нелегітимно. Елементи можуть бути застосовані в рамках однієї конструкції.

Дивіться, аналізуйте, перевіряйте.
Органи сертифікації чітко розділяють роботи з виготовлення конструкцій в заводських умовах (формулювання в сертифікаті «конструкції захисні кулетривкі) і посилення існуючих (формулювання в сертифікаті «конструкції захисні кулетривкі підсилюючі») не можна виконати посилення за місцем і підтвердити його сертифікатами на заводське виготовлення і навпаки. У якості конструкційного матеріалу використовується сталь марки Ст3. Декоративне оздоблення виконується за узгодженням із Замовником ламінованим ДСП, МДФ, каменем і т.д. Дизайн може бути розроблений у фірмовому стилі Замовника. Деякі з наших об'єктів Ви можете подивитися у ФОТОГАЛЕРЕЇ.

Більше
ТОП