Знижки

Перегородки захисні кулетривкі

Перегородки кулетривкі випускаються згідно ДСТУ 4547 і мають сертифікат відповідності класу ОЗК-2 (пістолет ТТ). Спільно з іншими кулетривкими конструкціями (дверима, вікнами, лотками і т.д.) забезпечують надійний захист від можливого пограбування. Відповідають вимогам Національного банку України та МВС України. Перегородки виготовляються зі ста...

Перегородки кулетривкі випускаються згідно ДСТУ 4547 і мають сертифікат відповідності класу ОЗК-2 (пістолет ТТ). Спільно з іншими кулетривкими конструкціями (дверима, вікнами, лотками і т.д.) забезпечують надійний захист від можливого пограбування. Відповідають вимогам Національного банку України та МВС України. Перегородки виготовляються зі сталевого прокату. У якості декоративного меблевого оздоблення використовуються ламіноване ДСП, МДФ та інші матеріали. Колір й дизайн - за узгодженням із Замовником.
Перегородки кулетривкі випускаються в наступних модифікаціях:
- непрозора;
- з частковим склянням (кулестійке скло використовується класу СК-2 по ДСТУ 4546);
- з лотком (модулем) передавальним для грошей;
- зі шлюзом інкасаторським з логікою управління;
- зі шлюзом інкасаторським елеваторного типу, а також з комбінацією всіх перерахованих елементів.
Крім виготовлення нових кулетривких перегородок підприємство «Банкспецзахист» виконує посилення існуючих до класу ОЗК-2. Усі вироби сертифіковані.

Більше
ТОП