Фільтр

Ціна

170 грн - 1370 грн

Знижки

Додаткова комплектація шаф для одягу

Показані 1 - 7 із 7 пунктів

Додаткова комплектація гардеробних шаф

Влучна фраза великого письменника Михайла Жванецького про вітчизняний автопром: «загальним видом оволоділи, тепер би подробиці не пропускати», як не можна краще підходить до питання вибору додаткової комплектації гардеробних шаф. Саме додаткова комплектація перетворює серійні металеві шафи для перевдягання...

Додаткова комплектація гардеробних шаф

Влучна фраза великого письменника Михайла Жванецького про вітчизняний автопром: «загальним видом оволоділи, тепер би подробиці не пропускати», як не можна краще підходить до питання вибору додаткової комплектації гардеробних шаф. Саме додаткова комплектація перетворює серійні металеві шафи для перевдягання в вироби, адаптовані під індивідуальні вимоги кожного споживача. Додаткова комплектація гардеробних шаф може бути встановлена на них в процесі експлуатації. Однак, значно зручніше для всіх - покупців, продавців та складальників шаф, якщо замовлення металевих шаф для роздягалень відразу робиться з урахуванням додаткової комплектації. Такий підхід гарантує збіг розмірів, що сполучаються різних елементів - з часом виробники можуть модернізувати свою продукцію на свій розсуд.

До додаткової комплектації металевих одежних шаф відносяться наступні види продукції:

1. Ніжки для металевих гардеробних шаф. Зазвичай мають висоту 150 мм, що дає наступні переваги:

- можна виконувати прибирання під гардеробними шафами,

- запобігає корозії нижніх частин металевих шаф в душових приміщеннях,

- захищає від механічних пошкоджень цокольні частини металевих гардеробних шаф,

- дозволяє корисно використати простір під металевими шафами в роздягальнях.

Ніжки для металевих гардеробних шаф обладнані регульованими опорами, які дозволяють виставити в ряд металеві шафи, компенсуючи нерівності підлоги в приміщенні.

2. Тримач рушників для металевих гардеробних шаф. Тримачі рушників металеві кріпляться на внутрішні частини дверей одягових шаф. Тримачі рушників є невеликою металеву пластиною горизонтальної форми з ручкою для рушників. Компактна конструкція тримачі рушників підвищує зручність зберігання рушників та інших речей особистого користування. Ручка тримача рушників притискає рушник своєю вагою, не даючи впасти на підлогу.

3. Дахи кутові для металевих гардеробних шаф. Кутові дахи для металевих одягових шаф, встановлених у роздягальнях басейнів та душових - дуже потрібний вид додаткової комплектації. У приміщеннях з високою вологістю повітря на металевих поверхнях утворюється велика кількість конденсату. Похилі даху змушує конденсат стікати вниз (не дають накопичуватися), тим самим захищаючи металеві шафи для одягу від корозії.

4. Кодові електронні замки для металевих одягових шаф. У базовій комплектації всі гардеробні металеві шафи комплектуються ключовими замками для замикання дверей. Якщо одягові шафи встановлені в роздягальні виробничого підприємства, і кожен працівник постійно користується тільки однією шафкою, то використання ключових замків абсолютно виправдано. Ситуація ускладнюється, якщо металеві шафи для перевдягання експлуатуються в умовах частої зміни користувачів. В цьому випадку складно уникнути втрат ключів з вимушеною наступною заміною замків. Не дивлячись на те, що ціна ключових замків, відносно не висока, якщо проблеми з безпекою ключів виникають часто, може накопичитися кругленька сума витрат. Одним з рішень проблеми може стати використання для замикання металевих гардеробних шаф - кодових електронних замків. Кодові електронні замки Р152 з сенсорними кнопками призначені для спрощення використання металевих одежних шаф в умовах частої зміни користувачів. Смарт-замки встановлюються на кожних дверях. Пароль (код) вводиться і знімається безпосередньо користувачем, автоматично зберігаючись при розрядці батарей. У разі, якщо клієнт забув код, або завершив користування гардеробною шафою, залишивши його в закритому стані, у адміністратора є можливість відкриття металевої одягової шафи в обхід клієнтського пароля. Таким чином, підвищені початкові витрати на обладнання одягових металевих шаф електронними кодовими замками, окупаються в процесі експлуатації.

5. Лавки для металевих гардеробних шаф. Використання гардеробних лавок істотно підвищує зручність використання металевих шаф для переодягання. Знімати / одягати взуття стоячи хоче, далеко, не кожен. Особливо після виробничої зміни або занять в тренажерному залі. Придбання гардеробних лавок - це прояв поваги до людей і турбота про їхнє самопочуття. Конструктивно гардеробні лавки для комплектації металевих одягових шаф випускаються трьох видів:

- лавки гардеробні відкидні

- лавки гардеробні висувні

- лавки гардеробні приставні

Перевагою перших двох видів лавок для металевих гардеробних шаф, є компактність - в складеному вигляді вони не займають місце в приміщенні. У свою чергу, приставні гардеробні лавки краще захищені від неправильної експлуатації.

Купити додаткову комплектацію для одягових шаф металевих по ціні від виробника можна в нашому інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua аба за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП