Фільтр

Ціна

9000 грн - 16510 грн

Швидкість обліку монет/хв.

Вмістимість бункеру для монет/шт.

Висота габаритна (мм)

195 - 360

Ширина габаритна (мм)

255 - 315

Глибина габаритна (мм)

255 - 375

Час роботи

Лічильники монет

Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Лічильники монет прості й зручні в експлуатації. Дрібні монети всіх номіналів поміщають в завантажувальний бункер, в якості вихідних даних вводяться товщина та діаметр. Монеторахувальна машина в автоматичному режимі робить перерахунок і переміщення в приймальний бункер монет відповідних заданим параметрам. Послідовно вводячи нові вихідні дані дл...

Лічильники монет прості й зручні в експлуатації. Дрібні монети всіх номіналів поміщають в завантажувальний бункер, в якості вихідних даних вводяться товщина та діаметр. Монеторахувальна машина в автоматичному режимі робить перерахунок і переміщення в приймальний бункер монет відповідних заданим параметрам. Послідовно вводячи нові вихідні дані для залишку, касир, в кілька циклів, завершує роботу з перерахунку. Результати виводяться на інформаційну панель приладу. Усі представлені моделі мають функцію підсумовування виконаних операцій. Висока швидкість перерахунку (від 1500 до 4000 монет в хвилину) дозволяє обробляти великі монетні маси за короткий час.

Купити сортувальники монет в Києві. Ми пропонуємо обладнання для перерахунку монет та жетонів тільки відомих офіційних брендів, що забезпечують сервісне та гарантійне обслуговування.

Більше
ТОП