Знижки

Знищувачі документів/ Шредери

Підкатегорії

 • Персональні знищувачі документів

  Персональний знищувач паперу, документів (персональний шредер) - це компактний, невеликого об"єму, призначений для індивідуального використання на робочому місці. Розрахований на нетривалий  час безперервної роботи, вимагають зупинки для охолодження двигуна. Персональні знищувачі мають робочий цикл від 2 до 5 хв. з подальшої перервою від 20 до 60 хв.
  Купити персональний знищувач паперу (персональний шредер) - Shreadmark, HSM, Agent, Alligator

 • Знищувачі для малих та середніх офісів

  Офісний знищувач документів паперу (шредер) розрахований на використання декількома співробітниками. Його відмінність - більш тривалий час роботи, більший обсяг кошика, надійність ріжучого механізму, додаткові функції (автореверс, ін.). Знищувачі оснащено  функцією знищення документів разом зі степлерними скобками, канцелярськими скріпками. Всі моделі шредеров мають захист двигуна від перегріву, що важливо при використанні знищувача великою кількістю людей. Дані знищувачі можуть відрізнятися між собою кількістю одночасно знищуваних аркушів, об'ємом корзин, ступенем секретності.
  Купити офісний знищувач паперу, офісний шредер в Києві.

 • Знищувачі високої потужності. Архивні для в

  Архівний знищувач паперів (шредер) відрізняється високою продуктивністю і надійністю. Їх відмінність - великий обсяг знищуваємої документації та тривалість роботи. Рекомендуються для використання на підприємствах, де ДУЖЕ великий документообіг.
  Архівні шредериі SECURIO - це сучасний дизайн, абсолютна легкість в управлінні, безшумність, система енергозбереження та система інтелектуального управління енергією, яка знижує до 70% енергоспоживання.
  Автоматична функція перемикання режимів:
  SECURIO автоматично перемикається в енергозберігаючий режим через 2 хвилини після припинення роботи, тобто всі непотрібні електричні споживачі вимкнені або їх споживання знижено, і економиться до 70% електроенергії. А при відновленні роботи шредер автоматично перемикається в робочий стан.
  Автоматична функція відключення:
  SECURIO відключається, якщо він не використовується протягом 4 годин. В результаті зберігається енергія, наприклад, вночі або на вихідних (нульове споживання). При цьому SECURIO негайно буде готовий до роботи, кактолько ви знову доторкнетеся до кнопки.
  Імпульсна робота:
  при знищенні мелкоформатние паперів, чеків, квитанцій, кредитних карток або фольги, необхідно утримати кнопку протягом 2 секунд - SECURIO буде працювати 10 секунд, а потім автоматично перемикається в режим очікування.
  Постійна робота:
  для знищення великої кількості паперу та документів, кнопку необхідно утримати протягом 4 секунд і SECURIO активізується для безперервної роботи. Після закінчення роботи машина автоматично повертається в режим очікування.
  Збереження енергії:
  EMCS - інтелектуальне управління енергією знижує аж до 70% енергоспоживання. Модель SECURIO B22 обладнана ZES (резервування нульової енергії), це означає, що вона не споживає нічого в режимі очікування.
  Знищувачі ShredMARK та Agent - це високопотужні моделі, призначені для безперервної роботи. Шредери обладнані дуже міцними ножами із загартованої сталі. Є необхідна термозахист від перевантаження. Модель легко знищує скоби, скріпки, диски, кредитні та дисконтні картки. Оснащений коліщатками для зручності переміщення по офісу.

 • Знищувачі документів/ шредери HSM (Німеччин

  Одним з провідних, визнаних на світовому ринку і тепер вже в Україні є німецький виробник - компанія HSM, яку було засновано в 1971 році. Завдяки сильній виробничої і науково-технологічній базі їй вдалося домогтися лідируючих позицій у світі серед фірм, що спеціалізуються на виробництві систем утилізації носіїв інформації (шредери/знищувачі). Підприємство HSM пропонує близько 70 моделей уничтожителей: будь-якого рівня секретності, будь-якої продуктивності, для особистого або колективного користування, і, навіть шредери, здатні "перемелювати" в лічені секунди документи в папках з міцними сталевими кріпленнями, пресувати їх і акуратно упаковувати в тюки.
  Відмінності знищувачів / шредерів HSM:
  1. УСІ знищувачів (Шредерів) HSM "НЕ ПОМІЧАЮТЬ" канцелярських скріпок, і ще більше, скобок від степлерів.
  2. низький рівень шуму.
  3. монолітні ножі знищувача/шредера виготовлені з цілісної заготовки спеціальної загартованої твердої сталі (технологія Solingen), завдяки чому вони практично не схильні до зносу.
  4. Конструктивно:
  • редуктор двигуна знищувача/ шредера захований в пилозахисний бокс, завдяки цьому двигун надійно захищений від паперового пилу, що значно збільшує термін його експлуатації;
  • еластичний привід виключає поломку в разі перевантаження;
  5. Економічність (низьке споживання електроенергії);
  6. Підвищена безпека. Блокування двигуна при відкритому або переповненому контейнері. Всі моделі мають пристрої, що перешкоджають випадкове потрапляння предметів в ножі (краватки, волосся, манжети ...)
  7. Всі моделі шредерів/ знищувачів виробляються в Німеччині.

  Автоматична функція перемикання режимів SECURIO, при якій знищувач автоматично перемикається в енергозберігаючий режим через 2 хвилини після припинення роботи. А при відновленні роботи шредер автоматично перемикається в робочий стан.
  Автоматична функція відключення: SECURIO відключається, якщо він не використовується протягом 4 годин. В результаті зберігається енергія, наприклад, вночі або на вихідних (нульове споживання). При цьому SECURIO негайно буде готовий до роботи, як тільки ви знову доторкнетеся до кнопки.
  Імпульсна робота: при знищенні дрібноформатного паперів, чеків, квитанцій, кредитних карток або фольги, необхідно утримати кнопку протягом 2 секунд - SECURIO працюватиме 10 секунд, а потім автоматично перемикається в режим очікування.
  Постійна робота: для знищення великої кількості паперу та документів, кнопку необхідно утримати в перебігу 4 секунд і SECURIO активізується для безперервної роботи. По закінченні роботи машина автоматично повертається в режим очікування.
  Збереження енергії: EMCS - інтелектуальне управління енергією знижує аж до 70% енергоспоживання.

Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Знищувачі документів або шредери призначені для механічного знищення документів та ділових паперів. Знищувачі поділяються на персональні, офісні, професійні та промислові. За способом порізки паперу відповідають різним  рівням секретності - від загального призначення до цілком таємно.
Наше підприємство пропонує широкий вибір знищувачів документів.
Купити в Києві. Доставка.

ТОП