Знижки

Фільтр

Ціна

20 грн - 36320 грн

Висота габаритна (мм)

765 - 1470

Ширина габаритна (мм)

555 - 570

Глибина габаритна (мм)

810 - 825

Кількість ящиків

Файлові вогнестійкі шафи VALBERG FRF

Показані 1 - 6 із 6 пунктів

Файлові вогнестійкі шафи VALBERG FRF

Файловіе вогнестійкі шафи VALBERG FRF – одні з найцікавіших та конструктивно складних моделей металевих меблів, що мають високі захисні властивості. Вони об'єднують в собі кращі протипожежні характеристики вогнестійких сейфів та металевих файлових шаф для документів формату А4.

Як визначають вогнестійкість ...

Файлові вогнестійкі шафи VALBERG FRF

Файловіе вогнестійкі шафи VALBERG FRF – одні з найцікавіших та конструктивно складних моделей металевих меблів, що мають високі захисні властивості. Вони об'єднують в собі кращі протипожежні характеристики вогнестійких сейфів та металевих файлових шаф для документів формату А4.

Як визначають вогнестійкість файлових шаф

Вогнестійкість файлових шаф визначається за результатами випробувань з наступною сертифікацією серійної продукції на відповідність вимогам стандарту Євросоюзу ДСТУ EN 1047 - 1. Під час випробувань оцінюється, як конкретний зразок протидіє небезпечним факторам пожежі. Процес сертифікації спрямований на перевірку можливості виробника серійно випускати вогнетривкі металеві шафи для зберігання, з характеристиками відповідними випробуваного зразка.

Під час випробувань протипожежна шафа проходить через складний набір випробувань небезпечними факторами пожежі:

- поступовий нагрів файлової картотеки з зовнішньої сторони по температурному графіку пожежі з вимірюванням температури всередині неї

- повторне нагрівання файлового шафи з подальшим різким охолодженням водою з перевіркою його стану після цих впливів - імітація гасіння пожежі

- падіння нагрітого вогнестійкої файлової шафи з тестової висоти з оцінкою його працездатності після цього - імітація обвалення перекриття під час пожежі.

Робиться це з застосуванням спеціальних печей та випробувальних стендів. Для вимірювання температури в середині вогнестійкої картотеки встановлюються датчики температури. Основним чисельним критерієм, який визначається при випробуваннях, є часовий інтервал, протягом якого температура всередині вогнестійкого файлового шафи не перевищила значення температури 170 °С (при більш високих температурах папір починає жовтіти та згортатися). Таким чином, за результатами випробувань вогнестійкій файловій картотеці присвоюється клас вогнестійкості Р (для зберігання паперів). У позначення також входять числа, які означають період часу, виражений в хвилинах, протягом якого сейф відповідає умовам безпечного зберігання вмісту. Файлові вогнестійкі шафи VALBERG FRF мають клас вогнестійкості 60Р. Це означає, що в разі пожежі протягом 60 хвилин температура всередині вогнетривкою картотеки не перевищить 170 °С і, отже, його можна застосовувати для зберігання паперових документів.

Висновок з усього сказаного вище цілком однозначний - якщо виникла необхідність купити вогнестійкий файловий шафа, який захищає вміст від пожежі, перш за все, необхідно переконатися, що він пройшов необхідні випробування. Інформація про клас вогнестійкості вказується в трьох документах - паспорті вогнетривкого файлового шафи, сертифікаті відповідності та на металевій табличці на самій файловій шафі. Там же вказується номер стандарту ДСТУ EN 1047 - 1, відповідно до якого проводилися випробування та сертифікація продукції.

Навіщо потрібні файлові шафи

Велика частина діловодства побудована на обігу документів на папері формату А4. За статистикою, 30% робочого часу співробітників офісів витрачається на пошук необхідних документів. Ще більше часу втрачається у разі необхідності відновлення згорілих, втрачених або вкрадених документів. Шафи вогнестійкі файлові - це унікальне поєднання надійності та зручності зберігання документів з їх архівацією та обробкою. У картотечних вогнетривких шафах документи зберігаються в підвісних файлових папках, які забезпечують швидкий доступ до вмісту згідно класифікаторів. Досвідчені користувачі розставляють пластикові класифікатори на підвісних папках зі зміщенням один щодо одного, для того, щоб вони охоплювалися одним поглядом на всю глибину шухляди.

Крім зручності організації документообігу, файлові вогнестійкі картотеки забезпечують безпеку зберігання документів формату А4 в разі пожежі. Вони так само мають непогані захисні властивості проти крадіжки зі зламом.

Протипожежні шафи картотечні можуть комплектуватися різною кількістю висувних ящиків - від двох до чотирьох штук.

Замикання висувних ящиків файлових вогнестійких картотечних шаф VALBERG FRF виконується за допомогою ключових замків. Є моделі шаф VALBERG FRF з центральним замком (один замок закриває відразу усі ящики), є моделі, вогнестійких картотек в яких закривається кожен ящик окремо.

Для захисту вогнестійких файлових шаф від перекидання, їх конструкція передбачає блокувальний механізм, який дозволяє висувати одночасно не більше одного ящика.

Важливим елементом шаф VALBERG FRF є направляючі висувних ящиків, які повністю висувають ящики з корпусу файлового шафи. Це забезпечує повний доступ до документів. Направляючі шаф VALBERG FRF витримують високе навантаження - 40 кг на кожен ящик.

Вогнестійкі картотечні шафи завжди мають зварну не розбірну конструкцію.

До декоративного покриття файлових шаф пред'являються дуже високі вимоги. Воно повинно забезпечити естетичний зовнішній вигляд та захист поверхні картотек від пошкоджень і стирання. Кращим варіантом є порошкове полімерне покриття. Воно набуває особливої міцності, якщо перед нанесенням порошку, поверхня металу файлових шаф піддалася процесу фосфатування. Найбільш яскравим прикладом продукції з таким захисним покриттям є картотечні файлові шафи моделі VALBERG FRF.

Купити вогнестійкі файлові шафи по ціні від виробника можна в нашому інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП