Системи опломбування вантажів, приміщень, товару

Підкатегорії

 • Номерні індикаторні пломби

  Номерні індикаторні пластикові пломби призначені для запобігання несанкціонованого вилучення чого-небудь. Пломби призначені для опломбування контейнерів, складських приміщень, автотранспоту, вантажу і будь-якого іншого обладнання. Пломби є одноразовим виробом, позначені індивідуальним унікальним номером. Опломбування здійснюється легко і вручну, без використання будь-яких додаткових інструментів. Тільки свинцеві пломби затискають спеціальні пломбіратори.
  На всі пластикові контрольні пломби під замовлення можна додатково нанести інформацію, таку як назва підприємства, логотип, номера телефонів та інше.
  Пропонуємо купити в Києві повний асортимент систем контролю доступу - плобми різного призначення, контрольні індикаторні пломби, скотч, сейф-пакети та інше.

 • Одноразові контрольні пломби з дротом

  Одноразові контрольні пломби з використанням дроту застосовуються для опломбування різних вимірювальних приладів, газових, електричних і водяних лічильників, різних ємностей, трансформаторні підстанцій та ін Кнструкція пломб не дає можливість використовувати її повторно. Кожна пломба має свій унікальний номер. Прозоре виріб дозволяє візуально контролювати цілісність.

 • Контрольні наклейки та опломбовочний скотч

  Індикаторні контрольні пломби-наклейки та скотч використовуються для опломбування предметів і приміщень, коли використання будь-яких опечатувати коштів неможливо. Застосовуються для опечатування корбок з товаром, прекрасно працюють на будь-якій поверхні - скляній, дерев'яної, картонної і т.д. При спробі розтину контрольні пломби-наклейки й скотч проявляється напис "Розкрито". Пломби-наклейки й скотч - самоклеючі з нанесеним індивідуальним номером. Під замовлення можливе нанесення додаткової інформації - логотип, назву підприємства, інш.

Показані 1 - 10 із 10 пунктів

Будь-яка організація, виробниче підприємство або офіс зацікавлені в запобіганні спроб розкрадань і крадіжок, втрат продукції, яка випускається або зберігається на складі. Існують різноманітні рішення даного питання, і кожен керівник вирішує їх по-своєму виходячи з фінансового стану і ситуації.

В даний час існують вироби, що дозволяють з мінімальн...

Будь-яка організація, виробниче підприємство або офіс зацікавлені в запобіганні спроб розкрадань і крадіжок, втрат продукції, яка випускається або зберігається на складі. Існують різноманітні рішення даного питання, і кожен керівник вирішує їх по-своєму виходячи з фінансового стану і ситуації.

В даний час існують вироби, що дозволяють з мінімальними фінансовими вкладеннями організувати облік продукції, контроль переміщення товару чи продукції, складування, систематизацію та зберігання.
Пломбувальні пристрої:
- Номерні пластикові, силові тросові, контейнерні, мішкові, свинцеві пломби;
- Контрольні наклейки і пломбувальний скотч;
- Спецмулистих пакети для документів;
- Дріт для опломбування, пломбиратори.
Широкий асортимент систем контролю доступу дозволяє вибрати необхідний варіант виходячи з роду діяльності організації і легко інтегрувати його в існуючу систему контролю безпеки.
Сучасні пломби, індикаторні контрольні наклейки, скотч і пакети в комплексі з усіма іншими видами контролю та обліку значно полегшує зберігання та облік матеріальних цінностей.
Велика розмаїтість пропонованої продукції дозволяє їх застосування практично усюди  і на всьому - мішки, двері приміщень, транспорт, контейнери, вагони, лічильники, контрольно-вимірювальні прилади і т.д.
Силові пломби виконують не тільки функцію контролю, але і замку. Їх можна зняти тільки за допомогою болторізного інструменту.
Переваги використання сучасних засобів контролю:
- Їх установка проводиться вручну;
- Унікальний номер на кожній пломбі, наклейці або скотчі виключає можливість підміни в процесі експлуатації;
- Виключає можливість повторного використання;
- Можливість нанесення додаткової інформації - назва підприємства, логотип, номери телнфонов, ін;
- Завдяки унікальному номеру дозволяє компьютезіровати вміст за номером, а також реєструвати цей номер у товарно-транспортної накладної;
- Стійкість до впливу факторів зовнішнього середовища - дощ, сніг, перепади температур, прямі сонячні промені);
- Стійкість до навантажень в експлутація - удари, вібрація.

Пропонуємо повний асортимент систем контролю доступу - плобми різного призначення, контрольні індикаторні пломби, сейф-пакети, скотч та інше.

Більше
ТОП