Фільтр

Ціна

3660 грн - 5450 грн

Висота (мм)

200 - 310

Ширина (мм)

300 - 450

Глибина (мм)

270 - 430

Вага (кг)

0 - 20

Кількість полиць (шт)

Знижки

Готельні сейфи (сейфи в номера)

Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Готельні сейфи призначені для зберігання документів і цінностей в номерах готелів, базах відпочинку, пансіонатах та інших. Це обладнання відноситься до іміджевого і, як правило, відображає "зірковість" цієї установи. Сейфи для готелю, у більшості випадків, комплектуються електронними кодовими замками. Їх основна відмінність - це максимальна прос...

Готельні сейфи призначені для зберігання документів і цінностей в номерах готелів, базах відпочинку, пансіонатах та інших. Це обладнання відноситься до іміджевого і, як правило, відображає "зірковість" цієї установи. Сейфи для готелю, у більшості випадків, комплектуються електронними кодовими замками. Їх основна відмінність - це максимальна простота і надійність експлуатації, їми мають без проблем користуватися будь-який проживаючий (навіть той, який ніколи з даними сейфом не стикався). Індивідуальні сейфи в номері готелю повинні обов'язково кріпитися через задню стінку корпусу або через підставу анкерним болтом. У разі "забудькуватості" постояльця або неможливості дізнатися встановлений на сейфі код - сейф додатково комплектується аварійним майстер-ключем, що дозволяє відкрити сейф готельний без коду.
Для зручності експлуатації сейфами в готельних номерах всі моделі обладнані дисплеями, на яких відображається набраний код. Крім того, звукова та світлова індикація набору коду допомагає здійснювати контроль правильності роботи сейфів. Електронні замки готельних сейфів працюють від батарейок ААА (4 шт.).

Готельні сейфи, сейфи в номер, сейфи для готелю, індивідуальний сейфи, купити в Києві

Більше
ТОП