Знижки

Фільтр

Ціна

4230 грн - 6610 грн

Висота габаритна (мм)

195 - 315

Ширина габаритна (мм)

300 - 450

Глибина габаритна (мм)

270 - 435

Готельні сейфи (сейфи в номера)

Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Готельні сейфи

Проблема збереження цінностей постояльців - болюче питання для готелів всього світу, не залежно від їх класу. Неможливо розраховувати на повторний приїзд клієнта, якщо його обікрали під час перебування в готелі. З іншого боку, готелі теж повинні бути захищені від подій, що підривають їх ділову репутацію (у т. ч. від необґрунтован...

Готельні сейфи

Проблема збереження цінностей постояльців - болюче питання для готелів всього світу, не залежно від їх класу. Неможливо розраховувати на повторний приїзд клієнта, якщо його обікрали під час перебування в готелі. З іншого боку, готелі теж повинні бути захищені від подій, що підривають їх ділову репутацію (у т. ч. від необґрунтованих звинувачень з метою наживи). Таким чином, турбота про безпечне зберігання документів та цінностей постояльців - це не тільки обов'язок готелю, а й елемент прибутковості його функціонування.

Існує два основних способи забезпечення безпечного зберігання в готелях: встановлення депозитних чарунок (комірок) та обладнання кожного номера готельним сейфом.

У разі використання депозитних чарунок (комірок), для їх встановлення виділяється спеціальна кімната поруч з ресепшином. Іноді, при нестачі місця, вони ставляться безпосередньо на робочому місці адміністратора. Чарунки (комірки) зібрані по 10 - 50 штук в спеціальні блоки, які називаються депозитними стійками. Кожна чарунка (комірка) відкривається в результаті використання двох різних ключів. При заселенні в готель клієнт бере скриньку у тимчасове користування та отримує від неї один ключ. Другий ключ знаходиться у адміністратора. Таким чином, відкриття скриньки може відбуватися виключно за взаємною згодою обох сторін. Депозитні скриньки для зберігання цінностей клієнтів застосовуються не тільки в готелях. Найбільш широке поширення вони знайшли в банківському секторі. Національний банк України розробив нормативну базу щодо їх застосування. Комерційні банки накопичили великий досвід в питаннях експлуатації індивідуальних сейфів, організації контролю доступу до них, виборі надійних конструкцій. Цей досвід може й повинен перейматися готелями. Бажаючі більш докладно ознайомитися з темою депозитних скриньок можуть перейти за посиланням- Депозитні чарунки / Індивідуальні сейфи для банків та готелів.

Готельні сейфи призначені для зберігання документів та цінностей постояльців в номерах готелів, баз відпочинку та пансіонатів. Готельні сейфи знайшли широке поширення в сфері подобового здавання квартир в оренду. Найчастіше вони встановлюються всередині меблів та кріпляться до них шурупами через отвори в нижній частині сейфу, або в задній стінці. Такий спосіб монтажу дозволяє відносити готельні сейфи до категорії меблевих сейфів. Однак на цьому їх схожість закінчується. Специфіка експлуатації готельних сейфів висуває особливі вимоги до конструкції замків.

Сейфи для готелів, в більшості випадків, комплектуються спеціальними електронними кодовими замками. Електронні замки для готельних сейфів повинні задовольняти двом важливим вимогам:

- максимальна простота та надійність експлуатації (інтуїтивне управління) - ним повинна без проблем користуватися будь-яка людина, котра немає досвіду поводження з сейфами. Важливі легкість встановлення та введення індивідуального коду, світлова індикація стану сейфа відкрито/закрито. Наявність звукової індикації також полегшує управління замками готельних сейфів. Для зручності користування індивідуальними сейфами в готельних номерах, всі моделі обладнані дисплеями, на яких відображається набраний код;

- замки індивідуальних сейфів в номерах готелів повинні мати можливість аварійного відкриття в разі, якщо клієнт забув код, або якщо після від'їзду з готелю він залишив сейф в закритому стані. Тому готельні сейфи завжди комплектуються додатково ключем адміністратора, що дозволяє відкрити замок в обхід введеного електронного коду.

Електронні замки готельних сейфів працюють від батарейок. У разі розрядки батарей вони легко замінюються.

Електронні замки готельних сейфів можуть інтегруватися в комп'ютерну мережу управління номерним фондом. Адміністратор має можливість блокування/розблокування їх роботи відповідно до отриманої оплати.

Купити готельні сейфи, сейфи в номер, сейфи для готелів, індивідуальні сейфи по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП