Знижки

Фільтр

Ціна

25000 грн - 45220 грн

Виробник

Висота габаритна (мм)

795 - 960

Ширина габаритна (мм)

450 - 570

Глибина габаритна (мм)

330 - 510

Час роботи

Знищувачі високої потужності. Архівні для великих офісів

Показані 1 - 8 із 8 пунктів

Архівний знищувач паперів (шредер) відрізняється високою продуктивністю і надійністю. Їх відмінність - великий обсяг знищуваємої документації та тривалість роботи. Рекомендуються для використання на підприємствах, де ДУЖЕ великий документообіг.
Архівні шредериі SECURIO - це сучасний дизайн, абсолютна легкість в управлінні, безшумність, система ен...

Архівний знищувач паперів (шредер) відрізняється високою продуктивністю і надійністю. Їх відмінність - великий обсяг знищуваємої документації та тривалість роботи. Рекомендуються для використання на підприємствах, де ДУЖЕ великий документообіг.
Архівні шредериі SECURIO - це сучасний дизайн, абсолютна легкість в управлінні, безшумність, система енергозбереження та система інтелектуального управління енергією, яка знижує до 70% енергоспоживання.
Автоматична функція перемикання режимів:
SECURIO автоматично перемикається в енергозберігаючий режим через 2 хвилини після припинення роботи, тобто всі непотрібні електричні споживачі вимкнені або їх споживання знижено, і економиться до 70% електроенергії. А при відновленні роботи шредер автоматично перемикається в робочий стан.
Автоматична функція відключення:
SECURIO відключається, якщо він не використовується протягом 4 годин. В результаті зберігається енергія, наприклад, вночі або на вихідних (нульове споживання). При цьому SECURIO негайно буде готовий до роботи, кактолько ви знову доторкнетеся до кнопки.
Імпульсна робота:
при знищенні мелкоформатние паперів, чеків, квитанцій, кредитних карток або фольги, необхідно утримати кнопку протягом 2 секунд - SECURIO буде працювати 10 секунд, а потім автоматично перемикається в режим очікування.
Постійна робота:
для знищення великої кількості паперу та документів, кнопку необхідно утримати протягом 4 секунд і SECURIO активізується для безперервної роботи. Після закінчення роботи машина автоматично повертається в режим очікування.
Збереження енергії:
EMCS - інтелектуальне управління енергією знижує аж до 70% енергоспоживання. Модель SECURIO B22 обладнана ZES (резервування нульової енергії), це означає, що вона не споживає нічого в режимі очікування.
Знищувачі ShredMARK та Agent - це високопотужні моделі, призначені для безперервної роботи. Шредери обладнані дуже міцними ножами із загартованої сталі. Є необхідна термозахист від перевантаження. Модель легко знищує скоби, скріпки, диски, кредитні та дисконтні картки. Оснащений коліщатками для зручності переміщення по офісу.

Більше
ТОП