Фільтр

Ціна

2000 грн - 107470 грн

Виробник

Висота габаритна (мм)

345 - 1035

Ширина габаритна (мм)

300 - 705

Глибина габаритна (мм)

210 - 600

Час роботи

Автоподача паперу

Знищувачі документів/ шредери HSM (Німеччина)

на сторінку
Показані 1 - 24 із 25 пунктів

Одним з провідних, визнаних на світовому ринку і тепер вже в Україні є німецький виробник - компанія HSM, яку було засновано в 1971 році. Завдяки сильній виробничої і науково-технологічній базі їй вдалося домогтися лідируючих позицій у світі серед фірм, що спеціалізуються на виробництві систем утилізації носіїв інформації (шредери/знищувачі). Пі...

Одним з провідних, визнаних на світовому ринку і тепер вже в Україні є німецький виробник - компанія HSM, яку було засновано в 1971 році. Завдяки сильній виробничої і науково-технологічній базі їй вдалося домогтися лідируючих позицій у світі серед фірм, що спеціалізуються на виробництві систем утилізації носіїв інформації (шредери/знищувачі). Підприємство HSM пропонує близько 70 моделей уничтожителей: будь-якого рівня секретності, будь-якої продуктивності, для особистого або колективного користування, і, навіть шредери, здатні "перемелювати" в лічені секунди документи в папках з міцними сталевими кріпленнями, пресувати їх і акуратно упаковувати в тюки.
Відмінності знищувачів / шредерів HSM:
1. УСІ знищувачів (Шредерів) HSM "НЕ ПОМІЧАЮТЬ" канцелярських скріпок, і ще більше, скобок від степлерів.
2. низький рівень шуму.
3. монолітні ножі знищувача/шредера виготовлені з цілісної заготовки спеціальної загартованої твердої сталі (технологія Solingen), завдяки чому вони практично не схильні до зносу.
4. Конструктивно:
• редуктор двигуна знищувача/ шредера захований в пилозахисний бокс, завдяки цьому двигун надійно захищений від паперового пилу, що значно збільшує термін його експлуатації;
• еластичний привід виключає поломку в разі перевантаження;
5. Економічність (низьке споживання електроенергії);
6. Підвищена безпека. Блокування двигуна при відкритому або переповненому контейнері. Всі моделі мають пристрої, що перешкоджають випадкове потрапляння предметів в ножі (краватки, волосся, манжети ...)
7. Всі моделі шредерів/ знищувачів виробляються в Німеччині.

Автоматична функція перемикання режимів SECURIO, при якій знищувач автоматично перемикається в енергозберігаючий режим через 2 хвилини після припинення роботи. А при відновленні роботи шредер автоматично перемикається в робочий стан.
Автоматична функція відключення: SECURIO відключається, якщо він не використовується протягом 4 годин. В результаті зберігається енергія, наприклад, вночі або на вихідних (нульове споживання). При цьому SECURIO негайно буде готовий до роботи, як тільки ви знову доторкнетеся до кнопки.
Імпульсна робота: при знищенні дрібноформатного паперів, чеків, квитанцій, кредитних карток або фольги, необхідно утримати кнопку протягом 2 секунд - SECURIO працюватиме 10 секунд, а потім автоматично перемикається в режим очікування.
Постійна робота: для знищення великої кількості паперу та документів, кнопку необхідно утримати в перебігу 4 секунд і SECURIO активізується для безперервної роботи. По закінченні роботи машина автоматично повертається в режим очікування.
Збереження енергії: EMCS - інтелектуальне управління енергією знижує аж до 70% енергоспоживання.

Більше
ТОП