Знижки

Фільтр

Ціна

1770 грн - 11830 грн

Висота габаритна (мм)

195 - 2010

Ширина габаритна (мм)

270 - 1140

Глибина габаритна (мм)

345 - 510

Одягові шафи, гардеробні, для одягу

на сторінку
Показані 1 - 24 із 51 пунктів

ВИБИРАЄМО ОДЯГОВІ ШАФИ З МЕТАЛУ

Шафи металеві одягові є оптимальним рішенням для обладнання роздягалень на підприємствах, спортивних комплексах, басейнах, школах та ін. Широкий вибір гардеробних металевих шаф представлений в нашому інтернет-магазині. Шафи для зберігання одягу представляють собою металеву конструкцію, яка легко збирається на міс...

ВИБИРАЄМО ОДЯГОВІ ШАФИ З МЕТАЛУ

Шафи металеві одягові є оптимальним рішенням для обладнання роздягалень на підприємствах, спортивних комплексах, басейнах, школах та ін. Широкий вибір гардеробних металевих шаф представлений в нашому інтернет-магазині. Шафи для зберігання одягу представляють собою металеву конструкцію, яка легко збирається на місці експлуатації. Якщо Замовник хоче купити шафи для одягу в зібраному вигляді, вони можуть бути поставлені в готовому для використання вигляді, або збираються силами наших співробітників на місці експлуатації.

ОСОБЛИВОСТІ МЕТАЛЕВИХ ШАФ ДЛЯ ОДЯГУ

Основною перевагою шаф металевих для одягу є їх довговічність в експлуатації. Завдяки спеціальній антикорозійній обробці металу з подальшим фарбуванням порошковою фарбою, металеві шафи для одягу витримують підвищену вологість в приміщеннях (напр. Басейнах). Крім того, всі металеві гардеробні шафи відповідають вимогам чинного санітарного законодавства України (Висновок державної санітарно-епідемологічної експертизи). Це підтверджує безпеку шаф для переодягання при використанні в будь-якому місці, а особливо в школах або дитячих садках.

Що найбільш важливо при виборі металевої гардеробної шафи

- ергономічність та місткість;
- глибина та оптимальна кількість гачків й полиць;
- висота шафи (відповідність середньому росту людини);
- додаткова комплектація (для оптимального розміщення інвентарю);
- Наявність вентиляції (необхідно при зберіганні вологого одягу). Завдяки перфорації на стінках шафи повітря циркулює, відводячи вологу.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА СТАЛЕВОЇ ШАФИ ДЛЯ ОДЯГУ ТА СКІЛЬКИ ВОНА КОШТУЄ

При виборі металевої одягової шафи, перш за все, необхідно визначитися, скільки чоловік будуть зберігати свої речі . Друге питання, яке виникає для прийняття рішення, який одяг верхню або спецодяг передбачається зберігати. Від це цього залежить ширина секції шафи - 300 або 400 мм. Чим об'ємніші речі - тим ширше має бути відділення. Основний варіант виконання одягових шаф, це шафа всередині кожної секції, якої розташована полиця під головні убори, перекладина під плечики та гачки. Під замовлення в шафи для переодягання можна встановлювати додаткову полицю для взуття або сумок. Кількість додаткових полиць може змінюватися в залежності від потреб. Вартість гардеробної шафи залежить від ширини виробу та/або додаткової комплектації. Для економії місця та збільшення кількості місць зберігання в нашому інтернет-магазині можна підібрати шафи, кожна секція якого розділена на 2 або 3 незалежні секції. Дані моделі виробів випускаються односекційними та двосекційними. Кожна секція закривається на ключовий замок. За бажанням або для зручності користування на дверях одягових шаф можуть бути встановлені поворотні рукоятки під навісні замочки, електронні кодові замки або зчитувачі електронних браслетів. У деяких випадках виникають питання про фарбування в корпоративні кольори. Для наших виробничих потужностей - це не проблема. Замовнику необхідно назвати колір фарби за каталогом RAL, і металеві шафи для одягу будуть гармонійно вписуватися в інтер'єр приміщення. Замовний колір здорожує металеві шафи на 15-20% в залежності від колірного рішення.

Ми пропонуємо шафи для одягу металеві за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Металеві шафи для одягу поставляються в розібраному або зібраному вигляді (в залежності від моделі) в упаковці та кресленням збірки. Купити металеву шафу за ціною виробника можна за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

Більше
ТОП