Фільтр

Включено фільтри:
  Висота (мм)
  Ширина (мм)
  Глибина (мм)

  Медичні шафи, лабораторні, аптечні

  на сторінку
  Показані 1 - 15 із 22 пунктів

  Шафи моделі ШМ призначені для експлуатації в медичних, лабораторних та аптечних установах. Залежно від модифікації шафи виготовляються як повністю скляні, так і з частковим остеклінням.
  Моделі,  у яких нижня частина шафи виконана у вигляді сейфа, дозволяє зберігати препарати або вироби, не призначені для сторонніх особ.
  Скляна частина шафи виготовляється з металевого профілю та скла товщиною 4 мм. Фарбування - порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами.
  Купити в Києві шафи металеві, лабораторні, аптечні, медичні за доступною ціною та відмінною якістю.

  Медичні шафи торгової марки "HILFE" відрізняються надійністю, практичністю, зручністю у використанні. При фарбуванні шаф використовується порошкове покриття, яке дозволяє мити і обробляти шафи миючими та дезінфікуючими засобами. Крім того, покриття відповідає всім гігієнічним вимогам при використанні таких меблів в лікувальних установах. Шафи медичні поставляються в розібраному вигляді, при цьому легко і швидко збираються.
  Шафи медичні "HILFE" випускаються як однодверними, так і дводверними, з металевими або зі скляними дверима. При виготовленні металевої частини шаф використовується метал товщиною 0,6 мм (для корпусу) і 0,7 мм (для дверей). Скло дверей, в шафах зі скляними дверима, встановлюється товщиною 4 мм, а скляні полки - 5мм. При цьому на таких скляних дверях встановлюються магнітні засувки, які утримують двері в закритому положенні. Шафи  з металевими дверима закриваються на ключовий замок. Вантажопідйомність однієї полиці залежить від матеріалу, з якого зроблена полиця. Для металевої максимальне навантаження - 30 кг, для скляної - 10 кг. Колір шаф - білий (RAL 9016).

  ТОП