Знижки

Фільтр

Ціна

790 грн - 20810 грн

Висота габаритна (мм)

390 - 1980

Ширина габаритна (мм)

300 - 960

Глибина габаритна (мм)

150 - 645

Касовий відсік

Навантаження на полицю

Медичні шафи, лабораторні, аптечні металеві

на сторінку
Показані 1 - 24 із 46 пунктів

Медичні шафи, аптечні, лабораторні металеві

Призначення металевих медичних шаф

Металеві медичні шафи призначені для зберігання медичних інструментів і документації. Специфіка використання медичних шаф відображена в особливостей їх конструкцій і відповідної класифікації.

Класифікація металевих медичних шаф

Медичні металеві шафи в залежності в...

Медичні шафи, аптечні, лабораторні металеві

Призначення металевих медичних шаф

Металеві медичні шафи призначені для зберігання медичних інструментів і документації. Специфіка використання медичних шаф відображена в особливостей їх конструкцій і відповідної класифікації.

Класифікація металевих медичних шаф

Медичні металеві шафи в залежності від їх конструкції і призначення можна умовно розділити на наступні види:
• Медичні металеві шафи загального призначення з розпашними сталевими дверима.
• Медичні металеві шафи загального призначення з розпашними скляними дверима.
• Медичні шафи загального призначення комбіновані (з розпашими сталевими і скляними дверима).
• медичні металеві шафи для халатів та спецодягу, побутові та для технічного персоналу;
• шафи медичні архівні та картотечні з висувними ящиками;
• Шафи та сейфи для зберігання сильнодіючих препаратів та дорогих медичних матеріалів.
• аптечки медичні.

Основні критерії вибору металевих медичних шаф

Незалежно від місця використання - лікувальний заклад, аптека, фармацевтичне підприємство або діагностична лабораторія, першим та та найважливішим моментом при виборі є відповідність медичних шаф своєму призначенню та безпечність їх використання. Як має обгрунтовуватися вибір, як що для металевих шаф в Україні не передбачено процес сертифікації? Відповідь міститься в документі з назвою, що важко читається: «Реєстр осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг» Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Таким чином, складне питання вибору конкретних моделей металевих медичних шаф спрощується до виробів, що записані в державний реєстр. На що ще варто звернути увагу? Звичайно на відповідність медичних шаф санітарно-гігієничним вимогам для медичних установ. Поверхня цих виробів повинна бути стійкою до частої обробки дезінфікуючими розчинами, впливу ультрафіолетового випромінювання і вологи. Повністю цім вимогам відповідає полімерне порошковове покриття.

Порошкове полімерне покриття - дуже поширений метод декоративної обробки металевих меблів всіх цілей - медичних, офісних, банківських і т.д., який замінив традиційне лакофарбове покриття і значно перевершив його за основними споживчими властивостями - гігієною, стійкістю до механічних пошкоджень, естетикою, економічний. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню в електростатичному полі за допомогою спеціального обладнання і злегка прилипає до нього. Потім вироб поміщають в камеру, де при високій температурі (близько 200 °С) порошок зпікається з металевою поверхнею з утворенням дуже міцної плівки. Якість покриття сильно залежить від способу підготовки металу до покриття - метал необхідно очистити від будь-яких ознак корозії, знежирити, і, що дуже важливо, має бути фосфатованим. Процес фосфатування - це хімічний процес, під час якого на сталі утворюються фосфатна плівка на сталі, яка служить антикорозійною основою для подальшого порошковогопокриття. Такий технологічний ланцюжок може використовуватися тільки потужними підприємствами, такими як, торгових марок Практик и HILFE. Саме тому, медичні металеві шафи в їх виконанні внесені в вищезазначений «Реєстр осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг» Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками».

Особливості конструкції металевих медичних меблів.

Інші конструктивні особливості медичних меблів, на які треба звертати увагу перед придбанням такі само, як і для інших видів металевих меблів:
- жорсткість конструкції медичної шафи;
- простота складання без спеціального інструменту (економія в транспорті);
- відповідність конструкції металевої медичної шафи з місцем роботи (кабінет лікаря, кабінет медсестри, технічні кабінети, аптека, лабораторія і т.д.);
- зручність експлуатації (можливість комбінування скляних та глухих металевих дверей в шафах, наявність висувних ящиків та інш.);
- оптимальне корисне навантаження;
- наявність замків або магнітних фіксаторів на дверях;
- та інше.

Металеві шафи та сейфи для сильнодіючих препаратів

Особливу увагу слід приділити питанню сейфів і металевих шаф для зберігання наркотичних і психотропних препаратів, а також дорогих медичних матеріалів. Ми не будемо аналізувати текст Наказу 52 від 29.01.2018 Р. МВС України, в якому детально описані вимоги до технічного укріплення та охоронної сигналізації відповідних приміщень. Поговоримо про чинну нормативно-правову базу в Україні, яка визначає вимоги до зламу сейфів та шаф. Чому це має значення? Опір до злому не є параметром, який може бути визначений на око. Ні товщина стінок, ні діаметр регилів замкових механізмів не можуть однозначно сказати про захисні характеристики виробу. Є тільки один спосіб об'єктивно їх ідентифікувати - провести випробування шляхом злому і підтвердити їх результати сертифікатом відповідності.

На сьогоднішній день Україна має два європейські стандарти:

- EN 1143-1:2019 «Засоби безпечного зберігання. Сховища, двері сховищ, сейфи та АТМ сейфи. Вимоги, класифікація та методи випробування на тривкість до зламування.»

- EN 14450:2019 «Засоби безпечного зберігання. Вимоги, класифікація та методи випробування на тривкість до зламування. Шафи для безпечного зберігання.»

Перший стандарт визначає вимоги до випробування сейфів, другий - для шаф. За результатами випробувань виробам присвоюється відповідний клас опору до злому. Чим вище клас, тим вище захисні характеристики. Бажаючі дізнатися більше з цього питання - як проводяться випробування, які інструменти для злому використовуються, скільки часу потрібно, щоб проникнути в сейф або металеву шафу і т.д. можна за посиланням на статтю « Як вибрати сейф? Вибираємо сейф разом». Тепер важливо пам'ятати головне для покупця - сертифіковані зломостійкі сейфи і металеві шафи обов'язково мають маркувальну табличку (зазвичай з внутрішньої сторони дверей), в якій вказується виробник, клас виробу, стандарт, згідно якого якого проводилися випробування і дата виготовлення. Гарним прикладом якості продукції цього призначення може бути вироблені в Болгарії металеві медичні шафи і сейфи VALBERG.

Купити метелеві медичні шафи по цені від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП