Знижки

Двері металеві вхідні (бронедвері, квартирні)

ДВЕРІ МЕТАЛЕВІ ВХІДНІ (БРОНЕДВЕРІ)
від виробника дверей банківських сховищ, сейфів і кулестійких дверей

ВЫБОР ЦВЕТА И РИСУНКА МДФВЫБОР ДВЕРНОГО ЗАМКАВЫБОР ДВЕРНОЙ ФУРНИТУРЫ

При виборі вхідних металевих дверей (бронедвері) в квартиру або приватний будинок більшість покупців стикається з нерозв'язним завданням - за зовнішнім виглядом вибрати виріб з необхідними захисними характеристиками.

Бронедвері вхідні квартирніЯкщо ...

ДВЕРІ МЕТАЛЕВІ ВХІДНІ (БРОНЕДВЕРІ)
від виробника дверей банківських сховищ, сейфів і кулестійких дверей

ВЫБОР ЦВЕТА И РИСУНКА МДФВЫБОР ДВЕРНОГО ЗАМКАВЫБОР ДВЕРНОЙ ФУРНИТУРЫ

При виборі вхідних металевих дверей (бронедвері) в квартиру або приватний будинок більшість покупців стикається з нерозв'язним завданням - за зовнішнім виглядом вибрати виріб з необхідними захисними характеристиками.

Бронедвері вхідні квартирніЯкщо не розглядати «гаражний» варіант виробництва, результатами праці якого торгують сотні «заміральників» і «диспетчерів»,  які активно дають оголошення з продажу і заробляють свої комісійні від обсягу проданого «металобрухту», на ринку України представлена велика кількість гарної продукції з потужними замками і іншими атрибутами бронедверей. Умовно ці вироби можна розділити на 2 групи - випускаються серійно і за індивідуальними замовленнями. Серійна продукція однозначно дешевше і естетичніше, що пояснюється застосуванням високотехнологічного обладнання, на замовлення - більш мощна і краще адаптована до вимог замовника.

Займаючись підготовкою даного розділу сайту ми переглянули безліч рекламної інформації наших колег і прийшли до двох цікавих висновків:
1. далеко не всі з них мають уявлення про те, як зламостійкі характеристики окремих елементів об'єднати в єдину захисну конструкцію, яка  протидіє різним методам несанкціонованого доступу.
2. ретельно описуючи конструкцію і приводячи схеми дверного блоку, багато виробників намагаються покласти на замовника відповідальність за оцінку «на око» рівня захисних характеристик бронедвері.

Обсяг подаваної інформації про  матеріали, які застосовуються,  способах зварювання, замках, додаткової фурнітури і т.д. здатний поставити в безвихідь навіть професійних виробників засобів інженерно-технічної укріпленості, не кажучи вже про покупців, у яких цих знань немає за визначенням. Жоден з окремо взятих параметрів, як то товщина застосовуваного металу, кількість ребер жорсткості, сувальд у замку або пінів в циліндровому механізмі не дає можливість зробити висновок про реальний рівень захисних характеристик двері в цілому.

Тому, представляючи нашу продукцію, ми навмисне вирішили піти від подібного методу подачі інформації.

Захисні характеристики будь-якої конструкції - це комплекс взаємопов'язаних технічних рішень, правильний баланс між вживаними матеріалами, жорсткістю дверного блоку, захистом ригельної системи, способом монтажу і замковими виробами, які забезпечують захист від більшості відомих методів здійснення несанкціонованого доступу. Ми не думаємо, що після пограбування, господаря заспокоїть думка про те, що у нього стояли двері з самим товстим зовнішнім листом металу з усіх існуючих або якщо неправильно встановлену броненакладку знищили разом з циліндровим механізмом і спокійно зайшли в квартиру. Йому не легше і у випадку, якщо ригеля вбили всередину механізму привода або, якщо протягом декількох секунд висвердлили вразливі місця надсекретного замку. Результат один. І таких прикладів можна наводити десятки.

При розробці конструкції бронедвері ми вчинили простим, але дуже надійним способом - на один аркуш паперу виписали технічно можливі способи несанкціонованого доступу в квартиру, на другий лист - способи протидії. Якщо на думку нашого замовника якийсь із способів злому не врахований (кримінал теж не стоїть на місці), ми готові оперативно змінити конструкцію дверей з урахуванням необхідних доробок.

Тому, висловлюючи готовність відповісти на будь-які питання замовника про конструкцію, ми висловлюємо впевненість, що захисні характеристики наших вхідних дверей одні з кращих на ринку України, в них реалізований багаторічний досвід роботи нашого підприємства з виробництва дверей банківських сховищ, сейфів і кулестійких дверей. Неодноразово беручи участь у незалежних випробуваннях нашої продукції в кращих лабораторіях країни, ми накопичили безцінний досвід з протидії більшості відомих методів злому і пропонуємо нашим замовникам скористатися циєю перевагою.
Бронедвері ми виготовляємо на замовлення у відповідності з усіма побажаннями кожного конкретного замовника за способом експлуатації, дизайну і вживаним оздоблювальним матеріалам. Для попереднього складання технічного завдання та ознайомлення з конструкцією, ми запрошуємо всіх бажаючих в наш виставковий зал. Технічне завдання уточнюється після виконання замірів об'єкта нашим фахівцем, підписується замовником і надходить у виробництво. Додатковою зручністю для наших замовників є можливість одночасно з бронедверима вибрати сейфи та іншу продукцію, що забезпечує комплексну безпеку об'єкта і збереження цінностей.

Більше
ТОП