Фільтр

Включено фільтри:
Бренд
Формат
Максимальна товщина плівки (мк)
Ламінування фото
Фольгування
Холодне ламінування
Кількість валів (шт.)

Офісні конвертні (пакетні) ламінатори

на сторінку
Показані 1 - 15 із 61 пунктів

В асортименті нашого підприємства представлені ламінатори для офісів, невеликих друкарень, точок обслуговування, які представляють послуги з ламінування документів, цінних паперів, фотографій. Технологічно процес ламінування виглядає так - документ поміщається в спеціальну плівку, нижня і верхня частина, якою є ламинуючей, після чого документ запаюється в пластикову оболонку. У такому вигляді документ надійно захищений від впливу вологи,  сонячного світла, його не можна ненавмисно або спеціально порвати або пом'яти.
Для роботи в офісах використовуються т.зв. корвертні  або пакетні ламінатори. При роботі з даним обладнанням немає необхідності у спеціальному навчанні, а пакети (конверти) вже повністю підготовлені для роботи. При цьому ламінатори формату А3 зможуть ламінувати документи меншого розміру. Пакетні ламінатори дають можливість працювати з папером формату А4, А3, А5 і А6.
Ламінатори Agent LM-A4 125, Agent LM-А3 125Agent працюють з плівкою товщиною до 125 мкм. Але максимальна схоронність документів забезпечується при ламінуванні плівкою товщиною 250 мкм. Для цього підходять більш складні моделі ламінаторів - Agent LM-A4 250, Agent LM-A3 250, Agent LM-A4 250 MD і Agent LM-A3 250 MD. Крім того, дані ламінатори оснащені функцією реверсу.

ТОП