Знижки

Фільтр

Ціна

14550 грн - 38250 грн

Висота габаритна (мм)

510 - 735

Ширина габаритна (мм)

390 - 675

Глибина габаритна (мм)

435 - 630

Екрановані сейфи

Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Екрановані сейфи - огляд

Екрановані сейфи призначені для зберігання цифрових та магнітних носіїв (USB та флеш - накопичувачів, жорстких дисків, карт пам'яті та дискет, магнітних стрічок та ін.).

Екрановані сейфи мають дві захисні оболонки:

1. Зовнішня захисна оболонка екранованого сейфа перешкоджає несанкціонованому доступу до вмісту. Фактичн...

Екрановані сейфи - огляд

Екрановані сейфи призначені для зберігання цифрових та магнітних носіїв (USB та флеш - накопичувачів, жорстких дисків, карт пам'яті та дискет, магнітних стрічок та ін.).

Екрановані сейфи мають дві захисні оболонки:

1. Зовнішня захисна оболонка екранованого сейфа перешкоджає несанкціонованому доступу до вмісту. Фактично, це банківський зламостійкий сейф 2 класу опору, який пройшов необхідний набір випробувань та має сертифікат відповідності ДСТУ EN 1143 - 1: 2019 (з порядком проходження випробувань сейфів та отриманням сертифікатів можна ознайомитися тут - Як не «обламатися» при купівлі зламостійких сейфів). Клас сейфу, стандарт за яким він сертифікований, рік випуску та заводський номер вказуються на металевій табличці, розташованій на внутрішній стороні дверей сейфу. Ця ж інформація наводиться в паспорті сейфа.

2. Внутрішня захисна оболонка забезпечує ослаблення зовнішніх електромагнітних та магнітних полів. Відповідно до вимог НБУ коефіцієнт ослаблення повинен становити не менше 20 дБ. Випробуванню піддається кожна захисна оболонка індивідуально. Випробування проводяться в ліцензованих лабораторіях. За результатами випробувань видається протокол, в якому зазначаються фактичні характеристики екранованого сейфу. Обов'язковим елементом екранованої конструкції являється спеціальне металеве ущільнення, яке забезпечує електричний контакт між корпусом та дверима. Для забезпечення належного функціонування ущільнення, необхідно докласти відповідне зусилля для зачинення дверей.

При придбанні даної продукції, разом з відвантажувальними документами, покупець отримує сертифікат відповідності сейфа 2 класу опору злому по ДСТУ EN 1143-1: 2019 та протокол вимірювання ефективності екранування.

Купити екранований сейф по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП