Фільтр

Ціна

130 грн - 36320 грн

Висота (мм)

0 - 2110

Ширина (мм)

10 - 1510

Глибина (мм)

50 - 1010

Вага (кг)

0 - 370

Клас зламостійкості

Клас вогнестійкості

Касовий відсік (шт)

Кріплення

Конструкція дверей

Конструкція корпусу

Кількість кювет (шт)

Знижки

Шафи металеві (металеві меблі) з доставкою

Підкатегорії

 • Шафи металеві для документів

  Епіграф: можна без шкоди кидати гроші на вітер, якщо він -  у Вашу сторону.
  Неправильне зберігання документів - це подвійна втрата грошей. Перший гроші витрачаються при тривалому пошуку необхідного документа, другий раз - коли документ остаточно втрачений у випадку крадіжки або втрати.
  Вирішити проблеми дозволяє група продукції під загальною назвою - шафи металеві для документів (архівні, для архівів). Пропонуються різні конструкції металевих шаф для документів, що забезпечують надійне і зручне зберігання, правильно підібрані металеві шафи бухгалтерські забезпечать швидке архівацію і пошук необхідного документа. Естетичний зовнішній вигляд канцелярських металевих шаф дозволяє експлуатувати не тільки в архівних приміщеннях, але в престижних офісах.

  Особливе місце займають шафи металеві посиленої конструкції. Одні з найбільш потужних металевих шаф в даному класі, які мають високу розподілену вантажопідйомність полиць, що дозволяє використовувати їх для архіву (за паспортом навантаження не обмежена за умови експлуатації металевих шаф за призначенням). Всі шафи комплектуються оригінальним вузлом кріплення, що дозволяє встановлювати їх один на одного, з отриманням оптимальною для користувача настройки.

  Окремим розділом подано шафи файлові картотечні. Призначені для зберігання і резервного копіювання документів форма А4, трудових книжок і карток формату А5/А6. У широкому асортименті представлені шафи файловий картотечні комбіновані, де одночасно можна зберігати документи різних форматів.

  Абонентські шафи (шафи касирів, поштові скриньки) широко застосовуються в банках та відділеннях банків для зберігання платіжних документів, у відділеннях поштового зв ’ язку і під'їздах житлових будинків - для розкладання кореспонденції.

  Вогнестійкі (пожежостійкі) шафи, шафи файлові вогнестійкіпризначені для забезпечення схоронності документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей на 180 градусів. Тристороння система запирання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.

  Магазин шаф в Києві. Шафи металеві можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні. 

  Пошукові терміни:
  Шафи металеві, шафи бухгалтерські, шафи металеві бухгалтерські, шафи металеві київ, шафа для документів, шафи металеві, шафи металеві для переодягання, шафи архівні, шафи для одягу, шафи металеві для папок, картотечні шафи металеві, абонентські шафи металеві, шафи серверні, шафи бухгалтерські, шафи файлові, шафи архівні, шафи для архіву.

  Абонентські шафи (шафи касирів, поштові скриньки) широко застосовуються в банках та відділеннях банків для зберігання платіжних документів, у відділеннях поштового зв ’ язку і під'їздах житлових будинків - для розкладання кореспонденції.

  Вогнестійкі (пожежостійкі) шафи призначені для забезпечення схоронності документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей на 180 градусів. Тристороння система запирання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.


  Магазин шаф в Києві. Шафи металеві можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні.  Пошукові терміни:
  Шафи металеві, шафи бухгалтерські, шафи металеві бухгалтерські, шафи металеві київ, шафа для документів, шафи металеві, шафи металеві для переодягання, шафи архівні, шафи для одягу, шафи металеві для папок, картотечні шафи металеві, абонентські шафи металеві, шафи серверні, шафи бухгалтерські, шафи файлові, шафи архівні, шафи для архіву.

 • Серверні шафи і стійки. Мережеве обладнання

  Серверні шафи та стійки - недороге і, найголовніше, дуже зручне рішення проблеми розміщення мережевого і телекомунікаційного обладнання. Зазвичай встановлюється в спеціальному приміщенні. Наявність зъомних і регульованих елементів дозволяє розміщувати в них стандартне і нестандартне обладнання. Для забезпечення комплектації передбачені спеціальні конструктивні елементи. За бажанням Замовника в серверні шафи можуть бути встановлені електричні вентилятори з терморегулятором. Регульовані опори дозволяють компенсувати нерівності підлоги. Двері монтажних шаф виконуються як цільнометалевими,так і скляними або виконаними з перфорованого металу. За способом установки діляться на шафи напольні і навісні.

  Магазин серверних шаф в Києві. Шафи серверні можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка серверних шаф по Києву і Україні.


  Пошукові терміни:
  шафи серверні, серверні шафи, шафи монтажні, шафи комп'ютерні, шафи телекомунікаційні, серверну шафу купити Київ, серверні стійки, серверна стійка купити, серверні стійки купити Київ, серверні шафи купити Київ.

 • Медичні шафи, лабораторні, аптечні металеві

  Шафи моделі ШМ призначені для експлуатації в медичних, лабораторних та аптечних установах. Залежно від модифікації шафи виготовляються як повністю скляні, так і з частковим остеклінням.
  Моделі,  у яких нижня частина шафи виконана у вигляді сейфа, дозволяє зберігати препарати або вироби, не призначені для сторонніх особ.
  Скляна частина шафи виготовляється з металевого профілю та скла товщиною 4 мм. Фарбування - порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами.
  Купити в Києві шафи металеві, лабораторні, аптечні, медичні за доступною ціною та відмінною якістю.

  Медичні шафи торгової марки "HILFE" відрізняються надійністю, практичністю, зручністю у використанні. При фарбуванні шаф використовується порошкове покриття, яке дозволяє мити і обробляти шафи миючими та дезінфікуючими засобами. Крім того, покриття відповідає всім гігієнічним вимогам при використанні таких меблів в лікувальних установах. Шафи медичні поставляються в розібраному вигляді, при цьому легко і швидко збираються.
  Шафи медичні "HILFE" випускаються як однодверними, так і дводверними, з металевими або зі скляними дверима. При виготовленні металевої частини шаф використовується метал товщиною 0,6 мм (для корпусу) і 0,7 мм (для дверей). Скло дверей, в шафах зі скляними дверима, встановлюється товщиною 4 мм, а скляні полки - 5мм. При цьому на таких скляних дверях встановлюються магнітні засувки, які утримують двері в закритому положенні. Шафи  з металевими дверима закриваються на ключовий замок. Вантажопідйомність однієї полиці залежить від матеріалу, з якого зроблена полиця. Для металевої максимальне навантаження - 30 кг, для скляної - 10 кг. Колір шаф - білий (RAL 9016).

 • Одягові шафи металеві (для одягу), гардеробні, локери

  ШАФИ З МЕТАЛУ - УНІВЕРСАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

  Під час відвідування спортзалів, господарських приміщень (підсобок) кожна людина може побачити металеві шафи. Без такого обладнання обійтися непросто, воно забезпечує підвищення комфортності відвідування таких приміщень. Для зберігання спецодягу, особистих речей, обідів та ін. Інвентарю використовують для одягу металеві шафи. Для їх виготовлення використовується метал, даний матеріал дозволяє об'єднати в виробі такі важливі характеристики як зносостійкість і практичність. З огляду на насиченість ринку аналогами важливо правильно зробити свій вибір. Ми пропонуємо купити металеві шафи за цінами від виробника. На нашому сайті представлений широкий асортимент виробів на будь-який бюджет.

  ШАФИ ДЛЯ РЕЧЕЙ - ПРАВИЛА ВИБОРУ

  На сьогоднішній день металеві шафи експлуатують не тільки для зберігання одягу. Універсальність металевих шаф дозволяє використовувати їх в навчальних закладах, промислових і торгових організаціях для зберігання господарського інвентарю і не тільки. Також дана група шаф затребувана для складських приміщень та медичних. З огляду на такий широкий діапазон використання металевих шаф, вони повинні бути високої якості виготовлення та об'єднувати в собі високу якість матеріалів, надійність збірки та високі експлуатаційні властивості, нейтральний зовнішній вигляд. Виробляють такі металеві шафи в Україні, і ми пропонуємо їх Вам за ціною виробника.

  Головні параметри вибору шафи:

  - ергономічність та місткість;
  - глибина і оптимальна кількість гачків і полиць;
  - висота шафи (відповідність середньому зросту людини);
  - додаткова комплектація (для оптимального розміщення інвентарю);
  - Наявність вентиляції (необхідно при зберіганні вологого одягу). Завдяки перфорації на стінках шафи повітря циркулює, відводячи вологу.

  Металеві меблі, які ми пропонуємо, проходять санітарні експертизи. Є думка, що бюджетні вироби гірше дорогих імпортних аналогів - це не завжди так. Металеві шафки від вітчизняних виробників по надійності не поступаються імпортним виробам. Надійність і зносостійкість металевих шаф особливо затребувані у виробництві та/або громадських закладах, де металеві меблі знаходяться в загальному користуванні.

  КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ МЕТАЛЕВИХ ШАФ

  Конструкція шаф виконана у вигляді витривалого боксу з листів сталі. Кріплення елементів корпусу здійснено за допомогою зачепів, саморізів та/або заклепок, в залежності від моделі. Конструкція оснащена дверцятами з внутрішніми петлями. Вентиляційна перфорація виконана за допомогою лазерної різки. Замикання виконується замками Euro-Locks (Німеччина). Також є можливість використовувати електронні замки, в залежності від необхідного захисту. Вид петель та товщина стали залежить від моделі шафи.

  Широкий асортимент шаф з металу:

  - Металева шафа для одягу має габаритні розміри, які дозволяють розмістити її в приміщенні оптимально використовуючи простір;
  - Для ергономічного розміщення речей шафа оснащена вішалками та полицями;
  - Має нейтральний зовнішній вигляд - універсальність в більшості установ;
  - Для циркуляції повітря усередині шафи, на нижній і верхній частині корпусу розташована перфорація;
  - Господарські шафи, що складаються з двох об'ємних відсіків, ідеально підходять для зберігання речей та інвентарю техперсоналом;
  - Металеві шафи для дитячих установ мають невеликі розміри, що ідеально підходять для експлуатації дітьми. Замками такі шафи не оснащені, але мають фігурну ручку. Зовнішній вигляд враховує вік користувачів. Конструкція каркаса має округлену форму, для недопущення отримання травм дитиною.

  ПЕРЕВАГИ НАШИХ МЕТАЛЕВИХ ШАФ

  Для підвищення функціональності металевих шаф в Києві, в Україні використовується додаткова комплектація: полиці, перфоровані полиці, гачки, тримачі для рушників, дерев'яні лавки та ін., завдяки чому поліпшується зручність експлуатації. Додаткова комплектація одягових шаф доступна для замовлення на нашому сайті. Наш менеджер допоможе Вам вибрати оптимальний варіант модифікації металевої шафи. Для фарбування всіх складових виробу використовується полімерно-порошкова фарба, що дозволяє захистити матеріал шафи від впливу вологи, кліматичних і температурних змін. Склад фарби складається з безпечних з'єднань, що не несуть небезпеки оточуючим. Також завдяки такому покриттю підвищується зносостійкість металевої шафи. Сучасна технологія нанесення фарби дозволяє надовго зберегти колір і насиченість покриття.

  Ми пропонуємо шафи одягові металеві за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Металеві одягові шафи поставляються в розібраному або зібраному вигляді (залежно від моделі) в упаковці та кресленням збірки.

 • Абонентські шафи/ чарункові/ поштові шафи

  Шафи металеві абонентські призначені для зберігання виписок в банках, використовуються в поштових відділеннях. Обладнані врізними замками для індивідуального замикання кожної комірки. Всі моделі металевих ячеечних шаф мають загальну двері з центральним замком, що забезпечує доступ по всьому внутрішньому простору шафи. За бажанням Замовника  абонентські металеві шафи можуть комплектуватися опломбують пристроями. Поставляються в зібраному вигляді.
  Металеві офісні меблі. Купити абонентську шафу в Києві.

на сторінку
Показані 1 - 24 із 292 пунктів

Пропонуємо до Вашої уваги широкий асортимент металевих шаф (металевих меблів) різного напрямку та технічних характеристик. В нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати металеві шафи (металеві меблі) для зберігання документів, шафи для одягу та локери (чарункові шафи) для магазинів, слюсарного та іншого інструменту, шафи металеві для серверного...

Пропонуємо до Вашої уваги широкий асортимент металевих шаф (металевих меблів) різного напрямку та технічних характеристик. В нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати металеві шафи (металеві меблі) для зберігання документів, шафи для одягу та локери (чарункові шафи) для магазинів, слюсарного та іншого інструменту, шафи металеві для серверного обладнання, шафи для медичних установ та інші.

Більше
ТОП