Знижки

Фільтр

Ціна

20 грн - 48830 грн

Висота габаритна (мм)

0 - 2115

Ширина габаритна (мм)

15 - 1230

Глибина габаритна (мм)

45 - 1005

Клас зламостійкості

Касовий відсік

Навантаження на полицю

Кількість кювет (шт)

Кількість зон зберігання

Шафи металеві (металеві меблі) з доставкою

Підкатегорії

 • Шафи металеві для документів

  Епіграф: можна без шкоди кидати гроші на вітер, якщо він -  у Вашу сторону.
  Неправильне зберігання документів - це подвійна втрата грошей. Перший гроші витрачаються при тривалому пошуку необхідного документа, другий раз - коли документ остаточно втрачений у випадку крадіжки або втрати.
  Вирішити проблеми дозволяє група продукції під загальною назвою - шафи металеві для документів (архівні, для архівів). Пропонуються різні конструкції металевих шаф для документів, що забезпечують надійне і зручне зберігання, правильно підібрані металеві шафи бухгалтерські забезпечать швидке архівацію і пошук необхідного документа. Естетичний зовнішній вигляд канцелярських металевих шаф дозволяє експлуатувати не тільки в архівних приміщеннях, але в престижних офісах.

  Особливе місце займають шафи металеві посиленої конструкції. Одні з найбільш потужних металевих шаф в даному класі, які мають високу розподілену вантажопідйомність полиць, що дозволяє використовувати їх для архіву (за паспортом навантаження не обмежена за умови експлуатації металевих шаф за призначенням). Всі шафи комплектуються оригінальним вузлом кріплення, що дозволяє встановлювати їх один на одного, з отриманням оптимальною для користувача настройки.

  Окремим розділом подано шафи файлові картотечні. Призначені для зберігання і резервного копіювання документів форма А4, трудових книжок і карток формату А5/А6. У широкому асортименті представлені шафи файловий картотечні комбіновані, де одночасно можна зберігати документи різних форматів.

  Абонентські шафи (шафи касирів, поштові скриньки) широко застосовуються в банках та відділеннях банків для зберігання платіжних документів, у відділеннях поштового зв ’ язку і під'їздах житлових будинків - для розкладання кореспонденції.

  Вогнестійкі (пожежостійкі) шафи, шафи файлові вогнестійкіпризначені для забезпечення схоронності документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей на 180 градусів. Тристороння система запирання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.

  Магазин шаф в Києві. Шафи металеві можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні. 

  Пошукові терміни:
  Шафи металеві, шафи бухгалтерські, шафи металеві бухгалтерські, шафи металеві київ, шафа для документів, шафи металеві, шафи металеві для переодягання, шафи архівні, шафи для одягу, шафи металеві для папок, картотечні шафи металеві, абонентські шафи металеві, шафи серверні, шафи бухгалтерські, шафи файлові, шафи архівні, шафи для архіву.

  Абонентські шафи (шафи касирів, поштові скриньки) широко застосовуються в банках та відділеннях банків для зберігання платіжних документів, у відділеннях поштового зв ’ язку і під'їздах житлових будинків - для розкладання кореспонденції.

  Вогнестійкі (пожежостійкі) шафи призначені для забезпечення схоронності документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей на 180 градусів. Тристороння система запирання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.


  Магазин шаф в Києві. Шафи металеві можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434.

  Металеві шафи для документів

  Эпиграф:
  « Пусть книжный червь — жилец резного шкафа —
  В поэзии узоры прогрызет,
  Но, уважая вкус владельца-графа,
  Пусть пощадит тисненый переплет!».

  Перше знайомство

  Шафи металеві для документів, шафи архівні, шафи канцелярські – як тільки їх не називають. Інтернет сповнений реклами цих продуктів. Але коли справа доходить до необхідності вибору конкретної моделі, багато хто стикається з відсутністю алгоритму. Завжди простіше прийняти рішення, якщо існують чіткі нормативні вимоги до конструкції виробу і правилам їх експлуатації.

  Нормативна база для використання шаф для документів

  В даний час в Україні немає загальнодержавної нормативної (крім архівів), яка визначає правила зберігання документів. Деякі міністерства розробили власні відомчі вимоги. Наприклад, Міністерство юстиції видало Наказ №1000/5 от 18.06.2015 «Про затвердження правил діловодства…», а Положення №88 Міністерства фінансів України визначає порядок зберігання первинних бухгалтерських документів. В обох випадках інформація на тему, що нас цікавить, обмежується вимогою про те, що перед передачею в архіви компанії документи повинні зберігатися вертикально в шафах, які закриваються, а форми суворої звітності - в сейфах, металевих шафах або спеціалізованих приміщеннях, що забезпечують їх безпеку. При цьому, незважаючи на розпливчастість вимог, відповідальність за збереження документів покладена на керівника підрозділу (підприємства).

  Зрозуміло, що нормативна база Мінфіну та Мінюсту має відомствений, а не загальнодержавний характер.

  З вищесказаного слідують прості висновки – загальнодержавні вимоги до зберігання документів поза архівами відсутні, а відповідальність за втрату – є. Тому найкраще, що може зробити кожна компанія – це розробити власну позицію щодо захисту документів і затвердити її наказом керівника. Для того, щоб зробити цю роботу вірно, постараємося разом розібратися з особливостями конструкцій шаф та їх технічними характеристиками. Почнемо з класифікації виробів.

  Класифікація шаф для документів

  1. Виходячи з протипожежних характеристик, шафи для документів можна умовно розділити на три групи:

  - шафи з матеріалів, що підтримують горіння (ДСП, МДФ);

  - шафи з матеріалів, що не підтримують горіння (шафи металеві);

  - вогнестійкі шафи (в разі пожежі забезпечують регламентований проміжок часу, протягом якого температура всередині шафи не перевищує граничного значення (для паперу - 170°С).

  З нашого досвіду, більшість підприємств для зберігання паперових документів вибирають останні дві групи з вищевказаної кваліфікації. Використання шаф з матеріалів, що підтримують горіння, створює додаткові ризики і посилює відповідальність керівника.

  Між металевими та вогнетривкими шафами є серйозна відмінність – перші не горять самі (іноді їх називають вогнестійкими) і цей факт не потребує ніякого підтвердження , другі зберігають вміст від небезпечних факторів пожежі і це може бути підтверджено тільки результатами відповідних випробувань. Розглянемо цю тезу більш детально:

  - металеві шафи для документів, незалежно від їх зламостійких характеристик є вогнетривкими. Для їх виготовлення часто використовують листову сталь товщиною 0,5 - 0,8 мм. В цьому випадку вони легкі і не дорогі.

  - вогнестійкі шафи, щоб підтвердити свої характеристики, обов'язково проходять ряд випробувань. В тому числі – їх нагрівають за температурним графіком пожежі та визначають, на протязі якого часу температура всередині шафи не перевищує поріг пошкодження вмісту (для паперів це 170°С). За результатами випробувань їм присвоюється певний клас вогнестійкості. Ця інформація обов'язково зазначається в паспорті, на табличці виробу та сертифікаті відповідності (декларації виробника). В Україні порядок випробувань і присвоєння класів вогнестійкості металевих шаф регулюється Європейським стандартом EN 15659 «Засоби безпечного зберігання. Класифікація та методи випробування на вогнетривкість. Засоби з обмеженою вогнезахисною здатністю для безпечного зберігання паперів».

  2. Виходячи з зламостійких характеристик, металеві шафи для документів можно розділити на дві групи:

  - металеві шафи без регламентованих зламостійких властивостей (самі дешеві);

  - взломостійкі металеві шафи.

  Ззламостійкі шафи, для підтвердження свої характеристик, обов’язково проходять ряд випробувань, за результатами яких їм присвоюють клас S1 або S2. Ця інформація обов'язково зазначається в паспорті, на табличці виробу та сертифікаті відповідності (декларації виробника). В Україні порядок випробувань та привласнення класів до злому металевих шаф регулюється Європейським стандартом EN 14450:2019 «Засоби безпечного зберігання. Вимоги, класифікація та методи випробування на тривкість до зламування. Шафи для безпечного зберігання».

  3. Шафи вогнезламостійкі. Поєднують в собі характеристики вогнстійких та зламостійких шаф. Повинні відповідати умовам, що викладені в пунктах 1 та 2.

  4. Виходячи з специфічних конструктивних особливостей, що визначають зручність використання для конкретних умов експлуатації, металеві шафи для документів можна розділити:

  За конструкцією дверей:

  - шафи металеві з розпашними дверями;

  - шафи металеві з розсувними та ролетними дверями;

  - шафи металеві з висувними ящиками.

  За кількістю секцій:

  - односекційні металеві шафи;

  - багатосекційні металеві шафи;

  За методом збирання:

  -збірно-розбірні (зручно транспортувати);

  - суцільнозварні (більш міцні);

  По способу зберігання документів:

  - на полицях;

  - в підвісних файлових папках.

  Про останній вид канцелярських шаф потрібно сказати окремо. Їх ще називають файловими або картотечними шафами. Найчастіше вони складаються з декількох (від 2 до 7) ящиків, які замикають одним центральним замком. Розмір ящиків може бути від найменшого для документів A5-A6 (в тому числі використовується для зберігання трудових книжок), до найбільшого - формату А0 (їх ще називають маперами). Найчастіше використовуються файли A4.

  Окремим дуже важливим варіантом файлових шаф є вогнестійкі картотеки.

  Зберігання документів в підвісних файлових папках суттєво зекономлює час на пошук необхідних документів. До файлових папок прикріплюються пластикові каталогозатори. Вони розташовуються з зміщенням один до одного, тому будь-який документ знаходиться з одного погляду.

  Як не помилитися при покупці металевих шаф

  Незалежно від місця використання - офісу компанії, банку, нотаріальної або адвокатської контори, перше і найголовніше при виборі - відповідність металевих шаф своєму призначенню і безпеці їх використання. Якщо конкретна організація знаходиться в межах відомства нормативної бази для зберігання документів, в першу чергу необхідно робити свій вибір на основі його вимог. У всіх інших випадках можна звернутися до вищевказаної класифікації металевих шаф і, виходячи з неї, купити необхідний товар.

  На що ще варто звернути увагу? Звичайно, чи відповідають металеві меблі санітарно-гігієнічним вимогам до умов їх експлуатації. Поверхня цих виробів повинна бути стійкою до миття, впливу денного світла і легко очищатися від пилу. Полімерне порошкове покриття повністю відповідає цим вимогам. Порошкове полімерне покриття - дуже поширений метод декоративної обробки металевих меблів всіх цілей - медичних, офісних, банківських та ін., який замінив традиційне лакофарбове покриття і значно перевершив його за основними споживчими властивостями - гігієнічністю, стійкістю до механічних пошкоджень, естетикою, економічністю. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню в електростатичному полі за допомогою спеціального обладнання і злегка прилипає до нього. Потім виріб поміщають в камеру, де при високій температурі (близько 200 °С) порошок зпікається з металевою поверхнею з утворенням дуже міцної плівки. Якість покриття сильно залежить від способу підготовки металу до покриття - метал необхідно очистити від будь-яких ознак корозії, знежирити, і, що дуже важливо, має бути фосфатованим. Процес фосфатування - це хімічний процес, під час якого на сталі утворюються фосфатна плівка на сталі, яка служить антикорозійною основою для подальшого порошкового покриття. Такий технологічний ланцюжок може використовуватися тільки потужними підприємствами, такими як, торгових марок Практик и HILFE. Саме тому металеві меблі в їх виконанні внесені в «Реєстр осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг» Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками».

  Особливості конструкції металевих шаф для документів

  Інші конструктивні особливості металевих шаф, на які слід звернути увагу перед покупкою, такі ж, як і для інших видів металевих меблів:

  - жорсткість конструкції;

  - простота складання без спеціального інструменту;

  - відповідність конструкції металевих шаф місцю та способу експлуатації;

  - оптимальне корисне навантаження;

  - відповідний тип замків.

  Типи використовуваних замків

  Найпоширенішим типом замків, що використовуються для замикання металевих шаф, є ключові замки. Зазвичай вони не мають Обычно они не имеют высокой секретності, але за принципом розумної достатності, забезпечують контроль доступу до вмісту шафи. Винятком з цього правила можуть слугувати зламостійкі шафи, на яких встановлюються замки високої секретності, що відповідають вимогам стандарту EN 1300.

  Виходячи зі зручності експлуатації в конкретних умовах, металеві шафи можуть бути оснащені механічні кодові замки, електроні кодові замки або біометричні. Природно, це робить продукт дорожчим. Замки можуть замикати металеву шафу за допомогою свого запорного механізму або блокувати незалежну ригельну систему.

  Металеві шафи та сейфи для бланків суворої звітності

  Особливу увагу слід приділити питанню сейфів і металевих шаф для бланків суворої звітності. Частина цього питання вже була висвітлена раніше, але з огляду на її важливість, давайте уважніше розглянемо. Зламостійкість – це не той параметр, який можно визначити на око. Ні товщина стінок, ні діаметр ригелів замкових механізмів не можуть однозначно сказати про захисні характеристики виробу. Є тільки один спосіб об'єктивно їх ідентифікувати - провести випробування шляхом злому і підтвердити їх результати сертифікатом відповідності.

  На сьогоднішній день в Україні діють два Європейські стандарти по зламостійкості:

  - EN 1143-1:2019 «Засоби безпечного зберігання. Сховища, двері сховищ, сейфи та АТМ сейфи. Вимоги, класифікація та методи випробування на тривкість до зламування.»

  - EN 14450:2019 «Засоби безпечного зберігання. Вимоги, класифікація та методи випробування на тривкість до зламування. Шафи для безпечного зберігання.»

  Перший стандарт визначає вимоги до випробувань сейфів, другий – до шаф. За результатами випробувань виробам присвоюється відповідний клас опору злому. Чим вище клас, тим вище захисні характеристики. Бажаючі дізнатися більше про те, як проводяться випробування, які інструменти використовуються для злому, скільки часу потрібно, щоб зломати сейф або металеву шафу та ін., можна за посиланням на статтю "Як вибрати сейф? Обираємо сейф разом». Тепер важливо пам'ятати головне для покупця - сертифіковані сейфи і металеві шафи обов'язково мають маркувальну пластину (зазвичай з внутрішньої сторони дверей), в якій вказується виробник, клас виробу, стандарт, за яким проводилися випробування і дата виготовлення. Прекрасним прикладом якісної продукції такого призначення є металеві шафи і сейфи виробництва Болгарії VALBERG.

  Зберігання електронних носіїв інформації

  Для зберігання електронних носіїв інформації використовують сейфи (шафи), які одночасно захищають від трьох видів впливу – злому, високих температур при пожежі та електромагнітного випромінювання. Протидія злому та високій температурі при пожежі вже розглядалася в цій статті. Відмінності включають в себе той факт, що вимоги до класу вогнестійких шаф для зберігання електронних носіїв значно вище, ніж при зберіганні паперових документів - в разі пожежі температура в середині шафи не повинна перевищувати 70°С.

  Захист від електромагнітного випромінювання має на увазі перетворення шафи в клітку Фарадея - закриту металеву струмопровідну оболонку. Для створення цього контуру використовуються металеві ущільнення для забезпечення низьковольтного контакту між корпусом та дверима. Швидкість ослаблення електромагнітного поля в заданому діапазоні частот визначається тестуванням кожного продукту перед його доставкою. Результати тестування фіксуються в паспорті, який додається до протоколу випробувань . Цій складній темі присвячена окрема стаття (натисніть на посилання - Екрановані сейфи). Тепер обмежимося лише згадкою про існування шаф для зберігання електронних носіїв. Це дорогі вироби. Але як то кажуть – вони варті своїх грошей.

  Висновки

  Найнадійнішим рішенням для зберігання паперових документів є вогнестійкі та зламостійкі шафи. Але, якщо бюджет не дозволяє купити виріб з перевіреними захисними характеристиками, недорога металева шафа для документів набагато краще впорається з завданням ніж шафи з ДСП або МДФ.

  Автор:

  Генеральний директор ТОВ "БАНКСПЕЦЗАХИСТ"
  Фрідлянд Сергій Михайлович

 • Серверні шафи і стійки. Мережеве обладнання

  Серверні шафи та стійки, мережеве обладнання

  Епіграф: Будь-яка з наших проблем насправді не є проблемою. Проблема в тому, щоб зрозуміти, що це не проблема.

  Завжди приємно, коли Україна входить до числа світових лідерів. В даному випадку мова йде про IT – індустрію та телекомунікаційні послуги. Висловлюючи щиру повагу всім співробітникам цих галузей, підприємство «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» робить свій скромний внесок у свою роботу, пропонуючи сталеве обладнання для ефективної організації робочих процесів в області комп'ютерних технологій.

  Серверні (монтажні) шафи і стійки

  Недороге і, головне, дуже зручне рішення проблеми розміщення мережевого і телекомунікаційного обладнання. Виходячи зі специфіки конструкції і особливостей експлуатації, серверні шафи і стійки умовно поділяються на наступні види:

  - шафи серверні підлогові

  Встановлюються безпосередньо на підлогу приміщення. Наявність знімних і регульованих елементів дозволяє розмістити в серверних підлогових шафах стандартне і нестандартне обладнання. Для забезпечення універсальності серверних шаф підлогових (в плані адаптації їх конструкції під різні види мережевого обладнання) всередині корпусу шафи передбачені спеціальні конструктивні елементи . За бажанням Замовника в телекомунікаційні шафи можуть бути встановлені електричні вентилятори. Регульовані опори можуть компенсувати нерівності підлоги. Двері підлогових серверних шаф виготовляються суцільно сталевими, скляними або з перфорованого металу.

  - Шафи серверні настінні

  Функціональне призначення настінних серверних шаф ніяк не відрізняється від підлогових телекомунікаційних шаф. Головна конструктивна відмінність - в них передбачені елементи для підвішування шаф на стіну. Настінні серверні шафи більш компактні, легші за вагою та менші за розміром ніж підлогові серверні шафи. Незважаючи на те, що корисний об’єм настінних серверних шаф не дуже великий, їх використання абсолютно виправдано з точки зору економії площі приміщення. Іноді, при облаштуванні невеликих серверних інші варіанти шаф просто нема де поставити.

  - Відкриті монтажні серверні стійки

  Самий економічний спосіб розміщення телекомунікаційного обладнання. Поєднують в своїй конструкції переваги підлогових серверних шаф з дешевизною металевих стелажів. Чудовою особливістю відкритих монтажних стійок є їх можливість встановлення в ряди для розмыщення телекомунікаційного обладнання. Жорстко, міцно, стійко та надійно. Відкриті монтажні серверні стійки забезпечують зручний підхід до обладнання з обох сторін. Використання відкритих монтажних стійок в приміщеннях з кондиціонерами автоматично знімає питання охолодження телекомунікаційного обладнання. З огляду на розширення використання криптовалют, відкриті серверні стійки показали свою незамінність в оснащенні майнингових ферм.

  - Комп'ютерні універсальні шафи

  Призначені для розміщення комп'ютерного та мережевого обладнання. Комп'ютерні шафи зазвичай діляться на три незалежні частини - для системних блоків, клавіатури, монітора. Всі секції комп’ютерних шаф закриваються окремими дверцятами з ключовими замками. В комплект поставки комп’ютерних шаф універсальних шаф входять: висувні полиці для клавіатури, вентилятори та мережеві фільтри. Верхня і нижня частини комп'ютерних шаф оснащені полицями, які регулюються по висоті. Для зручності роботи серверних шаф і стійок є можливість комплектувати їх додатковим мережевим обладнанням та аксесуарами. Зокрема, одночасно з покупкою серверних шаф і монтажних стійок можна придбати:

  - полиці консольні, висувні та стаціонарні;

  - мережеві фільтри з різною кількістю підключень;

  - блоки вентиляторів.

  Магазин серверних шаф монтажних в Києві за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, (Бортничи), ТОВ "БАНКСПЕЦЗАХИСТ", т. (044) 576-24-34.

 • Медичні шафи, лабораторні, аптечні металеві

  Медичні шафи, аптечні, лабораторні металеві

  Призначення металевих медичних шаф

  Металеві медичні шафи призначені для зберігання медичних інструментів і документації. Специфіка використання медичних шаф відображена в особливостей їх конструкцій і відповідної класифікації.

  Класифікація металевих медичних шаф

  Медичні металеві шафи в залежності від їх конструкції і призначення можна умовно розділити на наступні види:
  • Медичні металеві шафи загального призначення з розпашними сталевими дверима.
  • Медичні металеві шафи загального призначення з розпашними скляними дверима.
  • Медичні шафи загального призначення комбіновані (з розпашими сталевими і скляними дверима).
  • медичні металеві шафи для халатів та спецодягу, побутові та для технічного персоналу;
  • шафи медичні архівні та картотечні з висувними ящиками;
  • Шафи та сейфи для зберігання сильнодіючих препаратів та дорогих медичних матеріалів.
  • аптечки медичні.

  Основні критерії вибору металевих медичних шаф

  Незалежно від місця використання - лікувальний заклад, аптека, фармацевтичне підприємство або діагностична лабораторія, першим та та найважливішим моментом при виборі є відповідність медичних шаф своєму призначенню та безпечність їх використання. Як має обгрунтовуватися вибір, як що для металевих шаф в Україні не передбачено процес сертифікації? Відповідь міститься в документі з назвою, що важко читається: «Реєстр осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг» Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

  Таким чином, складне питання вибору конкретних моделей металевих медичних шаф спрощується до виробів, що записані в державний реєстр. На що ще варто звернути увагу? Звичайно на відповідність медичних шаф санітарно-гігієничним вимогам для медичних установ. Поверхня цих виробів повинна бути стійкою до частої обробки дезінфікуючими розчинами, впливу ультрафіолетового випромінювання і вологи. Повністю цім вимогам відповідає полімерне порошковове покриття.

  Порошкове полімерне покриття - дуже поширений метод декоративної обробки металевих меблів всіх цілей - медичних, офісних, банківських і т.д., який замінив традиційне лакофарбове покриття і значно перевершив його за основними споживчими властивостями - гігієною, стійкістю до механічних пошкоджень, естетикою, економічний. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню в електростатичному полі за допомогою спеціального обладнання і злегка прилипає до нього. Потім вироб поміщають в камеру, де при високій температурі (близько 200 °С) порошок зпікається з металевою поверхнею з утворенням дуже міцної плівки. Якість покриття сильно залежить від способу підготовки металу до покриття - метал необхідно очистити від будь-яких ознак корозії, знежирити, і, що дуже важливо, має бути фосфатованим. Процес фосфатування - це хімічний процес, під час якого на сталі утворюються фосфатна плівка на сталі, яка служить антикорозійною основою для подальшого порошковогопокриття. Такий технологічний ланцюжок може використовуватися тільки потужними підприємствами, такими як, торгових марок Практик и HILFE. Саме тому, медичні металеві шафи в їх виконанні внесені в вищезазначений «Реєстр осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг» Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками».

  Особливості конструкції металевих медичних меблів.

  Інші конструктивні особливості медичних меблів, на які треба звертати увагу перед придбанням такі само, як і для інших видів металевих меблів:
  - жорсткість конструкції медичної шафи;
  - простота складання без спеціального інструменту (економія в транспорті);
  - відповідність конструкції металевої медичної шафи з місцем роботи (кабінет лікаря, кабінет медсестри, технічні кабінети, аптека, лабораторія і т.д.);
  - зручність експлуатації (можливість комбінування скляних та глухих металевих дверей в шафах, наявність висувних ящиків та інш.);
  - оптимальне корисне навантаження;
  - наявність замків або магнітних фіксаторів на дверях;
  - та інше.

  Металеві шафи та сейфи для сильнодіючих препаратів

  Особливу увагу слід приділити питанню сейфів і металевих шаф для зберігання наркотичних і психотропних препаратів, а також дорогих медичних матеріалів. Ми не будемо аналізувати текст Наказу 52 від 29.01.2018 Р. МВС України, в якому детально описані вимоги до технічного укріплення та охоронної сигналізації відповідних приміщень. Поговоримо про чинну нормативно-правову базу в Україні, яка визначає вимоги до зламу сейфів та шаф. Чому це має значення? Опір до злому не є параметром, який може бути визначений на око. Ні товщина стінок, ні діаметр регилів замкових механізмів не можуть однозначно сказати про захисні характеристики виробу. Є тільки один спосіб об'єктивно їх ідентифікувати - провести випробування шляхом злому і підтвердити їх результати сертифікатом відповідності.

  На сьогоднішній день Україна має два європейські стандарти:

  - EN 1143-1:2019 «Засоби безпечного зберігання. Сховища, двері сховищ, сейфи та АТМ сейфи. Вимоги, класифікація та методи випробування на тривкість до зламування.»

  - EN 14450:2019 «Засоби безпечного зберігання. Вимоги, класифікація та методи випробування на тривкість до зламування. Шафи для безпечного зберігання.»

  Перший стандарт визначає вимоги до випробування сейфів, другий - для шаф. За результатами випробувань виробам присвоюється відповідний клас опору до злому. Чим вище клас, тим вище захисні характеристики. Бажаючі дізнатися більше з цього питання - як проводяться випробування, які інструменти для злому використовуються, скільки часу потрібно, щоб проникнути в сейф або металеву шафу і т.д. можна за посиланням на статтю « Як вибрати сейф? Вибираємо сейф разом». Тепер важливо пам'ятати головне для покупця - сертифіковані зломостійкі сейфи і металеві шафи обов'язково мають маркувальну табличку (зазвичай з внутрішньої сторони дверей), в якій вказується виробник, клас виробу, стандарт, згідно якого якого проводилися випробування і дата виготовлення. Гарним прикладом якості продукції цього призначення може бути вироблені в Болгарії металеві медичні шафи і сейфи VALBERG.

  Купити метелеві медичні шафи по цені від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

 • Одягові шафи металеві (для одягу), гардеробні, локери

  ШАФИ З МЕТАЛУ - УНІВЕРСАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

  Під час відвідування спортзалів, господарських приміщень (підсобок) кожна людина може побачити металеві шафи. Без такого обладнання обійтися непросто, воно забезпечує підвищення комфортності відвідування таких приміщень. Для зберігання спецодягу, особистих речей, обідів та ін. Інвентарю використовують для одягу металеві шафи. Для їх виготовлення використовується метал, даний матеріал дозволяє об'єднати в виробі такі важливі характеристики як зносостійкість і практичність. З огляду на насиченість ринку аналогами важливо правильно зробити свій вибір. Ми пропонуємо купити металеві шафи за цінами від виробника. На нашому сайті представлений широкий асортимент виробів на будь-який бюджет.

  ШАФИ ДЛЯ РЕЧЕЙ - ПРАВИЛА ВИБОРУ

  На сьогоднішній день металеві шафи експлуатують не тільки для зберігання одягу. Універсальність металевих шаф дозволяє використовувати їх в навчальних закладах, промислових і торгових організаціях для зберігання господарського інвентарю і не тільки. Також дана група шаф затребувана для складських приміщень та медичних. З огляду на такий широкий діапазон використання металевих шаф, вони повинні бути високої якості виготовлення та об'єднувати в собі високу якість матеріалів, надійність збірки та високі експлуатаційні властивості, нейтральний зовнішній вигляд. Виробляють такі металеві шафи в Україні, і ми пропонуємо їх Вам за ціною виробника.

  Головні параметри вибору шафи:

  - ергономічність та місткість;
  - глибина і оптимальна кількість гачків і полиць;
  - висота шафи (відповідність середньому зросту людини);
  - додаткова комплектація (для оптимального розміщення інвентарю);
  - Наявність вентиляції (необхідно при зберіганні вологого одягу). Завдяки перфорації на стінках шафи повітря циркулює, відводячи вологу.

  Металеві меблі, які ми пропонуємо, проходять санітарні експертизи. Є думка, що бюджетні вироби гірше дорогих імпортних аналогів - це не завжди так. Металеві шафки від вітчизняних виробників по надійності не поступаються імпортним виробам. Надійність і зносостійкість металевих шаф особливо затребувані у виробництві та/або громадських закладах, де металеві меблі знаходяться в загальному користуванні.

  КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ МЕТАЛЕВИХ ШАФ

  Конструкція шаф виконана у вигляді витривалого боксу з листів сталі. Кріплення елементів корпусу здійснено за допомогою зачепів, саморізів та/або заклепок, в залежності від моделі. Конструкція оснащена дверцятами з внутрішніми петлями. Вентиляційна перфорація виконана за допомогою лазерної різки. Замикання виконується замками Euro-Locks (Німеччина). Також є можливість використовувати електронні замки, в залежності від необхідного захисту. Вид петель та товщина стали залежить від моделі шафи.

  Широкий асортимент шаф з металу:

  - Металева шафа для одягу має габаритні розміри, які дозволяють розмістити її в приміщенні оптимально використовуючи простір;
  - Для ергономічного розміщення речей шафа оснащена вішалками та полицями;
  - Має нейтральний зовнішній вигляд - універсальність в більшості установ;
  - Для циркуляції повітря усередині шафи, на нижній і верхній частині корпусу розташована перфорація;
  - Господарські шафи, що складаються з двох об'ємних відсіків, ідеально підходять для зберігання речей та інвентарю техперсоналом;
  - Металеві шафи для дитячих установ мають невеликі розміри, що ідеально підходять для експлуатації дітьми. Замками такі шафи не оснащені, але мають фігурну ручку. Зовнішній вигляд враховує вік користувачів. Конструкція каркаса має округлену форму, для недопущення отримання травм дитиною.

  ПЕРЕВАГИ НАШИХ МЕТАЛЕВИХ ШАФ

  Для підвищення функціональності металевих шаф в Києві, в Україні використовується додаткова комплектація: полиці, перфоровані полиці, гачки, тримачі для рушників, дерев'яні лавки та ін., завдяки чому поліпшується зручність експлуатації. Додаткова комплектація одягових шаф доступна для замовлення на нашому сайті. Наш менеджер допоможе Вам вибрати оптимальний варіант модифікації металевої шафи. Для фарбування всіх складових виробу використовується полімерно-порошкова фарба, що дозволяє захистити матеріал шафи від впливу вологи, кліматичних і температурних змін. Склад фарби складається з безпечних з'єднань, що не несуть небезпеки оточуючим. Також завдяки такому покриттю підвищується зносостійкість металевої шафи. Сучасна технологія нанесення фарби дозволяє надовго зберегти колір і насиченість покриття.

  Ми пропонуємо шафи одягові металеві за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Металеві одягові шафи поставляються в розібраному або зібраному вигляді (залежно від моделі) в упаковці та кресленням збірки.

 • Шафи для зберігання та заряджання ноутбуків, телефонів, електронних гаджетів

  Абонентські шафи, чарункові, поштові шафи

  Ще зовсім не так давно - усього 20 років тому, під час активного впровадження комп'ютерів в повсякденне життя та роботу українців, здавалося, що абонентські коміркові (чарункові) шафи повинні зникнути як клас металевих шаф. Однак, вони досі користуються попитом і приносять користь своїм власникам.

  За призначенням шафи коміркові (чарункові), представлені в даному розділі, можна умовно розділити на 3 групи (умовний поділ на групи не виключає можливість використання конкретних моделей абонентських шаф з урахуванням індивідуальних побажань користувача.

  Шафи чарункові абонентські для касирів

  Шафи абонентські (касира) АМВ використовуються для індивідуального зберігання опломбовувачів, штампів, печаток та особистих речей касира. Також шафи серії "АМВ" використовуються для зберігання платіжних документів в банках, на підприємствах для забезпечення раціонального документообігу між підрозділами. Шафи коміркові (чарункові) - суцільнозварні виготовляється з листової сталі. Кожен касир користується своєю чарункою, маючи індивідуальний ключ. Передбачено кріплення чарункових шаф до стіни. Шафи касира АМВ поставляються в зібраному вигляді.

  Шафи абонентські поштові

  Шафи абонентські ША призначені для зберігання: кореспонденції в поштових відділеннях зв'язку; платіжних документів в банках, а також широко застосовується на підприємствах для забезпечення раціонального документообігу між підрозділами. Крім того, цей тип чарункових шаф використовується в якості поштових скриньок для кореспонденції в під'їздах багатоквартирних будинків. Шафи поштові чарункові - суцільнозварні, виготовляються з листової сталі, мають загальні двері з центральним ключовим замком. Кожен абонент користується своєю чарункою, маючи індивідуальний ключ. Передбачено кріплення чарункових шаф до стіни. Фарбування - полімерне порошкове покриття. Шафи поштові ША поставляється в зібраному вигляді.

  Шафи чарункові для мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків

  Шафи для зберігання мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків використовуються в якості камер зберігання в організаціях, на територію яких заборонено проносити електронні гаджети. Крім того, в чарунках можуть зберігатися особисті речі (невеликого розміру) співробітників. Шафи WSS, представлені на нашому сайті, комплектуються різною кількістю чарунок - від 5 до 62 шт. Розміри чарунок дозволяють розмістити всередині предмети різного розміру - від мобільного телефону до сумки. Кожні дверцята закриваються ключовим замком. При необхідності - можливе виготовлення майстер-ключа (відкриває будь-які двері). Фарбування - полімерне порошкове покриття. Шафи чарункові WSS поставляється в зібраному вигляді.

  Купити метелеві абонентські шафи по ціні від виробника можна у наному інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua или по адресу г. Киев, ул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничи).

на сторінку
Показані 1 - 24 із 370 пунктів

Пропонуємо до Вашої уваги широкий асортимент металевих шаф (металевих меблів) різного напрямку та технічних характеристик. В нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати металеві шафи (металеві меблі) для зберігання документів, шафи для одягу та локери (чарункові шафи) для магазинів, слюсарного та іншого інструменту, шафи металеві для серверного...

Пропонуємо до Вашої уваги широкий асортимент металевих шаф (металевих меблів) різного напрямку та технічних характеристик. В нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати металеві шафи (металеві меблі) для зберігання документів, шафи для одягу та локери (чарункові шафи) для магазинів, слюсарного та іншого інструменту, шафи металеві для серверного обладнання, шафи для медичних установ та інші.

Більше
ТОП