Знижки

Шафи металеві (металеві меблі) з доставкою

Підкатегорії

 • Шафи металеві для документів

  Епіграф: можна без шкоди кидати гроші на вітер, якщо він -  у Вашу сторону.
  Неправильне зберігання документів - це подвійна втрата грошей. Перший гроші витрачаються при тривалому пошуку необхідного документа, другий раз - коли документ остаточно втрачений у випадку крадіжки або втрати.
  Вирішити проблеми дозволяє група продукції під загальною назвою - шафи металеві для документів (архівні, для архівів). Пропонуються різні конструкції металевих шаф для документів, що забезпечують надійне і зручне зберігання, правильно підібрані металеві шафи бухгалтерські забезпечать швидке архівацію і пошук необхідного документа. Естетичний зовнішній вигляд канцелярських металевих шаф дозволяє експлуатувати не тільки в архівних приміщеннях, але в престижних офісах.

  Особливе місце займають шафи металеві посиленої конструкції. Одні з найбільш потужних металевих шаф в даному класі, які мають високу розподілену вантажопідйомність полиць, що дозволяє використовувати їх для архіву (за паспортом навантаження не обмежена за умови експлуатації металевих шаф за призначенням). Всі шафи комплектуються оригінальним вузлом кріплення, що дозволяє встановлювати їх один на одного, з отриманням оптимальною для користувача настройки.

  Окремим розділом подано шафи файлові картотечні. Призначені для зберігання і резервного копіювання документів форма А4, трудових книжок і карток формату А5/А6. У широкому асортименті представлені шафи файловий картотечні комбіновані, де одночасно можна зберігати документи різних форматів.

  Абонентські шафи (шафи касирів, поштові скриньки) широко застосовуються в банках та відділеннях банків для зберігання платіжних документів, у відділеннях поштового зв ’ язку і під'їздах житлових будинків - для розкладання кореспонденції.

  Вогнестійкі (пожежостійкі) шафи, шафи файлові вогнестійкіпризначені для забезпечення схоронності документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей на 180 градусів. Тристороння система запирання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.

  Магазин шаф в Києві. Шафи металеві можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні. 

  Пошукові терміни:
  Шафи металеві, шафи бухгалтерські, шафи металеві бухгалтерські, шафи металеві київ, шафа для документів, шафи металеві, шафи металеві для переодягання, шафи архівні, шафи для одягу, шафи металеві для папок, картотечні шафи металеві, абонентські шафи металеві, шафи серверні, шафи бухгалтерські, шафи файлові, шафи архівні, шафи для архіву.

  Абонентські шафи (шафи касирів, поштові скриньки) широко застосовуються в банках та відділеннях банків для зберігання платіжних документів, у відділеннях поштового зв ’ язку і під'їздах житлових будинків - для розкладання кореспонденції.

  Вогнестійкі (пожежостійкі) шафи призначені для забезпечення схоронності документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей на 180 градусів. Тристороння система запирання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.


  Магазин шаф в Києві. Шафи металеві можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні.  Пошукові терміни:
  Шафи металеві, шафи бухгалтерські, шафи металеві бухгалтерські, шафи металеві київ, шафа для документів, шафи металеві, шафи металеві для переодягання, шафи архівні, шафи для одягу, шафи металеві для папок, картотечні шафи металеві, абонентські шафи металеві, шафи серверні, шафи бухгалтерські, шафи файлові, шафи архівні, шафи для архіву.

 • Серверні шафи і стійки. Мережеве обладнання

  Серверні шафи та стійки - недороге і, найголовніше, дуже зручне рішення проблеми розміщення мережевого і телекомунікаційного обладнання. Зазвичай встановлюється в спеціальному приміщенні. Наявність зъомних і регульованих елементів дозволяє розміщувати в них стандартне і нестандартне обладнання. Для забезпечення комплектації передбачені спеціальні конструктивні елементи. За бажанням Замовника в серверні шафи можуть бути встановлені електричні вентилятори з терморегулятором. Регульовані опори дозволяють компенсувати нерівності підлоги. Двері монтажних шаф виконуються як цільнометалевими,так і скляними або виконаними з перфорованого металу. За способом установки діляться на шафи напольні і навісні.

  Магазин серверних шаф в Києві. Шафи серверні можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка серверних шаф по Києву і Україні.


  Пошукові терміни:
  шафи серверні, серверні шафи, шафи монтажні, шафи комп'ютерні, шафи телекомунікаційні, серверну шафу купити Київ, серверні стійки, серверна стійка купити, серверні стійки купити Київ, серверні шафи купити Київ.

 • Медичні шафи, лабораторні, аптечні

  Шафи моделі ШМ призначені для експлуатації в медичних, лабораторних та аптечних установах. Залежно від модифікації шафи виготовляються як повністю скляні, так і з частковим остеклінням.
  Моделі,  у яких нижня частина шафи виконана у вигляді сейфа, дозволяє зберігати препарати або вироби, не призначені для сторонніх особ.
  Скляна частина шафи виготовляється з металевого профілю та скла товщиною 4 мм. Фарбування - порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами.
  Купити в Києві шафи металеві, лабораторні, аптечні, медичні за доступною ціною та відмінною якістю.

  Медичні шафи торгової марки "HILFE" відрізняються надійністю, практичністю, зручністю у використанні. При фарбуванні шаф використовується порошкове покриття, яке дозволяє мити і обробляти шафи миючими та дезінфікуючими засобами. Крім того, покриття відповідає всім гігієнічним вимогам при використанні таких меблів в лікувальних установах. Шафи медичні поставляються в розібраному вигляді, при цьому легко і швидко збираються.
  Шафи медичні "HILFE" випускаються як однодверними, так і дводверними, з металевими або зі скляними дверима. При виготовленні металевої частини шаф використовується метал товщиною 0,6 мм (для корпусу) і 0,7 мм (для дверей). Скло дверей, в шафах зі скляними дверима, встановлюється товщиною 4 мм, а скляні полки - 5мм. При цьому на таких скляних дверях встановлюються магнітні засувки, які утримують двері в закритому положенні. Шафи  з металевими дверима закриваються на ключовий замок. Вантажопідйомність однієї полиці залежить від матеріалу, з якого зроблена полиця. Для металевої максимальне навантаження - 30 кг, для скляної - 10 кг. Колір шаф - білий (RAL 9016).

 • Одягові шафи металеві (для одягу), гардеробні, локери

  Епіграф: Якщо від багато  взяти трошки, то це не крадіжка, а просто розподіл.
  Враховуючи, що деякі люди вважають цей афоризм керівництвом до дії,  для роздягалень використовують спеціальні металеві шафи (шафи гардеробні). Їх застосування також зумовлене виконанням вимог СЕС, охорони праці та пожежного нагляду. Не дивлячись на те, що металеві шафи гардеробні експлуатуються в побутових приміщеннях підприємств, вони мають стильний дизайн. Порошкове полімерне покриття надійно захищає їх від корозії і механічних пошкоджень. Для замикання дверей використовуються врізні замки. Шафи металеві для переодягання можуть поставлятися у зібраному або розібраному вигляді,  що дає можливість покупцеві вибрати оптимальний варіант відвантаження. Усередині кожної секції металевої шафи розташовані одна полка і два гачки. Для вентиляції в дверях виконані вентиляційні отвори. В якості додаткових опцій  металеві шафи можуть комплектуватися ніжками, відкидними або висувними лавками, цоколем. У базовому виконанні металеві шафи для переодягання світло сірий (RAL 7035). Можливе фарбування в інші кольори.

  Магазин шаф для побутових приміщень у Києві. Металеві шафи гардеробні можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні.
  Пошукові терміни:
  Шафа металева для переодягання, шафа металева для спецодягу, шафа для спецодягу, шафа для переодягання, металеві меблі, шафи гардеробні шафи гардеробні шафи металеві для одягу, шафи для одягу, шафи металеві для переодягання, шафи металеві для спецодягу, шафи гардеробні, шафи для одягу, шафи металеві стелажі, шафи для роздягалень, шафи для роздягалень.

 • Інструментальні шафи металеві

  Основне призначення інструментальних шаф - зручне розташування інструментів  і комплектуючих. Шафи металеві інструментальні (шафи металеві для інструменту) - необхідний вид обладнання для промислових підприємств, майстерень, автосервісу. Виконуються у декилькох модифікаціях - з распашними дверями, з роздвижними дверями, комбіновані.

Пропонуємо до Вашої уваги широкий асортимент металевих шаф (металевих меблів) різного напрямку та технічних характеристик. В нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати металеві шафи (металеві меблі) для зберігання документів, шафи для одягу та локери (чарункові шафи) для магазинів, слюсарного та іншого інструменту, шафи металеві для серверного обладнання, шафи для медичних установ та інші.

ТОП