Знижки

Фільтр

Ціна

1200 грн - 114950 грн

Висота габаритна (мм)

195 - 1965

Ширина габаритна (мм)

240 - 930

Глибина габаритна (мм)

195 - 780

Кількість одиниць зброї

Максимальна висота (довжина) зброї (мм)

855 - 1470

Відділення для патронів

Клас вогнестійкості

Касовий відсік

Товщина дверей (мм)

Сейфи Банкспецзахист

на сторінку
Показані 1 - 24 із 62 пунктів

Шановні колеги!

Зараз Ви знаходитесь на сторінці сайту ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», яка називається «БРЕНДИ». Ми із задоволенням представляємо Вам власний бренд. Дана сторінка створена для зручності покупців. Тут представлені найбільш затребувані сейфи виробництва «БАНКСПЕЦЗАХИСТ». Вони розрізняються за призначенням, технічними характеристиками, спосо...

Шановні колеги!

Зараз Ви знаходитесь на сторінці сайту ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», яка називається «БРЕНДИ». Ми із задоволенням представляємо Вам власний бренд. Дана сторінка створена для зручності покупців. Тут представлені найбільш затребувані сейфи виробництва «БАНКСПЕЦЗАХИСТ». Вони розрізняються за призначенням, технічними характеристиками, способу замикання та монтажу. Об'єднує їх головне - бренд виробника, який має на увазі наявність загального підходу до організації виробничого процесу, контролю якості і розробці дизайну. Відразу хочемо уточнити - це не повний перелік сейфів, які «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» виробляє. Щоб не відволікати увагу покупців від найбільш затребуваних моделей, на сайт не внесені сейфи 3-го, 4-го, 6-го, 7-го і 8-го класів, двері сховищ цінностей 5-го, 6-го, 7-го , 8-го та 9-го класів опору злому. Тому покупцям, яких цікавить ця надпотужна продукція (вага від 1т до 4т), будемо раді надати всю необхідну інформацію в індивідуальному порядку.

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» є провідним вітчизняним виробником і постачальником сейфів, сховищ цінностей, депозитних осередків, кулестійких конструкцій, металевих меблів та касової техніки. «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» зайняв I місце серед виробників в номінації "Кращі комплексні рішення стосовно технічної захищеності та ЗАСОБІВ безпечного зберігання цінностей у банках" за версією журналу «Банкір» в 2011 році. Перемога в цій номінації особливо почесна, тому що підкреслює можливість підприємства комплексно забезпечити будь-який об'єкт всім необхідним для роботи з точки зору безпеки. Цілком очевидно, що це і зручно, та вигідно для покупця - придбання товару у одного постачальника дає суттєву економію.

Якість та високі захисні характеристики продукції, яку пропонує ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», підтверджені протоколами випробувань Центру випробувань матеріалів і засобів захисту, сертифікатами відповідності Центру сертифікації банківського обладнання та інших шанованих в усьому світі органів оцінки відповідності. Ми першими в Україні перевели випуск сейфів на вимоги останньої версії Стандарту Євросоюзу ДСТУ EN 1143-1:2019 "Засоби безпечного зберігання. Сховища. Двері сховищ. Сейфи і АТМ сейфи. Вимоги. Класифікація і методи випробувань на стійкість до злому". У виробництві сейфів і дверей сховищ використовуються замки по ДСТУ EN 1300:2014 "Замки високої безпеки. Вимоги. Класифікація та методи випробувань на опір несанкціонованому відкриттю".

Кулестійкі захисні конструкції, що випускаються підприємством «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», протягом багатьох років захищають касирів більшості банків України. Даний вид продукції знайшов широке застосування в пунктах обміну валют, касах організацій, а також широко використовується нашими замовниками з посольств іноземних держав. Кулестійкі властивості захисних конструкцій ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» підтверджені сертифікатами відповідності ДСТУ 4547:2006 "Вікна, двері та жалюзі. Кулестійкість. Вимоги та класифікація"; ДСТУ 4546:2006 "Скло в будівництві. Захисне скління. Випробування і класифікація по кулестійкості".

Зараз в епоху загального переходу торгівлі в on - line, все більше інтернет - магазинів пропонують продукцію аналогічного призначення. Нічого не маючи проти такого способу продажів в цілому, хочемо звернути увагу потенційних покупців, що кошти безпечного зберігання цінностей краще купувати у професіоналів. Помилка у виборі постачальника може коштувати дуже дорого. Іноді, на жаль, ціною питання може стати людське життя.

Більшість фахівців ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» мають більш ніж 20-річний досвід роботи, неодноразово були присутні на випробуваннях продукції і не з чуток знають від чого залежать захисні властивості сейфів, дверей, сховищ і т.д. Тільки той, хто бачив, як інструменти для злому рвуть метал на частини, або як кулі зі сталевим сердечником прошивають броньовані конструкції, може дати аргументовані відповіді на питання покупців. Це саме той випадок, коли недостатньо просто купити товар по артикулу. Треба бути впевненим, що в потрібну хвилину він виконає свою захисну функцію і не поставить власника в смертельно небезпечну ситуацію.

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» завжди на перше місце ставить інтереси своїх покупців. Всі менеджери досконально знають існуючу нормативну базу з виробництва та експлуатації сейфів, сховищ, депозитних скриньок, кулестійких конструкцій, касової техніки та металевих меблів. Це не просто рекламний хід. Як військові статути написані кров'ю, так і нормативна база по засобам безпечного зберігання заснована на колосальному досвіді провідних держав світу і найбільших відомств. Будь-який співробітник комерційного банку, набуваючи у ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» продукцію, може бути впевнений, що вона відповідає не тільки державним стандартам, а й вимогам Національного Банку України. Будь-який нотаріус може бути спокійний за відповідність спеціальним вимогам Міністерства юстиції і т.д. Всі покупці, які не мають відношення до великих відомств, можуть скористатися цим багатющим досвідом для забезпечення реальної безпеки у себе на роботі чи вдома.

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» являється єдиним в Україні виробничим підприємством, яке має КВЕДи на надання консалтингових послуг замовникам щодо застосування засобів безпечного зберігання, обладнання касових вузлів, посилення сховищ, обладнання депозитаріїв.

Якщо не один з видів серійно випускаємої продукції не задовольняє вимогам для конкретного випадку, фахівці ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» завжди допоможуть скласти технічне завдання і розмістити на своєму підприємстві замовлення на виробництво нестандартних виробів.

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» працює на загальній системі оподаткування і є платником ПДВ. Для покупців - юридичних осіб це означає компенсацію 20 відсотків вартості продукції за рахунок зниження податкового навантаження. При цьому цінова політика ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» не поступається ітернет - магазинам, які не готові взяти на себе такий податковий тягар. Відвантаження продукції фізичним особам проводиться зручним для них способом. Гнучка система знижок робить співпрацю з ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» зручним і приємним для всіх споживачів.

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» відвантажує продукцію власним та найманим транспортом. У штаті є підготовлений персонал, з високими навичками монтажу сейфів, збірки металевих меблів та іншого обладнання.

Крім продукції власного виробництва, «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» із задоволенням пропонує сейфи своїх шановних партнерів, які доповнюють і розширюють наявний асортимент. Виникає питання, чому їх краще купувати у підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ. По - перше, «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» відбирає для реалізації тільки ті моделі, в якості та захисних характеристиках яких є повна впевненість. По - друге, продукція колег пропонується за ціною виробника, без додаткової торгівельної націнки. По - третє, на відміну від більшості інших потенційних продавців, фахівці ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» знаходяться «глибоко в темі». При цьому кожному роздрібному покупцеві гарантований індивідуальний підхід та максимум уваги.

Ласкаво просимо в світ реальної безпеки!

Більше
ТОП