Знижки

Сейфи Diplomat (Діпломат)

на сторінку
Показані 1 - 24 із 31 пунктів

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», із задоволенням представляє Вам бренд Diplomat. Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи ДІПЛОМАТ, пропоновані на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єдиний підх...

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», із задоволенням представляє Вам бренд Diplomat. Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи ДІПЛОМАТ, пропоновані на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єдиний підхід до організації виробництва і контролю якості готової продукції.

Сейфи Diplomat з'явилися в Україні майже 20 років тому. У той час вони були представлені вогнестійкою лінійкою сейфів. Взагалі, модельний ряд сейфів Діпломат набагато ширше. Крім вогнестійких сейфів Diplomat випускає сейфи зламостійкі, вогнезламостійкі, депозитні, збройові, сейфи для ключів і переносні бокси -сейфи. На жаль, не всі ці сейфи представлені в Україні.

Історія бренду Diplomat

Діпломат - це Південнокорейський бренд. Diplomat Safe Ltd. була заснована в 1982 році з штаб-квартирою в Національному промисловому комплексі Ноксан в Пусані. Там же знаходиться і завод з випуску сейфів. Компанія Diplomat експортує свою продукцію в більш ніж 80 країн світу.

Diplomat safe розробляє нові продукти шляхом безперервних досліджень та розробок і приділяє особливу увагу підвищенню якості за рахунок нових виробничих технологій і постійних науково - технічних досліджень. Завдяки цим зусиллям сейфи Diplomat були названі Міністерством торгівлі, промисловості та енергетики Південної Кореї «Кращим продуктом у світі» 2002 року.

Співробітники компанії Diplomat дуже пишаються нагородами та досягненнями, яких вони домоглися своєю самовідданою працею, серед яких:

  • 2018.11 - Відкриття виставкового залу в Хеунде
  • 2016.12 - нагорода за кращий дизайн сейфів
  • 2016.11 - нагорода за кращу розробку - Premium Safe istella
  • 2016.05 - нагорода «бізнес-лідер» - за підвищення зайнятості населення
  • 2016.01 - будівництво нового офісу в Сеулі
  • 2015.01 - відкриття міжнародного логістичного центру Hakjang
  • 2013.01 - нагорода за «глобальну цінність компанії» від адміністрації малого та середнього бізнесу
  • 2010.09 - нагорода за входження в число в число 10 найбільш динамічно розвиваючих підприємств
  • 2010.02 - нагорода «найнадійніший бренд».

Філософія бренду Дипломат

Такий розділ Ви більше не знайдете ні в одному бренді. Як би це незвично для нас не звучало, сейфи ДІПЛОМАТ несуть в собі елементи духовності країни - виробника. Пропонуємо Вашій увазі, в перекладі з корейської, трактування самої компанії ДІПЛОМАТ з цього приводу: «...У словнику це слово визначається як людина, яка представляє одну країну в іншій, наприклад, посол. Ми, Diplomat Safe, хочемо виступити в ролі посла, який представляє нашу країну КОРЕЮ в світі з нашими високоякісними продуктами.

Щоб виконувати таку роль, ми повинні нести відповідальність за те, як виробляти продукцію на більш високому рівні і як ставитися до наших клієнтів по всьому світу. Ми постійно пам'ятаємо про необхідність, щоб ця політика була ефективною.

Знак нашої компанії походить від китайського ієрогліфа 信, що означає ДОВІРА. Суцільний трикутник - в лівій частині (人), а правий зі смугами - (言) демонструє, що ми беремо за правило проводити всі бізнес - операції на основі довіри. Ми впевнені, що без довіри нічого не можна зробити, особливо в міжнародному бізнесі.

У логотипі компанії є символ що означає ГАРМОНІЮ. Цей знак має два додаткових значення. Лівий трикутник представляє керуючу групу, а правий - робітників. Кожен трикутник сам по собі окремо є нестійкою конструкцією. Коли обидва стоять разом, вони виглядають гармонійно і стійко.

Ще один символ в логотипі компанії - СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Прямокутний трикутник зі смугами дає нам розуміння важливості основ, і як крок за кроком підніматися до вершини. Це справедливість в чесному бізнесі».

Ставлення до роботи співробітників бренду ДІПЛОМАТ відображено у пісні їх компанії. Звичайно, рифма в перекладі відсутня, але сенс передаємо дослівно:

«Молячись про безпеку та мир в кожному будинку в світі,

Ми пишаємося Diplomat Safe корейського виробництва.

Під прапором творчості, самостійності та служіння іншим,

Ми виробляємо сейфи Diplomat в гармонії голови, серця та рук,

Ми хочемо передати Вам довіру до якості цих сейфів,

Ми сподіваємося на схвалення та задоволення покупців,

Сейфи ДІПЛОМАТ заслуговують довіри людей світу,

Ми вкладаємо в цю справу свою гордість і душу корейців».

Організація виробництва сейфів Diplomat

Немає сенсу довго розповідати про передові технології Південної Кореї. Все, що можна уявити прогресивного, роботизованого і передового у виробництві сейфів, реалізовано в компанії ДІПЛОМАТ. На підприємстві сертифікована система менеджменту якості IS0-9001, яка спрямована на постійне поліпшення якості продукції та обслуговування клієнтів. Мета сейфів Diplomat - максимальне задоволення потреб клієнтів. Всі сейфи ДІПЛОМАТ пройшли необхідні випробування захисних характеристик і мають сертифікати відповідності країни виробника.

Бренди Diplomat та БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Сейфи Diplomat - це завжди гарантована якість. Виникає питання, чому їх краще купувати у підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ. Відповідь проста - ціни скрізь однакові, але БАНКСПЕЦЗАХИСТ - це вітчизняний виробник банківських сейфів з багаторічним досвідом. На відміну від більшості інших потенційних продавців, фахівці підприємства знаходяться «глибоко в темі». Вам розкажуть, чим Південнокорейські стандарти відрізняються від стандартів Європейського Союзу та як це відбивається на захисних характеристиках сейфів. Вам допоможуть не тільки зробити правильний вибір конкретної моделі, а й організують, при необхідності, доставку та встановлення сейфів Diplomat по всій Україні. І звичайно, кожному покупцеві гарантований індивідуальний підхід, максимум уваги, враховуючи всі побажання.

Більше
ТОП