Сейфи Ferocon (Ферокон)

на сторінку
Показані 1 - 24 із 63 пунктів

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», із задоволенням представляє Вам бренд Ferocon (ФЕРОКОН). Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи ФЕРОКОН, пропоновані на ринку України. Вони мають різне призначення, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єдиний підхід до організації...

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», із задоволенням представляє Вам бренд Ferocon (ФЕРОКОН). Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи ФЕРОКОН, пропоновані на ринку України. Вони мають різне призначення, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єдиний підхід до організації виробництва і контролю якості готової продукції.

Переваги сейфів Ferocon

Перше, що хотілося б відзначити, що Ferocon - це вітчизняний бренд. ФЕРОКОН являється великим виробником металевих меблів в Україні. Цим можна і потрібно пишатися.

Бренд Ferocon широко представлений на ринку України і за останнє десятиліття набув великої популярності. Такий успіх цілком заслужений. В першу чергу завдяки дуже лояльній для покупців цінової політики - продукція ФЕРОКОН найдешевша в Україні. Під брендом Ferocon випускаються металеві меблі та сейфи. При цьому виробництво сейфів слід розглядати як доповнення до металевих меблів, яка є основним напрямком виробничої діяльності ФЕРОКОН. Тому сейфи випускаються з відносно тонкого металу товщиною 1 - 1,5 мм і від них не варто очікувати захмарних захисних характеристик. Їх незаперечні достоїнства - висока якість декоративного оздоблення і дуже невисока ціна.

Широта асортименту ФЕРОКОН заслуговує окремої поважної згадки - для задоволення споживчого попиту Ferocon запустив два заводи.

З першого дня появи на ринку, Ferocon привернув увагу покупців. Продукція ФЕРОКОН представлена більш ніж 100 інтернет - магазинах та гіпермаркетах. Ми теж із задоволенням представляємо Ferocon в наступних категоріях товарів:

  • офісні сейфи ФЕРОКОН,
  • меблеві сейфи ФЕРОКОН,
  • збройові сейфи ФЕРОКОН,
  • готельні сейфи ФЕРОКОН,
  • металеві шафи ФЕРОКОН,
  • промислові металеві меблі ФЕРОКОН,
  • металеві стелажі ФЕРОКОН.

Спільною рисою всіх сейфів ФЕРОКОН являється їх естетичний зовнішній вигляд і не висока ціна.

Особливості організації виробництва сейфів Ferocon

Головний виробничий майданчик Ferocon розташовується в м. Харкові. ФЕРОКОН має власне конструкторське бюро, завдяки чому може виробляти як серійну продукцію, так і на замовлення.

Для забезпечення надійного процесу виробництва сейфів ФЕРОКОН, бездоганно вирішені питання постачання. Місячне споживання металу перевищує 30 тонн. Всі матеріали і комплектуючі проходять вхідний контроль. Перевірці підлягають і супровідні документи, і фактичні характеристики матеріалів. Це безперервний процес, який забезпечує безперебійність самого виробничого циклу.

Для зменшення впливу людського фактора в виробничий процес включені тільки високопродуктивні і високоточні методи обробки металу. В якості захисного декоративного покриття використовується полімерне порошкове покриття. Остаточне приймання готових сейфів Ferocon, їх упаковка та відправлення споживачам відбувається з використанням досягнень систем контролю якості та логістики. Упаковка сейфів Ferocon дозволяє відправляти їх іногороднім споживачам будь-яким видом транспорту.

Для замикання сейфів ФЕРОКОН використовуються ключові та електронні кодові замки. З огляду на бюджетну спрямованість бренду, замки вибрані не найскладніші, але відповідні основним призначенням продукції.

Лінійка збройових сейфів Ferocon відповідає вимогам МВС України. Широкий модельний ряд дозволяє будь-якому покупцеві вибрати модель необхідного розміру. Для патронів передбачаються окремі внутрішні відсіки, що закриваються додатковими замками. Кількість і тип замків на зовнішніх дверях завжди відповідає основним призначенням збройового сейфа.

Лінійки меблевих та готельних сейфів Ferocon дозволяють покупцеві гарантовано вибрати потрібний йому розмір та спосіб замикання.

Бренди Ferocon та БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Сейфи Ferocon - це завжди високий інтерес з боку покупців. Виникає питання, чому їх краще купувати у підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ. Відповідь проста - ціни скрізь однакові, але БАНКСПЕЦЗАХИСТ - це вітчизняний виробник банківських сейфів з багаторічним досвідом. На відміну від більшості інших потенційних продавців, фахівці підприємства знаходяться «глибоко в темі». Вам допоможуть не тільки зробити правильний вибір конкретної моделі, а й організують, при необхідності, доставку та встановлення сейфів ФЕРОКОН по всій Україні. При цьому, кожному роздрібному покупцеві гарантований індивідуальний підхід та максимум уваги.

Більше
ТОП