Знижки

Фільтр

Ціна

990 грн - 144760 грн

Виробник

Висота габаритна (мм)

150 - 2010

Ширина габаритна (мм)

195 - 1365

Глибина габаритна (мм)

150 - 660

Максимальна висота (довжина) зброї (мм)

165 - 1515

Касовий відсік

Товщина дверей (мм)

Кількість ящиків

Сейфи Griffon (Грифон)

на сторінку
Показані 1 - 24 із 444 пунктів

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» із задоволенням представляє Вам бренд GRIFFON (Гріффон). Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи ГРИФОН, пропоновані на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єдини...

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» із задоволенням представляє Вам бренд GRIFFON (Гріффон). Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи ГРИФОН, пропоновані на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єдиний підхід до організації виробництва та контролю якості готової продукції.

Привілеї сейфів GRIFFON

Перше, що хотілося б відзначити, що GRIFFON - це вітчизняний бренд. ГРИФОН явлється найбільшим виробником сейфів в Україні, який поставляє свою продукцію в 45 країн світу. Цим можна і потрібно пишатися.

Бренд GRIFFON широко представлений на ринку України і за останнє десятиліття придбав надзвичайну популярність. Такий успіх цілком заслужений. Виробники рідко хвалять один одного. Тому можете повірити фахівцям ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», які більше 20 років займаються виробництвом банківських сейфів, що ГРИФОН - це чудова продукція. Ми коректно конкуруємо між собою в питаннях банківського устаткування - депозитних скриньок, банківських сейфів та сховищ цінностей, але в інших напрямках діяльності з задоволенням представляємо висококласну та якісну продукцію GRIFFON.

ГРИФОН являється найбільшим виробником сейфів в Україні. Широта асортименту GRIFFON заслуговує окремої поважної згадки - більше 500 моделей сейфів різного призначення. До безперечних достоїнств організації роботи ГРИФОН слід віднести постійну наявність 250 моделей сейфів на складі. Таким чином, в більшості випадків, потреба замовника в конкретному сейфі GRIFFON може бути задоволена в найкоротші терміни.

З першого дня появи на ринку, сейфи GRIFFON привернули увагу покупців. Вони мають високу якість і, що не менш важливо, перекривають більшу частину діапазону споживчого попиту за функціональним призначенням та технічними характеристиками. Ми із задоволенням представляємо наступні модельні ряди сейфів GRIFFON:

  • зламостійкі сейфи ГРИФОН,
  • вогнестійкі сейфи ГРИФОН,
  • вогнезламостійкі сейфи ГРИФОН,
  • меблеві сейфи ГРИФОН,
  • збройові сейфи ГРИФОН,
  • готельні сейфи ГРИФОН,
  • бухгалтерські сейфи ГРИФОН,
  • сейфи ГРИФОН для монтажу в стіну.

Спільною рисою всіх сейфів GRIFFON являється їх висока надійність. Їх також об'єднує естетичний зовнішній вигляд і оптимальне співвідношення ціни та якості.

Особливості організації виробництва сейфів GRIFFON

Головний виробничий майданчик GRIFFON розташовується в м. Ніжині. Виробництво сейфів GRIFFON являється найбільшим в Україні. Тому організація всіх технологічних процесів базується на самому передовому Європейському досвіді.

ГРИФОН має власне конструкторське бюро. На різних ділянках роботи трудиться близько 500 співробітників.

Для забезпечення надійного процесу виробництва сейфів ГРИФОН, бездоганно вирішені питання постачання. Всі матеріали і комплектуючі проходять ретельний вхідний контроль. Перевірці підлягають і супровідні документи (сертифікати якості, протоколи випробувань тощо), та фактичні характеристики матеріалів. Це безперервний процес, який забезпечує безперебійність виробничого циклу.

Для зменшення впливу людського фактора в виробничий процес включені тільки високопродуктивні і високоточні методи обробки металу - лазерна різка, штампування, автоматичні фарбувальні лінії і т.д. В якості захисного декоративного покриття використовується полімерне порошкове покриття. Остаточне приймання готових сейфів GRIFFON, їх упаковка та відправлення споживачам відбувається з використанням новітніх досягнень систем контролю якості та логістики. Упаковка сейфів GRIFFON дозволяє відправляти їх іногороднім споживачам будь-яким видом транспорту.

Підтвердження характеристик сейфів GRIFFON

Умовно всі представлені в Україні сейфи можна розділити на дві великі групи:

  • сейфи з регламентованими захисними характеристиками.
  • сейфи, що випускаються відповідно до внутрішніх, або відомчих нормативних документів.

В цьому плані сейфи ГРИФОН не є винятками. До переваг вогнестійких, зламостійких та вогнезламостійких сейфів GRIFFON слід віднести те, що їх високі захисні властивості підтверджені сертифікатами відповідності Європейського Союзу та вітчизняними органами сертифікації. На підприємстві ГРИФОН діє система управління якістю продукції ISO 9001. Зламостійкі сейфи ГРИФОН мають класи опору з 1-го по 7-ий. Вогнестійкі сейфи GRIFFON мають вогнестійкість від 30 до 60 хвилин. Вогнезламостійкі сейфи об'єднують в собі обидві захисні характеристики.

Для замикання сейфів ГРИФОН використовуються ключові, електронні та механічні кодові замки кращих Європейських виробників.

Лінійка збройових сейфів GRIFFON відповідає вимогам МВС України. Широкий модельний ряд дозволяє будь-якому покупцеві вибрати модель необхідного розміру. Для патронів передбачаються окремі внутрішні відсіки, що закриваються додатковими замками. Кількість і тип замків на зовнішніх дверях завжди відповідає основним призначенням збройового сейфа.

Лінійки меблевих, готельних та стінових сейфів GRIFFON дозволяють покупцеві гарантовано вибрати потрібний йому розмір та спосіб замикання.

Бренди GRIFFON та БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Сейфи GRIFFON - це завжди гарантована якість. Виникає питання, чому їх краще купувати у підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ. Відповідь проста - ціни скрізь однакові, але БАНКСПЕЦЗАХИСТ - це вітчизняний виробник банківських сейфів з багаторічним досвідом. На відміну від більшості інших потенційних продавців, фахівці підприємства знаходяться «глибоко в темі». Вам допоможуть не тільки зробити правильний вибір конкретної моделі, а й організують, при необхідності, доставку та встановлення сейфів ГРИФОН по всій Україні. При цьому кожному роздрібному покупцеві гарантований індивідуальний підхід і максимум уваги.

Більше
ТОП