Фільтр

Ціна

3900 грн - 16390 грн

Висота габаритна (мм)

1110 - 1515

Ширина габаритна (мм)

195 - 705

Глибина габаритна (мм)

255 - 360

Максимальна висота (довжина) зброї (мм)

960 - 1365

Відділення для патронів

Знижки

Сейфи Hunter (Хантер)

Показані 1 - 22 із 22 пунктів

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», із задоволенням представляє Вам бренд HUNTER (ХАНТЕР). Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи ХАНТЕР, пропоновані на ринку України. У перекладі з англійської, HUNTER - означає МИСЛИВЕЦЬ. Тому зрозуміло, що бренд ХАНТЕР відноситься саме до сейфів для зброї з усіма наслідками, що випли...

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», із задоволенням представляє Вам бренд HUNTER (ХАНТЕР). Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи ХАНТЕР, пропоновані на ринку України. У перекладі з англійської, HUNTER - означає МИСЛИВЕЦЬ. Тому зрозуміло, що бренд ХАНТЕР відноситься саме до сейфів для зброї з усіма наслідками, що випливають з цього особливостями - технічними характеристиками, способами замикання та монтажу. Різні моделі сейфів мають свої оригінальні споживчі властивості, але їх об'єднує головне - бренд виробника, що має на увазі єдиний підхід до організації виробництва та контролю якості готової продукції.

Привілеї сейфів HUNTER

Перше, що хотілося б відзначити - GRIFFON - це вітчизняний бренд. І тут немає застереження - бренди ХАНТЕР та ГРІФФОН належать одному виробнику і випускаються на одному і тому ж обладнанні. ГРІФФОН являється найбільшим виробником сейфів в Україні, який поставляє свою продукцію в 45 країн світу. Цим можна і потрібно пишатися.

Бренд HUNTER широко представлений на ринку України і за останнє десятиліття придбав надзвичайну популярність. Такий успіх цілком заслужений. Виробники рідко хвалять один одного. Тому можете повірити фахівцям ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», які більше 20 років займаються виробництвом банківських сейфів, що ХАНТЕР - це чудова продукція. Ми коректно конкуруємо між собою в питаннях банківського устаткування - депозитних скриньок, банківських сейфів і сховищ цінностей, але в інших напрямках діяльності з задоволенням представляємо висококласну продукцію GRIFFON - HUNTER.

ГРІФФОН являється найбільшим виробником сейфів в Україні. Широта асортименту GRIFFON заслуговує окремої поважної згадки - більше 500 моделей сейфів різного призначення. До безперечних достоїнств організації роботи ГРІФФОН слід віднести постійну наявність 250 моделей сейфів на складі. Таким чином, в більшості випадків, потреба замовника в конкретному сейфі GRIFFON може бути задоволена в найкоротші терміни. Під бренд HUNTER зібрана бюджетна лінійка збройових сейфів, під брендом GRIFFON - більш складні та дорогі моделі. Дуже часто під словами бюджетний товар, хочуть замаскувати низькоякісну продукцію - мовляв, що ви хочете за такі гроші. В даному випадку це зовсім не так. У контексті опису бренду HUNTER під словами бюджетні сейфи слід розуміти, що вони дешевші, ніж сейфи GRIFFON, не сертифіковані як зламостійкі, або вогнестійкі сейфи, але є відмінними сейфами, які повністю відповідають всім вимогам МВС України для зберігання вогнепальної зброї. При цьому за більшістю технічних характеристик та якості виконання, сейфи ХАНТЕР істотно перевершують існуючі вітчизняні та імпортні аналоги.

З першого дня появи на ринку, сейфи HUNTER привернули увагу покупців. Вони мають високу якість і, що не менш важливо, перекривають більшу частину діапазону споживчого попиту за функціональним призначенням і технічними характеристиками.

Спільною рисою всіх сейфів ХАНТЕР являється їх висока надійність. Їх також об'єднує естетичний зовнішній вигляд і оптимальне співвідношення ціни та якості.

Особливості організації виробництва сейфів GRIFFON та HUNTER

Головний виробничий майданчик GRIFFON та HUNTER розташовується в м. Ніжині. Це виробництво сейфів являється найбільшим в Україні. Тому організація всіх технологічних процесів базується на самому передовому Європейському досвіді. Підприємство має власне конструкторське бюро. На різних ділянках роботи трудиться близько 500 співробітників.

Для забезпечення надійного процесу виробництва сейфів ГРІФФОН та ХАНТЕР, бездоганно вирішені питання постачання. Всі матеріали та комплектуючі проходять ретельний вхідний контроль. Перевірці підлягають також і супровідні документи (сертифікати якості, протоколи випробувань тощо) та фактичні характеристики матеріалів. Це безперервний процес, який забезпечує безперебійність виробничого циклу.

Для зменшення впливу людського фактору в виробничий процес включені тільки високопродуктивні та високоточні методи обробки металу - лазерна різка, штампування, автоматичні фарбувальні лінії і т.д. В якості захисного декоративного покриття використовується полімерне порошкове покриття. Остаточне приймання готових сейфів ХАНТЕР, їх упаковка та відправлення споживачам відбувається з використанням новітніх досягнень систем контролю якості та логістики. Упаковка сейфів HUNTER дозволяє відправляти їх іногороднім споживачам будь-яким видом транспорту.

Для замикання сейфів ХАНТЕР використовуються ключові, електронні та механічні кодові замки кращих Європейських виробників.

Широкий модельний ряд мисливських сейфів ХАНТЕР дозволяє будь-якому покупцеві вибрати модель необхідного розміру. Для патронів передбачаються окремі внутрішні відсіки, що закриваються додатковими замками. Щоб не пошкодити зброю, всередині сейфів ХАНТЕР передбачені підствольники та ложементи. Кількість і тип замків на зовнішніх дверях завжди відповідає основним призначенням збройового сейфа.

Бренди HUNTER та БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Сейфи HUNTER - це завжди гарантована якість. Виникає питання, чому їх краще купувати у підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ. Відповідь проста - ціни скрізь однакові, але БАНКСПЕЦЗАХИСТ - це вітчизняний виробник банківських сейфів з багаторічним досвідом. На відміну від більшості інших потенційних продавців, фахівці підприємства знаходяться «глибоко в темі». Вам допоможуть не тільки зробити правильний вибір конкретної моделі, а й організують, при необхідності, доставку та встановлення сейфів ХАНТЕР по всій Україні. При цьому, кожному роздрібному покупцеві гарантований індивідуальний підхід і максимум уваги.

Більше
ТОП