Фільтр

Ціна

14700 грн - 61210 грн

Висота габаритна (мм)

210 - 1665

Ширина габаритна (мм)

345 - 885

Глибина габаритна (мм)

180 - 465

Кількість одиниць зброї

Максимальна висота (довжина) зброї (мм)

1245 - 1305

Відділення для патронів

Клас вогнестійкості

Касовий відсік

Товщина дверей (мм)

Знижки

Сейфи MDTB

Показані 1 - 22 із 22 пунктів

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», із задоволенням представляє Вам бренд MDTВ. Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи MDTВ, пропоновані на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єдиний підхід до ор...

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», із задоволенням представляє Вам бренд MDTВ. Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи MDTВ, пропоновані на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єдиний підхід до організації виробництва і контролю якості готової продукції.

Чому вибирають MDTВ

MDTВ - це німецький бренд. На цій фразі можна було б закінчити уявлення. Вже давно стали загальними словосполучення: «німецька якість», «німецький автомобіль», «круппівська сталь» і т.д. Тобто щодо продукції машинобудування і металообробки слово «німецький» - означає найкращий, найякісніший, найнадійніший.

Може здатися, що сейфи MDTВ широко представлені на ринку України. Однак це не зовсім так. Асортимент сейфів MDTВ значно ширше. В Україні, практично не представлено банківський напрям продукції, ексклюзивні сейфи та замовні вироби. Однак, навіть той відносно не великий перелік сейфів, який представлений на нашому ринку, вражає і за останнє десятиліття придбав надзвичайну популярність. Такий успіх цілком заслужений. Виробники рідко хвалять один одного. Тому можете повірити фахівцям ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», які більше 20 років займаються виробництвом банківських сейфів, що MDTВ - це дуже хороша продукція.

За функціональним призначенням і технічними характеристиками модельні ряди сейфів MDTV позначаються наступним чином:

  • VEGA - вбудовані;
  • ES, EK - для дому та офісу;
  • ВASTION-M, FORT-M, BANKER-M, BURGAS-M - зламостійкі серії сейфів.

Зараз сейфи під брендом MDTВ поставляються в десятки країн світу. Офіційні представництва MDTВ є в країнах ЄС та СНД.

Висока якість сейфів MDTВ досягається мінімізацією впливу людського фактора на кінцевий продукт. Максимально використовується роботизація та автоматизація виробничих процесів. Такий підхід визначає ще одна перевага сейфів MDTВ - оптимальне співвідношення ціни та якості продукції.

Окремо слід сказати про замки. MDTВ використовує виключно замки високої безпеки. Не залежно від способу відкриття - поворотом ключа, набором електронного коду, або обертанням механічного лімба, всі замки забезпечують рівень захисту, відповідно до класу сейфа.

Особливості організації виробництва сейфів MDTВ

Виробництво сейфів MDTВ являється зразковим, навіть за мірками Європейського Союзу. Можна тільки повчитися у них організації всіх технологічних процесів.

Починаючи від питань постачання з повним вхідним контролем матеріалів, і закінчуючи прийманням готової продукції та упаковкою, все підпорядковано одній меті - створення та доставка споживачеві якісних і надійних сейфів.

У безперервний виробничий процес включені тільки високопродуктивні та високоточні методи обробки металу - лазерна різка, холодне штампування, автоматичні фарбувальні лінії і т.д. В якості захисного декоративного покриття використовується стійке полімерне порошкове покриття.

Підтвердження характеристик сейфів MDTВ

Колись давно, в Німеччині існував стандарт на виробництво зламостійких сейфів, який чітко визначав їх конструкцію для кожного класу. Звучало це приблизно так: для виробництва сейфа певного класу необхідно взяти метал такої - то марки і товщини та зварити його зазначеним способом. Внутрішні обсяги стінок наповнити таким - то заповнювачем, з'єднавши його зі сталевою обичайкою зазначеним способом і т. д. Таким чином, держава боролася за якість продукції. Сейфи одного класу відрізнялися між собою тільки дизайном та розмірами. Конструкції їх при цьому були максимально близькі. Зараз все виглядає зовсім інакше. Стандарти Європейського Союзу дають повну свободу виробникам сейфів у виборі конструкцій і матеріалів сейфів. Головне, щоб сейфи пройшли необхідний набір випробувань та відповідали заявленому класу. І ось тут поняття бренду та довіри до нього виходить на перший план.

Умовно всі представлені в Україні сейфи можна розділити на дві великі групи:

  • сейфи з регламентованими захисними характеристиками.
  • сейфи, що випускаються відповідно до внутрішніх, або відомчих нормативних документів.

В цьому плані сейфи MDTВ не являються винятками. Їх високі захисні властивості підтверджені сертифікатами відповідності Європейського Союзу. Зламостійкі сейфи MDTВ мають класи опору з 1-го по 5-ий.

Лінійка збройових сейфів MDTВ відповідає вимогам МВС України. Широкий модельний ряд дозволяє будь-якому покупцеві вибрати модель, відповідну висоті та кількості одиниць зберігаємої зброї. Для патронів передбачаються окремі внутрішні відсіки, що закриваються ключовими замками. Кількість і тип замків на зовнішніх дверях завжди відповідає основним призначенням збройового сейфа.

Лінійки меблевих та стінових сейфів MDTВ дозволяють покупцеві гарантовано вибрати потрібний йому розмір та спосіб замикання.

Бренди MDTВ та БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Сейфи MDTВ - це завжди гарантована якість та надійність. Виникає питання, чому їх краще купувати у підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ. Відповідь проста - ціни скрізь однакові, але БАНКСПЕЦЗАХИСТ - це вітчизняний виробник банківських сейфів з багаторічним досвідом. На відміну від більшості інших потенційних продавців, фахівці підприємства знаходяться «глибоко в темі». Вам допоможуть не тільки зробити правильний вибір конкретної моделі, а й організують, при необхідності, доставку та встановлення сейфів MDTV по всій Україні. І звичайно, кожному покупцеві гарантований індивідуальний підхід, максимум уваги і облік всіх побажань.

Більше
ТОП