Знижки

Фільтр

Ціна

6390 грн - 38040 грн

Висота габаритна (мм)

390 - 1515

Ширина габаритна (мм)

270 - 510

Глибина габаритна (мм)

225 - 360

Максимальна висота (довжина) зброї (мм)

255 - 1305

Сейфи Safetronics (Сейфтронікс)

на сторінку
Показані 1 - 24 із 34 пунктів

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» із задоволенням представляє Вам бренд SAFEtronics (СЕЙФТРОНІК). Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлено більшість сейфів СЕЙФТРОНІК, які пропонуються на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника...

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» із задоволенням представляє Вам бренд SAFEtronics (СЕЙФТРОНІК). Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлено більшість сейфів СЕЙФТРОНІК, які пропонуються на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єдиний підхід до організації виробництва і контролю якості готової продукції.

Історія бренду SAFEtronics

Протягом 60 - річної історії, компанія ZVT a. s. Banska Bystrica виробляла телекомунікаційну техніку, компоненти для телевізійних мереж, контрольну та обчислювальну техніку. Причому виробництво компанії завжди базувалося на власних виробничих потужностях.

Компанія пройшла різні види перетворення, останнє з яких завершилося в 1993 році, коли компанія була перетворена в кілька акціонерних товариств, кожне з яких мало свою спеціалізацію.

Починаючи з 1994р., шляхом трансформації і спеціалізації, поступово виникли виробничі та торгівельні фірми: Safetronics a.s Banská Bystrica, ZVT TRAEDING a.s. B.Bystrica, ZVT-PRINT a.s B.Bystrica, ZVT-FONAR a.s B.Bystrica a ZVT-PREVIS a.s B.Bystrica.

В рамках своєї підприємницької діяльності компанія Safetronics a.s Banská Bystrica спеціалізувалася на металообробному виробництві. Основною виробничою діяльністю являється виробництво сейфів, збройових шаф та сейфів, перші зразки яких з'явилися в 1992 році. У 1993 році в Швейцарії була придбана ліцензія на виготовлення сейфів з електронними замками оригінальної конструкції.

2004 РІК. З метою зміцнення присутності на ринку країн СНД, у вільній економічній зоні в м. Брест було організовано виробництво Сайф - ІЗАО "Сейфтронікс-Б". Засновником ІЗАО "Сейфтронікс-Б" являється акціонерне товариство Safetronics a.s Banská Bystrica - Словацька республіка. Така форма виробництва дозволила уникнути митних зборів на продукцію торгової марки SAFEtronics і тим самим пропонувати конкурентну ціну на продукцію на ринку країн СНД.

2008 РІК. Керівниками компанії було вжито заходів щодо реалізації програми спрямованої на поліпшення секретності зламостійких сейфів SAFEtronics. Впровадження в процес виробництва технології ACD (Application of the Confidential Design) дозволило збільшити кількість зафіксованих невдалих спроб розтину на 29% в порівнянні з аналогічним періодом до впровадження програми. Дані надані головним офісом компанії Safetronics a.s Banská Bystrica на підставі статистики 2010-2012 років.

2008 РІК. Налагоджено випуск нової лінійки сейфів серії NTL. Пропонуючи широкий асортимент типорозмірів, комбінацій замків та новий сучасний дизайн, вдалося закріпитися на ринку обладнання для офісу.

2009 РІК. Історично склалося що сейфи SAFEtronics з електронними замками обладнано додатковим ключем, який вкрай необхідний якщо забутий код, немає необхідності в терміновому порядку звертатися до сервісного центру, для розтину сейфа. Використовуючи ключ аварійного відкриття, вдається уникнути проблем зі швидким доступом власника до вмісту сейфа. Такий додатковий сервіс дуже зручний, але для клієнтів бажаючих мати замок без додаткового аварійного ключа були розроблені сейфи з електронним замком і виведенням на лицьову панель контактів для підведення живлення.

2013 РІК. Нові моделі сейфів пройшли сертифікацію в Словаччині по EN 1143-1 (зламостійкі). Компанія має власне конструкторське бюро і дослідницький відділ, а вироби захищені зареєстрованим товарним знаком SAFEtronics®.

Чому обирають SAFEtronics

Бренд СЕЙФТРОНІК досить широко представлений на ринку України і за останнє десятиліття придбав надзвичайну популярність. Такий успіх цілком заслужений. Виробники рідко хвалять один одного. Тому можете повірити фахівцям ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», які більше 20 років займаються виробництвом банківських сейфів, що SAFEtronics - це чудова продукція.

В Україні представлені наступні модельні ряди сейфів СЕЙФТРОНІК:

  • зламостійкі сейфи СЕЙФТРОНІК,
  • вогнестійкі сейфи СЕЙФТРОНІК,
  • вогнезламостійкі сейфи СЕЙФТРОНІК,
  • меблеві сейфи СЕЙФТРОНІК,
  • збройові сейфи СЕЙФТРОНІК,
  • готельні сейфи СЕЙФТРОНІК,
  • сейфи СЕЙФТРОНІК для монтажу в стіну.

Продукція SAFEtronics® представлена на ринках Чеської Республіки, Словацької Республіки, України, Білорусії, Росії, Польщі, Угорщини, Сербії, Словенії та інших країнах Європи. SAFEtronics® являється міжнародною зареєстрованою торговою маркою.

Для зменшення логістичних витрат, виробничі потужності наближені до місць найбільшого попиту. Для всіх виробничих майданчиків встановлені єдині правила організації серійного виробництва сейфів SAFEtronics та приймання готової продукції. Найвища якість всіх сейфів SAFEtronics досягається мінімізацією впливу людського фактору на кінцевий продукт - всі підприємства - виробники максимально використовують роботизацію виробничого процесу. Такий підхід визначає ще одна перевага сейфів SAFEtronics - оптимальне співвідношення ціни та якості продукції.

Особливості організації виробництва сейфів SAFEtronics

Для забезпечення надійного процесу виробництва сейфів СЕЙФТРОНІК, бездоганно вирішені питання постачання. Всі матеріали і комплектуючі проходять ретельний вхідний контроль. Перевірці підлягають і супровідні документи (сертифікати якості, протоколи випробувань тощо), і фактичні характеристики матеріалів. Це безперервний процес, який забезпечує безперебійність виробничого циклу.

У безперервний виробничий процес включені тільки високопродуктивні та високоточні методи обробки металу - лазерна різка, холодне багатоходове штампування, автоматичні фарбувальні лінії і т.д.

Остаточне приймання готових сейфів СЕЙФТРОНІК, їх упаковка та відправлення споживачам відбувається з використанням останніх досягнень систем контролю якості та логістики.

Підтвердження характеристик сейфів SAFEtronics

Умовно всі представлені в Україні сейфи можна розділити на дві великі групи:

  • сейфи з регламентованими захисними характеристиками;
  • сейфи, що випускаються відповідно до внутрішніх, або відомчих нормативних документів.

В цьому плані сейфи СЕЙФТРОНІК не є винятками. До честі вогнестійких, зламостійких, вогнезламостійких сейфів та металевих шаф SAFEtronics треба відзначити, що їх високі захисні властивості підтверджені сертифікатами відповідності Європейського Союзу і країни виробника. Зламостійкі сейфи СЕЙФТРОНІК мають класи опору з 1-го по 5-ий. Вогнестійкі сейфи SAFEtronics можуть протистояти небезпечним факторам пожежі від 30 до 60 хвилин. Вогнезламостійкі сейфи об'єднують в собі обидві захисні характеристики.

Для замикання сейфів СЕЙФТРОНІК використовуються ключові, електронні та механічні кодові замки кращих Європейських виробників. При цьому основною родзинкою, звичайно являються електронні замки.

Лінійка збройових сейфів SAFEtronics відповідає вимогам МВС. Широкий модельний ряд дозволяє будь-якому покупцеві вибрати модель, відповідну висоті та кількості одиниць зберігаємої зброї. Для патронів передбачаються окремі внутрішні відсіки, що закриваються ключовими замками. Кількість і тип замків на зовнішніх дверях завжди відповідає основним призначенням збройового сейфа. Зламостійкі характеристики збройових сейфів дозволяють зберігати в них документи та цінності.

Лінійки меблевих, готельних і стінових сейфів SAFEtronics дозволяють покупцеві гарантовано вибрати потрібний йому розмір та спосіб замикання.

Бренди VALBERG та БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Сейфи SAFEtronics - це завжди гарантована якість. Виникає питання, чому їх краще купувати у підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ. Відповідь проста - ціни скрізь однакові, але БАНКСПЕЦЗАХИСТ - це вітчизняний виробник банківських сейфів з багаторічним досвідом. На відміну від більшості інших потенційних продавців, фахівці підприємства знаходяться «глибоко в темі». Вам допоможуть не тільки зробити правильний вибір конкретної моделі, а й організують, при необхідності, доставку та встановлення сейфів СЕЙФТРОНІК по всій Україні.

Більше
ТОП