Знижки

Фільтр

Ціна

5250 грн - 19440 грн

Висота габаритна (мм)

210 - 495

Ширина габаритна (мм)

270 - 495

Глибина габаритна (мм)

150 - 375

Сейфи TECHNOMAX (Техномакс)

Показані 1 - 16 із 16 пунктів

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» із задоволенням представляє Вам бренд TECHNOMAX (ТЕХНОМАКС). Ця сторінка сайту призначена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи ТЕХНОМАКС, які пропонуються на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне – бренд виробника, що має на...

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» із задоволенням представляє Вам бренд TECHNOMAX (ТЕХНОМАКС). Ця сторінка сайту призначена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи ТЕХНОМАКС, які пропонуються на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне – бренд виробника, що має на увазі єдиний підхід до організації виробництва та контролю якості готової продукції.

Чому вибирают TECHNOMAX

Бренд ТЕХНОМАКС представлений на ринку України досить великою кількістю моделей. Здається, що це вичерпна лінійка виробника. Але це зовсім не так. TECHNOMAX – це Італійський бренд. Асортимент цього європейського виробника надзвичайно широкий. Він перекриває практично весь діапазон необхідних споживачеві захисних характеристик та призначень.

Сейфи TECHNOMAX з'явилися в Україні понад 10 років тому і були представлені переважно сейфами для монтажу в стіну. Перше, що кидалося у вічі клієнтам – це надзвичайно надійна передня панель сейфа, в якій двері та корпус стикуються без зазорів, що унеможливлює використання важільних інструментів для злому. Вже тоді сейфи ТЕХНОМАКС набули надзвичайної популярності. Такий успіх цілком заслужений. Виробники рідко хвалять один одного. Тому можете повірити спеціалістам ТОВ «Банкспецзахист», які понад 20 років займаються виробництвом банківських сейфів, що TECHNOMAX – це чудова продукція.

Після того, як стінові сейфи ТЕХНОМАКС привернули увагу, в Україну почали завозитися й інші моделі сейфів. Всі сейфи TECHNOMAX мають високу якість і, що не менш важливо, перекривають більшу частину діапазону споживчого попиту за функціональним призначенням та технічними характеристиками. В Україні представлені наступні модельні ряди сейфів TECHNOMAX:

  • зламостійкі сейфи ТЕХНОМАКС,
  • вогнестійкі сейфи ТЕХНОМАКС,
  • вогневзламостійкі сейфи ТЕХНОМАКС,
  • меблеві сейфи ТЕХНОМАКС,
  • збройові сейфи ТЕХНОМАКС,
  • готельні сейфи ТЕХНОМАКС,
  • бухгалтерські сейфи ТЕХНОМАКС,
  • сейфи ТЕХНОМАКС для монтажу в стіну.

Зараз сейфи під брендом TECHNOMAX поставляються до десятків країн світу. Офіційні представництва TECHNOMAX є у країнах ЄС та на пострадянському просторі. Найвища якість всіх сейфів TECHNOMAX досягається мінімізацією впливу людського фактора на кінцевий продукт – всі підприємства-виробники максимально використовують роботизацію виробничого процесу. Такий підхід визначає ще одну перевагу сейфів TECHNOMAX – оптимальне співвідношення ціни та якості продукції.

Дизайн сейфів TECHNOMAX

Сейфи ТЕХНОМАКС – це рідкісне поєднання чудових захисних характеристик та приголомшливого зовнішнього вигляду. Італія багато років являється світовим лідером у дизайні. Італійська школа дизайну охоплює всі напрямки промислового виробництва. Усі відомі автомобільні концерни залучають до розробки своїх пілотних проектів італійських дизайнерів. Аналогічна ситуація у легкій промисловості, виробництві взуття, розробці меблів, приладів освітлення, архітектурі, будівництві і т. д. Тому не варто дивуватися, що сейфи ТЕХНОМАКС випереджають своїх конкурентів у питаннях естетики.

Всі сейфи TECHNOMAX красиві, але окремо не можна не висловити слова захоплення на адресу сейфів ТЕХНОМАКС з декоративним оздобленням деревом. Технічні рішення, що використовуються при цьому, дивують навіть фахівців. Зробити дерев'яні панелі з масивного матеріалу посильно та іншим виробникам. Але TECHNOMAX декорує сейфи тонкою деревиною, яка виглядає витончено, не займає зайвого місця у приміщенні та не потребує збільшення довжини ключів.

Особливості організації виробництва сейфів TECHNOMAX

Виробництво сейфів ТЕХНОМАКС являється одним з найбільших у Європі серед сейфів небанківського призначення. Тому організація всіх технологічних процесів базується на найкращих зразках світового досвіду.

Для забезпечення надійного процесу виробництва сейфів ТЕХНОМАКС бездоганно вирішено питання постачання. Усі матеріали та комплектуючі проходять ретельний вхідний контроль. Перевіряють і супровідні документи (сертифікати якості, протоколи випробувань тощо), і фактичні характеристики матеріалів. Це безперервний процес, що забезпечує безперебійність виробничого циклу. У виробничому процесі використовуються тільки високопродуктивні та високоточні методи обробки металу – лазерне різання, холодне багатоходове штампування, автоматичні фарбувальні лінії тощо.

Як захисне декоративне покриття використовується полімерне порошкове покриття. Підготовка поверхні металу, фосфатування, нанесення порошку в електростатичному полі та спікання відбувається конвеєрним способом. Надзвичайно гармонійне поєднання кольорів створює незабутнє враження.

Остаточне приймання готових сейфів TECHNOMAX, їхнє упакування та відправлення споживачам відбувається з використанням останніх досягнень систем контролю якості та логістики.

Підтвердження характеристик сейфів TECHNOMAX

Умовно всі представлені в Україні сейфи TECHNOMAX можна розділити на великі групи:

  • сейфи з регламентованими захисними характеристиками;
  • сейфи, що випускаються відповідно до внутрішніх або відомчих нормативних документів.

У цьому плані сейфи ТЕХНОМАКС є винятками. До честі вогнестійких, зламостійких, вогнезламостійких сейфів та металевих шаф TECHNOMAX слід зазначити, що їхні високі захисні характеристики підтверджені сертифікатами відповідності Європейського Союзу. Зламостійкі сейфи ТЕХНОМАКС мають підтверджені класи опору. Вогнестійкі сейфи TECHNOMAX можуть протистояти небезпечним факторам пожежі від 30 до 60 хвилин. Вогнезламостійкі сейфи поєднують у собі обидві захисні властивості.

Для замикання сейфів ТЕХНОМАКС використовуються ключові, електронні та лімбові замки найкращих Європейських виробників.

Лінійка сейфів зброї TECHNOMAX відповідає вимогам МВС України. Широкий модельний ряд дозволяє будь-якому покупцеві вибрати модель, що відповідає висоті та кількості одиниць зброї, що зберігається. Для набоїв передбачаються окремі внутрішні відсіки, що закриваються ключовими замками. Кількість і тип замків на зовнішніх дверях завжди відповідає основному призначенню сейфа зброї.

Лінійки меблевих, готельних та стінових сейфів TECHNOMAX дозволяють покупцю гарантовано вибрати потрібний йому розмір та спосіб замикання.

Бренди TECHNOMAX та БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Сейфи TECHNOMAX – це завжди гарантована якість. Постає питання, чому їх краще купувати у підприємства Банкспецзахист. Відповідь проста – ціни скрізь однакові, але Банкспецзахист - це вітчизняний виробник банківських сейфів із багаторічним досвідом. На відміну від більшості інших можливих продавців фахівці підприємства знаходяться «глибоко в темі». Вам допоможуть не тільки зробити правильний вибір конкретної моделі, а й організують, за потреби, доставку та встановлення сейфів ТЕХНОМАКС по всій Україні.

Більше
ТОП