Знижки

Фільтр

Ціна

3200 грн - 198610 грн

Висота габаритна (мм)

180 - 1965

Ширина габаритна (мм)

270 - 945

Глибина габаритна (мм)

45 - 585

Кількість одиниць зброї

Максимальна висота (довжина) зброї (мм)

210 - 1455

Відділення для патронів

Касовий відсік

Товщина дверей (мм)

Навантаження на полицю

Сейфи Valberg (Валберг)

на сторінку
Показані 1 - 24 із 186 пунктів

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», із задоволенням представляє Вам бренд VALBERG (Валберг). Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи Валберг, пропоновані на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єди...

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», із задоволенням представляє Вам бренд VALBERG (Валберг). Дана сторінка сайту створена для зручності покупців. Тут представлені всі сейфи Валберг, пропоновані на ринку України. Вони мають різне призначення, технічні характеристики, способи замикання та монтажу. Об'єднує ці сейфи головне - бренд виробника, що має на увазі єдиний підхід до організації виробництва і контролю якості готової продукції.

Чому вибирають VALBERG

Бренд Валберг широко представлений на ринку України і за останнє десятиліття придбав надзвичайну популярність. Такий успіх цілком заслужений. Виробники рідко хвалять один одного. Тому можете повірити фахівцям ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», які більше 20 років займаються виробництвом банківських сейфів, що VALBERG - це чудова продукція

У наш час поняття країни - виробника продукції машинобудування втратило первісне значення. Найбільші світові виробники взаємно об'єднуються, або поглинають підприємства конкурентів. Складно розібратися, хто є кінцевим бенефіціаром в кожному конкретному випадку. Для зменшення логістичних витрат, заводи будуються за принципом наближення продукції до конкретних ринків збуту. Україна - це дуже об'ємний ринок, за який борються відомі світові бренди. Перші сейфи Валберг, які з'явилися в Україні, були привезені з Росії. Зараз вони завозяться до нас з Болгарії. Там же розташовується їх виробництво. Сейфи VALBERG швидко привернули увагу покупців. Вони мають високу якість і, що не менш важливо, перекривають більшу частину діапазону споживчого попиту за функціональним призначенням та технічними характеристиками. В Україні представлені наступні модельні ряди сейфів VALBERG:

 • зламостійкі сейфи Валберг,
 • вогнестійкі сейфи Валберг,
 • вогнезламостійкі сейфи Валберг,
 • меблеві сейфи Валберг,
 • збройові сейфи Валберг,
 • готельні сейфи Валберг,
 • бухгалтерські сейфи Валберг,
 • архівні металеві шафи Валберг,
 • вогнестійкі шафи сейфового типу Валберг,
 • вогнестійкі металеві шафи для зберігання Валберг,
 • сейфи Валберг для монтажу в стіну,
 • файлові металеві шафи Валберг.

Особливості організації виробництва сейфів VALBERG

Зараз сейфи під брендом VALBERG поставляються в десятки країн світу. Офіційні представництва VALBERG є в країнах ЄС, СНД та США. Для зменшення логістичних витрат, виробничі потужності наближені до місць найбільшого попиту. Для всіх виробничих майданчиків встановлені єдині правила організації серійного виробництва сейфів VALBERG і приймання готової продукції. Найвища якість всіх сейфів VALBERG досягається мінімізацією впливу людського фактора на кінцевий продукт - всі підприємства - виробники максимально використовують роботизацію виробничого процесу. Такий підхід визначає ще одна перевага сейфів VALBERG - оптимальне співвідношення ціни та якості продукції.

Виробництво сейфів Валберг являється найбільшим в Європі. Тому організація всіх технологічних процесів базується на кращих зразках світового досвіду.

Для забезпечення надійного процесу виробництва сейфів Валберг, бездоганно вирішені питання постачання. Всі матеріали і комплектуючі проходять ретельний вхідний контроль. Перевірці підлягають і супровідні документи (сертифікати якості, протоколи випробувань тощо), а також фактичні характеристики матеріалів. Це безперервний процес, який забезпечує безперебійність виробничого циклу.

У безперервний виробничий процес включені тільки високопродуктивні і високоточні методи обробки металу - лазерна різка, холодне багатоходове штампування, автоматичні фарбувальні лінії і т.д. В якості захисного декоративного покриття використовується стійке полімерне порошкове покриття. Підготовка поверхні металу, фосфатування, нанесення порошку в електростатичному полі та спікання відбувається конвеєрним способом.

Остаточне приймання готових сейфів VALBERG, їх упаковка та відправлення споживачам відбувається з використанням останніх досягнень систем контролю якості та логістики.

Підтвердження характеристик сейфів VALBERG

Умовно всі представлені в Україні сейфи можна розділити на дві великі групи:

 • сейфи з регламентованими захисними характеристиками;
 • сейфи, що випускаються відповідно до внутрішніх або відомчих нормативних документів.

В цьому плані сейфи Валберг не являються винятками. До честі вогнестійких, зламостійких, вогнезламостійких сейфів та металевих шаф VALBERG треба відзначити, що їх високі захисні властивості підтверджені сертифікатами відповідності Європейського Союзу та країни виробника. Зламостійкі сейфи Валберг мають класи опору з 1-го по 5-ий. Вогнестійкі сейфи VALBERG можуть протистояти небезпечним факторам пожежі від 30 до 60 хвилин. Вогнезламостійкі сейфи об'єднують в собі обидві захисні характеристики.

Для замикання сейфів Валберг використовуються ключові, електронні кодові та лімбові замки кращих Європейських виробників.

Лінійка збройових сейфів VALBERG відповідає вимогам МВС України. Широкий модельний ряд дозволяє будь-якому покупцеві вибрати модель, відповідну до висоти та кількості одиниць зберігаємої зброї. Для патронів передбачаються окремі внутрішні відсіки, що закриваються ключовими замками. Кількість і тип замків на зовнішніх дверях завжди відповідає основним призначенням збройового сейфа.

Лінійки меблевих, готельних та стінових сейфів VALBERG дозволяють покупцеві гарантовано вибрати потрібний йому розмір та спосіб замикання.

Бренди VALBERG та БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Сейфи VALBERG - це завжди гарантована якість та надійність. Виникає питання, чому їх краще купувати у підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ. Відповідь проста - ціни скрізь однакові, але БАНКСПЕЦЗАХИСТ - це вітчизняний виробник банківських сейфів з багаторічним досвідом. На відміну від більшості інших потенційних продавців, фахівці підприємства знаходяться «глибоко в темі». Вам допоможуть не тільки зробити правильний вибір конкретної моделі, а й організують, при необхідності, доставку та встановлення сейфів VALBERG по всій Україні.

Більше
ТОП