Фільтр

Ціна

120 грн - 99910 грн

Висота (мм)

30 - 2010

Ширина (мм)

130 - 1360

Глибина (мм)

40 - 770

Вага (кг)

0 - 1690

Касовий відсік (шт)

Відділення для патронів

Навантаження на полицю

Конструкція дверей

Конструкція корпусу

Тип тумби

Кількість ящиків

Додатковий сейф (всередені)

Знижки

Сейфи для дому, офісу, банку та готелю, для АЗС

Підкатегорії

 • Банківські сейфи сертифіковані

  У відповідності з наказом ДП УкрНДНЦ №440 від 18.12.2019р. з 1 січня 2021р. скасовано стандарт ДСТУ EN 1143-1:2014. З цієї дати сейфи, сховища, двері сховищ та АТМ-сейфи мають сертифікуватись за ДСТУ EN 1143-1:2019.

  Послідовно проводячи політику щодо забезпечення безпечного зберігання цінностей Національний банк України своїми постановами зобов'язав банки використовувати сейфи банківські сертифіковані (або сховища), що мають сертифікат відповідності ДСТУ EN1143-1:2019 на опір до злому. Сейфи банківські дозволені до застосування в банках України. Ці ж сейфи успішно знаходять своє застосування в офісних та житлових приміщеннях. Стандарт ДСТУ EN1143-1:2019 підрозділяє сейфи банківські сертифіковані на класи опору злому з 0 по 10. Чим вищий клас сейфа, тим вище його захисні характеристики. Практичне застосування мають сейфи з 2 по 8 класи. Саме ці сейфи для банків випускаються підприємством «Банкспецзахіст». У всіх сейфах банківських сертифікованих використовуються замки високої секретності (ЗВБ), що мають сертифікат по ДСТУ EN1300. За замовчуванням встановлено ключові сувальдні замоки відповідного класу "А, В або С" по ДСТУ EN 1300 з 3-х сторонньої ригеля системою замикання. За бажанням замовника можливе встановлення електронних кодових замків або механічних кодових замків. Також можливе встановлення додатковых замків (ключових, електронних або механічніх).Вибір конкретного класу сейфа для банку визначений постановами НБУ, в яких прописано відповідність між сумою, що зберігається і класом застосовуваного сертифікованого сейфу.

  Всі інші Користувачі мають більшу свободу вибору сейфа сертифікованого і повинні виходити з часу реагування охорони на спробу несакціонірованного доступу. Тому, для умов використання сертифікованих банківських сейфів у Києві та великих містах, зазвичай,  достатньо сейфів 2, 3 чи 5 класів; для районних центрів і заміського розташування ми рекомендуємо застосовувати сертифіковані сейфи не нижче 5 класу. У разі зберігання великих сум грошей і важливих документів застосування сертифікованих сейфів 5, 6, 7 і 8 класів не мають альтернативи. Характерною особливістю банківських сертифікованих сейфів підприємства «Банкспецзахіст» є наявність в захисній оболонці термоізоліріющіх шарів, протидіючих автогенному різанняю які в разі пожежі знижують вплив високих температур на вміст. Одним з найважливіших застосувань сейфів банківських сертифікованих - це для розміщення депозитних сарунок у банках (див. розділ «Депозитні чарунки»), що прямо прописано у відповідних постановах НБУ. Ціни наведено для обладнання сертифікованих сейфів ключовими замками, в кількості, що відповідає вимогам ДСТУ EN1143-1:2019. За окрему плату в сейфи банківські сертифіковані можуть бути встановлені додаткові ключові або комбінаційні (кодові) замки.

   

 • Екрановані сейфи

  Екрановані сейфи призначені для зберігання цифрових та магнітних носіїв (USB флеш накопичувачів, жорстких дисків, карт пам'яті та дискет, стрічок).

  Виготовляються екрановані сейфи на базі банківських зламостійких сейфів 2 класу опору до зламу, сертифікованих згідно ДСТУ EN 1143-1: 2019. Таким чином, забезпечується захист вмісту сейфу не тільки від електромагнітних та магнітних полів але й від несанкціонованого доступу до них. Інакше кажучи, екранований сейф складається з двох захисних оболонок:
  1. Зовнішня захисна оболонка - зламостійкаі, перешкоджає несанкціонованому доступу;
  2. Внутрішня захисна оболонка - забезпечує ослаблення зовнішніх електромагнітних та магнітних полів, відповідно до вимог НБУ не менше 20 дБ.

  При придбанні даної продукції замовник отримує сертифікат відповідності вимогам ДСТУ EN 1143-1:2019 щодо 2 класу опору злому і протокол вимірювання ефективності екранування.

 • Сейфи зламостійкі для дому та офісу

  Сейф зламостійкий
  Як правильно купити зламостійкий сейф?

  Сейф зламостійкий, сейф протизламни, сейф банківський, сейф сертифікований - так їх називають, а суть полягає в тому, що це група сейфів, призначених для збереження цінностей від крадіжки зі зломом. Для того, щоб осмислено оцінити властивості і не помилитися при купівлі розберемося, що це за сейфи і які вони мають характеристики.

  Зламостійкий сейф - захисні характеристики
  Особливості конструкції

  За великим рахунком, зламостійкий сейф - це тільки той сейф, який пройшов незалежне випробування і характеристики якого підтверджені сертифікатом відповідності. В кожному іншому випадку, властивості зламостійкого сейфа доводиться визначати на око. Це, м'яко кажучи нерозумно і загрожує великою кількістю помилок при виборі. Таких сейфів в магазинах представлено досить багато, але про них ми не можемо говорити об'єктивно, так як входимо в область припущень.

  В даний час в Україні діють Європейські норми ДСТУ EN 1143-1, які поділяють зламостійкі сейфи на класи - з 0 по Х (в порядку зростання захисних характеристик) по опору до зламу. Для отримання сертифіката відповідності певного класу, сейфи проходять складний набір випробувань по руйнуванню їх захисної оболонки різними інструментами, за результатами яких їм присвоюється певний клас. Окремо випробовується анкерний вузол для кріплення до підлоги. Якщо сейф успішно пройшов випробування, орган сертифікації перевіряє можливість серійно виробляти продукцію, відповідну до випробуваного зразка. Тільки при позитивному результаті перевірки видається сертифікат відповідності.

  Замки для зламостійких сейфів
  В чому різниця між ключовими та кодовими замками?

  В даний час при виробництві сейфів повинні використовуватися замки, які сертифіковані на відповідність євронормам EN 1300.

  У побуті замки зазвичай поділяють на ключові, електронно-кодові та механічні кодові. З точки зору стандарту такого поділу немає - всі замки вважаються кодовими (ключ є носієм фізичного коду) - головне, щоб замок пройшов необхідні випробування в процесі яких визначається його рівень секретності, захищеності від підбору коду, стійкість до впливу агресивних речовин, кількість циклів відкриття / закриття та інше.

  За результатами випробувань замку присвоюються клас А, В, С або Д (вказані в порядку зростання ). Далі вже вступає в дію стандарт з виробництва сейфів ДСТУ EN 1143-1, який наказує і який клас сейфів, який клас замку і скільки штук необхідно встановлювати.

  Виходячи зі зручності експлуатації та ціни - покупець може вибрати сейф з ключовими замками, електронно-кодовими або кодовими механічними. Це питання зручності. В рамках одного класу по EN 1300 - замки мають подібні характеристики по секретності та іншим захисним функціям.

  Ключові замки прості в експлуатації, але потребують правильної процедури зберігання ключів.

  Електронно-кодові замки зручні, можуть мати додаткові функції (наявність головного та підлеглого коду, реєстрації часу відкриттів і т.д.), але дорожче ключових та бояться вологи.

  Кодові механічні замки не вимагають культури поводження з ключами, але не дуже зручні в експлуатації - вимагають точності чотириразового повороту лімба для відкриття.

  Зламостійкий сейф - клас до опору зламу
  Як визначитись з вибором?

  Тепер про те, якого класу сейф вибрати. Вважається, що для забезпечення максимального захисту, паралельно з використанням сейфа необхідно забезпечення комплексу заходів безпеки, в тому числі використання пультової охорони. Тому клас сейфа зазвичай вибирається виходячи з суми цінностей, що зберігаються та часу реагування охорони на спрацювання сигналізації. Таким чином, при запланованому періоді реагування охорони 4 ÷ 6 хвилин (штатний час реагування має бути прописано в договорі з охоронною організацією) - зламостійкі сейфи II класу або III класу, при 20 ÷ 30 хвилин - сейфи V класу. Якщо сума збережених цінностей дуже висока, то клас використовуваних сейфів слід підвищити.

  Якщо зламостійкий сейф припускає використання для зберігання незначних сум грошей або  документів які є можливіть відновити, можна зупинити свій вибір на першому класі опору злому.

  У нашому магазині представлений широкий асортимент зламостійких сейфів . Продаж зламостійких сейфів в Києві за невисокими цінами. Купити сейф зламостійкий можна, розмістивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами 067-405-5462, 099-095-7758, 050-9417282.

 • Вогнестійкі сейфи вогнеупорні

  У питаннях забезпечення схоронності цінностей та документів недбалість неприпустима.
  Небезпека непоправної втрати від можливої пожежі, на жаль, дуже реальна, а наслідки - навіть більш глобальні, ніж від крадіжки.

  Рішення просте - сейф вогнестійкий. Купити вогнетривкий сейф для зберігання документів та цінностей під час пожежі. В залежності від конструкції сейфу, його внутрішньому вогнетривкому заповненню можуть забезпечувати збереження до 90 хв.


  Сейфи вогнестійкі також запобігають попаданню всередину вологи при гасінні пожежі, задимленості і зберігають цілісність корпусу у випадку обвалення перекриття. Для замикання вогнетривких сейфів використовуються спеціальні замки, окремі елементи яких мають однакове розширення при нагріванні, що забезпечує можливість їх відкриття в екстремальній ситуації.
  Сейфи вогнестійкі можуть комплектуватися ключовими, механічними кодовими або електроними кодовими замками.
  Сейфи вогнетривкі середнього і великого розміру мають касове відділення, яке закривається на окремий замок.

  Новинка на ринку України - вогнестійкий сейф Griffon FS.

  Сейфи вогнетривкі Griffon FS мають товщину захисної вогнестійкою оболонки - 45 мм, що дозволяє утримувати постійну температуру всередині сейфу під час пожежі протягом 30 хв. Замикання вогнестійких сейфів Griffon FS здійснюється за допомогою ригельної системи, яка закриває двері сейфа в 4 сторони (крім вогнестійких сейфів Griffon FS.30). Крім того, ригеля діаметром 25мм прокручуються. Додатковим защісним елементом двері є наявність антизризів з боку петель дверей. Усі вогнетривкі сейфи Griffon FS передбачають анкерне кріплення до підлоги. Периметр дверей вогнестійких сейфів Griffon FS обладнаний термострічкою.
  Сейфи вогнестійкі Griffon FS випускаються в 2 модифікаціях - з ключовим замком STUV (Німеччина) класу VDS 1 або електронним кодовим замком.

 • Вогнезламостійкі сейфи

  Вогнезломостійкий сейф призначений для зберігання документів і цінностей. Термін "вогнезломостійкий" означає те, що сейф виконує подвійну функцію захисту вмісту сейфа - від взлому  та від пожежі.

  Сейфи, представлені в асортименті нашого підприємства, відносяться до 1 і 2 класу опору злому. Час вогнестійкості - 30 і 60 хв. Всі сейфи обладнані потужною 3-хстороннее ригеля замикання. У моделях Valberg Garant Euro система блокування замка при спробі злому, в інших - захист замку і ригелів від висвердлювання і вибивання. У всіх сейфів передбачено отвори для кріплення до підлоги.

  Сейфи вогнезломостійкі Griffon F мають 1 клас опору злому по ДСТУ EN 1143-1: 2014 і мають сертифікат вогнестійкості 30 хв. Сейфи вогнезломостійкі Griffon F випускаються з різними типами замків - ключові сейфові STUV (Німеччина) і електронними кодовими замками М-LOCKS (Нідерланди) .Сейфи висотою 670мм обладнані касовими відсіком (трейзером).
  Товщина захисної оболонки разом зі спеціальним вогнестійким бетоном - 55 мм. Двері закриваються за допомогою 4-хстороннее ригеля системи. Ригеля - діаметром 25мм.

 • Офісні сейфи(бухгалтерські, конторські)

  Сейф офісний (бухгалтерський, конторський) призначений для зберігання документів в офісних приміщеннях.

  Обладненний надійним сейфовим замком, або двома замками. Має естетичний зовнішній вигляд. Умовно офісні сейфи поділяються на одно-, двох-, трьох - і чотирьохсейкційні

 • Сейфи для зброї (збройові)

  Сейф для зброї та металева шафа для зберігання зброї та боєприпасів

  Сейфи збройові відповідають вимогам МВС України по зберіганню нарізної та гладкоствольної зброї

  Наказ МВС № 622 МВС України про придбання, зберігання та носіння, перевезення мисливської вогнепальної нарізної та гладкоствольної зброї. Пункт 12.12. Зброя, бойові припаси до неї, основні частини зброї, комплектуючі та патрони до них, повинні зберігатися в металевих шафах, сейфах, спеціально виготовлених для зберігання зброї, за місцем постійно проживання або в місцях тимчасового місцезнаходження власників (дачних будинках в т.ч. ), про що повідомляються органи внутрішніх справ. При цьому зброя, комплектуючі до неї повинні бути у розрядженому вигляді.

  Сейфи для зброї, представлені в асортименті нашого підприємства, відповідають вимогам МВС України по зберіганню мисливської нарізної і гладкоствольної зброї. Крім того, власник зброї несе відповідальність за безпечне зберігання, а також за всі непередбачені наслідки, які можуть трапитися в результаті його неправильного зберігання. У разі, якщо зброя і патрони до нього зберігаються вдома, де є діти - виникає необхідність подбати і про їхню безпеку і купити сейф для зброї.

  Металева шафа для зброї або збройовий сейф, відзнаки, на чому зупинити свій вибір?

  Умовно вироби, призначені для зберігання зброї і боєприпасів, можна розділити на збройові металеві шафи та сейфи для зброї. Збройові шафи - це металеві шафи зовні нагадують сейфи. Як правило, вони виготовляються з металу товщиною 0,8-2 мм. У металевій шафі для зброї розміщують нарізну і гладкоствольну зброю зі стволами різної довжини. Для їх зручного розміщення передбачені спеціальні ложементи. Залежно від моделі шафи для зброї можуть комплектуватися як ключовими, так і електронними кодовими замками. Металеві шафи для зброї - це недорогий варіант для зберігання зброї який відповідає всім вимогам МВС України.

  Конструктивні особливості - збройовий сейф (металева збройова шафа):

  - протизламна конструкція; 
  - замки з активними ригелями (прокручуються при спробі їх зрізання);
  - на внутрішньої частини дверей сейфа передбачені антизрізи;
  - на дверях сейфа збройового встановлені додаткові кишені для зберігання матеріалів для догляду;
  - в сейфах передбачено кріплення до підлоги та/або до стіни.

  Сейфи для зброї - це вироби, виконані з металу товщиною від 6 мм або мають клас опору злому. Крім того, існують моделі мисливських сейфів, які поєднують в собі вогнестійкі і зламостійкі характеристики (сейфи збройові вогнезламостійкі). Корпус таких сейфів має двошарову конструкцію, всередині заповнену спеціальним запатентованим армованим бетоном.

  Конструктивні особливості - протизламний сейф для зброї:

  - протизламная конструкція, що не дозволяє відкрити збройовий сейф за допомогою гострого предмета, викрутки;
  - замки з підключенням ригельної системи вгору-вниз; ригеля активні - провертаються при спробі їх зрізання;
  - спеціальні леговані пластини зведуть на нівець спроби висвердлювання або вибивання замку, встановленого в сейф для рушниці;
  - на внутрішній частині дверей сейфа передбачені антизрізи;
  - на дверях сейфа збройового встановлені додаткові кишені для зберігання матеріалів для догляду за зброєю;
  - в сейфах передбачено кріплення до підлоги.

  Вогнестійкий або зламостійкий сейф для зброї? Однозначно - вогнезламостйкий

  вогнезламостійкі сейфи для зброї крім своїх захисних характеристик від зламу, мають додатково вогнестійкі характеристики. По периметру дверей розташована термострічка, яка під час впливу високих температур розширюється та перешкоджає нагріванню всередині сейфу. Час вогнестійкості - 30 - 60 хв. (залежно від моделі). Як і всі сейфи для зброї, вогнезламостійкі сейфи оснащені зручними утримувачами або ложементами для зброї. Дно сейфа для зброї має килимок (не всі моделі), що запобігає подряпинам  на прикладі. Сейфи для зброї можуть комплектуватися ключовими або електронними кодовими замками в залежності від моделі. Якщо збройовий сейф має клас опору зламу, то на ньому встановлюються сертифіковані ключові або електронні кодові замки.

  Конструктивні особливості - вогнезламостійкий збройовий сейф:

  - протизламная конструкція, що не дозволяє відкрити збройовий сейф за допомогою гострого предмета, викрутки;
  - замки з підключенням ригельної системи вгору-вниз; ригеля активні - провертаються при спробі їх зрізання;
  - спеціальні леговані сталеві пластини зведуть на нівець спроби висвердлювання або вибивання замку, встановленого на сейф для рушниці;
  - на внутрішній частині дверей сейфа передбачені антизрізи;
  - на дверях сейфа збройового встановлені додаткові кишені для зберігання матеріалів для догляду за зброєю;
  - по периметру двері встановлена ​​термострічка;
  - в сейфах передбачено кріплення до підлоги.

  Обов'язково в кожному сейфі є касовий відсік (трейзер) для окремого зберігання боєприпасів або патронів. Для запобігання спробам виносу сейфа з приміщення разом з вмістом всі вироби в обов'язковому порядку кріпляться до стіни та/або підлоги (є спеціальні отвори).

  Дизайнерський сейф - не тільки надійність, а й краса

  Для тих, хто хоче не тільки правильно та безпечно зберігати свою зброю і боєприпаси до неї, але й отримати естетичне задоволення, прикрасити свій будинок, квартиру або кабінет, представлений великий вибір VIP-сейф з оригінальним дизайнерським рішенням як зовнішнього вигляду, так внутрішнього наповнення. Ці збройові сейфи прикрашені дерев'яними накладками, шкірою, мають внутрішню подстветки і багато інших декоративних елементів, які перетворюють сейф в предмет гордості.

  Окремо хотілося б відзначити VIP-сейфи, в двері яких встановлено броньоване скло. Внутрішня частина сейфа має декоративну обробку - флок. Підсвічування всередині сейфа надає додаткове благородство виробу.

  Конструктивні особливості - протівовзломний збройовий сейф:

  - противовзломная конструкція, що не дозволяє відкрити збройовий сейф за допомогою гострого предмета, викрутки;
  - замки з підключенням ригеля системи вгору-вниз; ригеля активні - провертаються при спробі їх зрізання;
  - спеціальні леговані розжарені пластини зведуть на «ні» спроби висвердлювання або вибивання замку, встановленого на сейфі для рушниці;
  - на внутрішній частині дверей сейфа передбачені антизрізи;
  - на дверях сейфа збройового встановлені додаткові кишені для зберігання матеріалів для догляду;
  - в сейфах передбачено кріплення до підлоги.

  Як вибрати збройовий сейф?

  Для зберігання пістолетів на нашому сайті представлені металеві коробки і пістолетні сейфи. Для запобігання несанкціонованого доступу до зброї сейфи пістолетні закриваються на ключовий замок. Фахівці нашого підприємства завжди професійно проконсультують Вас для підбору саме тієї моделі, яка буде відповідати всім необхідним вимогам.

  При виборі збройового сейфа необхідно звернути увагу:

  - захисні властивості сейфа (збройовий шафа, посилений, взломостойкий, що має клас опору до злому);
  - товщина металу, з якого виготовлений корпус і двері сейфа для зброї (для посилених і збройових шаф):
  - кількість зброї (стовбурів);
  - зовнішні і внутрішні габарити для зручного зберігання зброї;
  - необхідний тип замка (ключовий або електронний кодовий), кількість замків;
  - зовнішній вигляд виробу.

  Для зберігання пістолетів на нашому сайті представлені металеві коробки і пістолетні сейфи. Для запобігання несанкціонованого доступу до зброї сейфи пістолетні закриваються на ключовий замок. Фахівці нашого підприємства завжди професійно проконсультують Вас для підбору саме тієї моделі, яка буде відповідати всім необхідним вимогам.

  Купити збройовий сейф за ціною від виробника можна за адресою м.Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

 • Меблеві сейфи (для встановлення в меблі)

  Дані сейфи мають невеликі габаритні розміри, що дозволяють встановлювати і кріпити їх усередині меблів. За своїми захисними характеристиками  вони підрозділяються на класи опору до злому. Чим вищий клас сейфу, тим краще він протистоїть несанкціонованого доступу. Унікальним для України є пропозиція сейфів II-го класу опору до  злому. Завдяки застосуванню сучасних технологій вдалося зменшити товщину їх захисної оболонки, до розмірів, що дозволяють встановлення всередині меблів. Також необхідно відзначити, що в конструкції передбачені термоізолюючі шари, які протидіють автогенному різання та знижують вплив високих температур при пожежі на вміст сейфа.
  Також представлені недорогі меблеві сейфи, які не мають регламентованих зломостійких властивостей. Їх рекомендується застосовувати для зберігання документів у випадках, коли немає небезпеки крадіжки із застосуванням інструментів для злому.
  Сейфи комплектуються ключовими, електронними та кодовими замками.

  Одностінні меблеві сейфи використовуються для зберігання документів вдома і офісі. Сейфи встановлюються усередині меблів, за бажанням можна прикріпити до полиці або задній стінці меблів. Одностінні меблеві сейфи оснащені ключовими, електронними кодовими або електронно-ключовими замками.

  Основним призначенням зламостійких сейфів є безпечне зберігання грошей та інших цінностей. Залежно від захисних характеристик сейфи підрозділяються на класи опору до злуму. Чим вищий клас сейфа, тим більше часу в охорони або власника на вживання заходів у разі спроби несанкціонованого доступу.

  Вогнестійкі сейфи (вогнестійкі шафи, вогнетривкі сейфи) - сейфи, які перешкоджають впливу небезпечних факторів пожежі (відкрите полум'я, висока температура). Вогнестійкий сейф проходить випробування на вогнетривкість і отримує відповідний сертифікат. При виникненні пожежі вміст сейфу (документи, цінності, гроші) можуть бути збережені від 30 хвилин до 1 години. Вони рекомендовані для використання в приміщеннях, що охороняються, або з обмеженим доступом.
  Розміри вогнестійких сейфів - від меблевого до 2-х метрової шафи.
  Сейфи можуть бути обладнані кодовими електронними, механічними, ключовими замками або їх комбінацією.
  Ми пропонуємо вогнестійкі сейфи - VALBERG, Паритет-К.

  Вогнезламостійкі сейфи призначені для збереження документів та цінностей при пожежі та від несанціонованого доступу до них. Товщина захисного шару дверей - від 33мм, загальна товщина дверей - 105мм, товщина бічних стінок - від 77мм; товщина задньої стінки - від 51мм. 3-х стороннє посилене ригельне замикання. Захист замку та ригелів від висвердлювання та вибивання. Система блокування ригельного механізму при зламі. Комплектуються ключовими замками KABA MAUER (Німеччина), електронними замками - LA GARD (США), або KABA MAUER (Німеччина). Наявність анкерного кріплення до підлоги. Анкерний болт в комплекті.

 • Депозитні сейфи

  Депозитні сейфи рекомендовані до експлуатації в місцях, де йде постійний оберт готівки (автозаправки, цілодобові магазини, кафе і ресторани). Особливо затребувані у віддалених і малолюдних місцях, коли час реагування охорони досить тривалий.
  Головною перевагою даних сейфів є можливість розміщення грошей усередину сейфа без відкриття дверей і відсутністю у касира ключів (або коду). Ключ або код від сейфа знаходиться в особи, яка інкасує вміст сейфу. Це зводить практично "на нуль" спроби пограбування.

  - Товщина лицьовій панелі - 5 мм, товщина бокових стінок - 5 мм;
  - 3-хсторонняя ригельна система запирання;
  - Конструкція поворотного люка забезпечує захист від спроб витягти вміст сейфу;
  - Передбачено анкерне кріплення сейфу до підлоги.

 • Стінні сейфи (встановлюються в стіну)

  Сейфи стінові призначені для зберігання документів і цінностей в житлових і офісних приміщеннях. Захисні характеристики сейфів для вмуровування залежать від потужності двері з системою замикання і способу кріплення всередині стіни. Унікальним для України є пропозиція - сейфи для вбудовування з потайним відділенням. Прекрасним доповненням до стінного сейфа є тайники, в які рекомендується поміщати найбільш цінні речі і документи.
  Купити сейф у Києві. Продаж.

 • Готельні сейфи (сейфи в номера)

  Готельні сейфи призначені для зберігання документів і цінностей в номерах готелів, базах відпочинку, пансіонатах та інших. Це обладнання відноситься до іміджевого і, як правило, відображає "зірковість" цієї установи. Сейфи для готелю, у більшості випадків, комплектуються електронними кодовими замками. Їх основна відмінність - це максимальна простота і надійність експлуатації, їми мають без проблем користуватися будь-який проживаючий (навіть той, який ніколи з даними сейфом не стикався). Індивідуальні сейфи в номері готелю повинні обов'язково кріпитися через задню стінку корпусу або через підставу анкерним болтом. У разі "забудькуватості" постояльця або неможливості дізнатися встановлений на сейфі код - сейф додатково комплектується аварійним майстер-ключем, що дозволяє відкрити сейф готельний без коду.
  Для зручності експлуатації сейфами в готельних номерах всі моделі обладнані дисплеями, на яких відображається набраний код. Крім того, звукова та світлова індикація набору коду допомагає здійснювати контроль правильності роботи сейфів. Електронні замки готельних сейфів працюють від батарейок ААА (4 шт.).

  Готельні сейфи, сейфи в номер, сейфи для готелю, індивідуальний сейфи, купити в Києві

 • Дата сейфи

  Дата-сейф або сейф для зберігання магнітних носіїв інформації - це сейфи, призначення яких збереження та захист від пожежі інформації на електронних носіях, а також кіно і фотоплівки. Дата-сейф можна використовувати для захисту і зберігання грошей і документів.

  Дата сейф виготовляється двуслойним, корпус заповнений вогнетривким спеціальним матеріалом. Герметичність запирання здійснюється каскадною системою замикання і спеціальним контурним ущільненням по периметру двері.
  Основна відмінність дата-сейфа є спеціальне відділення (data-box), який виконаний з використанням вологопоглинаючого покриття і створює тепло- і повітрянепроницаємість. Дані характтристики дають можливість сейфу для зберігання магнітних носіїв певний час зберігати температуру всередині сейфа не вище + 50 ° С, при температурі зовні в + 1000 ° С.
  Дата сейф (сейф для зберігання магнітних носіїв) поділяються на два класи вогнестійкості "D" (для цифрових носіїв) або "DS" (для цифрових носіїв та плівки). Сейф Diplomat DS оберігає від розмагнічування як цифрові носії, так і кіно- і фотоплівки.

 • VIP сейфи для документів, зброї та цінностей
  Ексклюзивні сейфи для зброї, представлені в даному розділі,  виготовлені зі сталевого листа товщиною 4-6 мм (корпус сейфа - 4 мм, двері сейфа 6 мм). Декоративні накладки забезпечують додатковий захист елітного сейфа від злому.
  VIP-сейфи виготовляються під замовлення. У них враховуються всі побажання Замовника - зберігання різних видів зброї, документів та цінностей. Усередині кожного єклюзівного сейфа декоративне оздоблення тканиною.
  Додатково ексклюзивні сейфи обладнані потайним відділенням в нижній часті сейфу, яке закривається на окремий замок. В даному випадку мова йде не тільки про те, що в поспіху зловмисники можуть його не знайти. Потаємне відділення дуже незручно зламувати, тому що за технологією виготовлення воно вварюється до сейфу, і тому там незручно орудувати дрилем, монтировкою, болгаркою та іншими інструментами для злому.
  Окремо хотілося б відзначити VIP-сейфи з остеклінням. Для виготовлення елітних сейфів ми використовуємо багатошарове скло класу СК-2 товщиною близько 20мм. За результатами незалежних випробувань до повного руйнування воно витримує кілька десятків ударів сокирою.
  При закритті єлітного збройного сейфу застосовується система ригелів (5 шт.), яка закриває двері сейфа в три сторони. Конструкція дверей виконана таким чином, що в закритому стані вона блокується з боку петлевої частини. За бажанням Замовника можуть використовуватися як ключові, так і електронно-кодові замки. І ті, та інші забезпечують дуже високий рівень безпеки. Вибір робиться виходячи зі зручності експлуатації в кожному конкретному випадку. Родзинкою для найреспектабельніших клієнтів може служити установка замків, які візуально не видно на сейфі. У разі спроби несанкціонованого доступу таке технічне рішення ставить в тупик найдосвідченіших медвежатников.

  Ексклюзивні сейфи для зброї, представлені в даному розділі,  виготовлені зі сталевого листа товщиною 4-6 мм (корпус сейфа - 4 мм, двері сейфа 6 мм). Декоративні накладки забезпечують додатковий захист елітного сейфа від злому.

  VIP-сейфи виготовляються під замовлення. У них враховуються всі побажання Замовника - зберігання різних видів зброї, документів та цінностей. Усередині кожного єклюзівного сейфа декоративне оздоблення тканиною.

  Додатково ексклюзивні сейфи обладнані потайним відділенням в нижній часті сейфу, яке закривається на окремий замок. В даному випадку мова йде не тільки про те, що в поспіху зловмисники можуть його не знайти. Потаємне відділення дуже незручно зламувати, тому що за технологією виготовлення воно вварюється до сейфу, і тому там незручно орудувати дрилем, монтировкою, болгаркою та іншими інструментами для злому.

  Окремо хотілося б відзначити VIP-сейфи з остеклінням. Для виготовлення елітних сейфів ми використовуємо багатошарове скло класу СК-2 товщиною близько 20мм. За результатами незалежних випробувань до повного руйнування воно витримує кілька десятків ударів сокирою.

  При закритті єлітного збройного сейфу застосовується система ригелів (5 шт.), яка закриває двері сейфа в три сторони. Конструкція дверей виконана таким чином, що в закритому стані вона блокується з боку петлевої частини. За бажанням Замовника можуть використовуватися як ключові, так і електронно-кодові замки. І ті, та інші забезпечують дуже високий рівень безпеки. Вибір робиться виходячи зі зручності експлуатації в кожному конкретному випадку. Родзинкою для найреспектабельніших клієнтів може служити установка замків, які візуально не видно на сейфі. У разі спроби несанкціонованого доступу таке технічне рішення ставить в тупик найдосвідченіших медвежатников.

  Сейф VIP с декоративной МДФ отделкой

  В якості елементів декоративного оздоблення використовуються стальні ковані елементи, МДФ, натуральне дерево.

на сторінку
Показані 1 - 24 із 696 пунктів

Сейф - один з найважливіших елементів комплексу заходів щодо забезпечення збереження документів та цінностей. Сейф - це спокій та впевненість. Перше, що необхідно зробити при виборі сейфу, це визначитися щодо його призначення і місцем  використання. Наведемо основні характеристики сейфів:
По захисним характеристикам  (більш правильна) сейфи під...

Сейф - один з найважливіших елементів комплексу заходів щодо забезпечення збереження документів та цінностей. Сейф - це спокій та впевненість. Перше, що необхідно зробити при виборі сейфу, це визначитися щодо його призначення і місцем  використання. Наведемо основні характеристики сейфів:
По захисним характеристикам  (більш правильна) сейфи підрозділяються:
- сейфи зламотривкі  для грошей та цінностей (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG);
- сейфи вогнетривкі (сейфи VALBERG, сейфи EAGLE);
- сейфи зламовогнетривкі (сейфи VALBERG GARANT);
За місцем  експлуатації:
- сейфи стінові, сейфи вбудовані (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX);
- сейфи меблеві (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX);
- сейфи офісні, конторські, бухгалтерські (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX);
- потайні сейфи;
За змістом, що зберігається:
- сейфи банківські сертифіковані, сейфи для зберігання грошей та цінностей (сейфи БСЗ);
- сейфи для документів, конторські, бухгалтерські (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX, сейфи Практик);
- сейфи для зброї, мисливські (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG);
- сейфи депозитні (сейфи VALBERG;
- сейфи з затримкою відкриття (темпокаси)

Більш детальну інформацію можна отримати у відповідних розділах сайту.

Більше
ТОП