Знижки

Сейфи для дому, офісу, банку та готелю, для АЗС

Підкатегорії

 • Банківські сейфи сертифіковані

  Епіграф: Культ грошей змушує частіше відвідувати храм, аби помолитися про надійність свого банку.
  Послідовно проводячи політику щодо забезпечення безпечного зберігання цінностей Національний банк України своїми постановами зобов'язав банки використовувати сейфи банківські сертифіковані (або сховища), що мають сертифікат відповідності ДСТУ EN1143-1:2014 на опір до злому. Сейфи банківські дозволені до застосування в банках України. Ці ж сейфи успішно знаходять своє застосування в офісних та житлових приміщеннях. Стандарт ДСТУ EN1143-1:2014 підрозділяє сейфи банківські сертифіковані на класи опору злому з 0 по 10. Чим вищий клас сейфа, тим вище його захисні характеристики. Практичне застосування мають сейфи з 2 по 8 класи. Саме ці сейфи для банків випускаються підприємством «Банкспецзахіст». У всіх сейфах банківських сертифікованих використовуються замки високої секретності (ЗВБ), що мають сертифікат по ДСТУ EN1300:2014. Вибір конкретного класу сейфа для банку визначений постановами НБУ, в яких прописано відповідність між сумою, що зберігається і класом застосовуваного сертифікованого сейфу.

  Всі інші Користувачі мають більшу свободу вибору сейфа сертифікованого і повинні виходити з часу реагування охорони на спробу несакціонірованного доступу. Тому, для умов використання сертифікованих банківських сейфів у Києві та великих містах, зазвичай,  достатньо сейфів 2, 3 чи 5 класів; для районних центрів і заміського розташування ми рекомендуємо застосовувати сертифіковані сейфи не нижче 5 класу. У разі зберігання великих сум грошей і важливих документів застосування сертифікованих сейфів 5, 6, 7 і 8 класів не мають альтернативи. Характерною особливістю банківських сертифікованих сейфів підприємства «Банкспецзахіст» є наявність в захисній оболонці термоізоліріющіх шарів, протидіючих автогенному різанняю які в разі пожежі знижують вплив високих температур на вміст. Одним з найважливіших застосувань сейфів банківських сертифікованих - це для розміщення депозитних сарунок у банках (див. розділ «Депозитні чарунки»), що прямо прописано у відповідних постановах НБУ. Ціни наведено для обладнання сертифікованих сейфів ключовими замками, в кількості, що відповідає вимогам ДСТУ EN1143-1:2014. За окрему плату в сейфи банківські сертифіковані можуть бути встановлені додаткові ключові або комбінаційні (кодові) замки.

   

 • Екрановані сейфи

  Екрановані сейфи призначені для зберігання цифрових та магнітних носіїв (USB флеш накопичувачів, жорстких дисків, карт пам'яті та дискет, стрічок).

  Виготовляються екрановані сейфи на базі банківських зламостійких сейфів 2 класу опору до зламу, сертифікованих згідно ДСТУ EN 1143-1: 2014. Таким чином, забезпечується захист вмісту сейфу не тільки від електромагнітних та магнітних полів але й від несанкціонованого доступу до них. Інакше кажучи, екранований сейф складається з двох захисних оболонок:
  1. Зовнішня захисна оболонка - зламостійкаі, перешкоджає несанкціонованому доступу;
  2. Внутрішня захисна оболонка - забезпечує ослаблення зовнішніх електромагнітних та магнітних полів, відповідно до вимог НБУ не менше 20 дБ.

  При придбанні даної продукції замовник отримує сертифікат відповідності вимогам ДСТУ EN 1143-1 діє до: 2014 щодо 2 класу опору злому і протокол вимірювання ефективності екранування.

 • Сейфи взломостійкі для дому та офісу

  Епіграф: гроші – це добре та приємно, ось тільки люди їх псують.

  Сейфи зламостійкі для дому, офісу та банку застосовуються для безпечного зберігання грошей, цінностей, документів та запобігання несанкціонованого доступу до них. За своїм захисним характеристикам броньовані сейфи підрозділяються на класи опору злому. Користувачі мають більшу свободу вибору і повинні виходити з часу реагування охорони на спробу несакціонірованного доступу до вмісту сейфа. Тому, для великих міст зазвичай достатньо купити протизламні сейфи 2, 3 або 5 класів; для районних центрів і заміського розташування ми рекомендуємо сейфи не нижче 5 класу. Особливим інтересом користуються сейфи дуже великих і дуже маленьких розмірів. Сейфи великих розмірів (сейфи-сховища) дозволяють оптимально і равмерно використовувати їх корисний об'єм - встановлювати всередині додаткові сейфи, касові відсіки, кріплення для зброї і т.д. Зламостійкі сейфи малих розмірів дозволяють встановлювати їх усередині меблів і використовувати в умовах тісних приміщень.

  Купити сейф у Києві невеликого розміру можна за адресою вул. Дяченко 20-б, оф. 149 . Продаж сейфів у Києві. Доставка, монтаж по всіх містах України.

  Пошукові  терміни:
  Сейфи взломостійкі, сейф взломостійкий, сейф для грошей, сейфи для грошей, сейфи для цінностей, сейфи зламостійкі купити, сейф взломостійкий купити, сейф взломостійкий Київ, сейфи зламостійкі Київ, сейфи зламостійкі Valberg, сейфи зламостійкі ASK, сейфи зламостійкі Практик Про.

 • Вогнестійкі сейфи вогнеупорні

  У питаннях забезпечення схоронності цінностей та документів недбалість неприпустима.
  Небезпека непоправної втрати від можливої пожежі, на жаль, дуже реальна, а наслідки - навіть більш глобальні, ніж від крадіжки. Рішення просте - сейфи вогнестійкі. Основне призначення - зберігання документів і цінностей в разі пожежі. В залежності від конструкції сейфу, його внутрішньому вогнетривкому заповненню можуть забезпечувати збереження до 90 хв.
  Сейфи вогнестійкі також запобігають попаданню всередину вологи при гасінні пожежі, задимленості і зберігають цілісність корпусу у випадку обвалення перекриття. Для замикання вогнетривких сейфів використовуються спеціальні замки, окремі елементи яких мають однакове розширення при нагріванні, що забезпечує можливість їх відкриття в екстремальній ситуації.
  Сейфи вогнеупорні можуть комплектуватися ключовими, механічними кодовими або електроними кодовими замками.
  Сейфи вогнетривкі середнього і великого розміру мають касове відділення, яке закривається на окремий замок.

  Новинка на ринку України - вогнестійкі сейфи Griffon FS. Сейфи вогнетривкі Griffon FS мають товщину захисної вогнестійкою оболонки - 45 мм, що дозволяє утримувати постійну температуру всередині сейфу під час пожежі протягом 30 хв. Замикання вогнестійких сейфів Griffon FS здійснюється за допомогою ригельної системи, яка закриває двері сейфа в 4 сторони (крім вогнестійких сейфів Griffon FS.30). Крім того, ригеля діаметром 25мм прокручуються. Додатковим защісним елементом двері є наявність антизризів з боку петель дверей. Усі вогнетривкі сейфи Griffon FS передбачають анкерне кріплення до підлоги. Периметр дверей вогнестійких сейфів Griffon FS обладнаний термострічкою.
  Сейфи вогнестійкі вогнетривкі Griffon FS випускаються в 2 модифікаціях - з ключовим замком STUV (Німеччина) класу VDS 1 або електронним кодовим замком.

 • Вогнезламостійкі сейфи

  Вогнезломостійкі сейфи призначені для зберігання документів і цінностей. Термін "вогнезломостійкі" обозначаает то, що сейфи виконую подвійну функцію захисту вмісту сейфа - від взлому  та від пожежі.

  Сейфи, представлені в асортименті нашого підприємства, відносяться до 1 і 2 класу опору злому. Час вогнестійкості - 30 і 60 хв. Всі сейфи обладнані потужною 3-хстороннее ригеля замикання. У моделях Valberg Garant Euro система блокування замка при спробі злому, в інших - захист замку і ригелів від висвердлювання і вибивання. У всіх сейфів передбачено отвори для кріплення до підлоги.

  Сейфи вогнезломостійкі Griffon F мають 1 клас опору злому по ДСТУ EN 1143-1: 2014 і мають сертифікат вогнестійкості 30 хв. Сейфи вогнезломостійкі Griffon F випускаються з різними типами замків - ключові сейфові STUV (Німеччина) і електронними кодовими замками М-LOCKS (Нідерланди) .Сейфи висотою 670мм обладнані касовими відсіком (трейзером).
  Товщина захисної оболонки разом зі спеціальним вогнестійким бетоном - 55 мм. Двері закриваються за допомогою 4-хстороннее ригеля системи. Ригеля - діаметром 25мм.

 • Офісні сейфи(бухгалтерські, конторські)

  Сейфи офісні (бухгалтерські, конторські) призначені для зберігання документів в офісних приміщеннях.   Обладненні надійними сейфовими замками. Мають естетичний зовнішній вигляд. Умовно поділяються на одно-, двох-, трьох - і чотирьохсейкційні.

 • Сейфи для зброї, мисливські сейфи

   

  Сейфи для зброї або збройові - відповідають вимогам МВС України по зберіганню мисливської зброї та боєприпасів. Унікальним для України є пропозиція сейфів для зброї зламостійких 1 і 2 класу опору злому. Ці сейфи зламостійкі забезпечують високий рівень безпеки. Тому паралельно з зберіганням зброї їх можна використовувати для зберігання цінностей.
  Будь-який з представлених охотничих сейфів обов'язково має відсік для патронів. Залежно відт розмірів (висоти і ширини) в сейфах можна зберігати як мисливську гвинтівку, так нарізну зброю. Також у нас можна купити не тільки сейф для зброї, а й пістолетні сейфи.

 • Меблеві сейфи (для встановлення в меблі)

  Дані сейфи мають невеликі габаритні розміри, що дозволяють встановлювати і кріпити їх усередині меблів. За своїми захисними характеристиками  вони підрозділяються на класи опору до злому. Чим вищий клас сейфу, тим краще він протистоїть несанкціонованого доступу. Унікальним для України є пропозиція сейфів II-го класу опору до  злому. Завдяки застосуванню сучасних технологій вдалося зменшити товщину їх захисної оболонки, до розмірів, що дозволяють встановлення всередині меблів. Також необхідно відзначити, що в конструкції передбачені термоізолюючі шари, які протидіють автогенному різання та знижують вплив високих температур при пожежі на вміст сейфа.
  Також представлені недорогі меблеві сейфи, які не мають регламентованих зломостійких властивостей. Їх рекомендується застосовувати для зберігання документів у випадках, коли немає небезпеки крадіжки із застосуванням інструментів для злому.
  Сейфи комплектуються ключовими, електронними та кодовими замками.

  Одностінні меблеві сейфи використовуються для зберігання документів вдома і офісі. Сейфи встановлюються усередині меблів, за бажанням можна прикріпити до полиці або задній стінці меблів. Одностінні меблеві сейфи оснащені ключовими, електронними кодовими або електронно-ключовими замками.

  Основним призначенням зламостійких сейфів є безпечне зберігання грошей та інших цінностей. Залежно від захисних характеристик сейфи підрозділяються на класи опору до злуму. Чим вищий клас сейфа, тим більше часу в охорони або власника на вживання заходів у разі спроби несанкціонованого доступу.

  Вогнестійкі сейфи (вогнестійкі шафи, вогнетривкі сейфи) - сейфи, які перешкоджають впливу небезпечних факторів пожежі (відкрите полум'я, висока температура). Вогнестійкий сейф проходить випробування на вогнетривкість і отримує відповідний сертифікат. При виникненні пожежі вміст сейфу (документи, цінності, гроші) можуть бути збережені від 30 хвилин до 1 години. Вони рекомендовані для використання в приміщеннях, що охороняються, або з обмеженим доступом.
  Розміри вогнестійких сейфів - від меблевого до 2-х метрової шафи.
  Сейфи можуть бути обладнані кодовими електронними, механічними, ключовими замками або їх комбінацією.
  Ми пропонуємо вогнестійкі сейфи - VALBERG, Паритет-К.

  Вогнезламостійкі сейфи призначені для збереження документів та цінностей при пожежі та від несанціонованого доступу до них. Товщина захисного шару дверей - від 33мм, загальна товщина дверей - 105мм, товщина бічних стінок - від 77мм; товщина задньої стінки - від 51мм. 3-х стороннє посилене ригельне замикання. Захист замку та ригелів від висвердлювання та вибивання. Система блокування ригельного механізму при зламі. Комплектуються ключовими замками KABA MAUER (Німеччина), електронними замками - LA GARD (США), або KABA MAUER (Німеччина). Наявність анкерного кріплення до підлоги. Анкерний болт в комплекті.

 • Депозитні сейфи

  Депозитні сейфи рекомендовані до експлуатації в місцях, де йде постійний оберт готівки (автозаправки, цілодобові магазини, кафе і ресторани). Особливо затребувані у віддалених і малолюдних місцях, коли час реагування охорони досить тривалий.
  Головною перевагою даних сейфів є можливість розміщення грошей усередину сейфа без відкриття дверей і відсутністю у касира ключів (або коду). Ключ або код від сейфа знаходиться в особи, яка інкасує вміст сейфу. Це зводить практично "на нуль" спроби пограбування.

  - Товщина лицьовій панелі - 5 мм, товщина бокових стінок - 5 мм;
  - 3-хсторонняя ригельна система запирання;
  - Конструкція поворотного люка забезпечує захист від спроб витягти вміст сейфу;
  - Передбачено анкерне кріплення сейфу до підлоги.

 • Стінні сейфи (встановлюються в стіну)

  Сейфи стінові призначені для зберігання документів і цінностей в житлових і офісних приміщеннях. Захисні характеристики сейфів для вмуровування залежать від потужності двері з системою замикання і способу кріплення всередині стіни. Унікальним для України є пропозиція - сейфи для вбудовування з потайним відділенням. Прекрасним доповненням до стінного сейфа є тайники, в які рекомендується поміщати найбільш цінні речі і документи.
  Купити сейф у Києві. Продаж.

 • Готельні сейфи (сейфи в номера)

  Готельні сейфи призначені для зберігання документів і цінностей в номерах готелів, базах відпочинку, пансіонатах та інших. Це обладнання відноситься до іміджевого і, як правило, відображає "зірковість" цієї установи. Сейфи для готелю, у більшості випадків, комплектуються електронними кодовими замками. Їх основна відмінність - це максимальна простота і надійність експлуатації, їми мають без проблем користуватися будь-який проживаючий (навіть той, який ніколи з даними сейфом не стикався). Індивідуальні сейфи в номері готелю повинні обов'язково кріпитися через задню стінку корпусу або через підставу анкерним болтом. У разі "забудькуватості" постояльця або неможливості дізнатися встановлений на сейфі код - сейф додатково комплектується аварійним майстер-ключем, що дозволяє відкрити сейф готельний без коду.
  Для зручності експлуатації сейфами в готельних номерах всі моделі обладнані дисплеями, на яких відображається набраний код. Крім того, звукова та світлова індикація набору коду допомагає здійснювати контроль правильності роботи сейфів. Електронні замки готельних сейфів працюють від батарейок ААА (4 шт.).

  Готельні сейфи, сейфи в номер, сейфи для готелю, індивідуальний сейфи, купити в Києві

 • Дата сейфи

  Дата-сейф або сейф для зберігання магнітних носіїв інформації - це сейфи, призначення яких збереження та захист від пожежі інформації на електронних носіях, а також кіно і фотоплівки. Дата-сейф можна використовувати для захисту і зберігання грошей і документів.

  Дата сейф виготовляється двуслойним, корпус заповнений вогнетривким спеціальним матеріалом. Герметичність запирання здійснюється каскадною системою замикання і спеціальним контурним ущільненням по периметру двері.
  Основна відмінність дата-сейфа є спеціальне відділення (data-box), який виконаний з використанням вологопоглинаючого покриття і створює тепло- і повітрянепроницаємість. Дані характтристики дають можливість сейфу для зберігання магнітних носіїв певний час зберігати температуру всередині сейфа не вище + 50 ° С, при температурі зовні в + 1000 ° С.
  Дата сейф (сейф для зберігання магнітних носіїв) поділяються на два класи вогнестійкості "D" (для цифрових носіїв) або "DS" (для цифрових носіїв та плівки). Сейф Diplomat DS оберігає від розмагнічування як цифрові носії, так і кіно- і фотоплівки.

 • VIP сейфи для документів, зброї та цінностей
  Ексклюзивні сейфи для зброї, представлені в даному розділі,  виготовлені зі сталевого листа товщиною 4-6 мм (корпус сейфа - 4 мм, двері сейфа 6 мм). Декоративні накладки забезпечують додатковий захист елітного сейфа від злому.
  VIP-сейфи виготовляються під замовлення. У них враховуються всі побажання Замовника - зберігання різних видів зброї, документів та цінностей. Усередині кожного єклюзівного сейфа декоративне оздоблення тканиною.
  Додатково ексклюзивні сейфи обладнані потайним відділенням в нижній часті сейфу, яке закривається на окремий замок. В даному випадку мова йде не тільки про те, що в поспіху зловмисники можуть його не знайти. Потаємне відділення дуже незручно зламувати, тому що за технологією виготовлення воно вварюється до сейфу, і тому там незручно орудувати дрилем, монтировкою, болгаркою та іншими інструментами для злому.
  Окремо хотілося б відзначити VIP-сейфи з остеклінням. Для виготовлення елітних сейфів ми використовуємо багатошарове скло класу СК-2 товщиною близько 20мм. За результатами незалежних випробувань до повного руйнування воно витримує кілька десятків ударів сокирою.
  При закритті єлітного збройного сейфу застосовується система ригелів (5 шт.), яка закриває двері сейфа в три сторони. Конструкція дверей виконана таким чином, що в закритому стані вона блокується з боку петлевої частини. За бажанням Замовника можуть використовуватися як ключові, так і електронно-кодові замки. І ті, та інші забезпечують дуже високий рівень безпеки. Вибір робиться виходячи зі зручності експлуатації в кожному конкретному випадку. Родзинкою для найреспектабельніших клієнтів може служити установка замків, які візуально не видно на сейфі. У разі спроби несанкціонованого доступу таке технічне рішення ставить в тупик найдосвідченіших медвежатников.

  Ексклюзивні сейфи для зброї, представлені в даному розділі,  виготовлені зі сталевого листа товщиною 4-6 мм (корпус сейфа - 4 мм, двері сейфа 6 мм). Декоративні накладки забезпечують додатковий захист елітного сейфа від злому.

  VIP-сейфи виготовляються під замовлення. У них враховуються всі побажання Замовника - зберігання різних видів зброї, документів та цінностей. Усередині кожного єклюзівного сейфа декоративне оздоблення тканиною.

  Додатково ексклюзивні сейфи обладнані потайним відділенням в нижній часті сейфу, яке закривається на окремий замок. В даному випадку мова йде не тільки про те, що в поспіху зловмисники можуть його не знайти. Потаємне відділення дуже незручно зламувати, тому що за технологією виготовлення воно вварюється до сейфу, і тому там незручно орудувати дрилем, монтировкою, болгаркою та іншими інструментами для злому.

  Окремо хотілося б відзначити VIP-сейфи з остеклінням. Для виготовлення елітних сейфів ми використовуємо багатошарове скло класу СК-2 товщиною близько 20мм. За результатами незалежних випробувань до повного руйнування воно витримує кілька десятків ударів сокирою.

  При закритті єлітного збройного сейфу застосовується система ригелів (5 шт.), яка закриває двері сейфа в три сторони. Конструкція дверей виконана таким чином, що в закритому стані вона блокується з боку петлевої частини. За бажанням Замовника можуть використовуватися як ключові, так і електронно-кодові замки. І ті, та інші забезпечують дуже високий рівень безпеки. Вибір робиться виходячи зі зручності експлуатації в кожному конкретному випадку. Родзинкою для найреспектабельніших клієнтів може служити установка замків, які візуально не видно на сейфі. У разі спроби несанкціонованого доступу таке технічне рішення ставить в тупик найдосвідченіших медвежатников.

  Сейф VIP с декоративной МДФ отделкой

  В якості елементів декоративного оздоблення використовуються стальні ковані елементи, МДФ, натуральне дерево.

Сейф - один з найважливіших елементів комплексу заходів щодо забезпечення збереження документів та цінностей. Сейф - це спокій та впевненість. Перше, що необхідно зробити при виборі сейфу, це визначитися щодо його призначення і місцем  використання. Наведемо основні характеристики сейфів:
По захисним характеристикам  (більш правильна) сейфи підрозділяються:
- сейфи зламотривкі  для грошей та цінностей (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG);
- сейфи вогнетривкі (сейфи VALBERG, сейфи EAGLE);
- сейфи зламовогнетривкі (сейфи VALBERG GARANT);
За місцем  експлуатації:
- сейфи стінові, сейфи вбудовані (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX);
- сейфи меблеві (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX);
- сейфи офісні, конторські, бухгалтерські (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX);
- потайні сейфи;
За змістом, що зберігається:
- сейфи банківські сертифіковані, сейфи для зберігання грошей та цінностей (сейфи БСЗ);
- сейфи для документів, конторські, бухгалтерські (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX, сейфи Практик);
- сейфи для зброї, мисливські (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG);
- сейфи депозитні (сейфи VALBERG;
- сейфи з затримкою відкриття (темпокаси);

Більш детальну інформацію можна отримати у відповідних розділах сайту.

ТОП