Знижки

Фільтр

Ціна

0 грн - 235010 грн

Висота габаритна (мм)

60 - 2010

Ширина габаритна (мм)

60 - 1365

Глибина габаритна (мм)

45 - 780

Максимальна висота (довжина) зброї (мм)

165 - 1515

Товщина дверей (мм)

Навантаження на полицю

Кількість ящиків

Сейфи для дому, офісу, банку та готелю, для АЗС

Підкатегорії

  • Сейфи, рекомендовані консалтинговим центром СТАЛЕВИЙ КУПОЛ

    Індекси захисних властивостей сейфів

    інформація для покупців, про яку не знають навіть досвідчені продавці

    Найбільша проблема, з якою стикаються покупці, – повна відсутність інформації, який рівень захисту забезпечує конкретна модель сейфа від пожежі чи крадіжки. У цьому немає вини продавців. Стандарти Євросоюзу визначають порядок проведення випробувань та присвоєння сейфам класів вогнестійкості та зломостійкості. При цьому, жоден з нормативних документів не визначає, який клас сейфа вибрати для конкретних умов експлуатації і як конвертуються злостійкі характеристики сейфів, хоча б частково, вогнестійкі, і навпаки. Для вирішення цієї проблеми є індекси захисних властивостей сейфів.

    Індекси захисних властивостей сейфів розраховуються на підставі даних результатів випробувань, зазначених у сертифікатах відповідності сейфів та експертного аналізу конструкцій конкретних моделей сейфів.

    Індекс захисту від пожежі виражає у відсотковому відношенні достатність захисних характеристик сейфа для безпечного зберігання документів протягом часу, необхідного для гасіння середньостатистичної побутової пожежі (зниження температури нижче 170 градусів за Цельсієм).

    Індекс захисту від зламу виражає у відсотковому відношенні достатність захисних характеристик сейфа для безпечного зберігання цінностей протягом часу, необхідного для реагування на спробу несанкціонованого доступу.

    Найчастіше, на момент покупки сейфа не відомо, яка з загроз – пожежа чи крадіжка, становить велику небезпеку. Отже їх можна вважати рівноймовірними. Тому сумарний індекс захисних властивостей сейфа визначається як сума індексів захисту від пожежі та захисту від злому. Таким чином,

    Сумарний індекс захисних властивостей сейфу – це універсальний показник, що відображає здатність сейфа безпечно зберігати документи та цінності у разі пожежі чи крадіжки із застосуванням інструментів для злому, що дозволяє покупцеві легко зробити вибір потрібної моделі для використання у житлових чи офісних приміщеннях.

    Індекси захисних властивостей сейфів дозволяють легко порівнювати різні моделі сейфів одного або декількох брендів.

    Сумарний індекс, присвоєний конкретному сейфу, дозволяє співвіднести його захисні характеристики щодо одночасного протидії пожежі та злому, із сумою цінностей, що зберігаються, і місцем експлуатації. Для цього, залежно від чисельних значень індексів, сейфи поділяються на чотири категорії:

    Значення сумарного індексу захисних властивостей сейфуКатегорія сейфівЗастосування
    понад 300сейфи високої безпекизберігання цінностей та важливих документів у міських та заміських приміщеннях
    від 150 до 299сейфи середньої безпекизберігання цінностей та важливих документів у міських приміщеннях
    від 0 до 149сейфи початкового рівня безпекизберігання невеликих сум грошей та відновлюваних документів
    індекс не наданошафа металевазберігання відновлюваних документів

    Для зручності покупців індекси захисних властивостей сейфів вказані на сайті у вигляді зрозумілих символів.

    Читати далі ...

    Купити сейф з певним рівнем безпеки можна, розмістивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за номерами 067-405-5462, 099-095-7758, 093-065-5317. Наша адреса: м. Київ, вул. Івана Дяченка, 20-Б, оф.149 (Бортничі).

  • Сейфи зламостійкі для дому та офісу

    Сейф зламостійкий
    Як правильно купити зламостійкий сейф?

    Сейф зламостійкий, сейф протизламни, сейф банківський, сейф сертифікований - так їх називають, а суть полягає в тому, що це група сейфів, призначених для збереження цінностей від крадіжки зі зломом. Для того, щоб осмислено оцінити властивості і не помилитися при купівлі розберемося, що це за сейфи і які вони мають характеристики.

    Зламостійкий сейф - захисні характеристики
    Особливості конструкції

    За великим рахунком, зламостійкий сейф - це тільки той сейф, який пройшов незалежне випробування і характеристики якого підтверджені сертифікатом відповідності. В кожному іншому випадку, властивості зламостійкого сейфа доводиться визначати на око. Це, м'яко кажучи нерозумно і загрожує великою кількістю помилок при виборі. Таких сейфів в магазинах представлено досить багато, але про них ми не можемо говорити об'єктивно, так як входимо в область припущень.

    В даний час в Україні діють Європейські норми ДСТУ EN 1143-1, які поділяють зламостійкі сейфи на класи - з 0 по Х (в порядку зростання захисних характеристик) по опору до зламу. Для отримання сертифіката відповідності певного класу, сейфи проходять складний набір випробувань по руйнуванню їх захисної оболонки різними інструментами, за результатами яких їм присвоюється певний клас. Окремо випробовується анкерний вузол для кріплення до підлоги. Якщо сейф успішно пройшов випробування, орган сертифікації перевіряє можливість серійно виробляти продукцію, відповідну до випробуваного зразка. Тільки при позитивному результаті перевірки видається сертифікат відповідності.

    Замки для зламостійких сейфів
    В чому різниця між ключовими та кодовими замками?

    В даний час при виробництві сейфів повинні використовуватися замки, які сертифіковані на відповідність євронормам EN 1300.

    У побуті замки зазвичай поділяють на ключові, електронно-кодові та механічні кодові. З точки зору стандарту такого поділу немає - всі замки вважаються кодовими (ключ є носієм фізичного коду) - головне, щоб замок пройшов необхідні випробування в процесі яких визначається його рівень секретності, захищеності від підбору коду, стійкість до впливу агресивних речовин, кількість циклів відкриття / закриття та інше.

    За результатами випробувань замку присвоюються клас А, В, С або Д (вказані в порядку зростання ). Далі вже вступає в дію стандарт з виробництва сейфів ДСТУ EN 1143-1, який наказує і який клас сейфів, який клас замку і скільки штук необхідно встановлювати.

    Виходячи зі зручності експлуатації та ціни - покупець може вибрати сейф з ключовими замками, електронно-кодовими або кодовими механічними. Це питання зручності. В рамках одного класу по EN 1300 - замки мають подібні характеристики по секретності та іншим захисним функціям.

    Ключові замки прості в експлуатації, але потребують правильної процедури зберігання ключів.

    Електронно-кодові замки зручні, можуть мати додаткові функції (наявність головного та підлеглого коду, реєстрації часу відкриттів і т.д.), але дорожче ключових та бояться вологи.

    Кодові механічні замки не вимагають культури поводження з ключами, але не дуже зручні в експлуатації - вимагають точності чотириразового повороту лімба для відкриття.

    Зламостійкий сейф - клас до опору зламу
    Як визначитись з вибором?

    Тепер про те, якого класу сейф вибрати. Вважається, що для забезпечення максимального захисту, паралельно з використанням сейфа необхідно забезпечення комплексу заходів безпеки, в тому числі використання пультової охорони. Тому клас сейфа зазвичай вибирається виходячи з суми цінностей, що зберігаються та часу реагування охорони на спрацювання сигналізації. Таким чином, при запланованому періоді реагування охорони 4 ÷ 6 хвилин (штатний час реагування має бути прописано в договорі з охоронною організацією) - зламостійкі сейфи II класу або III класу, при 20 ÷ 30 хвилин - сейфи V класу. Якщо сума збережених цінностей дуже висока, то клас використовуваних сейфів слід підвищити.

    Якщо зламостійкий сейф припускає використання для зберігання незначних сум грошей або  документів які є можливіть відновити, можна зупинити свій вибір на першому класі опору злому.

    У нашому магазині представлений широкий асортимент зламостійких сейфів . Продаж зламостійких сейфів в Києві за невисокими цінами. Купити сейф зламостійкий можна, розмістивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами 067-405-5462, 099-095-7758, 050-9417282.

  • Вогнестійкі сейфи вогнеупорні

    У питаннях забезпечення схоронності цінностей та документів недбалість неприпустима.
    Небезпека непоправної втрати від можливої пожежі, на жаль, дуже реальна, а наслідки - навіть більш глобальні, ніж від крадіжки.

    Рішення просте - сейф вогнестійкий. Купити вогнетривкий сейф для зберігання документів та цінностей під час пожежі. В залежності від конструкції сейфу, його внутрішньому вогнетривкому заповненню можуть забезпечувати збереження до 90 хв.


    Сейфи вогнестійкі також запобігають попаданню всередину вологи при гасінні пожежі, задимленості і зберігають цілісність корпусу у випадку обвалення перекриття. Для замикання вогнетривких сейфів використовуються спеціальні замки, окремі елементи яких мають однакове розширення при нагріванні, що забезпечує можливість їх відкриття в екстремальній ситуації.
    Сейфи вогнестійкі можуть комплектуватися ключовими, механічними кодовими або електроними кодовими замками.
    Сейфи вогнетривкі середнього і великого розміру мають касове відділення, яке закривається на окремий замок.

    Новинка на ринку України - вогнестійкий сейф Griffon FS.

    Сейфи вогнетривкі Griffon FS мають товщину захисної вогнестійкою оболонки - 45 мм, що дозволяє утримувати постійну температуру всередині сейфу під час пожежі протягом 30 хв. Замикання вогнестійких сейфів Griffon FS здійснюється за допомогою ригельної системи, яка закриває двері сейфа в 4 сторони (крім вогнестійких сейфів Griffon FS.30). Крім того, ригеля діаметром 25мм прокручуються. Додатковим защісним елементом двері є наявність антизризів з боку петель дверей. Усі вогнетривкі сейфи Griffon FS передбачають анкерне кріплення до підлоги. Периметр дверей вогнестійких сейфів Griffon FS обладнаний термострічкою.
    Сейфи вогнестійкі Griffon FS випускаються в 2 модифікаціях - з ключовим замком STUV (Німеччина) класу VDS 1 або електронним кодовим замком.

  • Вогнезламостійкі сейфи

    ВОГНЕЗЛАМОСТІЙКІ СЕЙФИ – УНІВЕРСАЛЬНЕ РЕШЕННЯ

    Епіграф: обманути мене не важко - я сам обманюватись радий

    Часто при купівлі сейфа покупці цікавляться гарантійним терміном. Цей параметр визначається виробником, зазначеним в паспорті товару і, найчастіше, становить 1 рік. Безумовно важлива інформація. Але чому - більшість покупців не задають інше питання – який термін служби сейфу. Ця величина не завжди вказана виробником в паспорті - мається на увазі, що мінімальний термін служби будь-якого технічно складного виробу регулюється законом. Для сейфів це не менше 10 років. З цього робиться дуже простий висновок - вартість покупки сейфа частково компенсується тривалим терміном використання.

    Наприклад, зробимо розрахунок. Встановимо собі ціну надійного сейфа 20 000 грн. і порівняємо з вартістю оренди середнього розміру банківської депозитної чарунки (висота 150 - 200 мм). Вартість оренди такої чарунки на рік з урахуванням знижок при довгостроковому користуванні в Києві становить близько 10 000 грн. Так, за 10 років (мінімальний термін служби сейфа) сума вартості складе 100 000 грн. грн., що на 80 000 грн. більше, ніж вартість безпечного сейфа. Без сумніву - фінансова вигода є.

    Тепер ми порівняємо доцільність використання надійного сейфа в порівнянні з орендою банківської чарунки за іншими параметрами:

    - можливо, банк гарантує матеріальну компенсацію в разі крадіжки цінностей з чарунки? Звичайно, НІ. У будь-якому договорі зазначено, що банк не знає, що зберігається в , і тому не може оцінити вартість вкраденого.

    - можливо, банк забезпечує високий ступінь захисту вмісту чарунок від вогню? Також - НІ. Нормативні документи Національного банку України регулюють лише зламостійкі характеристики сейфа або сховища, в якому розташовані депозитні чарунки. Питання вогнестійкості там не обговорюються. При цьому навіть вибір класу злому залишається на розсуд комерційного банку, що дозволяє купити більш просте обладнання, щоб швидко окупити свої витрати і отримати більший прибуток.

    - можливо, банк використовує дуже складні замки на депозитних клітинах? Далеко не ЗАВЖДИ. Питання конструкції депозитних чарунок не врегульовано жодним нормативним документом. Тому, враховуючи комерційну складову даної послуги, багато банків намагаються купити обладнання за - дешевше і найпростіше. Слід також зазначити, що більшість банків використовують замки для депозитних чарунок, які послідовно замикаються послідовним поворотом ключа клієнта і співробітника банку. Ключ клієнта не може служити достатньою гарантією конфіденційності замку, так як він був в руках попередніх орендарів, які мали технічну можливість зробити дублікат (з механічних замків, що використовуються в депозитних чарунках в Україні, тільки замок ABLOY SENTRY захищений від несанкціонованого дублювання ключів). Вся надія залишається на ключ співробітника банку. Тобто потрібна повна довіра до незнайомих людей і, незалежним від клієнта, умовам контролю за використанням банківського ключа.

    - чи може банк особливим чином гарантувати конфіденційність вмісту депозитних чарунок? За законом, так, однак, на практиці його слід розглядати як елемент довіри клієнта до конкретного банку. Клієнт отримує свій ключ з рук співробітника банку (кількість примірників невідома). Ключ співробітника банку, за визначенням, не передається клієнту. Система контролю доступу до чарунок знаходиться в руках банку. Тобто можна тільки сподіватися і вірити, що ніхто не ознайомиться зі змістом чарунок і не поділиться з кимось цікавою інформацією.

    Не хочеться говорити, що в усіх банках робота в депозитарії погано влаштована. Ми просто хочемо звернути увагу на те, що перед підписанням договору оренди чарунок користувач повинен спробувати проаналізувати стан технічного укріплення і контролю доступу на конкретному об'єкті. Давайте будемо чесними - для непідготовленої людини це зробити це вкрай складно, якщо не неможливо.

    З іншого боку, купити надійний сейф по змозі для переважної більшості людей. При цьому, як показано вище, економія становить дуже істотну суму.

    Залишилося тільки зрозуміти, який надійний сейф.

    Вогнетривкий, зламостійкий або вогнестійкий

    Існує всього три види сейфів для захисту вмісту:

    - вогнестійкі сейфи захищають від небезпечних факторів пожежі;

    - зламостійкі сейфи захищають від крадіжки зі зломом;

    - вогневзламостійкі сейфи об'єднують в собі обидва виду захисту.

    Останнє є найбільш універсальним комплексним рішенням. Щоб вибрати вогнезламостійкий сейф необхідно розібратися, що таке зламостійкі та вогнестійкі сейфи, як оцінюються їх захисні характеристики, що означають їх назви. Ця інформація детально описана в статтях на сайті, присвячених окремо кожному виду сейфа. Для зручності читачів ми включаємо його в текст цієї статті в повному обсязі.

    Як визначаються зламостійкі характеристики сейфів

    Стійкість до злому сейфів - це не параметр, який можна визначити візуально, виходячи з товщини його стінок або діаметру ригелів механізмів замикання . Єдиний спосіб об'єктивно оцінити захисні характеристики - провести випробування, а потім сертифікувати серійне виробництво. Під час випробувань визначається, як конкретний зразок протидіє різним інструментам. В процесі сертифікації перевіряється здатність виробника серійно виготовляти сейфи з характеристиками, що відповідають випробуваному зразку.

    Під час випробувань сейф руйнується і знищується. Це робиться принаймні чотирма способами:

    - в стінках виконуються випробувальні отвори розміром 100х1000 та 300х300 мм;

    - дверцята сейфа виламається з корпусу сейфу в кут не менше 30 градусів;

    - розривають анкерний вузол сейфу з вимірюванням зусилля для його руйнування.

    Це робиться з використанням різних інструментів для злому. Кожному інструменту присвоюється числовий коефіцієнт. При випробуваннях вимірюється час використання кожного інструменту з моменту дотику до поверхні до моменту його видалення від поверхні. Далі за формулою, з урахуванням співвідношень інструментів і часу їх використання, визначається клас стійкості до зламу сейфа. Вибір методу випробувань проводиться випробувальною лабораторією. Вони вивчають креслення сейфа і знаходять найефективніший метод його злому. Тобто завдання випробувачів - знайти найбільш вірний спосіб зламати ту чи іншу конструкцію, щоб присвоїти йому найнижчий клас.

    Висновок з усього перерахованого вище досить однозначний - якщо є необхідність купити сейф, який захищає вміст від злому, то, в першу чергу, потрібно переконатися, що він пройшов необхідні випробування. Це настільки важливо, що інформація про клас зламостійкості вказана одночасно в трьох документах - в паспорті сейфу, сертифікаті відповідності і металевій пластині на внутрішній стороні дверей. Там також вказується номер стандарту, за яким продукція була випробувана і сертифікована.

    Коли 1 не дорівнює 1, а 2 не дорівнює 2 (зламостійкість)

    Нарешті, ми підійшли до найцікавішого. Виявляється, що існує два стандарти, за якими проводяться випробування та призначаються відповідні класи: ДСТУ EN 1143 – 1 и ДСТУ EN 14450. Методи випробування за ними суттєво різняться і, як наслідок, істотно відрізняються захисні характеристиками продукції, що сертифікована згідно цих стандартів. Розглянемо це більш детально, порівнявши обидва стандарти у вигляді таблиці.

    Порівнювальний параметрДСТУ EN 1143-1:2019ДСТУ EN 14450:2018
    Назва стандартуЗасоби безпечного зберігання. Вимоги, класифікація та методи випробувань на міцність щодо злому. Сховища, двері сховищ, сейфи та АТМ-сейфи.Засоби безпечного зберігання. Вимоги, класифікація та методи випробувань на міцність щодо злому. Шафи для безпечного зберігання.
    Інструменти, що використовуються при випробуваннях Будь-які інструменти без обмеження потужності, включаючи автоген, болгарку, зварку, перфоратор, відбійний молоток та інш.Тільки легкі слюсарні інструменти.
    Класи стійкості за результатами випробувань0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10S1, S2

    Відмінності в вимогах стандартів ширші, ніж ті, що представлені в таблиці. Однак даної інформації достатньо, щоб зрозуміти відмінності в призначеннях обладнання і його захисних характеристиках:

    - згідно ДСТУ EN 1143 – 1 виробляються сейфи, тобто, пристрої для зберігання цінностей та протидіють крадіжці зі зломом.

    - згідно ДСТУ EN 14450 : 2018 виробляються шафи, тобто, пристрої для безпечного зберігання документів.

    Жоден з перерахованих вище стандартів не визначає конструкцію захисної оболонки сейфів або металевих шаф - головне, щоб вони витримали випробування, щоб призначити відповідний клас стійкості до злому. Конструкція може бути як багатошарова, так і виконана в одному листі сталі. Тому виключно з метою візуальної різниці в захисних характеристиках ми надамо інформацію про необхідну товщину сталевих листів, що використовуються для успішного проходження випробувань для присвоєння окремих класів виробів:

    - для сейфу класу 1 потрібно використовувати сталевий лист товщиною 14 мм; для металевої шафи класу S1 достатньо листа товщиною 3 мм.

    - для сейфу класу 2 необхідно використовувати сталевий лист товщиною 22 мм; для металевої шафи класу S2 достатньо листа товщиною 4 мм.

    Ми жодним чином не хочемо сказати, що металеві шафи сертифіковані відповідно до ДСТУ EN 14450 : 2018 погані. Основна мета даної статті - надати покупцеві необхідну інформацію, щоб зробити свідомий вибір при покупці, щоб "втрата" однієї букви S в класі продукції, не перетворився на великий фінансовий збиток у разі злому.

    У побуті ми звикли думати про металеву шафу як про великий виріб з подвійними дверима і декількома полицями всередині. З точки зору чинних стандартів, будь-який продукт класів S1 або S2 - це металева шафа, навіть якщо він зовні подібний до того, що ми більше звикли називати сейфом.

    Як визначається вогнестійкість сейфів

    Вогнестійкість сейфів не можна визначити «на око». Єдиний спосіб об'єктивно оцінити захисні характеристики - провести випробування з подальшою сертифікацією серійного виробництва. Під час випробувань визначається, як конкретний зразок протидіє небезпечним факторам пожежі. Процес сертифікації спрямований на перевірку здатності виробника масово виробляти сейфи, з характеристиками, що відповідають випробуваному зразку.

    Під час випробувань сейф піддається цілому ряду впливів:

    - поступовий нагрів сейфу з зовнішньої сторони за температурним графіком пожежі з вимірюванням температури всередині сейфу;

    - при повторному нагріванні сейфу з наступним різким охолодженням водою з перевіркою його стану після цих процедур - імітація гасіння пожежі;

    - падіння нагрітого сейфу з тестової висоти з перевіркою його працездатності після цього - імітація обвалення перекриття при пожежі.

    По суті, клас вогнестійкості сейфу (шафи) одночасно відображає його захисні характеристики і вказує, для зберігання яких матеріали він призначений. Наприклад, вогнестійкість 30 Р означає, що в разі пожежі:

    - протягом 30 хвилин температура всередині сейфа не перевищить 170°С і, отже, його можна використовувати для зберігання паперових документів (при більш високій температурі папір жовтіє і згортається);

    - сейф може не забезпечити безпечне зберігання магнітних носіїв.

    Достатньо 30 хвилин для гасіння пожежі або потрібно вибрати сейф, який забезпечує більш тривалий часовий інтервал захисту, залишається на розсуд покупцеві.

    Висновок з усього перерахованого вище досить однозначний - якщо є необхідність придбати вогнестійкий сейф, який захищає вміст від вогню, в першу чергу необхідно переконатися, що він пройшов необхідні випробування. Це настільки важливо, що інформація про клас вогнестійкості вказується одночасно в трьох документах - паспорті сейфа, сертифікаті відповідності і металевій пластині на внутрішній стороні дверей. Там вказані номери стандартів, за якими продукція була випробувана і сертифікована.

    Який вогнестійкий сейф краще

    Нарешті, ми підійшли до найцікавішого в питанні вибору вогнетривких сейфів. Існує два стандарти, за якими проводяться випробування вогнестійкості і призначаються відповідні класи: ДСТУ EN 15659 і ДСТУ EN 1047 - 1. Методи випробувань по них істотно відрізняються і, як наслідок, істотно відрізняються захисними характеристиками продукції, що сертифікована за ними. Давайте уважніше розглянемо це, порівнявши обидва стандарти у вигляді таблиці.

    Порівнювальний параметрДСТУ EN 1047 - 1ДСТУ EN 15659
    Назва стандартуЗасоби безпечного зберігання. Вимоги, класифікація та методи випробувань на вогнестійкість. Шафи та дискетні вставки для безпечного зберігання носіїв інформації.Засоби безпечного зберігання. Вимоги, класифікація та методи випробувань на вогнестійкість. Засоби з обмеженою вогнезахисною здатністю для безпечного зберігання паперових носіїв інформації.
    Обмеження температури всередині сейфа при пожежі170 °С для класу Р
    70 °С для класу D
    50 °С для класу DIS
    170°С для класу Р
    Класи вогнестійкості за результатами випробуваньS60P, S120P, S120D, S60DIS, S120DISLFS30P, LFS60P

    Відмінності в вимогах стандартів ширші, ніж ті, що представлені в таблиці. Однак даної інформації достатньо, щоб зрозуміти відмінності в призначеннях сейфів (шаф) і їх захисних характеристиках:

    - згідно ДСТУ EN 1047 - 1 виробляються вогнетривкі сейфи та шафи для безпечного зберігання різних носіїв інформації;

    - згідно ДСТУ EN 15659 виробляються вогнетривкі сейфи та шафи виключно для безпечного зберігання паперових документів.

    Ці стандарти перетинаються тільки в класі вогнестійкості 60Р. У всіх інших класах вони відрізняються - ДСТУ EN 1047 - 1 дає більш широкий діапазон можливостей.

    Ми не хочемо сказати, що вогнестійкий сейф і металеві шафи, що сертифіковані згідно ДСТУ EN 15659 погані. Це якісна продукція, що відповідає їх цільовому призначення - зберіганню паперових документів . Цей стандарт також дає життя економ варіанту - класу LFS30P. Це особливо важливо для створення вогнезламостійких сейфів, які поєднують в собі різні захисні характеристики.

    Основне призначення даної статті - надати покупцеві необхідну інформацію, щоб зробити свідомий вибір при покупці, щоб не «спалитися» при покупці вогнестійкого сейф - правильно визначити його можливості за часом захисту змісту, що зберігається в сейфі.

    Які документи підтверджують, що сейф вогнезламостійкий

    Як зазначалося вище, вогнезламостійкий сейф поєднує в собі захисні характеристики зламостійких и вогнестійких сейфів. Тому він має пройти випробування та бути сертифікованим окремо для кожного з призначень.

    Інформація про класи вогнестійкості та зламостійкості вказана в п'яти документах – паспорті сейфу (1шт), сертифікатах відповідності (2шт) і металевій пластині на внутрішній стороні дверей (2шт). Він також перераховує стандарти, за якими проводилися випробування продукції та сертифікації.

    Які вироби безпечніші - зроблені по ДСТУ или EN

    Якщо порівняти захисні характеристики сейфів і металевих шаф, виготовлених за Державними стандартами України (ДСТУ) и Європейським Нормам (EN), то вони ідентичні. Це пов'язано з тим, що Україна прийняла в якості своїх державних стандартів - стандарти Європейського Союзу, без будь-яких змін. Це, безсумнівно, великий плюс з точки зору якості продукції та гармонізації її характеристик з продукцією, виробленою в Європейському Союзі. Таким чином, назви наших стандартів тепер мають позначення, так і ДСТУ і EN.

    Як покупцю ознайомитися з текстами стандарту

    Державні стандарти України продаються в спеціалізованих магазинах (див. Інтернет). Їх необхідно замовити, так як вони надруковані з оригіналу і завірені печаткою уповноваженого продавця. Єдиним недоліком у цьому питанні є те, що Україна прийняла Європейські норми, не турбуючись перекладати - їх текст існує тільки в англомовній версії. Тому всі виробники, органи сертифікації та випробувальні лабораторії змушені брати на себе роботу по перекладу самостійно. Те ж саме доведеться робити і допитливому покупцеві. На нашу думку, це великий недолік законодавців - стандарти повинні бути доступні для найширшого кола тих, хто хоче їх прочитати та/або використовувати в своїй роботі. Але поки що ситуація саме така. Тому уважно прочитайте цю статтю, проаналізуйте матеріал і купуйте сейфи і металеві шафи тільки у продавців, які можуть грамотно відповісти на ваші запитання і підтвердити захисні характеристики виробу необхідними документами.

    Автор:

    Генеральний директор ТОВ "БАНКСПЕЦЗАХИСТ"
    Фрідлянд Сергій Михайлович

    Купити вогнезламостійкий сейф можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

  • Стінні сейфи (встановлюються в стіну)

    Сейфи, вбудовані в стіну

    Згідно з діючими в Європейському Союзі нормативними документами, сейфи за способом встановлення підрозділяються на два види - сейфи автономні (окремо стоячі) та сейфи вбудовані. Головна відмінність вбудованих сейфів полягає в тому, що їх захисні властивості частково забезпечуються будівельними конструкціями, в які вони вмонтовані. Найчастіше сейфи вбудовуються в стіни. Тому на сленгу виробників їх називають стінними (настінними) сейфами або стіновиками.

    Призначення стінових сейфів

    Сейфи що вбудовуються в стіну призначені для зберігання документів та цінностей в житлових та офісних приміщеннях. Їх головною перевагою є складність винесення з місця експлуатації в разі несанкціонованого доступу в приміщення (звичайно, якщо сейфи правильно вмуровано). Зловмиснику доведеться витрачати час на спробу злому сейфу на місці, що різко знижує його шанси на досягнення позитивного результату. Так само до переваг стінових сейфів слід віднести легкість їх маскування. Вбудований сейф може бути захований за картиною, меблями, побутовою технікою тощо, без додаткових витрат та доопрацювань. Все залежить від фантазії користувача.

    Захисні характеристики вбудованих сейфів

    Захисні характеристики вбудованих сейфів частково залежать від міцності будівельної конструкції та способу кріплення всередині стіни. Якщо сейф вмуровано правильно, то його власні захисні властивості визначаються потужністю лицьової панелі з дверима і системою замикання. Тому товщина сталевих листів, з яких виготовляються двері і фасадна частина сейфу є найважливішим параметром, на який повинен звернути увагу покупець. Так само необхідно оцінити міцність ригелів, надійність замків і механізмів замикання. Свідченням високого рівня культури виробництва являються мінімальні зазори між торцями дверей та корпусом сейфа, що ускладнює використання важільних інструментів для його зламу. Ідеальним технічним рішенням є вирізання лазером дверей стінового сейфа і його переднього фланця з одного листа металу. Такий спосіб виробництва так само дозволяє виготовляти двері вбудованих сейфів радіусної форми, що ще більше ускладнює спроби злому в місцях їх сполучення з корпусом.

    Вибір стіновика істотно спрощується, якщо виробник провів його випробування і сертифікацію в незалежній організації. Випробування стінних сейфів на злам проводяться разом з фрагментом будівельної конструкції. Методика випробувань вбудованих сейфів прописана в стандарті ДСТУ EN 1143 - 1 і передбачає використання будь-яких інструментів - від слюсарних до електричних і термо - плавильних. За результатами випробувань вбудованим сейфам присвоюються класи опору злому, починаючи з 0. Класи 1 та 2 є більш високими. Інформація про клас вмонтованого сейфа, вказується в його паспорті та сертифікаті відповідності. З внутрішньої сторони дверей сейфа кріпиться маркувальна табличка з тією ж інформацією.

    Спеціальні моделі вбудованих сейфів

    Унікальним для України є пропозиція - сейф в стіну з потайним відділенням. Коли сейф вмонтований, наявність потайного відділення візуально не визначається. У разі, якщо зовнішні двері стінового сейфа вдасться зламати, і навіть, якщо потаємне відділення буде виявлено, впоратися з ним дуже не просто - сильно ускладнено використання інструментів для злому через обмежений простір всередині сейфу. Це свого роду додатковий сейф-схованка.

    Часто сейфи стінові називають «тайниками», що не зовсім вірно, тому що після встановлення, їх маскування залежить від фантазії споживача, в той час як сейф-тайник - це комплекс заводського виготовлення, що включає в себе сейф та пристрій, який приховує його. В асортименті ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» такі вироби є. Сейфи-тайники є прекрасним доповненням до стінового, вбудованого сейфу. У них рекомендується поміщати найбільш цінні речі та документи. Поки злочинці будуть боротися з вбудованим в стіну сейфом, на пошуки сейфа-тайника у них не залишиться часу.

    Встановлення сейфів в стіну

    Дуже важливий момент, що визначає всю подальшу експлуатацію вбудованого в стіну сейфа. Оптимальний спосіб кріплення виробник вказує в паспорті сейфа. Доцільно слідувати інструкції. У той же час у користувача є можливість реалізувати свої технічні рішення, які найбільше підходять для конкретного об'єкта. Може бути використане зварювання, механічне кріплення сейфа за допомогою будівельних анкерів, заливка бетоном та ін.

    Декоративне облаштування вбудованих сейфів

    З огляду на специфіку вбудованих сейфів в будівельні конструкції, до їх захисним видам декоративного оздоблення пред'являються дуже високі вимоги. Вони повинні бути довговічні та зносостійкі. У разі пошкодження покриття автономного сейфа, його можна відвезти на завод і перефарбувати. З вбудованими сейфами такий підхід складно реалізувати - доведеться розбивати будівельну конструкцію. Тому краще відразу купити якісний сейф.

    В якості захисного декоративного покриття використовуються лакофарбові матеріали гарячої сушки або полімерне порошкове покриття. З точки зору довговічності використання і опору стиранню, останній варіант найбільш прийнятний. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню в електростатичному полі за допомогою спеціального обладнання і злегка пристає до неї. Після цього сейф поміщається в камеру, де при високій температурі (близько 200 °С) відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням дуже міцної плівки. Якість одержуваного покриття сильно залежить від способу підготовки металу до нанесення покриття - метал повинен бути очищений від будь-яких ознак корозії, знежирений і, дуже важливо, - фосфатований. Процес фосфатаціі - це хімічний процес, в результаті якого на сталі утворюється фосфатна плівка, яка служить антикорозійною основою для подальшого порошкового покриття і забезпечує його надійне зчеплення (адгезію) з поверхнею металу. Такий технологічний ланцюжок під силу тільки потужним підприємствам, наприклад, торгових марок TECHNOMAX, GRIFFON та VALBERG.

    Про «Банкспецзахист»

    Підприємство «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» є провідним вітчизняним виробником сейфів різного призначення і металевих шаф. Фахівці нашого підприємства накопичили більше ніж 25 - річний досвід роботи в цьому напрямку. Ми реалізуємо як продукцію власного виробництва, так і наших шановних партнерів, за цінами виробника.

    Фахівці нашого підприємства завжди проконсультують Вас для підбору саме тієї моделі вбудованого в стіну сейфа, яка буде відповідати всім необхідним вимогам.

    Наша бездоганна репутація гарантує конфіденційність Ваших ключів, замків та місця експлуатації сейфа.

    Купити стінні сейфи за ціною від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

  • Сейфи для зброї (збройові)

    Сейф для зброї та металева шафа для зберігання зброї та боєприпасів

    Сейфи збройові відповідають вимогам МВС України по зберіганню нарізної та гладкоствольної зброї

    Наказ МВС № 622 МВС України про придбання, зберігання та носіння, перевезення мисливської вогнепальної нарізної та гладкоствольної зброї. Пункт 12.12. Зброя, бойові припаси до неї, основні частини зброї, комплектуючі та патрони до них, повинні зберігатися в металевих шафах, сейфах, спеціально виготовлених для зберігання зброї, за місцем постійно проживання або в місцях тимчасового місцезнаходження власників (дачних будинках в т.ч. ), про що повідомляються органи внутрішніх справ. При цьому зброя, комплектуючі до неї повинні бути у розрядженому вигляді.

    Сейфи для зброї, представлені в асортименті нашого підприємства, відповідають вимогам МВС України по зберіганню мисливської нарізної і гладкоствольної зброї. Крім того, власник зброї несе відповідальність за безпечне зберігання, а також за всі непередбачені наслідки, які можуть трапитися в результаті його неправильного зберігання. У разі, якщо зброя і патрони до нього зберігаються вдома, де є діти - виникає необхідність подбати і про їхню безпеку і купити сейф для зброї.

    Металева шафа для зброї або збройовий сейф, відзнаки, на чому зупинити свій вибір?

    Умовно вироби, призначені для зберігання зброї і боєприпасів, можна розділити на збройові металеві шафи та сейфи для зброї. Збройові шафи - це металеві шафи зовні нагадують сейфи. Як правило, вони виготовляються з металу товщиною 0,8-2 мм. У металевій шафі для зброї розміщують нарізну і гладкоствольну зброю зі стволами різної довжини. Для їх зручного розміщення передбачені спеціальні ложементи. Залежно від моделі шафи для зброї можуть комплектуватися як ключовими, так і електронними кодовими замками. Металеві шафи для зброї - це недорогий варіант для зберігання зброї який відповідає всім вимогам МВС України.

    Конструктивні особливості - збройовий сейф (металева збройова шафа):

    - протизламна конструкція; 
    - замки з активними ригелями (прокручуються при спробі їх зрізання);
    - на внутрішньої частини дверей сейфа передбачені антизрізи;
    - на дверях сейфа збройового встановлені додаткові кишені для зберігання матеріалів для догляду;
    - в сейфах передбачено кріплення до підлоги та/або до стіни.

    Сейфи для зброї - це вироби, виконані з металу товщиною від 6 мм або мають клас опору злому. Крім того, існують моделі мисливських сейфів, які поєднують в собі вогнестійкі і зламостійкі характеристики (сейфи збройові вогнезламостійкі). Корпус таких сейфів має двошарову конструкцію, всередині заповнену спеціальним запатентованим армованим бетоном.

    Конструктивні особливості - протизламний сейф для зброї:

    - протизламная конструкція, що не дозволяє відкрити збройовий сейф за допомогою гострого предмета, викрутки;
    - замки з підключенням ригельної системи вгору-вниз; ригеля активні - провертаються при спробі їх зрізання;
    - спеціальні леговані пластини зведуть на нівець спроби висвердлювання або вибивання замку, встановленого в сейф для рушниці;
    - на внутрішній частині дверей сейфа передбачені антизрізи;
    - на дверях сейфа збройового встановлені додаткові кишені для зберігання матеріалів для догляду за зброєю;
    - в сейфах передбачено кріплення до підлоги.

    Вогнестійкий або зламостійкий сейф для зброї? Однозначно - вогнезламостйкий

    вогнезламостійкі сейфи для зброї крім своїх захисних характеристик від зламу, мають додатково вогнестійкі характеристики. По периметру дверей розташована термострічка, яка під час впливу високих температур розширюється та перешкоджає нагріванню всередині сейфу. Час вогнестійкості - 30 - 60 хв. (залежно від моделі). Як і всі сейфи для зброї, вогнезламостійкі сейфи оснащені зручними утримувачами або ложементами для зброї. Дно сейфа для зброї має килимок (не всі моделі), що запобігає подряпинам  на прикладі. Сейфи для зброї можуть комплектуватися ключовими або електронними кодовими замками в залежності від моделі. Якщо збройовий сейф має клас опору зламу, то на ньому встановлюються сертифіковані ключові або електронні кодові замки.

    Конструктивні особливості - вогнезламостійкий збройовий сейф:

    - протизламная конструкція, що не дозволяє відкрити збройовий сейф за допомогою гострого предмета, викрутки;
    - замки з підключенням ригельної системи вгору-вниз; ригеля активні - провертаються при спробі їх зрізання;
    - спеціальні леговані сталеві пластини зведуть на нівець спроби висвердлювання або вибивання замку, встановленого на сейф для рушниці;
    - на внутрішній частині дверей сейфа передбачені антизрізи;
    - на дверях сейфа збройового встановлені додаткові кишені для зберігання матеріалів для догляду за зброєю;
    - по периметру двері встановлена ​​термострічка;
    - в сейфах передбачено кріплення до підлоги.

    Обов'язково в кожному сейфі є касовий відсік (трейзер) для окремого зберігання боєприпасів або патронів. Для запобігання спробам виносу сейфа з приміщення разом з вмістом всі вироби в обов'язковому порядку кріпляться до стіни та/або підлоги (є спеціальні отвори).

    Дизайнерський сейф - не тільки надійність, а й краса

    Для тих, хто хоче не тільки правильно та безпечно зберігати свою зброю і боєприпаси до неї, але й отримати естетичне задоволення, прикрасити свій будинок, квартиру або кабінет, представлений великий вибір VIP-сейф з оригінальним дизайнерським рішенням як зовнішнього вигляду, так внутрішнього наповнення. Ці збройові сейфи прикрашені дерев'яними накладками, шкірою, мають внутрішню подстветки і багато інших декоративних елементів, які перетворюють сейф в предмет гордості.

    Окремо хотілося б відзначити VIP-сейфи, в двері яких встановлено броньоване скло. Внутрішня частина сейфа має декоративну обробку - флок. Підсвічування всередині сейфа надає додаткове благородство виробу.

    Конструктивні особливості - протівовзломний збройовий сейф:

    - противовзломная конструкція, що не дозволяє відкрити збройовий сейф за допомогою гострого предмета, викрутки;
    - замки з підключенням ригеля системи вгору-вниз; ригеля активні - провертаються при спробі їх зрізання;
    - спеціальні леговані розжарені пластини зведуть на «ні» спроби висвердлювання або вибивання замку, встановленого на сейфі для рушниці;
    - на внутрішній частині дверей сейфа передбачені антизрізи;
    - на дверях сейфа збройового встановлені додаткові кишені для зберігання матеріалів для догляду;
    - в сейфах передбачено кріплення до підлоги.

    Як вибрати збройовий сейф?

    Для зберігання пістолетів на нашому сайті представлені металеві коробки і пістолетні сейфи. Для запобігання несанкціонованого доступу до зброї сейфи пістолетні закриваються на ключовий замок. Фахівці нашого підприємства завжди професійно проконсультують Вас для підбору саме тієї моделі, яка буде відповідати всім необхідним вимогам.

    При виборі збройового сейфа необхідно звернути увагу:

    - захисні властивості сейфа (збройовий шафа, посилений, взломостойкий, що має клас опору до злому);
    - товщина металу, з якого виготовлений корпус і двері сейфа для зброї (для посилених і збройових шаф):
    - кількість зброї (стовбурів);
    - зовнішні і внутрішні габарити для зручного зберігання зброї;
    - необхідний тип замка (ключовий або електронний кодовий), кількість замків;
    - зовнішній вигляд виробу.

    Для зберігання пістолетів на нашому сайті представлені металеві коробки і пістолетні сейфи. Для запобігання несанкціонованого доступу до зброї сейфи пістолетні закриваються на ключовий замок. Фахівці нашого підприємства завжди професійно проконсультують Вас для підбору саме тієї моделі, яка буде відповідати всім необхідним вимогам.

    Купити збройовий сейф за ціною від виробника можна за адресою м.Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

  • Меблеві сейфи (для встановлення в меблі)

    Дані сейфи мають невеликі габаритні розміри, що дозволяють встановлювати і кріпити їх усередині меблів. За своїми захисними характеристиками  вони підрозділяються на класи опору до злому. Чим вищий клас сейфу, тим краще він протистоїть несанкціонованого доступу. Унікальним для України є пропозиція сейфів II-го класу опору до  злому. Завдяки застосуванню сучасних технологій вдалося зменшити товщину їх захисної оболонки, до розмірів, що дозволяють встановлення всередині меблів. Також необхідно відзначити, що в конструкції передбачені термоізолюючі шари, які протидіють автогенному різання та знижують вплив високих температур при пожежі на вміст сейфа.
    Також представлені недорогі меблеві сейфи, які не мають регламентованих зломостійких властивостей. Їх рекомендується застосовувати для зберігання документів у випадках, коли немає небезпеки крадіжки із застосуванням інструментів для злому.
    Сейфи комплектуються ключовими, електронними та кодовими замками.

    Одностінні меблеві сейфи використовуються для зберігання документів вдома і офісі. Сейфи встановлюються усередині меблів, за бажанням можна прикріпити до полиці або задній стінці меблів. Одностінні меблеві сейфи оснащені ключовими, електронними кодовими або електронно-ключовими замками.

    Основним призначенням зламостійких сейфів є безпечне зберігання грошей та інших цінностей. Залежно від захисних характеристик сейфи підрозділяються на класи опору до злуму. Чим вищий клас сейфа, тим більше часу в охорони або власника на вживання заходів у разі спроби несанкціонованого доступу.

    Вогнестійкі сейфи (вогнестійкі шафи, вогнетривкі сейфи) - сейфи, які перешкоджають впливу небезпечних факторів пожежі (відкрите полум'я, висока температура). Вогнестійкий сейф проходить випробування на вогнетривкість і отримує відповідний сертифікат. При виникненні пожежі вміст сейфу (документи, цінності, гроші) можуть бути збережені від 30 хвилин до 1 години. Вони рекомендовані для використання в приміщеннях, що охороняються, або з обмеженим доступом.
    Розміри вогнестійких сейфів - від меблевого до 2-х метрової шафи.
    Сейфи можуть бути обладнані кодовими електронними, механічними, ключовими замками або їх комбінацією.
    Ми пропонуємо вогнестійкі сейфи - VALBERG, Паритет-К.

    Вогнезламостійкі сейфи призначені для збереження документів та цінностей при пожежі та від несанціонованого доступу до них. Товщина захисного шару дверей - від 33мм, загальна товщина дверей - 105мм, товщина бічних стінок - від 77мм; товщина задньої стінки - від 51мм. 3-х стороннє посилене ригельне замикання. Захист замку та ригелів від висвердлювання та вибивання. Система блокування ригельного механізму при зламі. Комплектуються ключовими замками KABA MAUER (Німеччина), електронними замками - LA GARD (США), або KABA MAUER (Німеччина). Наявність анкерного кріплення до підлоги. Анкерний болт в комплекті.

  • Сейфи для офісу (бухгалтерські) для документів

    Офісний сейф для зберігання документів

    Офісний сейф (сейф для офісу) для зберігання документів - це прийнятий в повсякденному житті термін для позначення класу виробу, призначених для зберігання паперових носіїв інформації і не маючих регламентованих захисних характеристик з протидії зламу та небезпечних факторів пожежі. Більш правильно офісні сейфи називати посиленими металевими шафами з надійною системою замикання. В рамках даного розділу будемо продовжувати використовувати термін офісний сейф для зберігання документів в звичному для покупців сенсі (бажаючі ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору сейфів для офісу з високими захисними характеристиками можуть перейти за посиланням - Все, що необхідно знати про сейфи офісні).

    Сейф для офісу - призначення

    Сейфи офісні призначені для зберігання документів в офісних приміщеннях. Зазвичай виготовляються з листової сталі товщиною від 1,5 до 5 мм. Для замикання сейфів можуть використовуватися ключові або кодові замки, які мають власні запірні ригеля, або блокують ригеля сейфа. В останньому випадку офісний сейф обладнується поворотною рукояткою для переміщення ригельної системи.

    Офісні сейфи класів S1 та S2

    Якщо офісному сейфу присвоєно клас S1 або S2 (найвищий), це означає, що він пройшов випробування на опір до зламу із застосуванням слюсарних інструментів і сертифікований на відповідність стандарту Європейського Союзу (також з чинним в Україні) ДСТУ EN 14450:2018. Клас опору до зламу вказується в паспорті офісного сейфу, копії сертифікату відповідності та на маркувальній табличці, розташованій на внутрішній стороні дверей сейфу.

    Офісні сейфи без регламентованих захисних характеристик

    Якщо в паспорті офісного сейфу не вказано клас опору до зламу та немає посилання на відповідні стандарти, це означає, що він не проходив випробування та оцінку його характеристик можна здійснити тільки за товщиною використаних матеріалів та замкам, що застосовуються. Не маючи необхідного досвіду, це не так просто зробити, як здається на перший погляд. Необхідно враховувати конструкцію петель, спосіб встановлення замків, наявність ребер жорсткості. Фахівці підприємства «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» мають багаторічний досвід виробництва сейфів і завжди готові допомогти покупцям розібратися в питаннях, які їх цікавлять.

    Сейфи для офісу - ергономіка та дизайн

    Враховуючи призначення офісних сейфів, зручність використання та їх зовнішній вигляд є важливими критеріями для вибору конкретної моделі.

    За кількістю секцій, кожна з яких закривається індивідуальним замком, сейфи для офісу можуть бути одно-, дво-, три- та чотирьох - секційні.

    Залежно від габаритних розмірів офісні сейфи можуть встановлюватися на підлогу або всередину меблів. Сейфи для офісу висотою до 720 мм зручно розташовувати під робочим столом.

    В середині офісного сейфа може перебувати касовий відсік (трейзер), який закривається на окремий замок, висувні ящики або полиці. Полиці можуть бути знімні або нерухомі, з регулюванням по висоті місця встановлення або фіксованим розташуванням.

    В якості захисного декоративного покриття використовуються лакофарбові матеріали гарячої сушки або полімерне порошкове покриття. З точки зору довговічності використання та опору стирання, останній варіант найбільш прийнятний. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню в електростатичному полі за допомогою спеціального обладнання і злегка пристає до неї. Після цього виріб поміщається в камеру, де при високій температурі (близько 200 °С) відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням дуже міцної плівки. Якість отриманого покриття сильно залежить від способу підготовки металу до нанесення покриття - метал повинен бути очищений від будь-яких ознак корозії, знежирений та, дуже важливо, - фосфатований. Процес фосфатування - це хімічний процес, в результаті якого на сталі утворюється фосфатна плівка, яка служить антикорозійною основою для подальшого порошкового покриття та забезпечує його надійне зчеплення (адгезію) з поверхнею металу. Такий технологічний ланцюг під силу тільки потужним підприємствам, наприклад, торгових марок AIKO, GRIFFON та VALBERG.

    Про «Банкспецзахист»

    Підприємство «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» є провідним вітчизняним виробником сейфів різного призначення та металевих шаф. Фахівці нашого підприємства накопичили більше ніж 25-річний досвід роботи в цьому напрямку. Ми реалізуємо як продукцію власного виробництва, так і наших шановних партнерів, за цінами виробника.

    Фахівці нашого підприємства завжди професійно проконсультують Вас для підбору саме тієї моделі, яка буде відповідати всім необхідним вимогам. Ми забезпечуємо доставку, монтаж та кріплення сейфів.

    Наша бездоганна репутація гарантує конфіденційність Ваших ключів, замків та місця експлуатації сейфу.

    Купити офісний (конторский, бухгалтерський) сейф по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

  • Сейфи для грошей

    Сейф для грошей в квартирі та/або приватному будинку є одним з видів домашніх меблів, тому сейф повинен мати відповідний дизайн який дозволить гармонійно розташувати його в загальному інтер’єрі приміщення.

    Якщо є потреба купити сейф для грошей, першочергово необхідно зрозуміти який саме грошовий сейф потрібен з представленого різноманіття сейфів різних за призначенням та способом встановлення. Зберігання грошей, ювелірних виробів та цінних речей у домашніх умовах - усім цим вимогам за призначенням відповідає сейф для грошей. Найчастіше сейфи для зберігання грошей вдома мають невеликі та компактні розміри. В цілому внутрішні розміри сейфів дають можливість зберігати документи в папках формату А4. Але основне призначення такого сейфу це безпечне зберігання грошей.

    Завдяки невеликим габаритним розмірам сейф для грошей можливо встановити в меблі та закріпити до стіни та/або до підлоги за допомогою будівельних анкерів. Також, окрема категорія грошових сейфів може вбудовуватись в стіну або підлогу.

    Сейфи для грошей

    Як правило, грошові сейфи можуть включати в свою конструкцію окреме відділення (каса, трейзер), що замикається ключовим замком – таке відділення зручно використовувати для зберігання готівки, важливих документів інших цінних предметів невеликого розміру та ін. Також, залежно від висоти, грошовий сейф може мати одну або декілька полиць.

    Домашні сейфи для грошей мають декілька варіантів комплектації замками - з ключовим, електронним кодовим або механічним кодовим замками. Також в сейфи для грошей можуть бути встановлені одночасно замки різних типів (Наприклад: ключовий замок разом з електронним кодовим). У приватний будинок або квартиру найчастіше купують грошові сейфи з електронним або механічним кодовим замком, такий вибір виключає можливість втрати ключа від сейфу.

    Купити сейф для грошей

    Купити сейф для грошей недорого можна з ключовим замком, однак краще придбати сейф для грошей з електронним замком. Електронний кодовий замок, як правило, має можливість встановлювати декількох кодів доступу для різних користувачів.

    Домашній сейф для грошей купити вигідно можна в інтернет-магазині Банкспецзахист. Ми пропонуємо широкий асортимент сейфів для дому різних торгових марок (Брендів). У нас Ви можете купити як невеликий сейф для грошей, так і грошовий сейф великих розмірів. Для зручного вибору сейфу користуйтесь фільтром на сайті, що містить основні характеристики товарів: ціна, розміри, тип замка, назва виробника, можливість кріплення та багато ін. Або зверніться за вказаними на сайті номерами телефонів та отримайте професійну консультацію від наших менеджерів, що допоможе Вам зробити вірний вибір і придбати необхідний сейф для грошей.

  • Сейфи для документів

    Як вибрати сейф для документів?

    Що цінніше, гроші та коштовності чи інформація розміщена на паперовому, електронному носії – іноді, а може й частіше дорожча інформація, особливо та яку важко відновити чи в принципі неможливо. Як забезпечити збереження та безпечне зберігання, запобігти несанкціонованому доступу до дорогої для Вас інформації? Як уникнути проблем пов'язаних з утратон цінних документів? Відповідь є – потрібно купити сейф для документів.

    При виборі сейфа для документів слід звернути увагу на основні його характеристики:

    1. Габаритні розміри сейфа для документів;
    2. Захисні характеристики сейфа для документів;

    Розмір сейфа для документів. Вибір розміру сейфа обумовлюється обсягами документації для зберігання. За розміром сейфи можна умовно поділити за типом установки. Меблеві сейфи які можна встановити на полицю у шафі, стінні сейфи – вмуровуються у стіну, сейфи для встановлення в підлогу, підлогові сейфи – висотою від 500мм.

    Захисні характеристики сейфа для документів. Перед тим як купити сейф для документів, Вам потрібно визначитися, що важливіше: забезпечити захист цінних документів (паперів) від пожежі чи крадіжки (розкрадання)? Тобто. вибрати вогнестійку модель сейфа або зламостійку. Вогнестійкий сейф забезпечить безпеку документації від згоряння протягом 30хв., 60хв., 90хв. або 120хв. Час протистояння високим температурам залежить від того якого класу вогнестійкий сейф обраний. Також є окрема категорія вогнестійких сейфів, які додатково маю захист від електромагнітних полів. Такі сейфи називають "Дата-Сейфи". Зломостійкі сейфи мають різні класи по опору злому від 0 до XI. Чим вищий клас сейфа, тим більше зловмиснику знадобиться часу та інструментів для його розтину. Для тих кому важко визначитися, який саме сейф потрібен - вогнестійкий або взломостійкий, існує окрема категорія сейфів, які поєднують у собі ці дві характеристики - це вогнестійкі сейфи для документів.

    Купити сейф для документів в pod-zamkom.com.ua

    Сейфи для документів у широкому асортименті представлені у каталозі нашого сайту «Банкспецзахист». У нас ви можете придбати сейфи з різним рівнем захисту для зберігання цінних паперів вдома, у банку, офісі, готелі або архіві. Моделі різних розмірів, характеристик, класів захисту. Оскільки важливий при виборі виробу механізм замикання, всі моделі сейфів для документів пропонуються з різною комплектацією замків: надійні механічні ключові, механічні кодові, електронні кодові замки, а також їх комбінації.

  • Сейфи для дому та квартири

    Вибираючи домашній сейф, необхідно розуміти, для яких цілей він застосовуватиметься. Сейф для квартири, як правило, має невеликі розміри, естетичний вигляд, що гармонує з інтер'єром квартири. Найчастіше сейф для будинку максимально комфортно вбудовується в секцію меблів і надійно кріпиться за допомогою анкерів до підлоги або стіни. Якщо Ви готові купити сейф для дому в Україні, ми можемо запропонувати Вам великий вибір наших виробів. Якість нашої продукції гарантує надійний та довговічний захист вмісту. Наявність сейфу квартирного додає власнику впевненості, що документи, коштовності чи кошти поза досяжністю для зловмисників. Сейф для дому зазвичай має компактні розміри, а внутрішній простір дозволяє комфортно та раціонально розміщувати різноманітні документи, у тому числі формат А4 або папки типу «Корона».

    У деяких випадках сейф для квартири може містити відсік, що замикається на окремий замок - трейзер. У деяких випадках трейзер є опцією. Звертаємо Вашу увагу, що наші вироби у базовому виконанні оберігають Ваші цінності не у всіх випадках і за необхідності у спеціальних захисних властивостях рекомендуємо звернути увагу на вогнезламостійкі сейфи.

    Сейфи для дому

    Домашні сейфи можуть вироблятись у кількох варіантах замикання. Недорогі сейфи для будинку замикаються на ключовий замок німецького виробництва STUV. Більш дорогим, але й зручнішим варіантом з погляду функціоналу замку буде рішення купити сейф для будинку з електронним кодовим або механічним кодовим замком. Основна відмінність між цими типами замків – зручність експлуатації. На думку багатьох покупців, сейф для будинку з електронним кодовим замком зручніший в експлуатації. Також сейф для квартири з електронним замком може мати декілька кодів відкриття – окремий код для кожного користувача. У будь-якому випадку, домашній сейф із кодовим замком запобігає ризику втрати ключа.

    Купити сейф для дому

    Ви можете купити сейфи в будинок у Києві, а також замовити доставку в інший регіон України. Однак звертаємо Вашу увагу, що сейфи для будинку мають не високий рівень захисту від вогню або злому, а розраховані на комфортність використання.

    У нашому інтернет магазині представлений великий вибір сейфів для дому. У нас Ви маєте можливість купити домашній сейф за розумною ціною. У нашому магазині Банкспецзахист завдяки використанню функції фільтру товару за основними параметрами виробу, Ви самостійно та максимально легко зможете підібрати сейф для дому.

    Також наші менеджери можуть надати Вам вичерпну консультацію щодо вибору домашнього сейфу відповідно до Ваших вимог та можливостей.

    Купуючи квартирні сейфи у нашому інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua Ви отримуєте виріб, що гарантує Ваш спокій та надійність збереження цінностей.

  • Сейфи для коштовностей та ювелірних виробів

    Типи сейфів для коштовностей

    Параметри вибору

    Купити сейф для ювелірних виробів на pod-zamkom.com.ua

  • Міні сейфи (маленькі сейфи) для дому и квартири

    Мині-сейф

    Міні сейф - це сейф невеликого розміру, який можна встановити в будь-якій частині квартири, маючи можливість прикріпити його до підлоги або стіни. Маленький сейф зручний в експлуатації – не дивлячись на невеликі розміри, в ньому можна зберігати невелику суму грошей, документи або інші цінні речі, не залишаючи їх на увазі.

    Міні сейфи випускаються в 3 варіантах замикання: ключовий замок, механічний або електронний кодовий замок. Маленький сейф із найнижчою ціною оснащений ключовим сувальдним замком німецького виробництва STUV. Якщо сейф матиме кілька користувачів, то доцільніше купити міні сейф з електронним кодовим замком. Купити невеликий сейф для дому в будь-якому варіанті виконання означає підвищити рівень безпеки Ваших цінностей.

    Де купити маленький сейф у Києві?

    На сайті нашої компанії представлений великий вибір маленьких сейфів для дому за розумною ціною. Просто та швидко купити міні сейф в Україні можна у нашому інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua (Банкспецзахист). Завдяки фільтрам товарів за основними параметрами, Ви легко знайдете виріб, який максимально відповідає Вашим вимогам.

    Найчастіше ця категорія товару підходить покупцям, які хочуть купити сейф під пістолет.

    Як правильно вибрати маленький сейф

    Якщо Ви бажаєте отримати вичерпну консультацію щодо вибору міні сейфа, а також допомогу в оформленні замовлення он-лайн, достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними в розділі контакти нашого сайту.

  • Великі сейфи для дому та квартири

    Великі сейфи

    У більшості випадків великі сейфи використовуються в офісах організацій та підприємств. Вони можуть бути зламостійкі (захищати від злому), вогнестійкі (захищати від теплових навантажень при пожежі) та вогнезламостійкі (мають комбінацію вогнестійких та зламостійких характеристик).  Для безпечного зберігання цінностей у великій кількості Вам необхідно придбати сейф.

    Купити великий сейф

    Сейфи великих розмірів, що мають вище зазначені властивості, як правило мають чималу вагу. Тому перед тим як купити великий сейф необхідно правильно вибрати для нього місце. Незважаючи на такий недолік, сейфи великих розмірів надійно захистять вміст. Крім того, в конструкції сейфів є отвори для кріплення сейфу до основи (підлога або стіна). У нас Ви можете купити сейф із встановленням.

    Варіант купити сейф бу також має місце – такий сейф дешевше. Однак не варто забувати, що механізми, ключі та замки можуть мати різний ступінь зносу, часом навіть критичну. В такому разі (варіант купити великий сейф б/у), краще купити сейф великих розмірів з розпродажу, тобто акційний або дисконтний товар.

    Якщо Ви вирішили купити сейф, то в нашому інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua (Банкспецзахист) представлений великий вибір сейфів.

  • Банківські сейфи сертифіковані

    У відповідності з наказом ДП УкрНДНЦ №440 від 18.12.2019р. з 1 січня 2021р. скасовано стандарт ДСТУ EN 1143-1:2014. З цієї дати сейфи, сховища, двері сховищ та АТМ-сейфи мають сертифікуватись за ДСТУ EN 1143-1:2019.

    Послідовно проводячи політику щодо забезпечення безпечного зберігання цінностей Національний банк України своїми постановами зобов'язав банки використовувати сейфи банківські сертифіковані (або сховища), що мають сертифікат відповідності ДСТУ EN1143-1:2019 на опір до злому. Сейфи банківські дозволені до застосування в банках України. Ці ж сейфи успішно знаходять своє застосування в офісних та житлових приміщеннях. Стандарт ДСТУ EN1143-1:2019 підрозділяє сейфи банківські сертифіковані на класи опору злому з 0 по 10. Чим вищий клас сейфа, тим вище його захисні характеристики. Практичне застосування мають сейфи з 2 по 8 класи. Саме ці сейфи для банків випускаються підприємством «Банкспецзахіст». У всіх сейфах банківських сертифікованих використовуються замки високої секретності (ЗВБ), що мають сертифікат по ДСТУ EN1300. За замовчуванням встановлено ключові сувальдні замоки відповідного класу "А, В або С" по ДСТУ EN 1300 з 3-х сторонньої ригеля системою замикання. За бажанням замовника можливе встановлення електронних кодових замків або механічних кодових замків. Також можливе встановлення додатковых замків (ключових, електронних або механічніх).Вибір конкретного класу сейфа для банку визначений постановами НБУ, в яких прописано відповідність між сумою, що зберігається і класом застосовуваного сертифікованого сейфу.

    Всі інші Користувачі мають більшу свободу вибору сейфа сертифікованого і повинні виходити з часу реагування охорони на спробу несакціонірованного доступу. Тому, для умов використання сертифікованих банківських сейфів у Києві та великих містах, зазвичай,  достатньо сейфів 2, 3 чи 5 класів; для районних центрів і заміського розташування ми рекомендуємо застосовувати сертифіковані сейфи не нижче 5 класу. У разі зберігання великих сум грошей і важливих документів застосування сертифікованих сейфів 5, 6, 7 і 8 класів не мають альтернативи. Характерною особливістю банківських сертифікованих сейфів підприємства «Банкспецзахіст» є наявність в захисній оболонці термоізоліріющіх шарів, протидіючих автогенному різанняю які в разі пожежі знижують вплив високих температур на вміст. Одним з найважливіших застосувань сейфів банківських сертифікованих - це для розміщення депозитних сарунок у банках (див. розділ «Депозитні чарунки»), що прямо прописано у відповідних постановах НБУ. Ціни наведено для обладнання сертифікованих сейфів ключовими замками, в кількості, що відповідає вимогам ДСТУ EN1143-1:2019. За окрему плату в сейфи банківські сертифіковані можуть бути встановлені додаткові ключові або комбінаційні (кодові) замки.

     

  • Екрановані сейфи

    Екрановані сейфи - огляд

    Екрановані сейфи призначені для зберігання цифрових та магнітних носіїв (USB та флеш - накопичувачів, жорстких дисків, карт пам'яті та дискет, магнітних стрічок та ін.).

    Екрановані сейфи мають дві захисні оболонки:

    1. Зовнішня захисна оболонка екранованого сейфа перешкоджає несанкціонованому доступу до вмісту. Фактично, це банківський зламостійкий сейф 2 класу опору, який пройшов необхідний набір випробувань та має сертифікат відповідності ДСТУ EN 1143 - 1: 2019 (з порядком проходження випробувань сейфів та отриманням сертифікатів можна ознайомитися тут - Як не «обламатися» при купівлі зламостійких сейфів). Клас сейфу, стандарт за яким він сертифікований, рік випуску та заводський номер вказуються на металевій табличці, розташованій на внутрішній стороні дверей сейфу. Ця ж інформація наводиться в паспорті сейфа.

    2. Внутрішня захисна оболонка забезпечує ослаблення зовнішніх електромагнітних та магнітних полів. Відповідно до вимог НБУ коефіцієнт ослаблення повинен становити не менше 20 дБ. Випробуванню піддається кожна захисна оболонка індивідуально. Випробування проводяться в ліцензованих лабораторіях. За результатами випробувань видається протокол, в якому зазначаються фактичні характеристики екранованого сейфу. Обов'язковим елементом екранованої конструкції являється спеціальне металеве ущільнення, яке забезпечує електричний контакт між корпусом та дверима. Для забезпечення належного функціонування ущільнення, необхідно докласти відповідне зусилля для зачинення дверей.

    При придбанні даної продукції, разом з відвантажувальними документами, покупець отримує сертифікат відповідності сейфа 2 класу опору злому по ДСТУ EN 1143-1: 2019 та протокол вимірювання ефективності екранування.

    Купити екранований сейф по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

  • Готельні сейфи (сейфи в номера)

    Готельні сейфи

    Проблема збереження цінностей постояльців - болюче питання для готелів всього світу, не залежно від їх класу. Неможливо розраховувати на повторний приїзд клієнта, якщо його обікрали під час перебування в готелі. З іншого боку, готелі теж повинні бути захищені від подій, що підривають їх ділову репутацію (у т. ч. від необґрунтованих звинувачень з метою наживи). Таким чином, турбота про безпечне зберігання документів та цінностей постояльців - це не тільки обов'язок готелю, а й елемент прибутковості його функціонування.

    Існує два основних способи забезпечення безпечного зберігання в готелях: встановлення депозитних чарунок (комірок) та обладнання кожного номера готельним сейфом.

    У разі використання депозитних чарунок (комірок), для їх встановлення виділяється спеціальна кімната поруч з ресепшином. Іноді, при нестачі місця, вони ставляться безпосередньо на робочому місці адміністратора. Чарунки (комірки) зібрані по 10 - 50 штук в спеціальні блоки, які називаються депозитними стійками. Кожна чарунка (комірка) відкривається в результаті використання двох різних ключів. При заселенні в готель клієнт бере скриньку у тимчасове користування та отримує від неї один ключ. Другий ключ знаходиться у адміністратора. Таким чином, відкриття скриньки може відбуватися виключно за взаємною згодою обох сторін. Депозитні скриньки для зберігання цінностей клієнтів застосовуються не тільки в готелях. Найбільш широке поширення вони знайшли в банківському секторі. Національний банк України розробив нормативну базу щодо їх застосування. Комерційні банки накопичили великий досвід в питаннях експлуатації індивідуальних сейфів, організації контролю доступу до них, виборі надійних конструкцій. Цей досвід може й повинен перейматися готелями. Бажаючі більш докладно ознайомитися з темою депозитних скриньок можуть перейти за посиланням- Депозитні чарунки / Індивідуальні сейфи для банків та готелів.

    Готельні сейфи призначені для зберігання документів та цінностей постояльців в номерах готелів, баз відпочинку та пансіонатів. Готельні сейфи знайшли широке поширення в сфері подобового здавання квартир в оренду. Найчастіше вони встановлюються всередині меблів та кріпляться до них шурупами через отвори в нижній частині сейфу, або в задній стінці. Такий спосіб монтажу дозволяє відносити готельні сейфи до категорії меблевих сейфів. Однак на цьому їх схожість закінчується. Специфіка експлуатації готельних сейфів висуває особливі вимоги до конструкції замків.

    Сейфи для готелів, в більшості випадків, комплектуються спеціальними електронними кодовими замками. Електронні замки для готельних сейфів повинні задовольняти двом важливим вимогам:

    - максимальна простота та надійність експлуатації (інтуїтивне управління) - ним повинна без проблем користуватися будь-яка людина, котра немає досвіду поводження з сейфами. Важливі легкість встановлення та введення індивідуального коду, світлова індикація стану сейфа відкрито/закрито. Наявність звукової індикації також полегшує управління замками готельних сейфів. Для зручності користування індивідуальними сейфами в готельних номерах, всі моделі обладнані дисплеями, на яких відображається набраний код;

    - замки індивідуальних сейфів в номерах готелів повинні мати можливість аварійного відкриття в разі, якщо клієнт забув код, або якщо після від'їзду з готелю він залишив сейф в закритому стані. Тому готельні сейфи завжди комплектуються додатково ключем адміністратора, що дозволяє відкрити замок в обхід введеного електронного коду.

    Електронні замки готельних сейфів працюють від батарейок. У разі розрядки батарей вони легко замінюються.

    Електронні замки готельних сейфів можуть інтегруватися в комп'ютерну мережу управління номерним фондом. Адміністратор має можливість блокування/розблокування їх роботи відповідно до отриманої оплати.

    Купити готельні сейфи, сейфи в номер, сейфи для готелів, індивідуальні сейфи по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

  • Депозитні сейфи

    Депозитні сейфи рекомендовані до експлуатації в місцях, де йде постійний оберт готівки (автозаправки, цілодобові магазини, кафе і ресторани). Особливо затребувані у віддалених і малолюдних місцях, коли час реагування охорони досить тривалий.
    Головною перевагою даних сейфів є можливість розміщення грошей усередину сейфа без відкриття дверей і відсутністю у касира ключів (або коду). Ключ або код від сейфа знаходиться в особи, яка інкасує вміст сейфу. Це зводить практично "на нуль" спроби пограбування.

    - Товщина лицьовій панелі - 5 мм, товщина бокових стінок - 5 мм;
    - 3-хсторонняя ригельна система запирання;
    - Конструкція поворотного люка забезпечує захист від спроб витягти вміст сейфу;
    - Передбачено анкерне кріплення сейфу до підлоги.

    Сейф, який захищає ЛЮДИНУ

    Епіграф: Страх потворний, а радість прекрасна, але немає нічого прекрасніше, ніж зникаючий страх.
       У будь-якого механізму і технологічного процесу є слабке місце. Саме таким слабким місцем є ЛЮДИНА (касир або інкасатор) у момент обробки їм грошей. У цей час цінності найбільш уразливі для грабіжника і, відповідно, небезпечні. Як не збільшуй кількість охорони, а вірогідність нападу залишається. Просто ризику несподіваного нападу піддається більшу кількість людей.

        Висновок: необхідно до мінімуму зменшити два параметри: суму грошей, що знаходяться в руках ЛЮДИНИ і час, який необхідно для того, щоб вони потрапили в сховище або сейф. Тобто мова йде про створення умов, при яких сама спроба пограбування стає безглуздою через високий ризик з точки зору злочинця.

       Найцікавіше, що проблема легко вирішується із застосуванням одного технічного нововведення - депозитної системи. Відразу уточнимо - даний вид обладнання нічого спільного з депозитними чарунками не має. Депозитна система - це сейф, в який цінності потрапляють без відкриття дверей через приймальний блок. Національний банк України передбачив можливість застосування депозитних систем для обладнання інкасаторських автомобілів і установки в касових вузлах банків. При цьому регулятор дозволив застосування депозитних систем, які мають сертифікат відповідності за ДСТУ EN 1143-1:2019. Згідно цього стандарту проводяться випробування виробів і присвоєння їм відповідного класу опору злому. В залежності від класу визначається сума цінностей, дозволена для зберігання та/або транспортування.

       Тепер розглянемо ситуацію з точки зору застосування депозитних систем в реальних умовах. Обмежена сума цінностей знаходиться нетривалий час в руках касира або інкасатора, після чого без відкриття дверей сейфа потрапить всередину нього. Сейф не можна налякати пістолетом або автоматом. Його можна тільки зламувати із застосуванням різних спеціальних інструментів. Тобто блискавичне пограбування стає безглуздим з технічної точки зору. Найголовніше, при цьому втрачає сенс нападати на людину - у нього немає ключів. Позитивний ефект від застосування депозитних систем подвійний - цінності збережені, ЛЮДИНА у безпеці.
       Однак, це ще не найцікавіше. Якщо уважно прорахувати державний стандарт, то стає ясно, що все що сказане вище відноситься тільки до одного виду депозитних систем - денним. Виявляється, є ще й нічні системи. Вони проходять ще більш жорсткий набір випробувань, тому призначені для роботи з клієнтом вже без участі ЛЮДИНИ. Уявіть собі великий торговий центр, який працює цілодобово, вміщає сотні підприємств, кожному з яких необхідно інкасувати виручку. Уклавши договір з обслуговуючим банком, вони самостійно поміщають гроші в депозитну систему, яка знаходиться в будівлі торгового центру. Гроші вкладаються в спеціальний маркований конверт або сумку, система зчитує код, видає клієнтові чек про премії депозиту і передає інформацію в банк. Інкасація депозитної системи проводиться централізовано з зарахуванням грошей на розрахункові рахунки клієнтів. Це виріб набагато складніше денного варіанту, але окупається досить швидко за рахунок економії на фонді заробітної плати касирів та інкасаторів. Крім того, в даному випадку депозитна система не тільки захищає ЛЮДИНУ, але багато в чому заміняє його.

    Автор:

    Генеральний директор ТОВ "БАНКСПЕЦЗАХИСТ"
    Фрідлянд Сергій Михайлович

     

    В розділ Статті...

  • VIP сейфи, дизайнерські сейфи
    Ексклюзивні сейфи для зброї, представлені в даному розділі,  виготовлені зі сталевого листа товщиною 4-6 мм (корпус сейфа - 4 мм, двері сейфа 6 мм). Декоративні накладки забезпечують додатковий захист елітного сейфа від злому.
    VIP-сейфи виготовляються під замовлення. У них враховуються всі побажання Замовника - зберігання різних видів зброї, документів та цінностей. Усередині кожного єклюзівного сейфа декоративне оздоблення тканиною.
    Додатково ексклюзивні сейфи обладнані потайним відділенням в нижній часті сейфу, яке закривається на окремий замок. В даному випадку мова йде не тільки про те, що в поспіху зловмисники можуть його не знайти. Потаємне відділення дуже незручно зламувати, тому що за технологією виготовлення воно вварюється до сейфу, і тому там незручно орудувати дрилем, монтировкою, болгаркою та іншими інструментами для злому.
    Окремо хотілося б відзначити VIP-сейфи з остеклінням. Для виготовлення елітних сейфів ми використовуємо багатошарове скло класу СК-2 товщиною близько 20мм. За результатами незалежних випробувань до повного руйнування воно витримує кілька десятків ударів сокирою.
    При закритті єлітного збройного сейфу застосовується система ригелів (5 шт.), яка закриває двері сейфа в три сторони. Конструкція дверей виконана таким чином, що в закритому стані вона блокується з боку петлевої частини. За бажанням Замовника можуть використовуватися як ключові, так і електронно-кодові замки. І ті, та інші забезпечують дуже високий рівень безпеки. Вибір робиться виходячи зі зручності експлуатації в кожному конкретному випадку. Родзинкою для найреспектабельніших клієнтів може служити установка замків, які візуально не видно на сейфі. У разі спроби несанкціонованого доступу таке технічне рішення ставить в тупик найдосвідченіших медвежатников.

    Ексклюзивні сейфи для зброї, представлені в даному розділі,  виготовлені зі сталевого листа товщиною 4-6 мм (корпус сейфа - 4 мм, двері сейфа 6 мм). Декоративні накладки забезпечують додатковий захист елітного сейфа від злому.

    VIP-сейфи виготовляються під замовлення. У них враховуються всі побажання Замовника - зберігання різних видів зброї, документів та цінностей. Усередині кожного єклюзівного сейфа декоративне оздоблення тканиною.

    Додатково ексклюзивні сейфи обладнані потайним відділенням в нижній часті сейфу, яке закривається на окремий замок. В даному випадку мова йде не тільки про те, що в поспіху зловмисники можуть його не знайти. Потаємне відділення дуже незручно зламувати, тому що за технологією виготовлення воно вварюється до сейфу, і тому там незручно орудувати дрилем, монтировкою, болгаркою та іншими інструментами для злому.

    Окремо хотілося б відзначити VIP-сейфи з остеклінням. Для виготовлення елітних сейфів ми використовуємо багатошарове скло класу СК-2 товщиною близько 20мм. За результатами незалежних випробувань до повного руйнування воно витримує кілька десятків ударів сокирою.

    При закритті єлітного збройного сейфу застосовується система ригелів (5 шт.), яка закриває двері сейфа в три сторони. Конструкція дверей виконана таким чином, що в закритому стані вона блокується з боку петлевої частини. За бажанням Замовника можуть використовуватися як ключові, так і електронно-кодові замки. І ті, та інші забезпечують дуже високий рівень безпеки. Вибір робиться виходячи зі зручності експлуатації в кожному конкретному випадку. Родзинкою для найреспектабельніших клієнтів може служити установка замків, які візуально не видно на сейфі. У разі спроби несанкціонованого доступу таке технічне рішення ставить в тупик найдосвідченіших медвежатников.

    Сейф VIP с декоративной МДФ отделкой

    В якості елементів декоративного оздоблення використовуються стальні ковані елементи, МДФ, натуральне дерево.

  • Бренди (Виробники)
  • Сейфи автомобільні

    Автомобільні сейфи для грошей

    Компанія Банкспецзахист пропонує сейф автомобільний виробництва "Паритет-К". Найкращим рішенням для безпечного та надійного зберігання грошей та цінностей в автомобілі є автомобільний сейф. Використання такого виробу дасть гарантію надійного захисту ваших речей від крадіжки їх із вашої машини.

    Авто сейф – використовується для безпечного перевезення або зберігання важливих документів, цінних паперів, прикрас та грошей. Завдяки невеликим розмірам процес встановлення сейфа в салон автомобіля відбувається без пошкоджень цілісності конструкції транспортного засобу. Автомобільні сейфи встановлюватимуться потай, завдяки цьому сторонній не здогадається де знаходиться сейф, тим більше якщо він не знає про його наявність.

    Існує кілька варіантів розміщення сейфа в автомобілі. Наприклад сейфи можуть встановлюватися під сидіння заднього крісла або підлокітники між передніми сидіннями.

    Купити сейф в автомобіль

    У нашому інтернет-магазині сейфів pod-zamkom.com.ua Ви можете купити автомобільний сейф округлої форми, але розміри та конструкція такого виробу можуть відрізнятися. Сейф в машині може бути закріплений як у певне місце (наприклад у запаску), або в будь-яке інше місце в автомобілі на розсуд водія. Автомобільний сейф для грошей та інших цінностей має таку конструкцію, яка, крім надійного зберігання вмісту, зручна у використанні та може бути добре захована від сторонніх очей. Банк спецзахист пропонує автомобільні сейфи за лояльною ціною від виробника. Пропоновані нами сейфи для автомобіля мають різновид за розмірами, оснащені укріпленими стінками корпусу та ключовим замком. Сейфи в автомобіль є ідеальним рішенням для легкових автомобілів та мікроавтобусів.

    Для отримання додаткової інформації або оформлення замовлення, звертайтесь до менеджерів Банкспецзахист за тел.: (067) 405-54-62 или (099) 095-77-58.

на сторінку
  • Суммарный индекс 390%
    0 грн

    Розміри, мм: 654х500х500
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 210
    Клас зламостійкості: III по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 1
    Тип замка: кодовий механічний (клас А)
    Товщина захисного шару...

  • Суммарный индекс 390%
    0 грн

    Розміри, мм: 582х500х500 
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 185
    Клас зламостійкості: III по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Кількість полиць: 1
    Тип замка: кодовий механічний (клас А)
    Товщина захисного шару корпусу та дверей-40 мм
    Товщина...

  • Суммарный индекс 390%
    0 грн

    Розміри, мм: 582х500х500
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 185
    Клас зламостійкості: III по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Кількість полиць: 1
    Тип замка: ключовий (клас VDS 1)+кодовий механічний (клас А)
    Товщина захисного шару корпусу та дверей-40 мм...

  • Суммарный индекс 305%
    0 грн

    Розміри, мм: 1488х600х600
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 430
    Клас зламостійкості: II по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Тип замка: ключовий (клас А)
    Касове відділення: з ключовим замком STUV
    Кількість полиць: 3
    Товщина захисного шару корпусу...

  • Суммарный индекс 305%
    0 грн

    Розміри, мм: 1488х600х600
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 430
    Клас зламостійкості: II по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Тип замка: електронний кодовий (клас В)
    Касове відділення: з ключовим замком STUV
    Кількість полиць: 3
    Товщина захисного...

  • Суммарный индекс 305%
    0 грн

    Розміри, мм: 1488х600х600
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 430
    Клас зламостійкості: II по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Тип замка: кодовий механічний (клас А)
    Касове відділення: з ключовим замком STUV
    Кількість полиць: 3
    Товщина захисного шару...

  • Суммарный индекс 305%
    0 грн

    Розміри, мм: 1164х500х500
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 260
    Клас зламостійкості: II по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Тип замка: кодовий механічний (клас А)
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 2
    Товщина захисного шару...

  • Суммарный индекс 305%
    0 грн

    Розміри, мм: 904х500х500
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 220
    Клас зламостійкості: II по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Тип замка: кодовий менічний (клас А)
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 1
    Товщина захисного шару корпусу...

  • Суммарный индекс 305%
    0 грн

    Розміри, мм: 654х500х500
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 175
    Клас зламостійкості: II по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Тип замка: кодовий механічний (клас А)
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 1
    Товщина захисного шару...

  • Суммарный индекс 170%
    0 грн

    Розміри, мм: 550х670х450
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 116
    Клас зломостійкості: I по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Тип замка: механічний кодовий (клас А)
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 1
    Товщина захисного шару корпусу...

  • Суммарный индекс 305%
    0 грн

    Розміри, мм: 1506х600х600
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 770
    Клас зламостійкості: II по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Тип замка: ключовий (клас А)+кодовий електронний (клас В)
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 2
    Товщина...

  • Суммарный индекс 305%
    0 грн

    Розміри, мм: 1506х600х600
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 450
    Клас зламостійкості: II по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Тип замка: ключовий (клас А)+кодовий електронний (клас В)
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 2
    Товщина...

  • Суммарный индекс 390%
    0 грн

    Розміри, мм: 904х500х500
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 285
    Клас зламостійкості: III по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 1
    Тип замка: кодовий електронний (клас VDS 2)
    Товщина захисного шару...

  • Суммарный индекс 17%
    0 грн

    Розміри, мм: 600х425х370
    Вага, кг: 53
    Клас зламостійкості: S1 по ДСТУ EN 14450
    Тип замка: кодовий електронний (клас VDS 2)
    Касовий відсік: з кодовим електронним, або ключовим (клас VDS 1)
    Полиця, шт: 1
    Товщина металу корпуса-3 та 4 мм.
    Товщина металу дверей-4 мм.

  • Суммарный индекс 390%
    0 грн

    Розміри, мм: 1488х600х600
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 560
    Клас зламостійкості: III по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Касове відділення: з ключовим замком STUV
    Кількість полиць: 3
    Тип замка: ключовий (клас VDS 1)+кодовий механічний (клас А)

  • Суммарный индекс 390%
    0 грн

    Розміри, мм: 1164х500х500
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 360
    Клас зламостійкості: III по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 2
    Тип замка: ключовий (клас VDS 1)+кодовий механічний (клас А)

  • Суммарный индекс 390%
    0 грн

    Розміри, мм: 904х500х500
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 285
    Клас зламостійкості: III по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 1
    Тип замка: ключовий (клас VDS 1)+кодовий механічний (клас А)

  • Суммарный индекс 390%
    0 грн

    Розміри, мм: 654х500х500
    без урахування виступаючих частин (ручки, петлі, замки)
    Вага, кг: 210
    Клас зламостійкості: III по ДСТУ EN 1143-1
    Клас вогнестійкості: LFS 30P по ДСТУ EN 15659
    Касове відділення: з ключовим замком
    Кількість полиць: 1
    Тип замка: ключовий (клас VDS 1)+кодовий механічний (клас А)

  • 860 грн

    Pозміри, мм: 150х200х170
    Вага, кг: 2.3
    Тип замка: ключовий сейфовий
    Товщина корпусу-1.5 мм
    Товщина дверей-3 мм. 

  • 1 370 грн

    Pозміри, мм: 200х310х200 
    Вага, кг: 4.5
    Тип замка: ключовий сейфовий
    Товщина корпусу-1.5 мм
    Товщина дверей-3 мм.

Показані 1 - 24 із 1288 пунктів

Сейф - один з найважливіших елементів комплексу заходів щодо забезпечення збереження документів та цінностей. Сейф - це спокій та впевненість. Перше, що необхідно зробити при виборі сейфу, це визначитися щодо його призначення і місцем  використання. Наведемо основні характеристики сейфів:
По захисним характеристикам  (більш правильна) сейфи підрозділяються:
- сейфи зламотривкі  для грошей та цінностей (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG);
- сейфи вогнетривкі (сейфи VALBERG, сейфи EAGLE);
- сейфи зламовогнетривкі (сейфи VALBERG GARANT);
За місцем  експлуатації:
- сейфи стінові, сейфи вбудовані (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX);
- сейфи меблеві (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX);
- сейфи офісні, конторські, бухгалтерські (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX);
- потайні сейфи;
За змістом, що зберігається:
- сейфи банківські сертифіковані, сейфи для зберігання грошей та цінностей (сейфи БСЗ);
- сейфи для документів, конторські, бухгалтерські (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG, сейфи TECHNOMAX, сейфи Практик);
- сейфи для зброї, мисливські (сейфи БСЗ, сейфи VALBERG);
- сейфи депозитні (сейфи VALBERG;
- сейфи з затримкою відкриття (темпокаси)

Більш детальну інформацію можна отримати у відповідних розділах сайту.

 Як вибрати та купити сейф. Вибираємо сейф разом

Епіграф: Основна мета - якість, а прибуток прийде сам    
Питання про те, з яким сейфом можна не боятися за схоронність майна, дуже часто ставить покупця у тупик. Якщо вивчити доступну інформацію, то виявиться, що відомостей на цю тему не так вже й багато. Спеціальна література відсутня, немає відеоматеріалів. Навіть в Інтернеті важко знайти що-небудь корисне. З однієї пошукової системи в іншу переходять статті, в яких про одну і ту ж модель сейфу можна знайти як блискучі відгуки, так і найжорстокішу критику.
    Для початку потрібно визначитися з поняттям сейфа як такого. Так, Державний стандарт України ДСТУ EN 1143-1:2019, визначає сейф як "механічний захисний засіб для збереження цінностей, який у закритому положенні має хоча б одну з внутрішніх сторін менше одного метра" (якщо всі сторони більше метра - це вже сховище цінностей). Загальновизнаною серед фахівців є класифікація, за якою сейфи підрозділяються на зламостійкі та вогнетривкі. Існують моделі, що поєднують у собі обидві ці властивості, хоча вони на ринку України представлені дуже мало. За стереотипам, які вироблені художньою літературою, кінофільмами та іншими джерелами нетехнічної інформації, більшість людей уявляють сейф як потужний виріб, що має складні замки і здатний до протидії різним методам злому. Насправді це під силу тільки сейфам зламостійким. Це не означає, що вогнестійкі сейфи погані. Вони також є потрібними та якісними виробами. Просто призначення у них дещо інше."


    Вогнестійкий" або "протипожежний"   
  Щоб уникнути помилок, було б більш правильно називати "вогнестійкі" сейфи вогнестійкими металевими шафами. Виготовляються ці вироби з матеріалів, що мають низьку теплопровідність. Між сталевими листами обшивки розташовуються пористі теплоізолятори. Замки, зазвичай, використовуються не дуже складні. Але від сейфів цього типу високі зламозахасні властивості і не потрібні - вони повинні зберігати вміст від руйнівних факторів пожежі, а саме: високих температур, задимлення і підвищеної вологості. Як же переконатися, що обраний сейф дійсно вогнестійкий? Єдиний спосіб - попросити надати сертифікат, що підтверджує вищезгадані властивості. На внутрішній стороні дверей так само повинна бути встановлена ??табличка, на якій незмивною способом нанесена інформація про клас вогнестійкості сейфа. Він присвоюється на підставі проведених випробувань, методика яких включає в себе:     - Нагрів сейфа по температурному графіку пожежі;   - Падіння сейфа з умовної висоти на бетонну площадку (імітація обвалення перекриття);     - Повторний нагрів;    - Тепловий удар, при якому сейф різко нагрівають, а потім поливають водою (імітація гасіння пожежі).Якщо у результаті всіх випробувань температура всередині сейфа жодного разу не перевершила 170 ? С, то сейфу присвоюється клас Б (застосовується для зберігання паперів); 70 ? С - клас Д (застосовується для зберігання відеоматеріалів); ??50 ? С - клас ДІС (застосовується для зберігання магнітоносіїв).  У позначення класу вогнестійкості так само входить час, виражений в хвилинах, протягом якого сейф забезпечує відповідний ступінь цих властивостей. Зазвичай це 60, 120 або 240 хвилин.

 
Проти лома є прийоми
Жоден сейф не гарантує повного захисту від злому. Він є одним з елементів загальної системи безпеки, яка повинна включати в себе фізичну охорону об'єкта, наявність сигналізації та систему контролю доступу. Завдання сейфа, що володіє зламостійкі властивостями, - дати час охорони зреагувати і вжити заходів після проникнення "медвежатніков". Однак, випадки, коли "на справу" йдуть справжні фахівці - велика рідкість. Найчастіше спроби злому спрямовані на моделі сейфів, які можуть бути розкриті за допомогою звичайних інструментів. Доступ же до вмісту хорошого зламостійкого сейфа набагато складніше: необхідне застосування спецінструментів, обладнання для термічного різання і т.п., що супроводжується підвищеним шумом і задимленістю приміщення. Крім того, захисна оболонка такого сейфа - це не однорідна структура, а багатошаровий "пиріг", кожен шар якого ефективно бореться з конкретними знаряддями злому і, отже, змушує зловмисників нести на собі цілу майстерню. Набагато безпечніше для них транспортувати сейф в затишне місце і вже там розкривати його. Але це теж не так просто - сейфи досить важкі, а які мають вагу менше 1 тонни обов'язково передбачають можливість надійного кріплення до підлоги. Окремою і найбільш складною частиною конструкції сейфа є двері і замки, тому як вони найбільш уразливі. Тому захисна оболонка двері значно потужніше, ніж корпусу. Замикання відбувається за допомогою ригельної системи, яка приводиться в дію поворотом рукоятки або штурвала. Ригеля блокують двері у чотирьох напрямах, надійно утримуючи її в корпусі навіть у разі зрізання петель. Механізм замикання передбачає різні пастки, які блокують ригельна систему при спробі доступу до замків.

Переломним моментом для України в питаннях виробництва та експлуатації зламостойкості сейфів став 2001 рік. У цьому році вступила в дію група стандартів ДСТУ EN 1143-1:2019 та ДСТУ EN 1143-2:2019 "Засоби безпечного зберігання", які визначали основні вимоги до конструкції та випробувань на клас опору до злому сейфів і замків високої безпеки. До цього в Україні не було критерію чисельної оцінки протівовзламних характеристик сейфів. ДСТУ EN 1143-1:2019 "Сховища, двері сховищ. Сейфи і АТМ сейфи". Вимоги, класифікація та методи випробувань на стійкість до злому ", дав виробникам об'єктивні критерії для виробництва зламостійкості сейфів, а так само для їх випробувань в незалежних лабораторіях. Стандарт ввів чітку класифікацію сейфів за опором до злому: з нульового по десятий клас. Класи присвоюються на підставі випробувань, у ході яких визначається чисельна величина опору Vr, об'єктивно враховує характеристики застосовуваних інструментів і час, необхідний для часткового або повного доступу всередину сейфа. Чи можна довіряти результатам, отриманим у випробувальних лабораторіях? Зі всією відповідальністю можемо дати ствердну відповідь щодо Київських лабораторій, як найбільш виробники йдуть на додаткові витрати по їх випробуванню та сертифікації, щоб мати право встановлювати їх на сейфи. Який клас опору злому при виборі сейфа є оптимальним? Для банків це питання вирішене відповідною Постановою НБУ, в якому сума збережених цінностей чітко співвіднесена з класом сейфа. Для решти споживачів питання дещо складніше, у зв'язку з недосконалістю вітчизняної страхової системи. Так, за кордоном страхові компанії диктують своїм клієнтам конкретні класи та моделі сейфів для страхуються цінностей. У нас поки можна лише умовно порекомендувати до застосування в охоронюваних приміщеннях виробів II, III класу - для вартості цінностей в еквіваленті до $ 30 тис. і V класи - до $ 60 тис. У всіх інших випадках доцільно вибирати сейфи більш високого класу (все це відноситься до випадку наявності охоронної сигналізації). Купуючи зламостійкий сейф необхідно переконатися у наявності відповідних сертифікатів на сейф і замки, а так само звірити дані сертифіката з інформацією на металевій табличці, встановленій на внутрішній стороні дверей. На ній незмивним способом повинні бути вказані модель сейфа, виробник, клас опору до злому, рік випуску, номер технічних умов та код органу сертифікації.    

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

Тепер, на підставі цієї інформації спробуємо відповісти на ряд питань, пов'язаних безпосередньо з придбанням сейфа.
 

Питання № 1: Який тип сейфа вигідніше вибрати?

Якщо загроза пожежі на об'єкті істотно перевершує вірогідність несанкціонованого доступу, то доцільно зупинити свій вибір на вогнестійких сейфах. Якщо ж потрібно зберегти цінності від зловмисників, то вибір однозначний - зламостійкий сейф, тим більше, що більшість зламостійких сейфів можуть служити короткочасним захистом при локальній пожежі. В обох випадках слід обов'язково звернути увагу на наявність відповідних сертифікатів. Чого варто побоюватися більше - пожежі або розкрадання - складно сказати. Офіційна статистика стверджує, що значно частіше цінності втрачаються від дії вогню, ніж в результаті крадіжки. Спростувати ці дані ми не можемо, однак сумніви в їх точності все ж є. Справа в тому, що рішення про придбання сейфів часто приймається споживачем вже після того, як він зазнав збитків. За всі роки роботи ми не пригадуємо випадку, коли покупець сказав: "У мене була пожежа, хочу купити вогнестійкий сейф". А ось скаргу: "Нас обікрали" доводилося чути багато разів.

Питання № 2: Де купувати сейфи?
Тільки у виробника або ж у спеціалізованому магазині. Справа не тільки в тому, що зменшується ймовірність купити замість сейфа красиву підробку. Головне, що можна отримати вичерпну характеристику придбаних виробів, установлених на них замків і допустимих граничних умовах експлуатації. Сейфи і замки - це складні з інженерної точки зору конструкції. Їх не можна вибирати, грунтуючись на консультаціях продавця господарського магазину. Спеціалізовані підприємства витрачають багато часу і сил на підготовку своїх менеджерів. Наприклад, на нашому підприємстві працівник отримує право самостійно спілкуватися з замовником тільки через 1-2 роки роботи під керівництвом більш досвідченого колеги.

Питання № 3: Якщо необхідний тип сейфа визначений, який зразок вибрати - вітчизняний або зарубіжний?

За наявності відповідних вітчизняних сертифікатів споживчі властивості імпортних і вітчизняних сейфів досить близькі. Відмінність полягає лише в дизайні і ступеня разрекламованості торгової марки.

Питання № 4: Чи можна купувати не випробувані і не сертифіковані зразки?

Відповідь категоричний: ні! Не можна купувати вироби, захисні властивості яких не перевірені і тому не відомі. Проте дозволимо собі зробити одне застереження. Якщо у покупця немає грошей для придбання повноцінного обладнання, все ж краще для зберігання цінностей застосувати недорогий сейф (точніше - металева шафа), ніж ящик письмового столу. Але навіть якщо Ви зупинили свій вибір на несертифікованої моделі, краще придбати її у виробника, в асортименті якого є сертифіковані вироби. Це свідчення того, що на такому підприємстві вже налагоджено виробництво, мається підготовлений персонал, діє контроль за якістю продукції, що випускається. І звичайно ж, досвід конструювання та виробництві вогне - і зламостійких сейфів переноситься на всі інші вироби.

Питання № 5: Які, крім описаних вище, існують ще типи сейфів?

Класифікація, яка підрозділяє сейфи на вогне - і зламостійкі є практично вичерпною. Однак існує ще формальна градація сейфів за місцем їх установки і прикладному призначенням.

Конторські сейфи (точніше - металеві шафи) - застосовується для зберігання документів і цінностей в офісах. Назва "сейфи" отримали за зовнішню схожість з сейфами. Конторські сейфи мають більш потужні замикаючі пристрої, ніж звичайні металеві шафи для документів. На Україні має дуже широке поширення.

Збройні сейфи (мисливські) - призначені для зберігання мисливської зброї. Конструкція визначена не ГОСТом, а вимогами МВС. Збройні сейфи виготовляються з сталі товщиною не менше 3-х мм, має внутрішнє відділення для патронів і можливість кріплення до підлоги.

Сейфи стінові - для вмонтування в стіну або підлогу. Зазвичай їх вогне - і зламостійкі характеристики багато у чому залежать від способу кріплення до будівельних конструкцій. Часто сейфи стінні називають тайниками, що не зовсім вірно, тому після вмонтування його маскування залежить від фантазії споживача, в той час як сейф-тайник - це комплекс заводського виготовлення, що включає в себе сейф і пристрій, яке приховує його. В асортименті ТОВ «Банкспецзахист» такі вироби є.

Сейфи меблеві - призначений для установки і кріплення всередині меблів.

Дата-сейф - різновид вогнестійкого сейфа, призначеного для зберігання носіїв інформації. Дуже дорогий й наукомісткий виріб, який охороняє вміст не тільки від високих температур, але і від впливу електромагнітних полів.

Депозитний сейф - призначений для внесення цінностей і грошей всередину сейфа минаючи процес відкривання дверей. Депозитні сейфи цікаві для підприємств, що мають великий прихід готівки - прибуткових кас, бензозаправних станцій, великих магазинів. Депозитні сейфи забезпечують не тільки схоронність вмісту, але й безпеку касирів - на них безглуздо нападати, тому що вони не має доступу до цінностей.

Депозитні чарунки (індивідуальні сейфи) - призначені для зберігання в банку цінностей юридичних і фізичних осіб. Оснащуються замками, які відкриваються одночасно користувачами чарунки і співробітником банку. Депозитні сейфи встановлюються в сховищі або сертифікованому сейфі.

Питання № 6: Де можна отримати більш детальну інформацію про сейфи?
На всі питання, що стосуються як сейфів, так і інших видів обладнання для безпечного зберігання можна отримати відповіді за тел. 576-24-34 (багатоканальний) або на постійно діючій виставці за адресою: м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ "БАНКСПЕЦЗАХІСТ".

Автор:

Генеральний директор ТОВ "БАНКСПЕЦЗАХИСТ"
Фрідлянд Сергій Михайлович

ТОП