Сейфи зламостійкі для дому та офісу

на сторінку
Показані 1 - 24 із 91 пунктів

Сейф зламостійкий
Як правильно купити зламостійкий сейф?

Сейф зламостійкий, сейф протизламни, сейф банківський, сейф сертифікований - так їх називають, а суть полягає в тому, що це група сейфів, призначених для збереження цінностей від крадіжки зі зломом. Для того, щоб осмислено оцінити властивості і не помилитися при купівлі розберемося, що це ...

Сейф зламостійкий
Як правильно купити зламостійкий сейф?

Сейф зламостійкий, сейф протизламни, сейф банківський, сейф сертифікований - так їх називають, а суть полягає в тому, що це група сейфів, призначених для збереження цінностей від крадіжки зі зломом. Для того, щоб осмислено оцінити властивості і не помилитися при купівлі розберемося, що це за сейфи і які вони мають характеристики.

Зламостійкий сейф - захисні характеристики
Особливості конструкції

За великим рахунком, зламостійкий сейф - це тільки той сейф, який пройшов незалежне випробування і характеристики якого підтверджені сертифікатом відповідності. В кожному іншому випадку, властивості зламостійкого сейфа доводиться визначати на око. Це, м'яко кажучи нерозумно і загрожує великою кількістю помилок при виборі. Таких сейфів в магазинах представлено досить багато, але про них ми не можемо говорити об'єктивно, так як входимо в область припущень.

В даний час в Україні діють Європейські норми ДСТУ EN 1143-1, які поділяють зламостійкі сейфи на класи - з 0 по Х (в порядку зростання захисних характеристик) по опору до зламу. Для отримання сертифіката відповідності певного класу, сейфи проходять складний набір випробувань по руйнуванню їх захисної оболонки різними інструментами, за результатами яких їм присвоюється певний клас. Окремо випробовується анкерний вузол для кріплення до підлоги. Якщо сейф успішно пройшов випробування, орган сертифікації перевіряє можливість серійно виробляти продукцію, відповідну до випробуваного зразка. Тільки при позитивному результаті перевірки видається сертифікат відповідності.

Замки для зламостійких сейфів
В чому різниця між ключовими та кодовими замками?

В даний час при виробництві сейфів повинні використовуватися замки, які сертифіковані на відповідність євронормам EN 1300.

У побуті замки зазвичай поділяють на ключові, електронно-кодові та механічні кодові. З точки зору стандарту такого поділу немає - всі замки вважаються кодовими (ключ є носієм фізичного коду) - головне, щоб замок пройшов необхідні випробування в процесі яких визначається його рівень секретності, захищеності від підбору коду, стійкість до впливу агресивних речовин, кількість циклів відкриття / закриття та інше.

За результатами випробувань замку присвоюються клас А, В, С або Д (вказані в порядку зростання ). Далі вже вступає в дію стандарт з виробництва сейфів ДСТУ EN 1143-1, який наказує і який клас сейфів, який клас замку і скільки штук необхідно встановлювати.

Виходячи зі зручності експлуатації та ціни - покупець може вибрати сейф з ключовими замками, електронно-кодовими або кодовими механічними. Це питання зручності. В рамках одного класу по EN 1300 - замки мають подібні характеристики по секретності та іншим захисним функціям.

Ключові замки прості в експлуатації, але потребують правильної процедури зберігання ключів.

Електронно-кодові замки зручні, можуть мати додаткові функції (наявність головного та підлеглого коду, реєстрації часу відкриттів і т.д.), але дорожче ключових та бояться вологи.

Кодові механічні замки не вимагають культури поводження з ключами, але не дуже зручні в експлуатації - вимагають точності чотириразового повороту лімба для відкриття.

Зламостійкий сейф - клас до опору зламу
Як визначитись з вибором?

Тепер про те, якого класу сейф вибрати. Вважається, що для забезпечення максимального захисту, паралельно з використанням сейфа необхідно забезпечення комплексу заходів безпеки, в тому числі використання пультової охорони. Тому клас сейфа зазвичай вибирається виходячи з суми цінностей, що зберігаються та часу реагування охорони на спрацювання сигналізації. Таким чином, при запланованому періоді реагування охорони 4 ÷ 6 хвилин (штатний час реагування має бути прописано в договорі з охоронною організацією) - зламостійкі сейфи II класу або III класу, при 20 ÷ 30 хвилин - сейфи V класу. Якщо сума збережених цінностей дуже висока, то клас використовуваних сейфів слід підвищити.

Якщо зламостійкий сейф припускає використання для зберігання незначних сум грошей або  документів які є можливіть відновити, можна зупинити свій вибір на першому класі опору злому.

У нашому магазині представлений широкий асортимент зламостійких сейфів . Продаж зламостійких сейфів в Києві за невисокими цінами. Купити сейф зламостійкий можна, розмістивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами 067-405-5462, 099-095-7758, 050-9417282.

Більше
ТОП