Знижки

Фільтр

Включено фільтри:
Бренд
Клас зламостійкості
Ширина (мм)
Глибина (мм)
Тип замка

Сейфи взломостійкі для дому та офісу

на сторінку
Показані 1 - 15 із 54 пунктів

Епіграф: гроші – це добре та приємно, ось тільки люди їх псують.

Сейфи зламостійкі для дому, офісу та банку застосовуються для безпечного зберігання грошей, цінностей, документів та запобігання несанкціонованого доступу до них. За своїм захисним характеристикам броньовані сейфи підрозділяються на класи опору злому. Користувачі мають більшу свободу вибору і повинні виходити з часу реагування охорони на спробу несакціонірованного доступу до вмісту сейфа. Тому, для великих міст зазвичай достатньо купити протизламні сейфи 2, 3 або 5 класів; для районних центрів і заміського розташування ми рекомендуємо сейфи не нижче 5 класу. Особливим інтересом користуються сейфи дуже великих і дуже маленьких розмірів. Сейфи великих розмірів (сейфи-сховища) дозволяють оптимально і равмерно використовувати їх корисний об'єм - встановлювати всередині додаткові сейфи, касові відсіки, кріплення для зброї і т.д. Зламостійкі сейфи малих розмірів дозволяють встановлювати їх усередині меблів і використовувати в умовах тісних приміщень.

Купити сейф у Києві невеликого розміру можна за адресою вул. Дяченко 20-б, оф. 149 . Продаж сейфів у Києві. Доставка, монтаж по всіх містах України.

Пошукові  терміни:
Сейфи взломостійкі, сейф взломостійкий, сейф для грошей, сейфи для грошей, сейфи для цінностей, сейфи зламостійкі купити, сейф взломостійкий купити, сейф взломостійкий Київ, сейфи зламостійкі Київ, сейфи зламостійкі Valberg, сейфи зламостійкі ASK, сейфи зламостійкі Практик Про.

ТОП