Знижки

Вогнестійкі сейфи вогнеупорні

на сторінку
Показані 1 - 24 із 89 пунктів

У питаннях забезпечення схоронності цінностей та документів недбалість неприпустима.
Небезпека непоправної втрати від можливої пожежі, на жаль, дуже реальна, а наслідки - навіть більш глобальні, ніж від крадіжки.

Рішення просте - сейф вогнестійкий. Купити вогнетривкий сейф для зберігання документів та цінностей під час пожежі. В залежності від к...

У питаннях забезпечення схоронності цінностей та документів недбалість неприпустима.
Небезпека непоправної втрати від можливої пожежі, на жаль, дуже реальна, а наслідки - навіть більш глобальні, ніж від крадіжки.

Рішення просте - сейф вогнестійкий. Купити вогнетривкий сейф для зберігання документів та цінностей під час пожежі. В залежності від конструкції сейфу, його внутрішньому вогнетривкому заповненню можуть забезпечувати збереження до 90 хв.


Сейфи вогнестійкі також запобігають попаданню всередину вологи при гасінні пожежі, задимленості і зберігають цілісність корпусу у випадку обвалення перекриття. Для замикання вогнетривких сейфів використовуються спеціальні замки, окремі елементи яких мають однакове розширення при нагріванні, що забезпечує можливість їх відкриття в екстремальній ситуації.
Сейфи вогнестійкі можуть комплектуватися ключовими, механічними кодовими або електроними кодовими замками.
Сейфи вогнетривкі середнього і великого розміру мають касове відділення, яке закривається на окремий замок.

Новинка на ринку України - вогнестійкий сейф Griffon FS.

Сейфи вогнетривкі Griffon FS мають товщину захисної вогнестійкою оболонки - 45 мм, що дозволяє утримувати постійну температуру всередині сейфу під час пожежі протягом 30 хв. Замикання вогнестійких сейфів Griffon FS здійснюється за допомогою ригельної системи, яка закриває двері сейфа в 4 сторони (крім вогнестійких сейфів Griffon FS.30). Крім того, ригеля діаметром 25мм прокручуються. Додатковим защісним елементом двері є наявність антизризів з боку петель дверей. Усі вогнетривкі сейфи Griffon FS передбачають анкерне кріплення до підлоги. Периметр дверей вогнестійких сейфів Griffon FS обладнаний термострічкою.
Сейфи вогнестійкі Griffon FS випускаються в 2 модифікаціях - з ключовим замком STUV (Німеччина) класу VDS 1 або електронним кодовим замком.

Більше
ТОП