Офісні сейфи(бухгалтерські, конторські)

на сторінку
Показані 1 - 24 із 174 пунктів

Офісний сейф для зберігання документів

Офісний сейф для зберігання документів - це прийнятий в повсякденному житті термін для позначення класу виробу, призначених для зберігання паперових носіїв інформації і не маючих регламентованих захисних характеристик з протидії зламу та небезпечних факторів пожежі. Більш правильно офісні сейфи називати по...

Офісний сейф для зберігання документів

Офісний сейф для зберігання документів - це прийнятий в повсякденному житті термін для позначення класу виробу, призначених для зберігання паперових носіїв інформації і не маючих регламентованих захисних характеристик з протидії зламу та небезпечних факторів пожежі. Більш правильно офісні сейфи називати посиленими металевими шафами з надійною системою замикання. В рамках даного розділу будемо продовжувати використовувати термін офісний сейф для зберігання документів в звичному для покупців сенсі (бажаючі ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору сейфів для офісу з високими захисними характеристиками можуть перейти за посиланням - Все, що необхідно знати про сейфи офісні).

Призначення сейфів офісних

Сейфи офісні призначені для зберігання документів в офісних приміщеннях. Зазвичай виготовляються з листової сталі товщиною від 1,5 до 5 мм. Для замикання сейфів можуть використовуватися ключові або кодові замки, які мають власні запірні ригеля, або блокують ригеля сейфа. В останньому випадку офісний сейф обладнується поворотною рукояткою для переміщення ригельної системи.

Офісні сейфи класів S1 та S2

Якщо офісному сейфу присвоєно клас S1 або S2 (найвищий), це означає, що він пройшов випробування на опір до зламу із застосуванням слюсарних інструментів і сертифікований на відповідність стандарту Європейського Союзу (також з чинним в Україні) ДСТУ EN 14450:2018. Клас опору до зламу вказується в паспорті офісного сейфу, копії сертифікату відповідності та на маркувальній табличці, розташованій на внутрішній стороні дверей сейфу.

Офісні сейфи без регламентованих захисних характеристик

Якщо в паспорті офісного сейфу не вказано клас опору до зламу та немає посилання на відповідні стандарти, це означає, що він не проходив випробування та оцінку його характеристик можна здійснити тільки за товщиною використаних матеріалів та замкам, що застосовуються. Не маючи необхідного досвіду, це не так просто зробити, як здається на перший погляд. Необхідно враховувати конструкцію петель, спосіб встановлення замків, наявність ребер жорсткості. Фахівці підприємства «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» мають багаторічний досвід виробництва сейфів і завжди готові допомогти покупцям розібратися в питаннях, які їх цікавлять.

Ергономіка та дизайн офісних сейфів

Враховуючи призначення офісних сейфів, зручність використання та їх зовнішній вигляд є важливими критеріями для вибору конкретної моделі.

За кількістю секцій, кожна з яких закривається індивідуальним замком, офісні сейфи можуть бути одно-, дво-, три- та чотирьох - секційні.

Залежно від габаритних розмірів офісні сейфи можуть встановлюватися на підлогу або всередину меблів. Сейфи висотою до 720 мм зручно розташовувати під робочим столом.

В середині офісного сейфа може перебувати касовий відсік (трейзер), який закривається на окремий замок, висувні ящики або полиці. Полиці можуть бути знімні або нерухомі, з регулюванням по висоті місця встановлення або фіксованим розташуванням.

В якості захисного декоративного покриття використовуються лакофарбові матеріали гарячої сушки або полімерне порошкове покриття. З точки зору довговічності використання та опору стирання, останній варіант найбільш прийнятний. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню в електростатичному полі за допомогою спеціального обладнання і злегка пристає до неї. Після цього виріб поміщається в камеру, де при високій температурі (близько 200 °С) відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням дуже міцної плівки. Якість отриманого покриття сильно залежить від способу підготовки металу до нанесення покриття - метал повинен бути очищений від будь-яких ознак корозії, знежирений та, дуже важливо, - фосфатований. Процес фосфатування - це хімічний процес, в результаті якого на сталі утворюється фосфатна плівка, яка служить антикорозійною основою для подальшого порошкового покриття та забезпечує його надійне зчеплення (адгезію) з поверхнею металу. Такий технологічний ланцюг під силу тільки потужним підприємствам, наприклад, торгових марок AIKO, GRIFFON та VALBERG.

Про «Банкспецзахист»

Підприємство «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» є провідним вітчизняним виробником сейфів різного призначення та металевих шаф. Фахівці нашого підприємства накопичили більше ніж 25-річний досвід роботи в цьому напрямку. Ми реалізуємо як продукцію власного виробництва, так і наших шановних партнерів, за цінами виробника.

Фахівці нашого підприємства завжди професійно проконсультують Вас для підбору саме тієї моделі, яка буде відповідати всім необхідним вимогам. Ми забезпечуємо доставку, монтаж та кріплення сейфів.

Наша бездоганна репутація гарантує конфіденційність Ваших ключів, замків та місця експлуатації сейфу.

Купити офісний (конторский, бухгалтерський) сейф по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП