Знижки

Шафи металеві для документів

Підкатегорії

 • Канцелярські шафи металеві

  Шафи моделі ШК випускаються різної висоти та ширини, що дозволяє експлуатувати їх в приміщеннях різної площі, оптимально заповнюючи приміщення. Кожна модель передбачає відповідну антрессоль.                                                                                                 Шафи моделі ШКА випускаються висотою 480 мм; шириною - 800/900/1000/1200 мм;       Шафи моделі ШКБ випускаються висотою 985 мм; шириною - 800/900/1000/1200 мм;     Шафи моделі ШКВ випускаються висотою 1490 мм; шириною - 800/900/1000/1200 мм;       Шафи моделі ШКГ випускаються висотою 1970 мм; шириною - 800/900/1000/1200 мм;     Шафи моделі ШМР поставляються в розібраному вигляді, що особливо актуально при доставці їх в інший регіон України.

  Шафи підсиленої конструкції - одні з найпотужніших металевих шаф у даному класі. Використовуються як архівні, так і для зберігання документів у престижних офісних приміщеннях. Всі металеві шафи комплектуються оригінальним вузлом кріплення, що дозволяє встановлювати їх одна на одну.

 • Файлові шафи картотечні А4 - А5

  За статистикою, 30% робочого часу співробітники офісів витрачають на пошук необхідного документа. Шафи металеві файлові - це унікальне поєднання надійності та зручності зберігання документів з їх архівацією  та обробкою. Документи зберігаються у підвісних файлових папках, які забезпечують доступ до вмісту згідно класифікаторів. Шафи картотечні можуть комплектуватися різною кількістю ящиків різного формату. Файлові папки вибираються виходячи з конкретної моделі. Комбіновані моделі підходять для зберігання особистих справ співробітників і трудових книжок. Картотека формату А5 підходить для зберігання медичних карток.

  Купити файлові, картотечні шафи в Києві.

 • Шафи для трудових книжок/ документів А5-А6/ креслень А0-А1

   


  Металеві шафи для зберігання трудових книжок та  інших документів формату А5-А6.
  У цьому розділі представлена шафа для зберігання креслень та іншої документації великих форматів.

 • Абонентські шафи/ чарункові/ поштові шафи

  Шафи металеві абонентські призначені для зберігання виписок в банках, використовуються в поштових відділеннях. Обладнані врізними замками для індивідуального замикання кожної комірки. Всі моделі металевих ячеечних шаф мають загальну двері з центральним замком, що забезпечує доступ по всьому внутрішньому простору шафи. За бажанням Замовника  абонентські металеві шафи можуть комплектуватися опломбують пристроями. Поставляються в зібраному вигляді.
  Металеві офісні меблі. Купити абонентську шафу в Києві.

 • Комбіновані шафи з роллетними дверима / купе / зі склом

  Шафи металеві комбіновані це трансформери. Унікальним поєднанням зручності користування документами, розміщеними в підвісних файлових папках і папках-накопичувачах. Металеві шафи комбіновані комплектуються полицями, картотеками і так далі за бажанням Замовника. Індивідуальний підхід, індивідуальна ціна.

 • Вогнестійкі шафи сейфового типу VALBERG

  Вогнестійкі шафи сейфового типу VALBERG BRANDMAUER призначені для забезпечення збереження документів і цінностей у разі виникнення пожара.Вогнестійкість, пожежестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей шаф на 180 градусів. Тристороння система замикання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.
  Купити, замовити пожежостійкі шафи в Києві. Доставка по всіх регіонах України.

 • Файлові вогнестійкі шафи VALBERG FRF

  Шафи файлові вогнестійкі, картотеки VALBERG FRF призначені для забезпечення збереження документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість, пожежостійкість - 1:00 LFS 60P згідно EN 15659. Усі картотеки пожежостійкі оснащуються центральним ключовим замком. Додатково ящики можуть бути оснащені ключовим, електронним або кодово-механічним замком.
  Металеві меблі - великий вибір, замовити пожежостійкі шафи в Києві. Доставка по всіх регіонах України.

Епіграф: можна без шкоди кидати гроші на вітер, якщо він -  у Вашу сторону.
Неправильне зберігання документів - це подвійна втрата грошей. Перший гроші витрачаються при тривалому пошуку необхідного документа, другий раз - коли документ остаточно втрачений у випадку крадіжки або втрати.
Вирішити проблеми дозволяє група продукції під загальною назвою - шафи металеві для документів (архівні, для архівів). Пропонуються різні конструкції металевих шаф для документів, що забезпечують надійне і зручне зберігання, правильно підібрані металеві шафи бухгалтерські забезпечать швидке архівацію і пошук необхідного документа. Естетичний зовнішній вигляд канцелярських металевих шаф дозволяє експлуатувати не тільки в архівних приміщеннях, але в престижних офісах.

Особливе місце займають шафи металеві посиленої конструкції. Одні з найбільш потужних металевих шаф в даному класі, які мають високу розподілену вантажопідйомність полиць, що дозволяє використовувати їх для архіву (за паспортом навантаження не обмежена за умови експлуатації металевих шаф за призначенням). Всі шафи комплектуються оригінальним вузлом кріплення, що дозволяє встановлювати їх один на одного, з отриманням оптимальною для користувача настройки.

Окремим розділом подано шафи файлові картотечні. Призначені для зберігання і резервного копіювання документів форма А4, трудових книжок і карток формату А5/А6. У широкому асортименті представлені шафи файловий картотечні комбіновані, де одночасно можна зберігати документи різних форматів.

Абонентські шафи (шафи касирів, поштові скриньки) широко застосовуються в банках та відділеннях банків для зберігання платіжних документів, у відділеннях поштового зв ’ язку і під'їздах житлових будинків - для розкладання кореспонденції.

Вогнестійкі (пожежостійкі) шафи, шафи файлові вогнестійкіпризначені для забезпечення схоронності документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей на 180 градусів. Тристороння система запирання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.

Магазин шаф в Києві. Шафи металеві можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні. 

Пошукові терміни:
Шафи металеві, шафи бухгалтерські, шафи металеві бухгалтерські, шафи металеві київ, шафа для документів, шафи металеві, шафи металеві для переодягання, шафи архівні, шафи для одягу, шафи металеві для папок, картотечні шафи металеві, абонентські шафи металеві, шафи серверні, шафи бухгалтерські, шафи файлові, шафи архівні, шафи для архіву.

Абонентські шафи (шафи касирів, поштові скриньки) широко застосовуються в банках та відділеннях банків для зберігання платіжних документів, у відділеннях поштового зв ’ язку і під'їздах житлових будинків - для розкладання кореспонденції.

Вогнестійкі (пожежостійкі) шафи призначені для забезпечення схоронності документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей на 180 градусів. Тристороння система запирання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.


Магазин шаф в Києві. Шафи металеві можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні.Пошукові терміни:
Шафи металеві, шафи бухгалтерські, шафи металеві бухгалтерські, шафи металеві київ, шафа для документів, шафи металеві, шафи металеві для переодягання, шафи архівні, шафи для одягу, шафи металеві для папок, картотечні шафи металеві, абонентські шафи металеві, шафи серверні, шафи бухгалтерські, шафи файлові, шафи архівні, шафи для архіву.

ТОП