Фільтр

Ціна

1260 грн - 36320 грн

Висота (мм)

190 - 2010

Ширина (мм)

210 - 1220

Глибина (мм)

200 - 820

Вага (кг)

0 - 370

Клас зламостійкості

Клас вогнестійкості

Кількість полиць (шт)

Навантаження на полицю

Кріплення

Кількість секцій

Конструкція дверей

Конструкція корпусу

Знижки

Шафи металеві для документів

Підкатегорії

 • Канцелярські шафи металеві

  ШАФИ МЕТАЛЕВІ ДЛЯ ДОКУМЕНТІВ - ВЕЛИКИЙ ВИБІР ТА НЕВИСОКІ ЦІНИ

  Не дивлячись на те, що в даний час значно збільшилася кількість електронного документообігу та листування, питання розміщення паперових документів та архівів залишається актуальним. Багато підприємств зобов'язані використовувати для зберігання своїх паперів вогнетривкі вогнестійкі шафи. Це особливо стосується державних підприємств, нотаріальних контор, казначейства, та ін. Для організації зберігання й раціонального розміщення документів в папках або коробках призначені металеві офісні шафи. Крім того, шафи металеві можуть використовуватися для зберігання будь-яких товарів або виробів.

  Різний обсяг документів - металева шафа необхідного розміру

  В залежності від роду діяльності конкретного підприємства, обсягу паперової документації в асортименті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ можна підібрати канцелярську / архівну шафу потрібного розміру.
  -  Шафи металеві бухгалтерські висотою до 1000 мм.
  - Шафи конторські можуть бути різної ширини - до 1200 мм, що дасть можливість оптимально підібрати під необхідну кількість паперів. Залежно від ширини металеві шафи для паперів випускаються одностулковими і двостулковими. Шафи такої модифікації можуть бути використані як додаткові секції (антресолі) при виникненні необхідності додаткової площі для зберігання.
  - Шафи металеві конторські висотою до 2000мм. Даний тип шаф передбачає зберігання великої кількості документів. Як і шафи висотою до 1000мм, шафи для документів можуть бути одностулковими або двостулковими.

  На чому зупинити свій вибір - шафа металева - розбірна або суцільнозварна?

  Щоб правильно вибрати металеву шафу необхідно визначитися - яку вагу планується розміщуватися на одній полиці. Якщо розподілене навантаження складає до 60 кг на полицю, в такому випадку можна вибрати збірно-розбірну металеву шафу. Якщо вага на полицю передбачається більше, то металева шафа повинна бути суцільнозварна. Крім того, при виборі шафи необхідно враховувати місто експлуатації. Фінансові витрати на доставку шафи в зібраному вигляді можуть бути істотними. Збірно-розбірні металеві шафи легко збираються відповідно до інструкції і не вимагають спеціальних інструментів або навчання персоналу.

  Що надійніше ключовий або електронний кодовий замок на дверях металевої архівної шафи?

  Відповідь дуже проста. Вони однакові по надійності. Електронний кодовий замок - це зручність у користуванні, немає необхідності ховати ключ або побоюватися за його втрату. Електронний замок може відкрити співробітник, що знає кодову комбінацію, і має доступ до вмісту. Ключовий замок комплектується двома ключами.

  Шафи канцелярські металеві - безпека і зручність

  Всі моделі шаф бухгалтерських, представлених на сайті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ мають надійну і стійку конструкцію. Полиці для документів або архівних коробок можна регулювати по висоті (в суцільнозварних шафах - ні). Крім того, передбачена можливість установки додаткових полиць. Фарбування шаф - безпечне для здоров'я людей порошкове зносостійке покриття. Фарба відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України.

  Металеві шафи як оптимізація робочого простору офісу

  Шафи металеві конторські висотою до 1000 мм мають можливість установки один на інший. Таке технічне рішення розділяє зони зберігання документів. Кожна секція закривається на окремий замок. Це зручно, якщо шафою користуються два співробітника. Якщо в приміщення залишається простір невеликої ширини, можна встановити шафи шириною 450 або 600 мм.

  Металеві шафи для відділу кадрів

  Для зручного зберігання і розміщення особистих справ і трудових книжок в одному місці, нашим підприємством пропонуються шафи офісні комбіновані. Основна відмінність від пропонованих раніше конторських шаф - це одночасна установка в металеву шафу полиць для папок, ящиків для трудових книжок, висувних рамок для підвісних файлів (зберігання особистих справ).

  В асортименті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ представлені металеві шафи для зберігання картотек, трудових книжок, креслень.

  Ми пропонуємо металеві шафи для документів за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Канцелярські шафи поставляються в зібраному або розібраному вигляді в упаковці і кресленням збирання.

 • Файлові шафи картотечні А4

  За статистикою, 30% робочого часу співробітники офісів витрачають на пошук необхідного документа. Шафи металеві файлові - це унікальне поєднання надійності та зручності зберігання документів з їх архівацією  та обробкою. Документи зберігаються у підвісних файлових папках, які забезпечують доступ до вмісту згідно класифікаторів. Шафи картотечні можуть комплектуватися різною кількістю ящиків різного формату. Файлові папки вибираються виходячи з конкретної моделі. Комбіновані моделі підходять для зберігання особистих справ співробітників і трудових книжок. Картотека формату А5 підходить для зберігання медичних карток.

  Купити файлові, картотечні шафи в Києві.

 • Шафи для трудових книжок/ документів А5-А6/ креслень А0-А1

   


  Металеві шафи для зберігання трудових книжок та  інших документів формату А5-А6.
  У цьому розділі представлена шафа для зберігання креслень та іншої документації великих форматів.

 • Комбіновані шафи з роллетними дверима / купе / зі склом

  МЕТАЛЕВІ ШАФИ ДЛЯ ДОКУМЕНТІВ НЕСТАНДАРТНІ
  КУПЕ - З РОЛЕТНИМИ ДВЕРИМА - ЗІ СКЛОМ - КОМБІНОВАНІ

  Шафи металеві бухгалтерські зі звичайними дверцятами представлені в асортименті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ в великому асортименті. Виходячи з кількості збережених документів, їх обсягу можна вибрати шафу конторську різної висоти й ширини. Шафи канцелярські висотою до 1000мм встановлюються одина на одну, розділяючи зони зберігання папок в залежності від важливості, актуальності та частоти користування. При такому встановленні архівних шаф, співробітники користуються кожен своєю секцією. Це особливо зручно в приміщеннях, де обмежено корисний простір, а необхідність в окремих шафах зберігання документів є. Шафи металеві архівні чотирьохсекційні доповнюють цей асортимент і розраховані на чотирьох користувачів.

  Всі шафи металеві пофарбовані порошковою фарбою, що відповідає санітарно-гігієнічним вимогам законодавства України.

  У даному розділі представлені шафи металеві для паперів з дверима-купе, ролетними дверима, зі скляними дверима або в нестандартному виконанні.

  Шафи металеві архівні з дверима-купе
  Стильний дизайн
  Економія корисного робочого простору

  Шафи металеві бухгалтерські виготовляються з дверима-купе. Таке виконання дозволяє встановлювати металеві шафи для документів в вузьких проходах або кабінетах, де утруднено відкриття орних дверей або практично неможливо. При відкритті дверей вправо / вліво співробітник отримує доступ до документів, не заважаючи відкритими дверима і не загороджуючи прохід. На сайті можна підібрати шафи металеві для паперів різної ширини (від 900 мм до 1200 мм) і висоти. Як і шафи бухгалтерські з дверцятами, шафи з дверима купе висотою до 1000мм можна встановлювати один на інший. Шафи конторські у виконанні купи комплектуються металевими полицями, які можуть регулюватися по висоті. Шафи металеві для документів закриваються ключовими замками.

  Шафи металеві бухгалтерські з ролетними дверима
  Економне використання приміщення
  Сучасний зовнішній вигляд

  Для Замовників, які вважають за краще оригінальне рішення зовнішнього вигляду архівних металевих шаф, є можливість вибору шаф з ролетними дверима. Шафи металеві виглядають по-сучасному. Ролетні двері конторського шафи виготовлені з міцного пластику і закриваються за ключовою замок. В асортименті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ можна підібрати шафи шириною 1000мм або 1200 мм. Шафи архівні з ролетними дверима пофарбовані зносостійкого порошковою фарбою світло-сірого кольору. Шафи металеві для документів закриваються ключовим замком.

  Шафи металеві зі скляними дверима
  Прекрасне рішення для демонстрації виставкових зразків
  Захист від крадіжки

  Досить часто виникає необхідність демонстрації товару або виставкових зразків у приміщеннях, в які мають доступ сторонні люди . Для таких випадків прекрасно підійде шафа металевий зі скляними дверима. Зручно розташовані полки з можливістю їх регулювання по висоті дасть можливість розглянути зразки товару. Закриття шафи на ключовий замок запобіжить спроби крадіжок. Шафа металевий зі скляними дверима може використовуватися як аптечний або лабораторний для зберігання медикаментів, хімреактивів та ін.

  Завдяки продуманій установки скла за допомогою гумових ущільнювачів виключено деренчання скла при відкриття або закриття дверей шафи.

  Шафи металеві архівні комбіновані
  Шафи для одночасного зберігання документів будь-якого формату

  Дуже часто для систематизації документів різного формату виникає питання їх одночасного зберігання в одному металевій шафі. Особливо це актуально у відділах кадрів, медичних установах, ін.

  Сама назва «Архівні металеві шафи комбіновані» відповідає за їх функціональні можливості - комплектуватися полками, висувними ящиками, рамками під підвісні файли одночасно. Крім того, шафи металеві бухгалтерські комбіновані дають можливість користувачеві самому визначатися, скільки документів певного формату як зручніше систематизувати.

  На сайті БАНКСПЕЦЗАХИСТ представлені найбільш продавані варіанти комплектації комбінованих шаф. Завдяки продуманій установці полиць, висувних ящиків або рамок під підвісні папки, Замовник може індивідуально визначитися з необхідною кількістю перерахованого вище.

  Закривання шаф офісних нестандартних здійснюватися ключовим замком з підключення ригеля системи вгору / вниз.

  Ми пропонуємо металеві шафи для документів за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Канцелярські шафи поставляються в зібраному або розібраному вигляді в упаковці і кресленням збірки.

 • Вогнестійкі шафи сейфового типу

  Вогнестійкі шафи сейфового типу VALBERG BRANDMAUER призначені для забезпечення збереження документів і цінностей у разі виникнення пожара.Вогнестійкість, пожежестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей шаф на 180 градусів. Тристороння система замикання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.
  Купити, замовити пожежостійкі шафи в Києві. Доставка по всіх регіонах України.

 • Файлові вогнестійкі шафи VALBERG FRF

  Шафи файлові вогнестійкі, картотеки VALBERG FRF призначені для забезпечення збереження документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість, пожежостійкість - 1:00 LFS 60P згідно EN 15659. Усі картотеки пожежостійкі оснащуються центральним ключовим замком. Додатково ящики можуть бути оснащені ключовим, електронним або кодово-механічним замком.
  Металеві меблі - великий вибір, замовити пожежостійкі шафи в Києві. Доставка по всіх регіонах України.

на сторінку
Показані 1 - 24 із 125 пунктів

Епіграф: можна без шкоди кидати гроші на вітер, якщо він -  у Вашу сторону.
Неправильне зберігання документів - це подвійна втрата грошей. Перший гроші витрачаються при тривалому пошуку необхідного документа, другий раз - коли документ остаточно втрачений у випадку крадіжки або втрати.
Вирішити проблеми дозволяє група продукції під загальною назво...

Епіграф: можна без шкоди кидати гроші на вітер, якщо він -  у Вашу сторону.
Неправильне зберігання документів - це подвійна втрата грошей. Перший гроші витрачаються при тривалому пошуку необхідного документа, другий раз - коли документ остаточно втрачений у випадку крадіжки або втрати.
Вирішити проблеми дозволяє група продукції під загальною назвою - шафи металеві для документів (архівні, для архівів). Пропонуються різні конструкції металевих шаф для документів, що забезпечують надійне і зручне зберігання, правильно підібрані металеві шафи бухгалтерські забезпечать швидке архівацію і пошук необхідного документа. Естетичний зовнішній вигляд канцелярських металевих шаф дозволяє експлуатувати не тільки в архівних приміщеннях, але в престижних офісах.

Особливе місце займають шафи металеві посиленої конструкції. Одні з найбільш потужних металевих шаф в даному класі, які мають високу розподілену вантажопідйомність полиць, що дозволяє використовувати їх для архіву (за паспортом навантаження не обмежена за умови експлуатації металевих шаф за призначенням). Всі шафи комплектуються оригінальним вузлом кріплення, що дозволяє встановлювати їх один на одного, з отриманням оптимальною для користувача настройки.

Окремим розділом подано шафи файлові картотечні. Призначені для зберігання і резервного копіювання документів форма А4, трудових книжок і карток формату А5/А6. У широкому асортименті представлені шафи файловий картотечні комбіновані, де одночасно можна зберігати документи різних форматів.

Абонентські шафи (шафи касирів, поштові скриньки) широко застосовуються в банках та відділеннях банків для зберігання платіжних документів, у відділеннях поштового зв ’ язку і під'їздах житлових будинків - для розкладання кореспонденції.

Вогнестійкі (пожежостійкі) шафи, шафи файлові вогнестійкіпризначені для забезпечення схоронності документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей на 180 градусів. Тристороння система запирання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.

Магазин шаф в Києві. Шафи металеві можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні. 

Пошукові терміни:
Шафи металеві, шафи бухгалтерські, шафи металеві бухгалтерські, шафи металеві київ, шафа для документів, шафи металеві, шафи металеві для переодягання, шафи архівні, шафи для одягу, шафи металеві для папок, картотечні шафи металеві, абонентські шафи металеві, шафи серверні, шафи бухгалтерські, шафи файлові, шафи архівні, шафи для архіву.

Абонентські шафи (шафи касирів, поштові скриньки) широко застосовуються в банках та відділеннях банків для зберігання платіжних документів, у відділеннях поштового зв ’ язку і під'їздах житлових будинків - для розкладання кореспонденції.

Вогнестійкі (пожежостійкі) шафи призначені для забезпечення схоронності документів і цінностей у разі виникнення пожежі. Вогнестійкість - клас 30Б (30 хв.) Відкривання дверей на 180 градусів. Тристороння система запирання. Поставляються як з ключовими, так і з електронними кодовими замками.


Магазин шаф в Києві. Шафи металеві можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка сейфів по Києву і Україні.Пошукові терміни:
Шафи металеві, шафи бухгалтерські, шафи металеві бухгалтерські, шафи металеві київ, шафа для документів, шафи металеві, шафи металеві для переодягання, шафи архівні, шафи для одягу, шафи металеві для папок, картотечні шафи металеві, абонентські шафи металеві, шафи серверні, шафи бухгалтерські, шафи файлові, шафи архівні, шафи для архіву.

Більше
ТОП